Vedad Ibisevic

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#526 Re: Vedad Ibisevic

Post by cindrlimindrli »

Sasvim_Obican wrote:Vedad je dobar i kvalitetan napadač. Jedva čekam da pređe u neki bolji i atraktivniji klub.
Ja mu zelim sve najbolje, da dozivi takav napredak u karijeri i zaigra za Barselonu. Momentalno je zesci
odron, i krivac je sto nismo uzeli portugal u Zenici i izvukli remi u Portugalu prosli baraz. Uspio je da mi
svojim bravuroznim sutevima nabije cir. Nasa je nesreca sto nemamo boljeg, ustvari imamo, po zivot bi
se kladio da bi Zeba ono u Zenici nonsalantno zabio.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#527 Re: Vedad Ibisevic

Post by udrch »

cindrlimindrli wrote:
Sasvim_Obican wrote:Vedad je dobar i kvalitetan napadač. Jedva čekam da pređe u neki bolji i atraktivniji klub.
Ja mu zelim sve najbolje, da dozivi takav napredak u karijeri i zaigra za Barselonu. Momentalno je zesci
odron, i krivac je sto nismo uzeli portugal u Zenici i izvukli remi u Portugalu prosli baraz. Uspio je da mi
svojim bravuroznim sutevima nabije cir. Nasa je nesreca sto nemamo boljeg, ustvari imamo, po zivot bi
se kladio da bi Zeba ono u Zenici nonsalantno zabio.
Ako je on krivac što nismo izbacili Portugal sa svojih 15 minutza igre, šta ćemo reći onda za Begovića koji je primio 6 komada..kakvi likovi komentarišu čudo jedno..
Za tvoju informaciju Zeba igra u mom omiljenom klubu kojeg već odavno idem gledati samo 1,2 puta godišnje i to kad me stara raja nagovori..a inače se radi o hrkljuš ligi..
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#528 Re: Vedad Ibisevic

Post by cindrlimindrli »

udrch wrote:Ako je on krivac što nismo izbacili Portugal sa svojih 15 minutza igre
Nisam ja napisao da je on krivac sto nismo izbacili portugal vec sto ga nismo uzeli u Zenici i izvukli remi
u prvom barazu u gostima.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#529 Re: Vedad Ibisevic

Post by udrch »

cindrlimindrli wrote:
udrch wrote:Ako je on krivac što nismo izbacili Portugal sa svojih 15 minutza igre
Nisam ja napisao da je on krivac sto nismo izbacili portugal vec sto ga nismo uzeli u Zenici i izvukli remi
u prvom barazu u gostima.
Isto ti to dođe..to je kao da kažeš Džeko je najveći krivac, jer nije htio nikako da puca prema portugalskom golu..samo lagano prešutiš da su na Džeki uvijek bila trojica igrača i dobiješ "činjenicu"..
Tako je isto i sa Ibiševićem..
Ja recimo mislim da je veći krivac Pape, jer da ga je uveo negdje na poluvremenu da bi se on zagrijao na vrijeme i slobodio treme prije nego dođe u onako kolosalnu šansu..
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#530 Re: Vedad Ibisevic

Post by Baudelaire »

A na stranu što Zeba nije napadač :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#531 Re: Vedad Ibisevic

Post by luckylaka »

cindrlimindrli wrote:
udrch wrote:Ako je on krivac što nismo izbacili Portugal sa svojih 15 minutza igre
Nisam ja napisao da je on krivac sto nismo izbacili portugal vec sto ga nismo uzeli u Zenici i izvukli remi
u prvom barazu u gostima.
Bilo bi ti pametnije da nisi nista napisao ne bi te ljudi ovako provaljivali
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#532 Re: Vedad Ibisevic

Post by Edin H. »

Vedo jeste tragicar, ali je isto tacno da covjek trci, gubi lopte, ali se i otvara, moderan tip igraca.

Stvorila se fama da je kao 0 - 0 pozitivan rezultat za nas u Zenici, odigrali smo kukavicki, bez puno rizika.

Vedo je morao poceti od pocetka, Misimovic klupa, kada se Pjanic umori on ulazi.

Ali cini se nakon sto mu je Misimovic slozio frku, Pape vise nije imao hrabrosti da ga stavi na klupu, cak ni da ga poslije zamijeni. On jos uvijek jeste nas najtalentovaniji igrac, dao je on upotrebljivu loptu Vedi, ali koliko lopti izgubi, ne vraca se kada izgubi loptu. 30 - 40 minuta sasvim dovoljno. Pape pravi istu gresku kao i Osim koji je na zalasku Papetove karijere njemu davao prednost u odnosu na mladjahnog Savicevica.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#533 Re: Vedad Ibisevic

Post by cindrlimindrli »

Baudelaire wrote:A na stranu što Zeba nije napadač
Ko je rekao da je Zeba napadac? Ono sto je Ibisevic odigrao 15 minuta u Zenici, mogao je odigrati i Zeba.
Jedina razlika bi bila u tome sto bi mi u Portugal otisli sa dva gola prednosti. Tri puta ulazis u kazneni, prvi
put gadjas korner zastavicu, stopas loptu k`o zadnji levat, drugi put izgubis loptu bezveze od straha, i na
kraju treci put oboris saksiju nekoj nani na onom soliteru. Jakog napadaca...
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#534 Re: Vedad Ibisevic

Post by SundanceKid »

Potanko ovo danas Vedo uradi...fula cist zicer glavom s peterca, jos par prilika......khm... Vidi se da je rastrcan, trudi se, ali tanko danas...
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#535 Re: Vedad Ibisevic

Post by luckylaka »

cindrlimindrli wrote:
Baudelaire wrote:A na stranu što Zeba nije napadač
Ko je rekao da je Zeba napadac? Ono sto je Ibisevic odigrao 15 minuta u Zenici, mogao je odigrati i Zeba.
Jedina razlika bi bila u tome sto bi mi u Portugal otisli sa dva gola prednosti. Tri puta ulazis u kazneni, prvi
put gadjas korner zastavicu, stopas loptu k`o zadnji levat, drugi put izgubis loptu bezveze od straha, i na
kraju treci put oboris saksiju nekoj nani na onom soliteru. Jakog napadaca...
:lol: :lol: Oteo ti Vedo curu.Jebo igraca koji igra u Njemackoj a traze ga Englezi nista ne valja :lol:
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#536 Re: Vedad Ibisevic

Post by samko1974 »

luckylaka wrote:
cindrlimindrli wrote:
Baudelaire wrote:A na stranu što Zeba nije napadač
Ko je rekao da je Zeba napadac? Ono sto je Ibisevic odigrao 15 minuta u Zenici, mogao je odigrati i Zeba.
Jedina razlika bi bila u tome sto bi mi u Portugal otisli sa dva gola prednosti. Tri puta ulazis u kazneni, prvi
put gadjas korner zastavicu, stopas loptu k`o zadnji levat, drugi put izgubis loptu bezveze od straha, i na
kraju treci put oboris saksiju nekoj nani na onom soliteru. Jakog napadaca...
:lol: :lol: Oteo ti Vedo curu.Jebo igraca koji igra u Njemackoj a traze ga Englezi nista ne valja :lol:
ma ja zato on valja sto se ne skine pa ne igra umjesto vede.Cuj zeba bi bolje odigrao, pa Zeba sve da je usao igrao bi poziciju veznjaka a ne napadaca sto vedo igra i tesko da bi se nasao u onakvoj sansi jer zeba razigrava svoje suigrace a ne oni njega.Dalje kako Vedo moze biti kriv za prvi baraz.Prvo iskljucivi krivac za primanje gola od strane Alavesa (branica) bio je senijad Ibricic a one stative i precke pogadjali su opet Ibricic , Dzeko i Muslimovic, i pored svih njih tebi Vedo krivac , zasto to matereti?
A ti mislis da svako moze tek tako lako naci se u onim prilikama, utrcati u pravom momentu , naci se na mjestu gdje ce se lopta odbiti, to svako moze jel de, to je tako lahko, tako lako je bilo primiti onu loptu koja uopste nije ni trebala do njega doci al kiksom odbrane portuglaske nasle se u njegovoj blizini, jel to sve zelis reci?E moj jarane ala si ti plitak, ko potocic.
User avatar
Chicago075
Posts: 85
Joined: 17/08/2011 18:14

#537 Re: Vedad Ibisevic

Post by Chicago075 »

Ode Vedo u Everton iz Chicaga, a ti pricaj da on ne zna 8-)
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#538 Re: Vedad Ibisevic

Post by noiserr »

Sto se gluposti pricaju. Zeljo i Hoffenheim se nemogu porediti. Zeljo nemoze Izraelske timove pobjediti. Prema tome Zeba i Ibisevic se nemogu porediti.
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#539 Re: Vedad Ibisevic

Post by samko1974 »

Chicago075 wrote:Ode Vedo u Everton iz Chicaga, a ti pricaj da on ne zna 8-)

Mislio si napisati iz Saint Louisa kakvog ba Chicaga :-D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#540 Re: Vedad Ibisevic

Post by Comrad »

Buahah...mislim ok navijaci ste zelje, ali porediti zebu i vedu. :-) :lol: :lol:

Dajte molim vas, uozbiljite se. Pa jbt nije isto igrat protiv Kozare ili Borusije iz dortmunda. :-)

p.s. nisam pitar, dakle isto mi je smijesno kada se to radi i sa igracima ovog kluba...

:D
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#541 Re: Vedad Ibisevic

Post by samko1974 »

Comrad wrote:Buahah...mislim ok navijaci ste zelje, ali porediti zebu i vedu. :-) :lol: :lol:

Dajte molim vas, uozbiljite se. Pa jbt nije isto igrat protiv Kozare ili Borusije iz dortmunda. :-)

p.s. nisam pitar, dakle isto mi je smijesno kada se to radi i sa igracima ovog kluba...

:D


Ma neki to nece skontati nikada, al eto uvjek ima neko ko mrzi il gotovi ovog il onog igraca al odmah ciniti takva poredjenja il balcenja igraca je cudo naseg mentaliteta.Ipak da je tako los kao sto mu neki zele nebi igrao u njemackoj bundesligi godinama
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#542 Re: Vedad Ibisevic

Post by Balkanski_sindrom »

sta ce ba Vedad, kakav je to igrac?
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#543 Re: Vedad Ibisevic

Post by libertyBiH »

Ako napravim skaly od 1-10 Vedo bi realno zauzeo brojku 4 jer njegove mogucnosti su limitirane (dribling,sut,skok) a jos kad ga nece pa onda je na nivo PL BiH.......zalosno ali istinto
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#544 Re: Vedad Ibisevic

Post by simonese »

Vedo je kloc a mi to volimo :D
bahonnen
Posts: 318
Joined: 19/02/2007 11:51

#545 Re: Vedad Ibisevic

Post by bahonnen »

Rekli vi šta hoćete, ali činjenica je:
Vedo je najbolje što trebutno imamo na poziciji glavnog napadača poslije Džeke.
Muslimović je bez ekipe, a to što je pozivan u repku samo zato što su ostale alternative užasne.

Vedo sigurno nije isti kakav bi bio da nije bilo povreda, ali i sklonost ka povređivanju valjda spada u kvalitet igrača (u negativnom smislu). Sva sreća pa nije ipak ostalo traga kao kod Baljića.
Bez obzira, kakav je takav je, nema boljeg osim Džeksona.
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#546 Re: Vedad Ibisevic

Post by libertyBiH »

Ma znam to je najzalosnije sto nemamo klasicnih napadaca.........mozda neko izleti od mladjih....
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#547 Re: Vedad Ibisevic

Post by Ajatolah_ »

Treba isprobati Dialibu u nekoj prijateljskoj.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#548 Re: Vedad Ibisevic

Post by Baudelaire »

libertyBiH wrote:Ako napravim skaly od 1-10 Vedo bi realno zauzeo brojku 4 jer njegove mogucnosti su limitirane (dribling,sut,skok) a jos kad ga nece pa onda je na nivo PL BiH.......zalosno ali istinto
Vidiš ti bolan šta pišeš? Čuj na nivou PL BiH, a godinama se drži kao prvi napadač jednog stabilnog bundesligaša. Stvarno forum pun nebuloza i kvazistručnjaka.
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#549 Re: Vedad Ibisevic

Post by Obuca9 »

Kolika fudbalska neznalica moraš biti pa da za igrača koji u stotinjak nastupa u Bundesligi, trećoj ligi svijeta, ima učinak od 50 postignutih golova, kažeš da je on nivo Premijer lige BiH.
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#550 Re: Vedad Ibisevic

Post by Balkanski_sindrom »

Ma ta ce ba Ibisevic, habera nema........zao mi ga...
Post Reply