Vet.fakultet-sterilizacija?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#1 Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Sofija89 »

Hoce li uraditi sterilizaciju ako dodjem npr. sa jednim napustenim cukom ili to rade samo kad ih dovedu udruzenja?
Pitam za vet. zbog prevoza jer mi je najblizi ?

Hvala :)
numizmatic
Posts: 533
Joined: 24/12/2011 00:47

#2 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by numizmatic »

Što ne bi? Odneseš, platiš, vratiš se po životinju i zdra'o.
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Sofija89 »

Mislila sam na besplatne sterilizacije napustenih pasa ,nisam se dobro izrazila. :)
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#4 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by luna09 »

Sofija89 wrote:Mislila sam na besplatne sterilizacije napustenih pasa ,nisam se dobro izrazila. :)
Besplatne sterilizacije se rade preko udruženja :? :? :? .Na FB imaš stranicu av-mau pa stupi s njima u kontakt.Sretno
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#5 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Sofija89 »

luna09 wrote:
Sofija89 wrote:Mislila sam na besplatne sterilizacije napustenih pasa ,nisam se dobro izrazila. :)
Besplatne sterilizacije se rade preko udruženja :? :? :? .Na FB imaš stranicu av-mau pa stupi s njima u kontakt.Sretno
<

Nisam informirana pa pitam lijepo ne znam cemu toliko cudjenje ,mora da si ti educirana i angazovana po tom pitanju pa zato.

Hvala na odgovoru u svakom slucaju. :)
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#6 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Friesian »

sad bi trebala krenuti akcija sterilizacija na fakultetu.. idi u pon pa pitaj kad se pocinje s tim, ako je vec pocelo dogovori detalje..
sretno..
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#7 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Sofija89 »

Friesian wrote:sad bi trebala krenuti akcija sterilizacija na fakultetu.. idi u pon pa pitaj kad se pocinje s tim, ako je vec pocelo dogovori detalje..
sretno..
Hvala :)
MADMalice
Posts: 235
Joined: 29/01/2011 11:50

#8 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by MADMalice »

S tim da to rade studenti na praksi uglavnom. Pa ako imas povjerenja predati im u ruke zivotinju!
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#9 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Friesian »

ne pricaj gluposti molim te.. tu studenti jedino sta urade je priprema pacijenta.. a to podrazumjeva brijanje operacionog polja, dezinfekcija, .. prema tome nekad se bolje ne petljati tamo gdje ti nije mjesto..
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#10 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by luna09 »

Sofija nisi me shvatila :? ovo je značilo nezdovoljstvo što se samo preko udruženja može raditi sterilizacija, a ne čuđenje tvom neznanju. Niko od nas na početku nije ništa znao pa smo svi nekoga pitali. Evo ti broj Aldina iz av-mau pa njega kontaktiraj 061/600-210. Nemam običaj biti ironična al omakne se. Preko udruženja sterilizacije rade na Stupu pa se snjima dogovori. U svakom slučaju jedna dobra duša koja se brine o psima više je uspjeh.pozzzz
numizmatic
Posts: 533
Joined: 24/12/2011 00:47

#11 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by numizmatic »

Sofija89 wrote:
Friesian wrote:sad bi trebala krenuti akcija sterilizacija na fakultetu.. idi u pon pa pitaj kad se pocinje s tim, ako je vec pocelo dogovori detalje..
sretno..
Hvala :)
I ako može napiši ovdje, da i ostali kojima bi eventualno trebalo vide! :)
MADMalice
Posts: 235
Joined: 29/01/2011 11:50

#12 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by MADMalice »

Friesian wrote:ne pricaj gluposti molim te.. tu studenti jedino sta urade je priprema pacijenta.. a to podrazumjeva brijanje operacionog polja, dezinfekcija, .. prema tome nekad se bolje ne petljati tamo gdje ti nije mjesto..
:lol: Boze sacuvaj! Bila svjedok incidenta! Zivotinja uginula! Kada se vlasnik bunio, cak nisu ni poricali vec mu je receno da je trebao vise platiti, kako bi se dezurni veterinar bavio time. Pas ke bio rasan! I to nije jedini meni poznati incident. I moj vlastiti pas je fasovao pogresnu vakcinu, pa je jedva prezivjeo! Ja na veterinu ne bih vise ni poljskog misa odnijela! A ovakav tvoj komentar upucuje na to da ili branis "svoj teritorij" ili na zalost zivis u oblacima!
Ugodan dan zelim!
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#13 Re: Vet.fakultet-sterilizacija?

Post by Friesian »

naravno da branim jer sam studirao dole.. a opet ne zbog toga vec se maksimalno trudim biti objektivan.. dobro znam kako se radi.. a to da pricas gluposti si sama dokazala sa:
MADMalice wrote:kako bi se dezurni veterinar bavio time.
jer dole nema dezura niti dezurnih veterinara..

tebe ne nagovaram da ides, tvoj pas, tvoje zivotinje i tvoja odluka.. ali nemoj siriti dezinformacije, narocito ne tog tipa: "Bio jednom jedan covjek.."
Post Reply