VEOMA HITNO

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
The legend boy
Posts: 22
Joined: 29/01/2005 23:45
Location: Sarajevo
Contact:

#1 VEOMA HITNO

Post by The legend boy »

Hitno mi treba da mi neko kaže gdje se nalazi Slovenačka ambasada na Bjelavama, tj. gdje se nalazi poslovnica neka "VIZA" na Bjelavama, ulica Bjelave (preko puta Slovenacke ambasade, tako su mi rekli), kako doci do Bjelava najbrže.....
Stvarno mi je veoma hitno, zahvaljujem svima koji se potrude,
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#2

Post by irfan2 »

ako se trebas nac sa nekim...idi slobodno, i usput pitaj nekog taxistu na standu...garantovano ce znat...
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#3

Post by Saian »

Pa jebo te pas, dokle je vjera u NET dosla da se prvo napishe post na kakav forum prije nego se izadje i pita nekog na putu prema tamo. Nista protiv radoznalog postavljcha, ja se samo malo zamislih :-) :roll: :shock: :D
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#4

Post by DonDavudes »

Saian wrote:Pa jebo te pas, dokle je vjera u NET dosla da se prvo napishe post na kakav forum prije nego se izadje i pita nekog na putu prema tamo. Nista protiv radoznalog postavljcha, ja se samo malo zamislih :-) :roll: :shock: :D
¸

sta ima, zamishljeni :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#5

Post by Saian »

DonDavudes wrote:
Saian wrote:Pa jebo te pas, dokle je vjera u NET dosla da se prvo napishe post na kakav forum prije nego se izadje i pita nekog na putu prema tamo. Nista protiv radoznalog postavljcha, ja se samo malo zamislih :-) :roll: :shock: :D
¸

sta ima, zamishljeni :D
kako zeko ono kazhe kad ga lav na kraju pita , "... ma nista ostrim nokte i pricham pizdarije" :D :D :D
Post Reply