Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#101 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by pizarro »

ako sa normalnim sredinama mislis na zapad, kako oni znaju iza zatvorenih vrata omalozavati i osudjivati ljude, mi smo zlatni :D
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#102 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by macchiato »

Iskreno, bez okolišanja i uljepšavanja, ne bih svjesno ušla u vezu sa invalidom (bar ako pričamo o težim slučajevima invalidnosti). Znam jednog super dečka u kolicima, ali... ne, ne želim. Kad bih se potencijalno krenula zaljubljivati, vjerovatno bih presjekla i otišla.


Da se momku ili mužu desi nesreća, pa da ostane u kolicima ili da zaradi neku hroničnu progresivnu bolest, nebitno, naravno da ga ne bih napustila.
Samso
Posts: 527
Joined: 06/11/2018 21:18

#103 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by Samso »

pizarro wrote:ako sa normalnim sredinama mislis na zapad, kako oni znaju iza zatvorenih vrata omalozavati i osudjivati ljude, mi smo zlatni :D
Moguce, ali se na ulici mnogo kulturnije ponasaju prema njima od vecine naswg naroda.

Kod nas kad ljudi vide crnca ili nekog iz Azije naglo se okrenu i bleje upadno u tu osobu.
User avatar
Radar71
Posts: 7285
Joined: 21/07/2010 15:43

#104 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by Radar71 »

Cvita56 wrote:Prije 10 godina moj suprug se razbolio od dijabetesa . Odlučio je da se liječi sam , kao dijabetes nije ništa , a njemu sve gore i gore . Godinama sam mu prijetila da se ide liječit, jer da ga ja neću vozat u invalidskim kolicima . Iznalazila sam raznorazne načine kako da ga dovedem do lječnika i naravno nisam uspjela .
Danas je on poluslijep ( slabovidan ) disfunkcija erekcije , problemi sa nogama i rukama ( ne osjeća bol , lako se povrijedi i stalno treba pedikera) teška depresija ( spava 12-14 sati dnevno ) naravno ne radi .
Ja sam ljuta kao ris :oops:
Uspavaj ga
User avatar
smajlic
Posts: 1376
Joined: 18/11/2018 08:55
Location: paketici-i-sve-2019-t156758.html

#105 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by smajlic »

Radar71 wrote: Uspavaj ga
:lol: :run:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#106 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by walter kurtz »

Ja bi mogao guziti osobu sa bilo kakvim invaliditetom cak me to malo i pali :zoka:
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#107 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by Anestezija »

Ma kazes ajmo poza 69 ona kaze de me samo digni iz kolica.
User avatar
TAFKAP
Posts: 10299
Joined: 30/09/2011 07:49

#108 Re: Veza/Brak sa osobom sa invaliditetom

Post by TAFKAP »

Anestezija wrote:Ma kazes ajmo poza 69 ona kaze de me samo digni iz kolica.
On/a se usrao/la do iza vrata jer nema kontrolu jer je inkontinentan/a ili još interesantnije, ne može da vrši nuždu, pa valja svako jutro manuelno...

Ima život i mimo :izet:
Post Reply