Ventilator sa vodenom parom

Post Reply
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#1 Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

Posto se ovog ljeta ocekuju velike vrucine (sto se ne bi reklo iz proteklih mjesec dana i silnih kisa koje svakodnevno padaju :D ), planirali smo kupovinu ventilatora sa vodenom parom, kakvi se mogu vidjeti po kaficima.

Da li ih je iko vidio u prodaji i koliko bi mogli kostati?
User avatar
arman1
Posts: 5346
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by arman1 »

vrapcic wrote:Posto se ovog ljeta ocekuju velike vrucine (sto se ne bi reklo iz proteklih mjesec dana i silnih kisa koje svakodnevno padaju :D ), planirali smo kupovinu ventilatora sa vodenom parom, kakvi se mogu vidjeti po kaficima.

Da li ih je iko vidio u prodaji i koliko bi mogli kostati?
Ima u OBI ju.
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#3 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

arman1 wrote:
vrapcic wrote:Posto se ovog ljeta ocekuju velike vrucine (sto se ne bi reklo iz proteklih mjesec dana i silnih kisa koje svakodnevno padaju :D ), planirali smo kupovinu ventilatora sa vodenom parom, kakvi se mogu vidjeti po kaficima.

Da li ih je iko vidio u prodaji i koliko bi mogli kostati?
Ima u OBI ju.
Hvala puno za info pogledat cu jos danas :)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#4 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by O'zone »

vrapcic wrote:
arman1 wrote:
vrapcic wrote:Posto se ovog ljeta ocekuju velike vrucine (sto se ne bi reklo iz proteklih mjesec dana i silnih kisa koje svakodnevno padaju :D ), planirali smo kupovinu ventilatora sa vodenom parom, kakvi se mogu vidjeti po kaficima.

Da li ih je iko vidio u prodaji i koliko bi mogli kostati?
Ima u OBI ju.
Hvala puno za info pogledat cu jos danas :)
Haj javi kad pogledaš i koja je cijena ako ti nije mrsko ;-)
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#5 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

Haj javi kad pogledaš i koja je cijena ako ti nije mrsko ;-)[/quote]

Na zalost nema ni OBI. Nasla sam jedan na Piku ali on je 550BAM, to mi je malo preskupo za vikendicu. Nema veze, naci cemo nesto :)
PS koleginica je spominjala Penny i da je oko 250 BAM, ali kaze kako nema garancije a ne daju mi se toliki novci za macka u vreci..
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#6 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by zlo zlo »

ja nekidan vidjeh u sjemenarni(Mo) par vrsta njih,cjenu nisam zapamtila
swatch
Posts: 362
Joined: 07/12/2011 13:33

#7 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by swatch »

Vidio sam neki dan u Penny Plusu poslovnica Nedjarici. Mislim da bi trebalo biti i u ostalim njihovim prodavnicama.
Ventilator je povelik, crne boje i cini mi se da nema ime marke napisano na sebi (nisam prilazio iz daljine ga pogledao tako da ni cijenu ne znam). Koliko se sjecam stajala su 2-3 jedan pored drugog, pa eto mozda da ih prvo nazoves prije nego odes.
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#8 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

zlo zlo wrote:ja nekidan vidjeh u sjemenarni(Mo) par vrsta njih,cjenu nisam zapamtila
Hvala puno na informaciji! Mogu li te zamoliti za adresu te sjemenarne ili barem neke upute kako doci do tamo? Imam prijatelja u Mostaru pa cu ih zamoliti da pogledaju.
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#9 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

swatch wrote:Vidio sam neki dan u Penny Plusu poslovnica Nedjarici. Mislim da bi trebalo biti i u ostalim njihovim prodavnicama.
Ventilator je povelik, crne boje i cini mi se da nema ime marke napisano na sebi (nisam prilazio iz daljine ga pogledao tako da ni cijenu ne znam). Koliko se sjecam stajala su 2-3 jedan pored drugog, pa eto mozda da ih prvo nazoves prije nego odes.
Hvala za informaciju. Koleginica s posla je bila, cak su joj i pokazali kako radi i kaze da je sve 5, ali ne daju ni dana garancije :-) a kosta oko 250BAM, tako da na zalost ta opcija otpada.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#10 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by zlo zlo »

vrapcic wrote:
zlo zlo wrote:ja nekidan vidjeh u sjemenarni(Mo) par vrsta njih,cjenu nisam zapamtila
Hvala puno na informaciji! Mogu li te zamoliti za adresu te sjemenarne ili barem neke upute kako doci do tamo? Imam prijatelja u Mostaru pa cu ih zamoliti da pogledaju.
Bišće Polje bb, Mostar

Ako je iz Mo ili iz blizine sigurno zna di je to, to je jedini takav centar u gradu
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#11 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by zlo zlo »

danas sam tamo bila, ima jedan velicine ko standardni velik ventilator od 230km.. i baš velik od 290km.
vrapcic
Posts: 243
Joined: 20/07/2011 16:53

#12 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by vrapcic »

zlo zlo wrote:danas sam tamo bila, ima jedan velicine ko standardni velik ventilator od 230km.. i baš velik od 290km.
Hvala ti puno na pomoci zlo zlo :)
Zvala sam ih, daju garanciju (nisu bili sigurni da li godinu ili sest mjeseci) i nadam se da cu od sutra biti vlasnica jednog od ova dva ventilatora :) :)
Jes' da je vrijeme sada vise za jakne ali nema veze, ugrijace sunce ponovo :)
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#13 Re: Ventilator sa vodenom parom

Post by zlo zlo »

nema problema, sretno s njim:)
Post Reply