Vels-BiH,BiH-Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#2226 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by cindrlimindrli »

Šibicar wrote:
cindrlimindrli wrote:
Šibicar wrote:Zašto si agresivan u svom pisanju?Ti k'o Vuglonja,šaka nos patos metoda?Ma ja to je taj profil,sve mi je jasno....
A ti koji dijelis epitete u svakom postu i hraces da trebam kisobran razaapet ispred kompjutera da ne dobijem ebolu
si inace fino vaspitan i pristojan momak? Manemoj...
Aha,znači ima vas i duhovitih,samo naprijed nedajte se omesti. :thumbup:
Auffff, nista gulas, vuglonja, amidzino kopile....aaaa, je fina momka. :lol:
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#2227 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by and »

može se igračima odati priznanje svim igračima,jer su izginuli na terenu i uprkos propustima u postavi i igračima sa klupe koji nisu kako reče pape za utakmicu(ne kontam što ih je zvao) i pokazali da smo ekipa za sam vrh i da možemo sa svima igrati.
svaka čast momci ponosan sam na vas
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#2228 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Infaze Studio »

A sta kaJe onaj: "Razmontirali nas" :D zato sto smo mi stajali nazad :lol: :lol:
Sunce zareno, kakvi biseri!
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2229 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Šibicar »

cindrlimindrli wrote: Auffff, nista gulas, vuglonja, amidzino kopile....aaaa, je fina momka. :lol:
Prijavljen si.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#2230 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by jeza u ledja »

5 0 5 wrote:mozemo uzeti maksimalno 16 bodova + dva koja vec imamo, 18. znaci baraz.
Sa 18 bodova smo skoro sigurno drugi. Vels i da uzme Belgiji bod i dobije Izrael kuci, sa pobjedama protiv Andore i Kipra i sa porazom u Izraelu i Belgiji (i kod nas) bi imao - 17 bodova.
Za Izrael vrijedi isto. Nek oni uzmu Belgiji i nama po bod, nek uzmu Velsu 3, Andori i Kipru po 3, te izgube u Velsu i oni bi na kraju imali 15.

Znaci mi "samo" trebamo uraditi ono sto se od nas i ocekivalo i prije kvalifikacija - uzeti Andoru, uzeti Kipar, uzeti Vels i 4 boda Izraelu. Znam da to nije lako, ali to ti je tih 18 bodova.

Nista od ovog nece bas biti ovako, ali eto to je ako se rezultati posloze. Naravno, mi mozemo i uzeti u Izraelu ali i zijaniti. Ne pobjediti Vels ili Kipar, itd...

Inace, sto se tice tekme....sta reci??? :-) :lol: :lol: :lol: :lol: Smijem se jer mi je i drago i krivo u isto vrijeme, i to iz vise razlicitih razloga. Zapanjujuce je kako smo se dobro drzali protiv Belgije, s obzirom na los izbor igraca, losu postavku i jacinu Belgije. Zapanjujuce je isto kako oni lose igraju s obzirom na kvalitet koji posjeduju.
Na kraju, i da nam je selektor XY, ne bih mogao ocekivati pobjedu protiv Belgije. Stoga zadovoljan sam ovim dvomecom, ali nazalost, ili na srecu??, Susic ce ostati. To je dobro jedino ako mu je alternativa bio neko slican njemu (u sta ne sumnjam s ozbirom ko nam vodi Savez). Ja sam pozelio da nas vodi neko novi, cisto da se nesto malo promjeni, da unese neku svjezinu u ekipu, dovede neke nove igrace, al sta cemo, vrijedi nam i dalje po starom.
Ono "pukovnik ili pokojnik" se pomjera za novembar. :-?

Sto se tice igre danas, Susic tropa (meni je bio los i u Velsu). Kao sto smo i predlagali mnogo bolja opcija je Visca na lijevom krilu. Uz Hajrovica desno (a bez Ibisevica) to bi bilo sve mnogo ljepse. TSS moze igrati zadnjih 20 minuta i to je to. Ostali, Mujdza, uf (meni ni u Velsu nije bio nesto dobar), Sunjic ekstra! Kao i Besic. Ibisevic nepotreban. Medo tako-tako. Dzeko i Pjanic standardno. Begovica mozemo kriviti za gol, ali nas je spasao vise puta, tako da jebi ga ne mogu mu zamjeriti.

Al sve zajedno je sega :D, Susic rekao 2 boda su bolja od 3 :D, i tako i bi. :lol: :lol: :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2231 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by bingov buraz »

2 od 9

tutuuuuu :autic: :autic:
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2232 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Raigor Stonehoof wrote:
hrasno38 wrote:
Sto ovo "vam" ????? Za koju reprezentaciju ti navijas?????? Sto bolan lijepo ne napisete da izgarate od zelje da reprezentacija izgubi sve utakmice, da ne prodje kvalifikacije da bi vi mogli ovdje likovati po forumu I pricati mjesecima kako ste vi sve znali I bili u pravu.
Bodom su zadovoljni I jedni I drugi jer su obje ekipe mogle izgubiti I taj jedan.
Napisu oni, pogledaj smijeha po temi kad su Belgijanci izjednacili.... svanulo im
To su poznate frustracije jer ponekad kad poseres valja I polizati. Razvalit ce nas Belgija je bila njihova glavna recenica kao velikih poznavaoca fudbala a ono za malo se desi suprotno I da belgijanci odu kuci placuci. Mogli smo I mi naravno ostati kuci uplakani ali eto nismo.
Uzeli smo bod petoj reprezentaciji na svijetu I cetvrtfinalistu sa svjetskog prvenstva koja je izgubila od Argentine sa golom razlike kao I mi. I sto im je najgore palo nismo taj gol dali slucajno iz jedne jedine sanse nego smo trazili I taj drugi gol.
I sad radi onaj bijes I izlaze frustracije te raznorazna pogrdna imena. Uzet cemo mi bod Belgiji I kod njih...samo polako. Ove tri utakmice smo fakticki igrali bez onog pravog Pjanica ali doci ce I on na svoje.
I naravno po obicaju Tin je taraba iako je predivno dao loptu Pjanicu kod gola I ako je spasio jedan vjerovatan gol u nasoj mrezi.
Teska je to dijagnoza...teska.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#2233 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by cindrlimindrli »

Šibicar wrote:
cindrlimindrli wrote: Auffff, nista gulas, vuglonja, amidzino kopile....aaaa, je fina momka. :lol:
Prijavljen si.

A zasto? Neobicno ti sto ne vrijedjam i ne pljujem posten svijet? Pa ne daju ban za to jebo ga ti. :-D
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#2234 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by LSD »

najnovija fora koju je Safet prodao bezumnom krdu koji razmišlja zastavicama umjesto glavom je: "i dalje smo u igri" :lol: i tu mantru sad svi oni zaslijepljeni lobotomci ponavljaju ko papagaji, a ne vide da mi ne možemo više nikoga pobjediti, da smo se poceli zadovoljavati i bodom i da smo peti na tabeli.
Pape nas je sveo na taj nivo da smo poceli praviti kalkulacije vec u drugom kolu...ovi sa IQ-om u minusu nikako da shvate dugorocne posljedice onog poraza od Kipra, pa valjda ce shvatiti za par kola.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2235 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Point. »

Teza je dijagnoza braniti Papeta no matter what. To ti je vec da se zapitas.
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2236 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Šibicar wrote:
cindrlimindrli wrote: Auffff, nista gulas, vuglonja, amidzino kopile....aaaa, je fina momka. :lol:
Prijavljen si.
hahahahah za sta ga prijavi???????? Za ono sto ti pises po forumu!!!!! Gubis se polako!
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2237 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Partijaner »

Mozemo se mi boriti i vaditi da ima jos bodova u igri ali mi igramo lose i to nije dobro za nastavak, niti izrael nece biti lagan protivnik i tu su 3 boda pod moranjem, ako kojim slucajem izvuku bod i cujem da neko kaze da je zadovoljan remijem i da ima jos bodova u igri treba ga deportovati iz zemlje, recimo u Sjevernu Koreju.
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2238 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

LSD wrote:najnovija fora koju je Safet prodao bezumnom krdu koji razmišlja zastavicama umjesto glavom je: "i dalje smo u igri" :lol: i tu mantru sad svi oni zaslijepljeni lobotomci ponavljaju ko papagaji, a ne vide da mi ne možemo više nikoga pobjediti, da smo se poceli zadovoljavati i bodom i da smo peti na tabeli.
Pape nas je sveo na taj nivo da smo poceli praviti kalkulacije vec u drugom kolu...ovi sa IQ-om u minusu nikako da shvate dugorocne posljedice onog poraza od Kipra, pa valjda ce shvatiti za par kola.
Ajde zivot ti nam ti izanaliziraj na osnovu cega tvrdis da nismo u igri?????????? Aha znaci jebi ga ispade I Njemacka, Portugal, Spanija...evo veceras I Holandija...svi ispadose tom tvojom logikom jer su izgubili od luzera I to u trecem kolu kvalifikacija. Azira je za tebe mala maca!!!!
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2239 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Šibicar »

cindrlimindrli wrote:
Šibicar wrote:
cindrlimindrli wrote: Auffff, nista gulas, vuglonja, amidzino kopile....aaaa, je fina momka. :lol:
Prijavljen si.

A zasto? Neobicno ti sto ne vrijedjam i ne pljujem posten svijet? Pa ne daju ban za to jebo ga ti. :-D
Napadaš me nukulturno i agresivno,a ja napadam javnu ličnost koja mi je zadala više sijedih nego rat,a i ti bi trebao preći na pravu stranu ima još nade za tebe,i meni je bio dobar dok je radio dobre stvari ali od Nigerije je počeo sa kurčenjem i guranjem ličnih interesa ispred interesa reprezentacije,zgadio mi se tu za sva vremena i zaslužuje svaku pogrdnu riječ koja mu se kaže i više od toga.
Last edited by Šibicar on 14/10/2014 00:00, edited 1 time in total.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#2240 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Paul F. »

Šta je ovo ? Miševi još nisu u rupama ?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2241 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by bingov buraz »

Momcima svaka cast za borbenost,Toni Sunjic odlican i mora biti prvi izbor za partnerstvo sa Spahom ako se ovaj vrati,Pjanic veliki duznik svima nama,da manje enrgije trosi na dobacivanje sudiji i svadjanje sa protivnicima mozda bi jedan slobodnjak i odsjeo.
Besic dobar,borben.
Vidim mnogi kritikuju Mujdzu a po meni vrlo dobro odigrao obe,nije Maicon iz najboljih dana ali vrlo korektno.

opet takticka fula selektora do izmjene,Visca za ono malo vremena iznudi zuti Kompanija i sto je bitnije sveza njihovog beka za njihovu polovinu

susic bi morao frciti jos veceras ali to se nece desiti,cak ni u slucaju da ne dobijemo u Izraelu ostaje nazalost selektor
Last edited by bingov buraz on 14/10/2014 00:04, edited 1 time in total.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#2242 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Koshpa »

Evo snimak na SK1 ko nije gledo
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#2243 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Paul F. »

Šibicar wrote:a ja napadam javnu ličnost koja mi je zadala više sijedih nego rat,.
Sportske igre ti padaju teže nego ratne ? Mogo bi ti kod doktora.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2244 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Point. »

Paul F. wrote:Šta je ovo ? Miševi još nisu u rupama ?
Oh evo nam i advokata Guje. Jel to zavrsio film? Ili si na vikipediji citao o igri zvanoj fudbal?
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2245 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by ZOCH »

Kako se hladno ovdje potura prica od starih znalaca, nekakvih likova koji su kao vidjeli gostovanja, imali dvije desne na svakom terminu, da smo mi u sustini jedna obicna karina. Cak i kad odigramo sretno, ali i spretno (imali smo i mi dobrih sansi na ovoj tekmi, i njih su vile nosale) sa jednom Belgijom. Ali nije bitno to, na ovom forumu postoji ozbiljan tim forumasa koji iz dana u dan pljuju sve sto ima bosanski predznak a uspjesno je. Treba to sve razjebati! Treba razjebati pricu koja je donijela jedinstvo one snage od koje se najvise boje ti isti forumasi. A to su ljudi koji vole ovu zemlju, ljudi koji bez obzira na bilo kakve uticaje nemaju podjele medju sobom. Dakle samo vole svoju reprezentaciju, a sto je bitnije kroz nju pokazuju koliko vole svoju zemlju. I to nekome smeta...Samo su se zajebali da nisu prokontani davno. Eto ja ne vidim Papetove greske i losu atmosferu u reprezentaciji. Bilo je toga koliko hoces, samo jebi ga, nekako nas uvijek srce vuce da cekamo svaki korner ko iftar, a ne da se cak i po Asmiru Begovicu poseremo. To se ostavlja za salonce i prikrivene likove, ili ideoloski sjebane, ili dobro placene. :bih: :bih: :bih:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2246 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Šibicar »

Paul F. wrote:
Šibicar wrote:a ja napadam javnu ličnost koja mi je zadala više sijedih nego rat,.
Sportske igre ti padaju teže nego ratne ? Mogo bi ti kod doktora.
Ovo nisu sportske igre nego podle malverzacije i marifetluci porodice Sušić.
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#2247 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by LSD »

hrasno38 wrote:
LSD wrote:najnovija fora koju je Safet prodao bezumnom krdu koji razmišlja zastavicama umjesto glavom je: "i dalje smo u igri" :lol: i tu mantru sad svi oni zaslijepljeni lobotomci ponavljaju ko papagaji, a ne vide da mi ne možemo više nikoga pobjediti, da smo se poceli zadovoljavati i bodom i da smo peti na tabeli.
Pape nas je sveo na taj nivo da smo poceli praviti kalkulacije vec u drugom kolu...ovi sa IQ-om u minusu nikako da shvate dugorocne posljedice onog poraza od Kipra, pa valjda ce shvatiti za par kola.
Ajde zivot ti nam ti izanaliziraj na osnovu cega tvrdis da nismo u igri?????????? Aha znaci jebi ga ispade I Njemacka, Portugal, Spanija...evo veceras I Holandija...svi ispadose tom tvojom logikom jer su izgubili od luzera I to u trecem kolu kvalifikacija. Azira je za tebe mala maca!!!!
pa dobro, pošto su tvoje kongitivne sposobnosti još uvijek u razvoju - nisam ni ocekivao da odmah shvatiš o cemu pišem...ovo što pišem je sasvim jasno onima koji imaju IQ barem 60

ali shvatit ces za par kola...valjda :roll: nadam se :bih: :bih: evo par zastavica
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2248 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Šibicar wrote:
Paul F. wrote:
Šibicar wrote:a ja napadam javnu ličnost koja mi je zadala više sijedih nego rat,.
Sportske igre ti padaju teže nego ratne ? Mogo bi ti kod doktora.
Ovo nisu sportske igre nego podle malverzacije i marifetluci porodice Sušić.
Evo kulturno cu ti reci da ti stvarno vise ne znas sta pises. Covjek ti maloprije nabrojao nazive koje ti dajes Safetu Susicu I Tinu Susicu a ti si to shvatio kao napad na tebe I prijavio ga. Totalna je neka zbrka kod tebe. Odspavaj, jutro je pametnije od veceri.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#2249 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Hodidid »

Jesmo li u igri ili nismo vidjecemo tek nakon dvomeca sa Izraelom. Ako ih klepimo u obe tekme ili uzmemo 4 boda od 6 onda mislim da nam je drugo mjesto u grupi haman zagarantirano.
User avatar
hrasno38
Posts: 31444
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2250 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

LSD wrote:
hrasno38 wrote:
LSD wrote:najnovija fora koju je Safet prodao bezumnom krdu koji razmišlja zastavicama umjesto glavom je: "i dalje smo u igri" :lol: i tu mantru sad svi oni zaslijepljeni lobotomci ponavljaju ko papagaji, a ne vide da mi ne možemo više nikoga pobjediti, da smo se poceli zadovoljavati i bodom i da smo peti na tabeli.
Pape nas je sveo na taj nivo da smo poceli praviti kalkulacije vec u drugom kolu...ovi sa IQ-om u minusu nikako da shvate dugorocne posljedice onog poraza od Kipra, pa valjda ce shvatiti za par kola.
Ajde zivot ti nam ti izanaliziraj na osnovu cega tvrdis da nismo u igri?????????? Aha znaci jebi ga ispade I Njemacka, Portugal, Spanija...evo veceras I Holandija...svi ispadose tom tvojom logikom jer su izgubili od luzera I to u trecem kolu kvalifikacija. Azira je za tebe mala maca!!!!
pa dobro, pošto su tvoje kongitivne sposobnosti još uvijek u razvoju - nisam ni ocekivao da odmah shvatiš o cemu pišem...ovo što pišem je sasvim jasno onima koji imaju IQ barem 60

ali shvatit ces za par kola...valjda :roll: nadam se :bih: :bih: evo par zastavica
ahaaaaaaa zao mi je ne druzim se sa tim kojima je IQ ispod 60. vidim ja nikako sa tobom da se dogovorim.
Locked