Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#37551 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

hizo ramidovic wrote:
512MB wrote: To je bilo divlji zapad prije 25 godina, sad se satelitski nadgleda svaki kamen na balkanu. Hrvatska je u NATO i EU, nema više na svoju ruku ni u ćenifu. Al znaju to oni vrlo dobro.
uvijek postoji nacin, balkan je ovo...
i svi to dobro znaju
Ali ne ovo šta Novak i Hafiz zagovaraju, zatvaranje Bosnjačkih izbjeglica u logore i zabrana prolaza na EU granicama.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37552 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

512MB wrote:
hizo ramidovic wrote:
512MB wrote: To je bilo divlji zapad prije 25 godina, sad se satelitski nadgleda svaki kamen na balkanu. Hrvatska je u NATO i EU, nema više na svoju ruku ni u ćenifu. Al znaju to oni vrlo dobro.
uvijek postoji nacin, balkan je ovo...
i svi to dobro znaju
Ali ne ovo šta Novak i Hafiz zagovaraju, zatvaranje Bosnjačkih izbjeglica u logore i zabrana prolaza na EU granicama.
Od branjenja ustaske zastave, sovinizma, FAKE NEWS smeca, itd... Sve su to "eUropske vrijednosti".
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#37553 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Novak20 wrote:
Hafis wrote:Eh što ti je žensko oko.
Novak se ubi dva dana tražeći one šovinističke škrabotine od ovog delegata MB, a mama to nađe što si rek'o keks :thumbup:
:lol: :lol:

Ma našao sam i ja ali nisam neke druge interesantne stvari.
Sutra ''Drvar mora pasti''. :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37554 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Kakav Drvar jos malo pa ni u Rijeku nece moci.
Image
Fašisti u centru Rijeke razvili talijansku zastavu
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#37555 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by glockov kolac »

Istra 4. entitet
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#37556 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Roccohljup »

glockov kolac wrote:Istra 4. entitet
to je odgovor na onog iz čapljinine sto im godinama paradira sa šaharom na F1 :D :D :D

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37557 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Ovaj mase zastavom UZP-a.
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#37558 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by moa »

Hafis wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Fascinantno je vidjeti da i danas, 24 godine nakon rata, postoje ljudi koji zastupaju ideje o blokadi cijelog jednog naroda u slučaju nekog sukoba, i da tu blokadu koriste kao instrument ili sredstvo prisile za ostvarivanje određenih političkih ciljeva. Takve ideje i stavovi, u samoj svojoj suštini, jesu idiotske i fašističke, osobito kad se uzme u obzir faktičko stanje na terenu. Osim toga, bošnjački narod već je jednom preživio takvu situaciju, od novembra 1992. do februara 1994. i nije mu to strano. U tom periodu iz susjedne Hrvatske (Srbiju da i ne spominjem) a ni prema njoj nije mogla proći ni muha, izuzev mudžahedina. To je bio možda i najteži period u postojanju ovog naroda, kada ga se pokušalo slomiti sistematskim granatiranjem i ubijanjem, zatvaranjem u koncentracione logore, blokadom i pljačkom humanitane pomoći, glađu, svakojakim mrcvarenjem i ostalim barbarskim metodama i kad tada nisu poklekli zašto bi sada?
Samo budala ne vidi da se određene političke opcije iz susjednih zemalja nisu odrekle velikodržavnih snova i nastoje ih ostvariti "za zelenim stolom" jer nisu mogli u ratu. I pri tome ne biraju sredstva te bezobrazno i podmuklo krivicu prebacuju na one preko čijih leđa žele ostavriti te snove, jer se oni, nezahvalnici, suprotstavljaju vlastitoj getoizaciji...
A jebote :shock:
Pa ne bi ovako nešto Bakir i njegova SDA ekipa zajedno s Krugom 99 smislili na petnaest sesija zaredom.
Doduše, postoji jedna konstanta: Mlatit' ćemo stalno ratne priče, ali i priče mogućem budućem ratu i kad nam muške uzmete živote.

Jebote, ljudi u stampedu bježe što dalje odavde za boljim životom, ali qurac, ne lezi vraže - postoje velikodržavni snovi susjeda, koje također muče isti problemi nestajanja.
slazme se stobom da treba raditi za bolje sutra i gledati prema naprijed ali imaju neke stvari koje se moraju defisnisati i stati iza toga. Politika HDZ a se nije ni namjanje promjenila od UZP pa do danasnjeg dana tako je i sa komsijama sa istocne strane drine. nema od price nista nego djela panticu djela. Sta je sa onim jezerom sto Hr koristi hocel doci to na naplatu i ono u Zvorniku. Postaviti granice ima posla na pretek samo sto to sve neko blokira uslovljava ti meni ja tebi itd.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37559 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Image

hdz mladez hercegovine :mrgreen:
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#37560 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by jazzer »

mO k3 wrote:Image

hdz mladez hercegovine :mrgreen:
Nisu se bas pokazali, tesko da su predizbornim radom zasluzili zaposlenje u Aluminiju. Ups, cuj mene.. :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#37561 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

moa wrote:
slazme se stobom da treba raditi za bolje sutra i gledati prema naprijed ali imaju neke stvari koje se moraju defisnisati i stati iza toga. Politika HDZ a se nije ni namjanje promjenila od UZP pa do danasnjeg dana tako je i sa komsijama sa istocne strane drine. nema od price nista nego djela panticu djela. Sta je sa onim jezerom sto Hr koristi hocel doci to na naplatu i ono u Zvorniku. Postaviti granice ima posla na pretek samo sto to sve neko blokira uslovljava ti meni ja tebi itd.
Eh, opet unilateralan pristup.
Nisam uopće govorio o strankama, ali kada smo već kod njih reci mi je li se SDA politika imalo promijenila do danas? Jer uz dužno poštovanje svim ostalim bošnjačkim tzv ''lijevim'' strankama, SDA je ipak glavni artikulator bošnjačke politike u BiH. Čak štoviše, kada pogledam ostali spektar, mogu reći da su umjerena desna stranka za razliku od nekih koje nekom greškom stvrstavamo u ''ljevičarsku opciju''.
I hajdemo ih analizirati. Da li je SDA politika, počevši od njenog ratnog i poratnog lidera, tihićevske ere i opet sad izetbegovićevske ere probosanska, patrijotska, prihvatljiva i na koncu - dobronamjerna prema drugim? ''Bosna'' kakvu je vidi njen ideološki svetonazor i ''Bosna'' kakvu ja vidim dva su različita svijeta. Ono što zabrinjava to je da je alternativa ovakve SDA kakva je danas, oličena u pseudograđanskim strankama daleko radikalnija i bezobzirnija.
Pozivati se stalno na UZP i nabijati to vječito na nos, optuživati i okrivljavati za sececionističke primisli, uzimati za sebe ulogu dobrog momka u svakoj mogućoj opciji, opstruirati neke ustavne presude koje ne idu u korist zacrtane strategije, mešetariti na izborima s ciljem uzimanja određenih poluga koje su ustavom zajamčene drugom narodu kroz postojeće nelogičnosti u Ustavu i rupe u zakonu nastale intervencijama visokih predstavnika, provoditi medijsku hajku...sve to nije politika koja će ishoditi pozitivan odgovor i iskrenu suradnju.
Dotaknut ćemo uskro samo dno i stvarno je krajnje vrijeme za jedan iskren i pošten reset, u koji ja vjerujem da će doći kad-tad, ako ništa kada se voda zalije za uši.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37562 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

jazzer wrote:
mO k3 wrote:Image

hdz mladez hercegovine :mrgreen:
Nisu se bas pokazali, tesko da su predizbornim radom zasluzili zaposlenje u Aluminiju. Ups, cuj mene.. :)
A revizija presude hrvatskoj šestorici... :oops:
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#37563 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Al kad sad poslije SDA kongresa dadnu gas :mrgreen:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#37564 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 155_mm »

Maraschino wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Fascinantno je vidjeti da i danas, 24 godine nakon rata, postoje ljudi koji zastupaju ideje o blokadi cijelog jednog naroda u slučaju nekog sukoba, i da tu blokadu koriste kao instrument ili sredstvo prisile za ostvarivanje određenih političkih ciljeva. Takve ideje i stavovi, u samoj svojoj suštini, jesu idiotske i fašističke, osobito kad se uzme u obzir faktičko stanje na terenu. Osim toga, bošnjački narod već je jednom preživio takvu situaciju, od novembra 1992. do februara 1994. i nije mu to strano. U tom periodu iz susjedne Hrvatske (Srbiju da i ne spominjem) a ni prema njoj nije mogla proći ni muha, izuzev mudžahedina. To je bio možda i najteži period u postojanju ovog naroda, kada ga se pokušalo slomiti sistematskim granatiranjem i ubijanjem, zatvaranjem u koncentracione logore, blokadom i pljačkom humanitane pomoći, glađu, svakojakim mrcvarenjem i ostalim barbarskim metodama i kad tada nisu poklekli zašto bi sada?
Samo budala ne vidi da se određene političke opcije iz susjednih zemalja nisu odrekle velikodržavnih snova i nastoje ih ostvariti "za zelenim stolom" jer nisu mogli u ratu. I pri tome ne biraju sredstva te bezobrazno i podmuklo krivicu prebacuju na one preko čijih leđa žele ostavriti te snove, jer se oni, nezahvalnici, suprotstavljaju vlastitoj getoizaciji...
Na zalost, nista se nije naucilo niti zeli. Sve bi se ponovo ponovilo.
na zalost i ja se slazem da se nista nije naucilo. a moglo se je toga dosta uraditi da jedna takva blokada i nema nekog ucinka. oni koriste blokadu kao srestvo ratovanja kao u srednjem vijeku opsada i izgladnjivanje gradova.

jedan od mogucih odgovora na jednu takvu opsadu je da onom koji te drzi u opsadi prije nestane onih crni plasticnih vreca nego ti pocnes umirati od gladi.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#37565 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 155_mm »

BHCluster wrote:Kakav Drvar jos malo pa ni u Rijeku nece moci.
Image
Fašisti u centru Rijeke razvili talijansku zastavu
ovo bas ucestalo sa talijanskim zastavama po istri i rijeci. da nebi ovi u HR za 50-tak godina plakali za SFRJ ko dojence za sisom.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#37566 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/V ... aru/558135

Ako, ako eto i Covicevih falangi na proslavu oslobadjanja Glamoca, B.Grahova i Drvara. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37567 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Hafis wrote:Inače ovaj delegat @MB se i ne znajući dotakao Starog Zavjeta i njegovog poimanja krivnje, tzv. Istočnog grijeha, tj. prebacivanje krivnje do samog beskraja.
Kolektivnom krivnjom se nečija krivnja prebacuje na ljude koji nisu mogli ni biti uključeni u to djelo. U slučaju ovog delegata, on tu krivnju primitivno prebacuje na drugu generaciju i na taj način počinje proces prebacivanja grijeha s generacije na generaciju i tako u beskraj.

Ja bih to opet banirao za svaki slučaj sve dok se javno ne izvini, a kad se izvini opet ga banirati...i tako u beskraj :)
De mi samo reci ko ovoj djeci prebacuje krivnju, ko na njih prebacuje grijeh?



Znaci na koncertu podrske osobama koje su osudjene za mnoge ratne zlocine ukljucujuci i UZP.
Last edited by BHCluster on 13/09/2019 09:59, edited 3 times in total.
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#37568 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

BHCluster wrote:
Hafis wrote:Inače ovaj delegat @MB se i ne znajući dotakao Starog Zavjeta i njegovog poimanja krivnje, tzv. Istočnog grijeha, tj. prebacivanje krivnje do samog beskraja.
Kolektivnom krivnjom se nečija krivnja prebacuje na ljude koji nisu mogli ni biti uključeni u to djelo. U slučaju ovog delegata, on tu krivnju primitivno prebacuje na drugu generaciju i na taj način počinje proces prebacivanja grijeha s generacije na generaciju i tako u beskraj.

Ja bih to opet banirao za svaki slučaj sve dok se javno ne izvini, a kad se izvini opet ga banirati...i tako u beskraj :)
De mi samo reci ko ovoj djeci prebacuje krivnju, ko na njih prebacuje grijeh?



Znaci na koncertu podrske osobama koje su osudjene za mnoge ratne zlovine ukljucujuci i UZP.
Pa kaže ja prebacujem krivnju... čovječe mi samo konstatujemo da HDZ prebacuje krivnju i truje narod, niko drugi.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#37569 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

512MB wrote:
BHCluster wrote:
Hafis wrote:Inače ovaj delegat @MB se i ne znajući dotakao Starog Zavjeta i njegovog poimanja krivnje, tzv. Istočnog grijeha, tj. prebacivanje krivnje do samog beskraja.
Kolektivnom krivnjom se nečija krivnja prebacuje na ljude koji nisu mogli ni biti uključeni u to djelo. U slučaju ovog delegata, on tu krivnju primitivno prebacuje na drugu generaciju i na taj način počinje proces prebacivanja grijeha s generacije na generaciju i tako u beskraj.

Ja bih to opet banirao za svaki slučaj sve dok se javno ne izvini, a kad se izvini opet ga banirati...i tako u beskraj :)
De mi samo reci ko ovoj djeci prebacuje krivnju, ko na njih prebacuje grijeh?



Znaci na koncertu podrske osobama koje su osudjene za mnoge ratne zlovine ukljucujuci i UZP.
Pa kaže ja prebacujem krivnju... čovječe mi samo konstatujemo da HDZ prebacuje krivnju i truje narod, niko drugi.
Proble tu nisi ti nego to sto se ne mogu okajmaciti, pa kad nesto naleti muzu dok mogu i ako sami sebe demantiraju.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#37570 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 155_mm »

ne kontam zbig cega dodik ovoliko ponizava covica. nakon sto je njemu zabranio da ide u drvar dovodi vucica da se oni setaju po drvaru.

zbog cega mu to radi. pa bio mu je vjerni sluga u zadnjih 10tak godina.
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#37571 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Čuj ne kontaš, pa osamostalio se, po komandi iz HR počeo kenjat o ANPu i NATOu itd. A ko ne sluša gazdu dobije po ušima...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#37572 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Opet mu isti cetnici kolo vode u zupaniji. :D
je li Drvar stvarno oslobodjen ili su nas lagali?
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#37573 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by detroit-mercy »

Nego nema nam nesto Hafisage, Kolindice i Novaka danas da nisu osli na docek :mrgreen:.
Ko sto gledam ocima, nedje pod satrom zagrlili se sa precjednikom i pjevaju "nemoze nam niko nista………" :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
geralt
Posts: 5199
Joined: 14/09/2017 12:45

#37574 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by geralt »

155_mm wrote:ovo bas ucestalo sa talijanskim zastavama po istri i rijeci. da nebi ovi u HR za 50-tak godina plakali za SFRJ ko dojence za sisom.
Jugoslavija kao ideja je i potekla iz Hrvatske, samo sto su kasnije generacije zaboravile zasto im je trebala. Italijani ih evo podsjecaju :)
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#37575 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by MaksprotivMarksa »

geralt wrote:
155_mm wrote:ovo bas ucestalo sa talijanskim zastavama po istri i rijeci. da nebi ovi u HR za 50-tak godina plakali za SFRJ ko dojence za sisom.
Jugoslavija kao ideja je i potekla iz Hrvatske, samo sto su kasnije generacije zaboravile zasto im je trebala. Italijani ih evo podsjecaju :)
:thumbup: :thumbup: a oni drkaju na njihovu kopiju Benita :bih:
Post Reply