Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Locked
User avatar
W0rM
Posts: 2340
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#226 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by W0rM »

Sociolog wrote: 20/08/2020 16:09 Worm dijasporac,molim te Ignorisi moje postove, i nemoj odgovovarat niti se obracati, cim odobravas poligamiju skonto sam s kakvim likom repliciram poruke, i nivo inteligencije. Samo zaobidji me
E cuj dijasporac :lol: Da nisi mozda zasticen zakonom :lol: Pa ti si otisao prvi off topic ako cemo tako iako si pokretac teme, jer tema nije poligamija, nego od cega "vehabije" zive. Nadalje nisi mi odgovorio sta to fali poligamiji, nije Islamski svijet prvi koji je istu uveo niti jedini koji istu prakticira.
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#227 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by Sociolog »

Nek ti kcerka ode u poligamiju, kad bude sprema s jedno 17 i 18...drzim fige bit ces fin zet dijeliti ce ih vise :razz: :mrgreen: :bih:
User avatar
W0rM
Posts: 2340
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#228 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by W0rM »

Sociolog wrote: 20/08/2020 17:06 Nek ti kcerka ode u poligamiju, kad bude sprema s jedno 17 i 18...drzim fige bit ces fin zet dijeliti ce ih vise :razz: :mrgreen: :bih:

Nek' ide bezbeli, dok god bude pravedan prema njima i ako bude njena odluka, bez prisile. Ako mislis da si me uvrijedio grdno se varas, samo pokazujes da ne znas argumentovat i da je ovo tvoj intelektualni vrhunac :D
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#229 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by Sociolog »

Bosna je sekularna drzava moj dijasporac a ne nekakav uticaj i nametovanje vehabizma projektovanog od cinizma :bih:
Kad Pezic i ostali seHovi pokazu svoje bankovne racune i transakcije, tad cu smatrati postenim. Nego ide se u Tanzaniju i Ugandu siriti vehabizam a voditi se na birou i praviti Kovane ograde :razz: :bih:

Zaobidji me..zavrsava diskusiju s Tobom dijasporac.
User avatar
W0rM
Posts: 2340
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#230 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by W0rM »

Sociolog wrote: 20/08/2020 17:44 Bosna je sekularna drzava moj dijasporac a ne nekakav uticaj i nametovanje vehabizma projektovanog od cinizma :bih:
Kad Pezic i ostali seHovi pokazu svoje bankovne racune i transakcije, tad cu smatrati postenim. Nego ide se u Tanzaniju i Ugandu siriti vehabizam a voditi se na birou i praviti Kovane ograde :razz: :bih:

Zaobidji me..zavrsava diskusiju s Tobom dijasporac.
Sekularna bar na papiru jeste.
A sto bi oni pokazivali svoje racune kao privatna lica? Kome (bez sudskog naloga)? Kad se ne pravdaju udruzenja ravnogorskog pokreta sto bi morao Pezic ili drugi? Znao sam ja da tebe ne interesuje toliko odakle se finansiraju koliko ti smetaju ti ljudi kao ljudi, sa svojim stilom, ponasanjem oblacenjem, i sto dobivaju na popularnosti :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#231 Re: Vehabije, od cega zive, npr.Pezic?

Post by Bloo »

Trol tema muske sadete dozivljava tuznu sudbinu....
Locked