VEHABIJE NA ASVALTU

Post Reply
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#201 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Sensei »

@ahmo
govorim o principima ... Ako četalj kaže nema džamije u BL, on drži do toga, ako vehabija kaže nema q festa, i on drži do toga. Principijelni i jedni i drugi.
Kad se borci lafo pobune, dođe gosn. "sve po zakonu" baci dvije-tri, ovi ga izljube i mirna Bosna.
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#202 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Compact »

Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti. Imali smo Vučka, mega zvijezde (Dugme, Merlin, Hari, Čola, ...), Oskara, i još mnogo toga lijepog, a nismo to guzicom zaslužili!!! I imaćemo oped aBd! Nemojte se praviti borci za ljudska prava, a kada vam ne prođe onda vrijeđate na sve strane i poredite ljude sa bradama sa četnicima. Znam neke od njih koji hodaju kao roboti (koliko ima željaza u njihovom tijelu, što od gelera i metaka, što od željeznih proteza)! To sigurno nisu dobili tipkajući po tastaturama. Što kaže jedan forumaš maloprije, odvadite malo!
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#203 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Asana »

Zbog svojih komentara na nekoj od ranijih tema o odrzavanju parade ili festivala, proglasena sam "latentnim homofobom". Nisam nikakav "lazni borac za ljudska prava" koji pod krinkom takvog zalaganja zapravo zastupa gay populaciju...

ALI

ne mogu da prihvatim da u zemlji u kojoj zivim regularna drzavna policija nema ovlastenja da koristi pendreke protiv kriminalaca, dok "vjerska policija" u skladu sa svojim moralnim zakonima moze slobodno i nekaznjeno na ulici batinati ljude za koje SUMNJA da zive u suprotnosti sa njihovim zakonima ! (npr posjetioci izlozbe organizirane od nedolicnih...) ... a da za to vrijeme policija ne(smije da) reagira... ???

Svima onima koji glasno ili u sebi podrzavaju nedavnu reakciju sto bradatih sto golobradih mladica usmjerenoj protiv drskog i neprimjerenog sirenja homoseksualizma porucujem, da im nece biti ni drago ni smijesno slijedeci put, kada se sami nadju u ulozi krsitelja nekog od tih "nezvanicnih" zakona.

Sto rece Imamovic, necete moci reci "nismo znali"....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#204 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by mIRCerka »

Compact wrote:Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti. Imali smo Vučka, mega zvijezde (Dugme, Merlin, Hari, Čola, ...), Oskara, i još mnogo toga lijepog, a nismo to guzicom zaslužili!!! I imaćemo oped aBd! Nemojte se praviti borci za ljudska prava, a kada vam ne prođe onda vrijeđate na sve strane i poredite ljude sa bradama sa četnicima. Znam neke od njih koji hodaju kao roboti (koliko ima željaza u njihovom tijelu, što od gelera i metaka, što od željeznih proteza)! To sigurno nisu dobili tipkajući po tastaturama. Što kaže jedan forumaš maloprije, odvadite malo!
Vecina njih je sjedila i cekala da se Knjiga otvori, a neki od njih su cinili zvjerstva nad civilima, i nemoj da se igras i da pocnes nabrajati ko je imao vise zrtava u proteklome ratu, jer bi svakom normalnom covjeku trebala civilna zrtva biti SAMO CIVILNA ZRTVA a ne ubijeni bosnjak hrvat il srbin.
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#205 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by shuriken »

mIRCerka wrote:
Compact wrote:Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti. Imali smo Vučka, mega zvijezde (Dugme, Merlin, Hari, Čola, ...), Oskara, i još mnogo toga lijepog, a nismo to guzicom zaslužili!!! I imaćemo oped aBd! Nemojte se praviti borci za ljudska prava, a kada vam ne prođe onda vrijeđate na sve strane i poredite ljude sa bradama sa četnicima. Znam neke od njih koji hodaju kao roboti (koliko ima željaza u njihovom tijelu, što od gelera i metaka, što od željeznih proteza)! To sigurno nisu dobili tipkajući po tastaturama. Što kaže jedan forumaš maloprije, odvadite malo!
Vecina njih je sjedila i cekala da se Knjiga otvori, a neki od njih su cinili zvjerstva nad civilima, i nemoj da se igras i da pocnes nabrajati ko je imao vise zrtava u proteklome ratu, jer bi svakom normalnom covjeku trebala civilna zrtva biti SAMO CIVILNA ZRTVA a ne ubijeni bosnjak hrvat il srbin.
nemoj tako, covjek ima 10 godina iskustva u novinarstvu

ko li je ono nahuskao narod jedne na druge?
ko li je u ovom slucaju nahuskao huligane i ostale na ljude koji izlaze sa izlozbe?
samo tako majstore, treba imat kontinuitet u radu, a ne ovi prelivode
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#206 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by mIRCerka »

shuriken wrote:
mIRCerka wrote:
Compact wrote:Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti. Imali smo Vučka, mega zvijezde (Dugme, Merlin, Hari, Čola, ...), Oskara, i još mnogo toga lijepog, a nismo to guzicom zaslužili!!! I imaćemo oped aBd! Nemojte se praviti borci za ljudska prava, a kada vam ne prođe onda vrijeđate na sve strane i poredite ljude sa bradama sa četnicima. Znam neke od njih koji hodaju kao roboti (koliko ima željaza u njihovom tijelu, što od gelera i metaka, što od željeznih proteza)! To sigurno nisu dobili tipkajući po tastaturama. Što kaže jedan forumaš maloprije, odvadite malo!
Vecina njih je sjedila i cekala da se Knjiga otvori, a neki od njih su cinili zvjerstva nad civilima, i nemoj da se igras i da pocnes nabrajati ko je imao vise zrtava u proteklome ratu, jer bi svakom normalnom covjeku trebala civilna zrtva biti SAMO CIVILNA ZRTVA a ne ubijeni bosnjak hrvat il srbin.
nemoj tako, covjek ima 10 godina iskustva u novinarstvu

ko li je ono nahuskao narod jedne na druge?
ko li je u ovom slucaju nahuskao huligane i ostale na ljude koji izlaze sa izlozbe?
samo tako majstore, treba imat kontinuitet u radu, a ne ovi prelivode
znas koliko me sve to zanima?!?!?!

ja imam 4 godine iskustva hodanja kroz transeje, nosanja kanistera, iscekivanja da li ce mama i tata proci kroz vrata na svojim nogama ili u horizontali s nogama naprijed...
Po milioniti put ponavljam da je mnogima u BiH za vrijeme rata bilo neuporedivo teze nego meni, ali meni je moja ratna muka JOS UVIJEK TESKA, tako da me ove price fakat NE ZANIMAJu..gelerisano bla bla...

Eno u Tuzli je jedan od SDA kandidata RVI ja mislim 100%, pet puta ranjavan, nema rova u SI Bosni da on u njemu bio nije, covjek koji ne da reci za sebe da je pravi mumin ("samo Bog to moze reci, ne mi"), pa mu nikad nije smetalo kad ja safatam svog dzuvegiju pa ga poljubim na sred ulice, nikad mu nisu smetale trebe u minjacima, a za Q fest mi je rekao "Svasta raste u Bozijoj basti" a nije nikoga udario nogom, pogotovo ne zensko....
stoga sva ta prica pada u vodu...
paratrooper
Posts: 713
Joined: 20/02/2008 08:05

#207 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by paratrooper »

Compact wrote:Obraćam se Q fanovima! Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti.
zbog takvih stavova poput tvog se djamije i ruse svakih 40 godina.

samo da ti nesto drugo kazem, ako Q festivali nikog ne ugrozavaju , a ne ugrozavaju - njih ce bit. licno nemam veze nit me zanima q festival, ali ljudi poput tebe postuju samo jedno a to je sila.

Sila zakona ce biti uspostavljene svidjelo se tebi i takvim poput tebe ili ne :D
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#208 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Asana »

paratrooper wrote:
Sila zakona ce biti uspostavljene svidjelo se tebi i takvim poput tebe ili ne :D
optimist ... :roll:
daj mi malo nade, na cemu temeljis tu procjenu?
paratrooper
Posts: 713
Joined: 20/02/2008 08:05

#209 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by paratrooper »

Asana wrote:daj mi malo nade, na cemu temeljis tu procjenu?
na geografskoj lokaciji BIH
iguman
Posts: 77
Joined: 30/09/2008 10:21

#210 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by iguman »

Sjeme vehabizma je posijano u bih i ocigledno naislo na plodno tlo.

Zakon ih moze samo natjerati da se ponasaju u skladu sa njim ali ideja kao ideja nece nestati.

Pitanje je samo koliko ce se ljudi u bih opredijeliti za tu vrstu islama i koliko ce to uticati na ostale koji nemaju veze sa njima.
ponosna_manjina
Posts: 444
Joined: 18/04/2006 13:05

#211 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by ponosna_manjina »

Compact wrote:Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!!
O tome čega će biti a čega ne, na svu sreću, ne odlučuješ ti, a ni narod koji živi ovdje (koliko god ovo "na svu sreću" nedemokratski zvučalo), kao što ni srpski narod u Banjaluci nije odlučivao hoče li biti džamije ili ne. Postoje metode pritiska (što se vulgarnim riječnikom pojašnjeno svodi na odvrtanje i zavrtanje slavine) o kojima je i ova zemlja i ljudi u njoj, uključujući i političare, ovisna. Tako da živi bili pa vidjeli čega će biti u budućnosti, a vjeruj mi da se u ovom dijelu kugle zemaljske bradatim spodobama ne smješka bolje sutra (u slučaju neke ozbiljnije frke). Moram priznati da sam uvijek bio kritički nastrojen prema svjetskom policajcu i zapadnom neokolonijalizmu, ali kada vidim kakva je realna alternativa (bilo da se radi o vjerskim fanaticima ili konzervativnim, nacionalističkim državotvorcima), moram prznati da mi prva opcija puno više odgovora.
Resistance is futile :)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#212 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by VjecitiStudent »

iguman wrote:Sjeme vehabizma je posijano u bih i ocigledno naislo na plodno tlo.

Zakon ih moze samo natjerati da se ponasaju u skladu sa njim ali ideja kao ideja nece nestati.

Pitanje je samo koliko ce se ljudi u bih opredijeliti za tu vrstu islama i koliko ce to uticati na ostale koji nemaju veze sa njima.
Dugorocno, od bh. vehabizma ce koristi imati samo velikosprski i velikohrvatski drzavni projekti.
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#213 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Compact »

Dajte ljudi što se odmah ljutite.
Šuriken, ako imam 10 godina iskustva u novinarstvu ne znači da pišem tekstove! Možda raznosim novine, ili finansijski podržavam Saff :D
Ne dirajte "Vehabitijje" jer ako Vas nađu, gotovi ste!
melac
Posts: 1585
Joined: 25/08/2008 19:33

#214 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by melac »

VjecitiStudent wrote:
iguman wrote:Sjeme vehabizma je posijano u bih i ocigledno naislo na plodno tlo.

Zakon ih moze samo natjerati da se ponasaju u skladu sa njim ali ideja kao ideja nece nestati.

Pitanje je samo koliko ce se ljudi u bih opredijeliti za tu vrstu islama i koliko ce to uticati na ostale koji nemaju veze sa njima.
Dugorocno, od bh. vehabizma ce koristi imati samo velikosprski i velikohrvatski drzavni projekti.



E upravo to. Već briju na temu vehabijskog ludila, da i oni svoje ovce dignu u bunu protiv, države koja njima ne jamči sva prava.
Molim te lijepo, danas su vehabije zabranile Q-festival, sutra će to biti SSF, a prekosutra opet rat, jer će htjeti pod svoju ideologiju utjerati i ljude koji nisu muslimani, jer kao oni znaju što je to apsolutna istina, i jedino oni imaju pravo apslutno.
Ništa dobroga ne nosi njihova isključivost, da i nešto drugo može biti ispravno.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#215 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by pici »

Compact wrote:Obraćam se Q fanovima!
Nema Q festa i gotovo!!!! A što se tiče džamije u Banja Luci, paaaa šta da kažem!? Koliko sam informisan, ona se gradi, polako ali sigurno, dok za Q nisam siguran da će ga biti ikada! Ovo društvo to neće nikada prihvatiti. Imali smo Vučka, mega zvijezde (Dugme, Merlin, Hari, Čola, ...), Oskara, i još mnogo toga lijepog, a nismo to guzicom zaslužili!!! I imaćemo oped aBd! Nemojte se praviti borci za ljudska prava, a kada vam ne prođe onda vrijeđate na sve strane i poredite ljude sa bradama sa četnicima. Znam neke od njih koji hodaju kao roboti (koliko ima željaza u njihovom tijelu, što od gelera i metaka, što od željeznih proteza)! To sigurno nisu dobili tipkajući po tastaturama. Što kaže jedan forumaš maloprije, odvadite malo!
Sto rece jednom Sahbaz u rijetkim trenutcima dok je bio trijezan "Mojne Tisra dok voz zvizdi"....haj zivjeli odohkan mahmurat jos malo :mrgreen:
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#216 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by salihh »

drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#217 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Soul_Sista »

Compact wrote:Dajte ljudi što se odmah ljutite.
Šuriken, ako imam 10 godina iskustva u novinarstvu ne znači da pišem tekstove! Možda raznosim novine, ili finansijski podržavam Saff :D
Ne dirajte "Vehabitijje" jer ako Vas nađu, gotovi ste!
Ovo zadnje se vec moze diskutovati o tome ko koga dira i nasilno sprovodi svoje uvjerenja.
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#218 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Compact »

Vehabitijje imaju moći i snage onoliko koliko su p.... oni koji su protiv njih. Što znači, ljudi su zakonski pokriveni, tako da ostaje zakon džungle. Ko je ovdje jači Vi ili Oni. Kada Vam toliko smetaju, paliju u ruke i udri. Svakako Semy i Tayo ništa ne rade. Rasprave na forumu svakako neće ništa pomoći. A ako se sa tim pomirite, kako je krenulo, onda očekujte za 20 godina islamsku državu! ;-)
melac
Posts: 1585
Joined: 25/08/2008 19:33

#219 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by melac »

salihh wrote:drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
Nemožeš ljude isprovocirti, takvim prostim postovima i odgovorima. :mrgreen:
Ne smeta nama što ti ljudi klanjaju peta namaza, što se drže strogih pravila Islama, već ta njihova iskljućivost i spremnost na sve da bi postigli ono za što misli da jednino su oni u pravu, i sada bi šerijat zaveli svim. e pa neka šerijata, ali neka vrijedni za njih. Ne može i meni vrijediti kada nisam musliman, a oni bi htjeli i to.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#220 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by VjecitiStudent »

salihh wrote: i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
Jel onaj ko ne voli turbo-folk, samim tim i mrzitelj sveukupne muzike?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#221 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by mIRCerka »

salihh wrote:drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
da li si ti vidio slike BRACE kako nogama udaraju ZENE*??????
ponosna_manjina
Posts: 444
Joined: 18/04/2006 13:05

#222 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by ponosna_manjina »

Compact wrote: Rasprave na forumu svakako neće ništa pomoći.
U širem kontekstu, na društvenom planu, svakako će pomoći i rasprave na forumu, kao i stalno ponavljanje vehabijske opasnosti u medijima.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#223 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by salihh »

melac wrote:
salihh wrote:drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
Nemožeš ljude isprovocirti, takvim prostim postovima i odgovorima. :mrgreen:
Ne smeta nama što ti ljudi klanjaju peta namaza, što se drže strogih pravila Islama, već ta njihova iskljućivost i spremnost na sve da bi postigli ono za što misli da jednino su oni u pravu, i sada bi šerijat zaveli svim. e pa neka šerijata, ali neka vrijedni za njih. Ne može i meni vrijediti kada nisam musliman, a oni bi htjeli i to.
ja ne znam sta je prosto u mome postu... osim ako mislis da je pretjerano jednostavan? pa cijela ova situacija je jednostavna... pederi hoce na silu bal u ramazanu, a ovi na silu ne daju...
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#224 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Compact »

melac wrote:
salihh wrote:drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
Nemožeš ljude isprovocirti, takvim prostim postovima i odgovorima. :mrgreen:
Ne smeta nama što ti ljudi klanjaju peta namaza, što se drže strogih pravila Islama, već ta njihova iskljućivost i spremnost na sve da bi postigli ono za što misli da jednino su oni u pravu, i sada bi šerijat zaveli svim. e pa neka šerijata, ali neka vrijedni za njih. Ne može i meni vrijediti kada nisam musliman, a oni bi htjeli i to.
Ima zakon pa neka radi svoj posao. Ljudi pozivaju, a ti se odazovi ili nemoj. Jehove godinama vode agresivnu kampanju pokrštavanja muslimana, a kojih je istih među njihovim redovima 80 %!!! Koliko vidim iz tvog posta da nisi musliman, ali to ti ne daje za pravo da nekom osporavaš pravo na misionarski rad!!! Iz poštovanja prema muslimanima trebao bih malo da ušutiš, ovdje Vam je bolje nego muslimanima. Možete pričati šta god hoćete, a ja kada bih rekao da sam protiv "Krstaških ratova" bio bih proglašen fašistom.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#225 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by salihh »

mIRCerka wrote:
salihh wrote:drug asfaltirani, kod nas se kaze asfalt...
nejse

ne zelim mnogo o vehabijama, mislim da tu nema velikog problema... veci problem su ovi zapjenusani protivnici vehabizma (ocigledno rade pod instrukcijama, a u korist obavjestajnih sluzbi, raznih nvo itd.)
ja koliko znam novinare su namlatili huligani, ne vehabije, a da su trojica i uhapseni - to je koliko ja znam o tome

i islamofobi, hajde odmorite malo, fakat mi se pocinje dizati kosa na glavi od vas
da li si ti vidio slike BRACE kako nogama udaraju ZENE*??????
mirci, naravno da ne opravdavam udaranje bilo koga, pa tako ni zena... ali ti kao zena mozda ne znas da ste vi zene 1000 puta prgavije od muskaraca... valjda sto ne ocekujete da bi neko mogao i nogom udariti
Post Reply