Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Locked
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#1076 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Cherry-Cherry »

shibonja wrote:Nebojte se vi ovih bradonja i njihovih crnih zastava,nego se bojte obicnog bosnje kome je sve dokundisalo,koji je bez posla,bez perspektive,bez nade u bolje sutra,bosnje kojima zatvaraju vrata cak i oni koje je hudi bosnjo izabrao i u ratu branio,dok su oni spavali po sefovima,takvih se bojte ,jer takvi kad im dopizdi,takvi su najopasniji i takvi stavljaju zivot na kocku za dobrobit svoje nejaci,ne one u Siriji I Iraku ,vec gladne nejaci u Bosni i Hercegovini,nejaci koja su zeljna obicne cokolade ,novih patika i zimske jakne ,takvih se bojte !
Jah moja ti, odnosno moj ti... :roll: ovi političari lopovi i tako to... De nam još malo o tome pričaj na temi o vehabijama, pa onda malo o ustašama i četnicima... :-)
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1077 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Danguba »

sta koga boli, boli ga... :lol: :lol:
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#1078 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by shibonja »

Cherry-Cherry wrote:
shibonja wrote:Nebojte se vi ovih bradonja i njihovih crnih zastava,nego se bojte obicnog bosnje kome je sve dokundisalo,koji je bez posla,bez perspektive,bez nade u bolje sutra,bosnje kojima zatvaraju vrata cak i oni koje je hudi bosnjo izabrao i u ratu branio,dok su oni spavali po sefovima,takvih se bojte ,jer takvi kad im dopizdi,takvi su najopasniji i takvi stavljaju zivot na kocku za dobrobit svoje nejaci,ne one u Siriji I Iraku ,vec gladne nejaci u Bosni i Hercegovini,nejaci koja su zeljna obicne cokolade ,novih patika i zimske jakne ,takvih se bojte !
Jah moja ti, odnosno moj ti... :roll: ovi političari lopovi i tako to... De nam još malo o tome pričaj na temi o vehabijama, pa onda malo o ustašama i četnicima... :-)

Bog ti pomogo kscheri slatka :-D

User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#1079 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by shibonja »

Lijep ko lutka,morate priznat!!

Ima zube bolje neg 96% balkanaca :D



Allah mu dao lijep Dzenet !!
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#1080 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by York Light 100`s »

shibonja wrote:
York Light 100`s wrote:
pathyeshme wrote:Hajmo, što se tiče ove zastave, ne budimo licemjerni. Ne kažem da podržavam to što rade (jer ne podržavam), niti kažem da podržavam taj IDIŠ, ali samo zbog onih četničkih zastava koje se nekažnjeno nose na paradama kroz RS, dođe mi da i sam stavim neku zastavu tipa IDIŠ-a, samo znači zbog tog inata. Dakle, zaključak priče je - ili kažnjavaj sve, ili nemoj nikog. U ovom slučaju, ako im SIPA gore dođe (zbog zastave), trebaju se svi stanovnici skupit i jebat im majku.
Nedaj da te emocije tjeraju da se provaljuješ ovdje. Dovoljan je samo onaj čin juče kada su životinje zapalili onog jadnog pilota živog u kavezu da ti se smuči da ni iz inata ne pomisliš tako nešto da uradiš

i tako pod cetnickom zastavom napravise ovo ,i ne pomisljaju da je se odreknu..

Za "Vidovdan", 28. lipnja 1992., skupina od 70 Bošnjaka, uglavnom iz sela Koritnik, je zaključana u kući na Pionirskoj ulici. Granata je ubačena u kuću te ubila nekoliko njih. Potom je zgrada zapaljena a ljudi unutra su izgorili do smrti. Milan i Sredoje Lukić su automatskim oružjem strijeljali one koji su pokušali pobjeći kroz prozore. 59 osoba je umrlo u kući, uključujući 17 djece u starosti od dva dana do 14 godina, a nekolicina preživjelih su svjedočili tijekom suđenja Lukiću.[9][13][14] Dragan Lukač, zamjenik direktora Agencije za istrage i zaštitu BiH, je 2004. usporedio te opise ubojstava s "horor filmom".[14]

Slična situacija dogodila se u Bikavcu: svjedok je opisao kako su Srbi prvo kamenjem razbili prozore kuće, te potom bacili granate u zgradu. Potom su zapalili kuću i mještane unutra, od kojih su mnogi bili žene, djeca i starci. Jedan od svjedoka je rekao na sudu:

"Ljudi su izgorjeli živi u toj kući, svi su plakali; jednostavno ne mogu opisati što sam tada čuo."
Ali to je greška što većina ovdje radi, ispada sa pominjanjem četnika na takvim temama uvjek "oni napadaju naše ali šta je sa njima i njihovim?"
Ali problem je to nisu naši. Stvaite na temu o zlatnim ljiljanima, petom korpusu, majmunu Kebi slike, videa i članke o četnicima i ustašama pa onda možemo voditi raspravu "oni napadaju naše ali šta ja sa njima i njihovim?"

Ovi nisu naši, ovi su najveća prijetnja prvo nama muslimanima u Bosni i što se tiče reputacije i što se tiče sigurnosti.
Četnik će velikog Srbina i velikog pravoslavca 3 puta poljubiti u čelo. ovaj ISILovac će velikog Bošnjaka i velikog muslimana opaliti štosem zato što ne klanja pravilno u njegovim očima, oni nisu naši i neka je Bog na pomoći prvo nama Bošnjacima ako oni ikada zavladaju ovdje.

Neka objese četničku zastavu a ja ću iz inata objesiti još veću sa ljiljanima. Neka puste nešto od Baje Malog Knindže a ja ću iz inata pojačati još glasnije "Vukovi su preko Drine" ali kakav inat ja tjeram četnicima u BiH ako objesim zastavu ili okačim znakove tih monstruma?
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#1081 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by shibonja »

York Light 100`s"]
shibonja wrote:
York Light 100`s wrote:
pathyeshme wrote:Hajmo, što se tiče ove zastave, ne budimo licemjerni. Ne kažem da podržavam to što rade (jer ne podržavam), niti kažem da podržavam taj IDIŠ, ali samo zbog onih četničkih zastava koje se nekažnjeno nose na paradama kroz RS, dođe mi da i sam stavim neku zastavu tipa IDIŠ-a, samo znači zbog tog inata. Dakle, zaključak priče je - ili kažnjavaj sve, ili nemoj nikog. U ovom slučaju, ako im SIPA gore dođe (zbog zastave), trebaju se svi stanovnici skupit i jebat im majku.
Nedaj da te emocije tjeraju da se provaljuješ ovdje. Dovoljan je samo onaj čin juče kada su životinje zapalili onog jadnog pilota živog u kavezu da ti se smuči da ni iz inata ne pomisliš tako nešto da uradiš

i tako pod cetnickom zastavom napravise ovo ,i ne pomisljaju da je se odreknu..

Za "Vidovdan", 28. lipnja 1992., skupina od 70 Bošnjaka, uglavnom iz sela Koritnik, je zaključana u kući na Pionirskoj ulici. Granata je ubačena u kuću te ubila nekoliko njih. Potom je zgrada zapaljena a ljudi unutra su izgorili do smrti. Milan i Sredoje Lukić su automatskim oružjem strijeljali one koji su pokušali pobjeći kroz prozore. 59 osoba je umrlo u kući, uključujući 17 djece u starosti od dva dana do 14 godina, a nekolicina preživjelih su svjedočili tijekom suđenja Lukiću.[9][13][14] Dragan Lukač, zamjenik direktora Agencije za istrage i zaštitu BiH, je 2004. usporedio te opise ubojstava s "horor filmom".[14]

Slična situacija dogodila se u Bikavcu: svjedok je opisao kako su Srbi prvo kamenjem razbili prozore kuće, te potom bacili granate u zgradu. Potom su zapalili kuću i mještane unutra, od kojih su mnogi bili žene, djeca i starci. Jedan od svjedoka je rekao na sudu:

"Ljudi su izgorjeli živi u toj kući, svi su plakali; jednostavno ne mogu opisati što sam tada čuo."
Ali to je greška što većina ovdje radi, ispada sa pominjanjem četnika na takvim temama uvjek "oni napadaju naše ali šta je sa njima i njihovim?"
Ali problem je to nisu naši. Stvaite na temu o zlatnim ljiljanima, petom korpusu, majmunu Kebi slike, videa i članke o četnicima i ustašama pa onda možemo voditi raspravu "oni napadaju naše ali šta ja sa njima i njihovim?"

Ovi nisu naši, ovi su najveća prijetnja prvo nama muslimanima u Bosni i što se tiče reputacije i što se tiče sigurnosti.
Četnik će velikog Srbina i velikog pravoslavca 3 puta poljubiti u čelo. ovaj ISILovac će velikog Bošnjaka i velikog muslimana opaliti štosem zato što ne klanja pravilno u njegovim očima, oni nisu naši i neka je Bog na pomoći prvo nama Bošnjacima ako oni ikada zavladaju ovdje.

Neka objese četničku zastavu a ja ću iz inata objesiti još veću sa ljiljanima. Neka puste nešto od Baje Malog Knindže a ja ću iz inata pojačati još glasnije "Vukovi su preko Drine" ali kakav inat ja tjeram četnicima u BiH ako objesim zastavu ili okačim znakove tih monstruma?[/quote]


Lijepo prichas,lijepo hodash,slatka mala ,nemoj lahko da se prodash ,ili kako vech ide ona nasha stara rokerska?

Oni vjesaju cetnicke zastave bez pauze .vec od 1995,podji za jadran,pa vidi iza Mostara pred granicom kakve se zastave vijore pred Doljanima ,ili si slijep za takve stvari ljepoto moja...i ti bi sad iz inata neshto radio,pa zakasnio si jedno 20 godina sunce te konachno obasjalo
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1082 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Danguba »

Jos malo pa neces smjeti spomenuti cetnike i ustase. To nam valjda postala normala. Ide ona ''ma pusti ove budale'' ali na pomen vehabija '' e te treba momentalno zadaviti''.
Koliko god da ih ima, nema ih vise nego normalnih Bosnjaka niti ce ih biti. Najbolji dokaz kako se pravi Bosnjaci odnose prema njima je incident od prije par dana u Sarajevu. Upao narkoman(kome je neko dao dozu da udje u dzamiju i napravi incident) sa namjerom da proizvede probleme i kako je zavrsio? Kako su reagovali Bosnjaci? Pojeli bi ih ali neda bosanski merhametluk. :-)

Kada cetnici naprave igranku, osim podrske ima li ikoga da se tome protivi? Nema. U najmanju ruku precute i prodju pored njih. Ogromna razlika i zato mislim da ovi ''nasi gringosi'' nece nikada imati plodno tlo jer mi to ne dozvoljavamo dok drugi hrane svoje fashiste.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#1083 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by shibonja »

Ima nas,umjerenih,ima samo cekamo pravi chas,chekamo i nadamo se :bih:
User avatar
zgembomaratonac
Posts: 364
Joined: 14/07/2014 00:19

#1084 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by zgembomaratonac »


User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1085 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Danguba »

shibonja wrote:Ima nas,umjerenih,ima samo cekamo pravi chas,chekamo i nadamo se :bih:
SumLJiv si ti meni @shibonja... :-)
K'o da smo zajedno oslobadjali Gavranic. :D
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#1086 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by haos1 »

znate li sta čekaju ekstremisti iz hrvatske, i uopće iz okruženja? pa upravo vehabističku zastavu, to njima treba da BiH proglase državom koja podržava islamski fundamentalizam i stvar je gotova. ako iko želi pomoći bih, svaka pomoć je dobrodošla, ali to mora biti pod zakonima, pravilima, heraldikama i oznakama bosne i hercegovine, znači u regularnoj uniformi i zastavi države, a ne neke bradonje za zastavama ISIL-a. pa ameri i čitav svijet bombarduju to i osuđuju, i sad neko "pametan" podržava zastave ISIL-a u bosni... :-) znači svako ko ide pomoći, ili dolazi ovdje taj se mora prilagoditi zakonima i tradiciji te države u koju dolazi, tako je barem pravilo važilo, a svako ko ne poštuje zakone i običaje države u kojoj živi, ne poštuje ni historiju te zemlje.
Last edited by haos1 on 05/02/2015 20:41, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1087 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by spreca »

Danguba wrote:Jos malo pa neces smjeti spomenuti cetnike i ustase. To nam valjda postala normala. Ide ona ''ma pusti ove budale'' ali na pomen vehabija '' e te treba momentalno zadaviti''.
Koliko god da ih ima, nema ih vise nego normalnih Bosnjaka niti ce ih biti. Najbolji dokaz kako se pravi Bosnjaci odnose prema njima je incident od prije par dana u Sarajevu. Upao narkoman(kome je neko dao dozu da udje u dzamiju i napravi incident) sa namjerom da proizvede probleme i kako je zavrsio? Kako su reagovali Bosnjaci? Pojeli bi ih ali neda bosanski merhametluk. :-)

Kada cetnici naprave igranku, osim podrske ima li ikoga da se tome protivi? Nema. U najmanju ruku precute i prodju pored njih. Ogromna razlika i zato mislim da ovi ''nasi gringosi'' nece nikada imati plodno tlo jer mi to ne dozvoljavamo dok drugi hrane svoje fashiste.
dzaba ti to njima bajes......kad je to od materne sise tako zadojeno
Evo ova tema i druge je dokaz sta mislimo o vehabijama osim mozda malog broja zavedenih.......ali kad krene rasprava o ustasama i cetnicima onda je to druga prica ......antifasisti preko drine i save ih brane vise nego sto se sami ustase i cetnici uspijevaju odbraniti......ali bas mi je drago da smo im ne trn u oku nego veliki hrast....sta da vam kazem crknite jadnici od muke
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#1088 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by haos1 »

pod hitno staviti sve skupine bez nadzora, pod kontrolu države bosne i hercegovine i dati im obilježja države. :bih:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#1089 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by PeppermintSA »

Ja nisam primjetio da iko brani Četnike i Ustaše. Samo je prosjećnom čovjeku dopizdilo da se oni konstantno spominju u kontekstu svake negativne pojave kod nas. Pitanje: Vehabije? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?! Pitanje: SDA lopovluk? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?!

Dosadni ste.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#1090 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by PeppermintSA »

haos1 wrote:pod hitno staviti sve skupine bez nadzora, pod kontrolu države bosne i hercegovine i dati im obilježja države. :bih:
Vehabijama dati obilježja države?


Treba im samo kupiti karte u jednom pravcu za Siriju. Goni stoku.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1091 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by KENJAC »

spreca wrote:
Danguba wrote:Jos malo pa neces smjeti spomenuti cetnike i ustase. To nam valjda postala normala. Ide ona ''ma pusti ove budale'' ali na pomen vehabija '' e te treba momentalno zadaviti''.
Koliko god da ih ima, nema ih vise nego normalnih Bosnjaka niti ce ih biti. Najbolji dokaz kako se pravi Bosnjaci odnose prema njima je incident od prije par dana u Sarajevu. Upao narkoman(kome je neko dao dozu da udje u dzamiju i napravi incident) sa namjerom da proizvede probleme i kako je zavrsio? Kako su reagovali Bosnjaci? Pojeli bi ih ali neda bosanski merhametluk. :-)

Kada cetnici naprave igranku, osim podrske ima li ikoga da se tome protivi? Nema. U najmanju ruku precute i prodju pored njih. Ogromna razlika i zato mislim da ovi ''nasi gringosi'' nece nikada imati plodno tlo jer mi to ne dozvoljavamo dok drugi hrane svoje fashiste.
dzaba ti to njima bajes......kad je to od materne sise tako zadojeno
Evo ova tema i druge je dokaz sta mislimo o vehabijama osim mozda malog broja zavedenih.......ali kad krene rasprava o ustasama i cetnicima onda je to druga prica ......antifasisti preko drine i save ih brane vise nego sto se sami ustase i cetnici uspijevaju odbraniti......ali bas mi je drago da smo im ne trn u oku nego veliki hrast....sta da vam kazem crknite jadnici od muke
Pa kako ne mozete da skontate da u danasnjem kontekstu muslimani su krivci ! Pitajte bilo koga van YU granica sta znaci "cetnik" ili "ustasa" niko vam nece znat ni ponovit tu rijec a ne da zna znacenje ! Reci "musliman" odma ce na stolove od straha da skoce ! Zamisli jos kad im kazes musliman sa ISIS -ovom zastavom ! Na zalost najmanje je bitno i relevantno sta o njima misli komsija Suljo , isto musliman ! Da li je neko prijetnja ili ne odlucuje John ili Ginter . A oni kazu da su vehabije prijetnja !
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1092 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by spreca »

PeppermintSA wrote:Ja nisam primjetio da iko brani Četnike i Ustaše. Samo je prosjećnom čovjeku dopizdilo da se oni konstantno spominju u kontekstu svake negativne pojave kod nas. Pitanje: Vehabije? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?! Pitanje: SDA lopovluk? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?!

Dosadni ste.
e pa i jes problem u tome sto ti nista nevidis osim vehabija i sda...nisu ni meni dragi......ali je zalosno da nevidis sta to i drugi rade ovoj napacenoj zemlji.....mozemo "balije "jebavati uzduz i poreko a cetnike i ustase je gdrije......e pa nemoze ni tako....nek se svako svojim govnima davi...posteno?
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#1093 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by haos1 »

PeppermintSA wrote:
haos1 wrote:pod hitno staviti sve skupine bez nadzora, pod kontrolu države bosne i hercegovine i dati im obilježja države. :bih:
Vehabijama dati obilježja države?


Treba im samo kupiti karte u jednom pravcu za Siriju. Goni stoku.
pa to bi bilo najbolje, ali koliko čitam njima se ne ide, a nit se ovim našima njih tjera, tako da bi to bilo neko rješenje, ali u svakom slučaju, svako ko odbije živjeti pod pravilima države u kojojoj živi nema mu druge do aerodromske piste i pravac sirija.
Last edited by haos1 on 05/02/2015 20:54, edited 1 time in total.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1094 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Danguba »

KENJAC wrote: Pa kako ne mozete da skontate da u danasnjem kontekstu muslimani su krivci ! Pitajte bilo koga van YU granica sta znaci "cetnik" ili "ustasa" niko vam nece znat ni ponovit tu rijec a ne da zna znacenje ! Reci "musliman" odma ce na stolove od straha da skoce ! Zamisli jos kad im kazes musliman sa ISIS -ovom zastavom ! Na zalost najmanje je bitno i relevantno sta o njima misli komsija Suljo , isto musliman ! Da li je neko prijetnja ili ne odlucuje John ili Ginter . A oni kazu da su vehabije prijetnja !
Gdje ti zivis. :shock:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#1095 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by PeppermintSA »

spreca wrote:
PeppermintSA wrote:Ja nisam primjetio da iko brani Četnike i Ustaše. Samo je prosjećnom čovjeku dopizdilo da se oni konstantno spominju u kontekstu svake negativne pojave kod nas. Pitanje: Vehabije? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?! Pitanje: SDA lopovluk? Odgovor: A Četnici?! A Ustaše?!

Dosadni ste.
e pa i jes problem u tome sto ti nista nevidis osim vehabija i sda...nisu ni meni dragi......ali je zalosno da nevidis sta to i drugi rade ovoj napacenoj zemlji.....mozemo "balije "jebavati uzduz i poreko a cetnike i ustase je gdrije......e pa nemoze ni tako....nek se svako svojim govnima davi...posteno?

Svačija dužnost je da se bavi problemima u sopstvenom toru. Meni, kao Bošnjaku, MNOGO više smetaju Vehabije, SDA, Reis-ulema, bošnjački tajkunizam...nego što mi smetaju Četnici i Ustaše jer ja s njima nemam realan dodir. Uloga je naprednih, prosvijetljenih Srba i Hrvata da se bave problemima četništva i ustaštva.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1096 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by spreca »

KENJAC wrote: Pa kako ne mozete da skontate da u danasnjem kontekstu muslimani su krivci ! Pitajte bilo koga van YU granica sta znaci "cetnik" ili "ustasa" niko vam nece znat ni ponovit tu rijec a ne da zna znacenje ! Reci "musliman" odma ce na stolove od straha da skoce ! Zamisli jos kad im kazes musliman sa ISIS -ovom zastavom ! Na zalost najmanje je bitno i relevantno sta o njima misli komsija Suljo , isto musliman ! Da li je neko prijetnja ili ne odlucuje John ili Ginter . A oni kazu da su vehabije prijetnja !
To sto se oni prave naivni,meni ne daje za pravo da neznam o kakvim se gnjidama radi...pogotovu kad je rijec o cetinarima :mrgreen: .....tako da oni kao i uvijek glume bolesnog majmuna...sto nije daleko od istine
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#1097 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by shibonja »

Danguba wrote:
shibonja wrote:Ima nas,umjerenih,ima samo cekamo pravi chas,chekamo i nadamo se :bih:
SumLJiv si ti meni @shibonja... :-)
K'o da smo zajedno oslobadjali Gavranic. :D
Mozda i jesmo,ali ko zna?. osim Allaha,koje nas jos zajednichke bitke cekaju?? :bih:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1098 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by spreca »

PeppermintSA wrote:

Svačija dužnost je da se bavi problemima u sopstvenom toru. Meni, kao Bošnjaku, MNOGO više smetaju Vehabije, SDA, Reis-ulema, bošnjački tajkunizam...nego što mi smetaju Četnici i Ustaše jer ja s njima nemam realan dodir. Uloga je naprednih, prosvijetljenih Srba i Hrvata da se bave problemima četništva i ustaštva.
Problem je sto za tebe nepostoje ni cetnici ni ustase a postoje i svako malo se pojave da nebih zaboravio a ti odmah zaboravis :-) ...."njihovi" se nece nikada nijma zabaviti jer je to tako.....a mi cemo se boriti sa nasim problemima sto i trebamo ali to neznaci da necemo imati i da nemamo problema sa onim drugima
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#1099 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by Cherry-Cherry »

Je li ovo ona budala iz Sjeveren Koreje prešla na Islam? Javljaju tako neki mediji... :mrgreen: Joj ako se i on sjaraniči sa vehabijama :pisnula: :pisnula: :lol: :mrgreen: :zoka: :skoljka: :run:
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#1100 Re: Vehabizam, prijetna BiH ili ne?

Post by KENJAC »

Danguba wrote:
KENJAC wrote: Pa kako ne mozete da skontate da u danasnjem kontekstu muslimani su krivci ! Pitajte bilo koga van YU granica sta znaci "cetnik" ili "ustasa" niko vam nece znat ni ponovit tu rijec a ne da zna znacenje ! Reci "musliman" odma ce na stolove od straha da skoce ! Zamisli jos kad im kazes musliman sa ISIS -ovom zastavom ! Na zalost najmanje je bitno i relevantno sta o njima misli komsija Suljo , isto musliman ! Da li je neko prijetnja ili ne odlucuje John ili Ginter . A oni kazu da su vehabije prijetnja !
Gdje ti zivis. :shock:
U zapadnoj Evropi ! Upravo tamo gdje stanuju i pomenuta dva lika iz mog posta John i Ginter ! A sto pitas ?
Locked