Vels-BiH,BiH-Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#26 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mustang1 »

Cetiri boda protiv Velsa i Belgije ? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan »

Mustang1 wrote:Cetiri boda protiv Velsa i Belgije ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Da. Ne razumijem šta je smiješno?
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#28 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mustang1 »

Kako mislis da to bude izvedeno ?
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan »

Kako će biti izvedeno ne znam, ali može. Vels nije ništa jači od nas, čak imaju samo jednog pravog igrača (Bale), dok ostali ili ponekad zablistaju ili su rupe. Jači smo i možemo ih dobiti.
Protiv Belgije će biti još teže. Oni su u prednosti, kvalitetnija im je reprezentacija. Sad zavisi kakva će nam formacija biti, ko će igrati, itd. Ako se sve postavi kako treba onda možemo do boda.
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#30 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mustang1 »

Ima Wales finu ekipu i varas se ako je samo Bale pravi igrac
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#31 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Edin H. »

Dead Man Walking wrote:Odmah zakljucati temu dok neko nije poceo protiv Susica pricati.
Potpis :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#32 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by todd_smith »

Ako (ne daj Boze) izgubimo od Velsa, Pape daje otkaz. Toliko je sigurno.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#33 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Zmijuga loma »

Forumski Captain Obvious malo da razbije monotoniju izvali da im je samo Bale pravi igrač. :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#34 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by It_is_a_Leclerc »

Da smo u drugačijoj situaciji, ja bih vam rekao - "Kakva je to ekipa koju Andora drži u matu čitavo poluvrijeme", al' onda se sjetim da smo mi izgubili od Kipra i da nam se Velšani smiju, suze im frcaju, i odlučim ne reći ništa.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#35 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by todd_smith »

It_is_a_Leclerc wrote:Da smo u drugačijoj situaciji, ja bih vam rekao - "Kakva je to ekipa koju Andora drži u matu čitavo poluvrijeme", al' onda se sjetim da smo mi izgubili od Kipra i da nam se Velšani smiju, suze im frcaju, i odlučim ne reći ništa.
Teren ih je jebao. Igrali su na onoj plasticnoj travi, lopta kada udari lokva onih crnih kamencica odskoci sa njom.

Da su igrali na normalnom terenu pojeli bi ih.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#36 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by luckylaka »

Point. wrote:Smije li se na ovoj temi kritikovati Pape ili je strogo zabranjeno kao na svim zakljucanim temama gdje se sa pravom kritikuje doticni? Da se zna, da nam ne cenzurisu i ovu temu.
Nemoj ziv bio.Pa jebem ga mozes biti covjek bar sedam dana da ga zaobidjes inace ode opet tema u qr.c.Eno imas onu tamo o selektoru pa pozuri opleti dok imas sanse i ona samo sto nije zamandalita.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#37 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by pirmin »

Logovan wrote:Kako će biti izvedeno ne znam, ali može. Vels nije ništa jači od nas, čak imaju samo jednog pravog igrača (Bale), dok ostali ili ponekad zablistaju ili su rupe. Jači smo i možemo ih dobiti.
Sa cardif-x foruma:
Bosna nije ništa jača od nas, čak imaju samo jednog pravog igrača (Dzeko), dok ostali ili ponekad zablistaju ili su rupe. Jači smo i možemo ih dobiti.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#38 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by cyprus »

Mustang1 wrote:Cetiri boda protiv Velsa i Belgije ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Moguće je osvojiti 4 boda i kad bi igrali protiv Njemačke i Argentine, a ne Belgije i Velsa :-)

Naravno, pitanje je kakve ćemo rezultate izvuć iz ta dva meča, a niti jedan od njih neće biti lagan... Od Velsa smo jači, ali oni imaju prednost domaćeg terena i dva izvanredna pojedinca... Protiv Belgije mi imamo domaćinsku prednost, ali kvaliteta nije na našoj strani...

Ono što sam htio naglasiti jeste da su 4 boda iz ovog dvomeča imperativ... Sa njima bi se vratili u igru i eto haj nek to bude Papetov popravni... Mada ja ne bih imao ništa protiv ni da mu uruče sad i prije popravnog, ali sve su prilike da neće...

PS E sad, generalno što se tiče Velsa, oni su po meni vazda imali ekipu koja po imenima spada možda među 20-tak ili čak 15-tak najboljih evropskih... Ali zašto nikad ništa ne ostvariše - to je jedno vrlo solidno pitanje...
Last edited by cyprus on 14/09/2014 15:45, edited 2 times in total.
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#39 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Maverick78 »

Mene jedino strah atmosfere, tj. odnosa na relaciji selektor-igrači. Ako je to ozbiljno narušeno, onda ne treba da nas čudi ni ona katastrofa protiv Kipra. Samo toga me strah, inače ako se to sredi, ja sam ubjeđen da bi mogli obje dobiti. Da, i Vels i Belgiju. Pa do jučer smo se nosili sa Argentinom, a sad trebamo skinuti gaće Velsu? Belgija jeste na papiru jača, ali niko nije nepobjediv. To su mnoge druge repke i timovi pokazali do sada, pa i naša repka koliko puta.
Samo da se popravi atmosfera i ovi naši momci to mogu, ja u to vjerujem.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#40 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by It_is_a_Leclerc »

Što se igrača tiče, oni su mogli i ovaj Kipar raštelovati ko staru skelu da je Ancheloti iz Zavidovića bar pokušao da na teren stavi naše najbolje igrače, i najozbiljniju formaciju.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan »

pirmin wrote:
Logovan wrote:Kako će biti izvedeno ne znam, ali može. Vels nije ništa jači od nas, čak imaju samo jednog pravog igrača (Bale), dok ostali ili ponekad zablistaju ili su rupe. Jači smo i možemo ih dobiti.
Sa cardif-x foruma:
Bosna nije ništa jača od nas, čak imaju samo jednog pravog igrača (Dzeko), dok ostali ili ponekad zablistaju ili su rupe. Jači smo i možemo ih dobiti.
I sta hoces da kazes?
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#42 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mustang1 »

cyprus wrote:
Mustang1 wrote:Cetiri boda protiv Velsa i Belgije ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Moguće je osvojiti 4 boda i kad bi igrali protiv Njemačke i Argentine, a ne Belgije i Velsa :-)

Naravno, pitanje je kakve ćemo rezultate izvuć iz ta dva meča, a niti jedan od njih neće biti lagan... Od Velsa smo jači, ali oni imaju prednost domaćeg terena i dva izvanredna pojedinca... Protiv Belgije mi imamo domaćinsku prednost, ali kvaliteta nije na našoj strani...

Ono što sam htio naglasiti jeste da su 4 boda iz ovog dvomeča imperativ... Sa njima bi se vratili u igru i eto haj nek to bude Papetov popravni... Mada ja ne bih imao ništa protiv ni da mu uruče sad i prije popravnog, ali sve su prilike da neće...

PS E sad, generalno što se tiče Velsa, oni su po meni vazda imali ekipu koja po imenima spada možda među 20-tak ili čak 15-tak najboljih evropskih... Ali zašto nikad ništa ne ostvariše - to je jedno vrlo solidno pitanje...
Oni imaju finu ekipu od koje je nas najbolji tim mislim nesto bolji i moze pobjediti .. Ali fazon je sto nece igrati nas najbolji tim a povrede nisu razlog toga :D
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#43 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Paul F. »

Logovan wrote: I sta hoces da kazes?
Puno pitaš.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#44 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by pirmin »

Logovan wrote: I sta hoces da kazes?
Trenutno smo tu negdje u pet deka, jaci nismo nazalost.
Prije dvije godine bih ganjao HC1 hendikep na nas a sad sumnjam u pobjedu iako joj se kao i svako normalan nadam.

Da ne nabrajam sad sto su mnogi prije konstatovali...nemamo igru, dobrog selektora, igraci van forme, atmosfera...

Nadam se odlasku Safeta sta god bilo u Welsu.
Srozao je svoju karizmu u rekordnom tempu, nadam se da ce ostati makar nesto od nje ali daleko od reprezentacije.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#45 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:Smije li se na ovoj temi kritikovati Pape ili je strogo zabranjeno kao na svim zakljucanim temama gdje se sa pravom kritikuje doticni? Da se zna, da nam ne cenzurisu i ovu temu.
Nemoj ziv bio.Pa jebem ga mozes biti covjek bar sedam dana da ga zaobidjes inace ode opet tema u qr.c.Eno imas onu tamo o selektoru pa pozuri opleti dok imas sanse i ona samo sto nije zamandalita.
Ako Pape nastavi sa samoubilackim formacijama Tino, Avdija, bez krila, sa dva beka mozemo se udarati nogom u gujcu ako uzmemo jedan bod iz ovog dvomeca. Necu puno srati vise o Papetu da uvazene gazde ne zamandale i ovu temu.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#46 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Edin H. »

Najsmjesnije je sto je u pripremnim utakmicama reprezentacije za Svjetsko prvenstvo igrao najjaci tim, samo je trebalo Misimovicu smanjiti minutazu. E onda ode Spahic, povrijedi se Kolasinac, Pape fura Tina i Vrsajevica i raspad sistema.

Bez vracanja sto je moguce vise na postavu protiv Argentine, ne pise se nam se dobro u dvije naredne utakmice.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#47 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote:
Point. wrote:Smije li se na ovoj temi kritikovati Pape ili je strogo zabranjeno kao na svim zakljucanim temama gdje se sa pravom kritikuje doticni? Da se zna, da nam ne cenzurisu i ovu temu.
Nemoj ziv bio.Pa jebem ga mozes biti covjek bar sedam dana da ga zaobidjes inace ode opet tema u qr.c.Eno imas onu tamo o selektoru pa pozuri opleti dok imas sanse i ona samo sto nije zamandalita.
Ako Pape nastavi sa samoubilackim formacijama Tino, Avdija, bez krila, sa dva beka mozemo se udarati nogom u gujcu ako uzmemo jedan bod iz ovog dvomeca. Necu puno srati vise o Papetu da uvazene gazde ne zamandale i ovu temu.
Ako selektor ostane do ove dvije utakmice sigurno zna da mu cijela nacija visi za vratom.Sumnjam da ce ikada vise pokusati igrati ovom formacijom i ovim igracaima.Dogorjelo je do kraja pa zato i poruka od BHFanaticosa,,ne igrajte se vise nasim zivcima,, akoliko su bitni ti BHTanaticosi(nekima dileri,mafijasi,krezubi)vidi se iz prilozenog.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Edin H. »

luckylaka wrote:Ako selektor ostane do ove dvije utakmice sigurno zna da mu cijela nacija visi za vratom.Sumnjam da ce ikada vise pokusati igrati ovom formacijom i ovim igracaima.

Ne bih ja rekao, ne rece on u interview-u da je bio Sven upitan, pa ni Avdija.

- Zaista sam htio staviti najbolju postavu. Imao sam 2-3 dileme - Lulić ili Salihović, Prcić ili Medunjanin, Bičakčić ili Vranješ... Odlučio sam tako kako sam odlučio, a sada govoriti da li bi bilo bolje ili lošije da sam odlučio drugačije, nema svrhe - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/135288/susic- ... 2uRPJ.dpuf

Bjezi od sustine problema.
svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#49 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by svi u napad »

Sad je samo pitanje kako razmisljaju i sta zele igraci. Ako su odlucili otjerati Amidzu onda nam se ne pise dobro, jer se mogu preracunati i jos negdje kleknuti. Scenario moze biti nerjeseno protiv Welsa i gubitak protiv Belgije kako bi otjerali selektora ali ja se bojim utakmice u Izraelu gdje su male sanse za pobjedu. Savez nece otjerati Amidzu prije ovih tekmi a ako izgubimo obadvije onda ce dobiti nogu. Amidza ce pokusati sa starom postavom (Mujdza i Salihovic) ali to nece nista pomoci ako Dzekson ( a sad i Lula) budu slijedili upute bivseg kapitena. Mislim da Begic treba rjesiti ovaj cvor i popricati sa par igraca dok ne bude kasno. Ne radi se samo o parama koje ce izgubiti. Begic i kompanija moraju shvatiti da se ova igra igra zbog navijaca a ako oni okrenu ledja (sto ce se vec vidjeti u Welsu) onda je i njima kraj. Fanatikosi nisu dzaba pisali ono pismo i Savez treba to vise puta procitati. Sad je do njih. Da li zbog jednog osionog covjeka izgubiti sve ono sto se stvaralo toliko godina i da li jednu ovakvu generaciju zrtvovati zbog istog. 98% navijaca bi znalo donjeti pravu odluku ali oni nisu dio tala i oni se na zalost ne pitaju. U normalnim okolnostima imali bi sigurno 4 boda iz ove 2 utakmice ali sad se nista ne zna. Igraci ga ne vole a sad je pitanje da li ce igrati za nas navijace tj. za BiH ili protiv selektora. Nije im lako. Puno teze je njima nego osionom selektoru koji pored neznanja nema ni trunke morala. Ako pobjede (zbog navijaca) ostace neznalica koju ne vole jos godinama na svom mjestu. Dilema je zaista velika. Sta raditi? Mufljuzi iz Saveza ce kalkulirati za sada te se dodvoravati obadvjema stranama cekajuci rezultate ovih tekmi i tek onda donjeti eventualnu odluku. Bojim se samo da ne bude prekasno. Naprijed BiH.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#50 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Edin H. »

Sta imaju Fanaticosi pisati, pa oni su Susica prakticno i izgurali za selektora? :oops:
Locked