Većinska volja građana? !

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#26 Re: Većinska volja građana? !

Post by statixx »

putokaz1 wrote: 23/01/2020 21:04 Prvo
DF nas je izdao 2014
SBB nas je izdao 2015
I nije mi jasno da su te 2 stranke dobile čak 7 manadat u KS ,5 manadata na TK ...Itd
Drugo
Koliko su SDA Agenti Jaki da imaju šansu da pređu u SDA prvi puta i oni se ko fol Protive Koaliciji s SDA da bi ponovo dobili glasove na Anti SDA priči i Aktivirali se kad zatreba
Bibija Kerla je mogla preć u SDA nakon 2014 kad je pola DF prešlo nekud, ali je imala Uputu da sačeta toBože se protivi Koaliciji da bi se Aktivirala kad zatreba
Peco je imao šansu da udje s SDA ali isto je govorio da neće nikad s Njima,da bise aktivirao sad
Treće
Mi sad ulažemo nade u Čovjeka koji je dugo bio SDA,Premijer i 2 puta ga SDA smjenjuje,Mene mnogo podsjeća na Kerlu i Pecu(Aktiviranje kao SDA kad najviše zatreba)
Četvrto
Moraš biti baš velika BUDALA i kandidovat 6 Lijevih,ne po ideologiji već po Gluposti Kandidata za Centar 2016
Peto
Volja građana u Gradu Sarajevu je 4orka a volja Brojača na Periferiji KS je Petak 13
Šesto
Centar ispade važniji od 10 Općina,koliko god to Izgledalo u Prvi mah Glupo
Sedmo
Iako je Volja Bošnjaka NESDA još nismo spremni niti Odlučni niti imamo Stranku ili Pokret da ih Smijenimo(SDA ipak ima svoje izmišljene Protivnike koji nam ukrade glasove)
Osmo
PS:Svašta ja napisa al Bezveze zar ne
Enter nije tacka, kontas.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#27 Re: Većinska volja građana? !

Post by putokaz1 »

hvala drugENTER :!:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7252
Joined: 12/03/2012 18:04

#28 Re: Većinska volja građana? !

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

denis.istok wrote: 23/01/2020 21:06
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/01/2020 20:57
denis.istok wrote: 23/01/2020 20:53

Hehe. Nervoza laganini...koja ce preci u ocaj. Jasno mi je. Samo sto meni ostaje isto sa svim vladama. I pozicija i primanja.

Nego da se vratimo na temu:

00090 SDA - STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE 54.066 52.675 879 504 8 24,80 10
02317 NAROD I PRAVDA 29.821 29.462 236 121 2 13,68 6
00877 NAŠA STRANKA 28.386 27.905 385 92 4 13,02 5
00008 SDP - SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA BOSNE I HERCEGOVINE 22.212 21.795 281 135 1 10,19 4
01182 SBB-FAHRUDIN RADONČIĆ 20.304 19.963 131 209 1 9,31 4
01698 DEMOKRATSKA FRONTA 13.483 13.153 263 66 1 6,18 3
02328 NEZAVISNA BOSANSKOHERCEGOVAČKA LISTA 10.534 10.384 48 102 0 4,83 2
00036 BOSS - BOSANSKA STRANKA-MIRNES AJANOVIĆ 7.955 7.896

95.000 vs 90.000

Taman 18-17

Tamo Peca...Vamo Jasna.
Pa nismo svi ko ti, nikakve veze sa budzetom nemam, nit hocu da imam. Imam ipak neke kicme u zivotu 8-)

Ps. I Peca i Jasna dobili mandate na "nikad sa SDA" prici
Ne pravi se lud, uhljebu.
Bezveze nervoza. Apaurin 5mg paket nije vise od 5KM. Po tebi svi u Javnim ustanovama uhljebi. Ko bi te stitio, lijecio, ucio u skolama, djecu odgajao u vrticima? Uhljebi.
Papak. Diskutuj argumentima a ne predeasudama.

Al da se vratmo temi...sve dok neko ne preleti kontra i dalje je 18-17.
Ako neko krene Pecinim stopama to ce biti Junuzovic i Mekic. Ako nista da podrze novu Vladu.

Do tad treba iskulirat :)
Uhljebi su oni koji su na budzetu, a silje za SDA. Nesposobni za bilo sta drugo, pa savijaju kicmu, glasaju za svoje i ne talasaju u nadi da nece biti promjena, jer su generalno nesposobni. Tvojoj (ne)sorti promjene ne odgovaraju.

Ti siljis za SDA odavno, zato si mi odvratan, a jos uhljeb.

Papak ti je kod kuce, ili onaj sto ti je kupio posao, a ne ja.

Ponasaj se, miran.
User avatar
denis.istok
Posts: 887
Joined: 09/04/2010 13:12

#29 Re: Većinska volja građana? !

Post by denis.istok »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/01/2020 21:17
denis.istok wrote: 23/01/2020 21:06
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/01/2020 20:57

Pa nismo svi ko ti, nikakve veze sa budzetom nemam, nit hocu da imam. Imam ipak neke kicme u zivotu 8-)

Ps. I Peca i Jasna dobili mandate na "nikad sa SDA" prici
Ne pravi se lud, uhljebu.
Bezveze nervoza. Apaurin 5mg paket nije vise od 5KM. Po tebi svi u Javnim ustanovama uhljebi. Ko bi te stitio, lijecio, ucio u skolama, djecu odgajao u vrticima? Uhljebi.
Papak. Diskutuj argumentima a ne predeasudama.

Al da se vratmo temi...sve dok neko ne preleti kontra i dalje je 18-17.
Ako neko krene Pecinim stopama to ce biti Junuzovic i Mekic. Ako nista da podrze novu Vladu.

Do tad treba iskulirat :)
Uhljebi su oni koji su na budzetu, a silje za SDA. Nesposobni za bilo sta drugo, pa savijaju kicmu, glasaju za svoje i ne talasaju u nadi da nece biti promjena, jer su generalno nesposobni. Tvojoj (ne)sorti promjene ne odgovaraju.

Ti siljis za SDA odavno, zato si mi odvratan, a jos uhljeb.

Papak ti je kod kuce, ili onaj sto ti je kupio posao, a ne ja.

Ponasaj se, miran.
Primiri se. Da ko ne strada u blizini. Forum trpi sve.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#30 Re: Većinska volja građana? !

Post by seoBIH »

denis.istok wrote: 23/01/2020 19:44
seoBIH wrote: 23/01/2020 18:47
denis.istok wrote: 23/01/2020 18:33 Pa ljudi bi trebali glasati za programe a ne ko je jaci pljuvac :)
Ako nam je to mjerilo kako glasati...e je**t ga.
Koji je to program nove vlade?
Tema su glasaci a ne vlada. Nisi ni procitao sta je grozdana napisala u uvodu.
Ajjjjj :lol:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#31 Re: Većinska volja građana? !

Post by lerdi »

grozdana wrote: 23/01/2020 18:27 Većinska volja građana, možda jest SDA SBB DF ,al je dobro pojasniti kako je i zbog čega je narod glasao za za ove dvije zadnje stranke (SBB i DF)
SBB je gradio kampanju na pljuvanju SDA , pa je narod iz kaprica SDA-au glasao za SBB
https://youtu.be/jUJlS8OhedM
mislim da je sve ostalo suvišno
DF
https://youtu.be/WO7ZirEBYAY

Zbog ovakvih stvari su ljudi glasali za ove dvije stranke .
Ulaskom u koaliciju sa ove dvije stranke su popljuvale svoje birače.
Ove dvije stranke su namagarčile narod(smatraju ih ovcama )
Laž. DF je kampanju bazirao na anti-HDZ i anti-Čović priči. SDA uopšte nije bila u fokusu i postaje besmisleno ponavljanje jedne te iste laži. Anti-SDA kampanju su najviše vodili SBB, NiP, SDP pa donekle i NS.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7252
Joined: 12/03/2012 18:04

#32 Re: Većinska volja građana? !

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

lerdi wrote: 24/01/2020 10:35
grozdana wrote: 23/01/2020 18:27 Većinska volja građana, možda jest SDA SBB DF ,al je dobro pojasniti kako je i zbog čega je narod glasao za za ove dvije zadnje stranke (SBB i DF)
SBB je gradio kampanju na pljuvanju SDA , pa je narod iz kaprica SDA-au glasao za SBB
https://youtu.be/jUJlS8OhedM
mislim da je sve ostalo suvišno
DF
https://youtu.be/WO7ZirEBYAY

Zbog ovakvih stvari su ljudi glasali za ove dvije stranke .
Ulaskom u koaliciju sa ove dvije stranke su popljuvale svoje birače.
Ove dvije stranke su namagarčile narod(smatraju ih ovcama )
Laž. DF je kampanju bazirao na anti-HDZ i anti-Čović priči. SDA uopšte nije bila u fokusu i postaje besmisleno ponavljanje jedne te iste laži. Anti-SDA kampanju su najviše vodili SBB, NiP, SDP pa donekle i NS.
:lol:

Znaci, SDA je sada prihvatljiva :stidljiv:

Ti bas nemas obraza, podsjeti se malo sta si pisao prije nekoliko godina.

Posto obraz ? Imal' kakav stranacki popust :mrgreen:

Nije skup, vjerujem....

Ja bi se pljunuo u ogledalo svako jutro da sam na tvom mjestu. Ne salim se.
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#33 Re: Većinska volja građana? !

Post by statixx »

U ovako ustrojenoj zemlji prodati se pod "korektiv vlasti" je ipak uspjeh i treba im skinuti kapu na prevari svojih glasaca.
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#34 Re: Većinska volja građana? !

Post by lerdi »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:07
lerdi wrote: 24/01/2020 10:35
grozdana wrote: 23/01/2020 18:27 Većinska volja građana, možda jest SDA SBB DF ,al je dobro pojasniti kako je i zbog čega je narod glasao za za ove dvije zadnje stranke (SBB i DF)
SBB je gradio kampanju na pljuvanju SDA , pa je narod iz kaprica SDA-au glasao za SBB
https://youtu.be/jUJlS8OhedM
mislim da je sve ostalo suvišno
DF
https://youtu.be/WO7ZirEBYAY

Zbog ovakvih stvari su ljudi glasali za ove dvije stranke .
Ulaskom u koaliciju sa ove dvije stranke su popljuvale svoje birače.
Ove dvije stranke su namagarčile narod(smatraju ih ovcama )
Laž. DF je kampanju bazirao na anti-HDZ i anti-Čović priči. SDA uopšte nije bila u fokusu i postaje besmisleno ponavljanje jedne te iste laži. Anti-SDA kampanju su najviše vodili SBB, NiP, SDP pa donekle i NS.
:lol:

Znaci, SDA je sada prihvatljiva :stidljiv:

Ti bas nemas obraza, podsjeti se malo sta si pisao prije nekoliko godina.

Posto obraz ? Imal' kakav stranacki popust :mrgreen:

Nije skup, vjerujem....

Ja bi se pljunuo u ogledalo svako jutro da sam na tvom mjestu. Ne salim se.
Ovo što sam napisao nema veze sa tim da li je SDA prihvatljiva ili ne već sa tim da se u diskreditovanju pojedini služe svim i svačim, kao u ostalom i oni protiv kojih se kao bore, pa i podvaljivanjem ovakvih stvari. To što se tebi SDA priviđa na svakom koraku nije moj problem i zahtjeva malo stručnije mišljenje od mog.

Što se tiče pljuvanja u ogledalo za tebe bi napredak bio da prvo i dođeš do istog s obzirom da po čitav dan visiš po forumu. Haj sad razligu.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7252
Joined: 12/03/2012 18:04

#35 Re: Većinska volja građana? !

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

statixx wrote: 24/01/2020 11:11 U ovako ustrojenoj zemlji prodati se pod "korektiv vlasti" je ipak uspjeh i treba im skinuti kapu na prevari svojih glasaca.
Vidjecemo na lokalu sta su prodali i kome, jer su se sada bas izofirali. SDA trabanti, bez obraza.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7252
Joined: 12/03/2012 18:04

#36 Re: Većinska volja građana? !

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

lerdi wrote: 24/01/2020 11:20
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:07
lerdi wrote: 24/01/2020 10:35
Laž. DF je kampanju bazirao na anti-HDZ i anti-Čović priči. SDA uopšte nije bila u fokusu i postaje besmisleno ponavljanje jedne te iste laži. Anti-SDA kampanju su najviše vodili SBB, NiP, SDP pa donekle i NS.
:lol:

Znaci, SDA je sada prihvatljiva :stidljiv:

Ti bas nemas obraza, podsjeti se malo sta si pisao prije nekoliko godina.

Posto obraz ? Imal' kakav stranacki popust :mrgreen:

Nije skup, vjerujem....

Ja bi se pljunuo u ogledalo svako jutro da sam na tvom mjestu. Ne salim se.
Ovo što sam napisao nema veze sa tim da li je SDA prihvatljiva ili ne već sa tim da se u diskreditovanju pojedini služe svim i svačim, kao u ostalom i oni protiv kojih se kao bore, pa i podvaljivanjem ovakvih stvari. To što se tebi SDA priviđa na svakom koraku nije moj problem i zahtjeva malo stručnije mišljenje od mog.

Što se tiče pljuvanja u ogledalo za tebe bi napredak bio da prvo i dođeš do istog s obzirom da po čitav dan visiš po forumu. Haj sad razligu.
Da sumiramo, SDA je prihvatljiva.

Posto obraz ? Imas li ga uopste :stidljiv:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#37 Re: Većinska volja građana? !

Post by lerdi »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:22
lerdi wrote: 24/01/2020 11:20
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:07

:lol:

Znaci, SDA je sada prihvatljiva :stidljiv:

Ti bas nemas obraza, podsjeti se malo sta si pisao prije nekoliko godina.

Posto obraz ? Imal' kakav stranacki popust :mrgreen:

Nije skup, vjerujem....

Ja bi se pljunuo u ogledalo svako jutro da sam na tvom mjestu. Ne salim se.
Ovo što sam napisao nema veze sa tim da li je SDA prihvatljiva ili ne već sa tim da se u diskreditovanju pojedini služe svim i svačim, kao u ostalom i oni protiv kojih se kao bore, pa i podvaljivanjem ovakvih stvari. To što se tebi SDA priviđa na svakom koraku nije moj problem i zahtjeva malo stručnije mišljenje od mog.

Što se tiče pljuvanja u ogledalo za tebe bi napredak bio da prvo i dođeš do istog s obzirom da po čitav dan visiš po forumu. Haj sad razligu.
Da sumiramo, SDA je prihvatljiva.

Posto obraz ? Imas li ga uopste :stidljiv:
Da sumiramo. Fulaš kompletan fudbal.

Život? Imaš li ga uopšte? :stidljiv:
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#38 Re: Većinska volja građana? !

Post by statixx »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:22
statixx wrote: 24/01/2020 11:11 U ovako ustrojenoj zemlji prodati se pod "korektiv vlasti" je ipak uspjeh i treba im skinuti kapu na prevari svojih glasaca.
Vidjecemo na lokalu sta su prodali i kome, jer su se sada bas izofirali. SDA trabanti, bez obraza.
Ma njih lokalni nivo nikad nije ni interesovao, samo visi nivoi.
User avatar
shbc
Posts: 3325
Joined: 20/07/2012 12:13

#39 Re: Većinska volja građana? !

Post by shbc »

lerdi wrote: 24/01/2020 10:35
grozdana wrote: 23/01/2020 18:27 Većinska volja građana, možda jest SDA SBB DF ,al je dobro pojasniti kako je i zbog čega je narod glasao za za ove dvije zadnje stranke (SBB i DF)
SBB je gradio kampanju na pljuvanju SDA , pa je narod iz kaprica SDA-au glasao za SBB
https://youtu.be/jUJlS8OhedM
mislim da je sve ostalo suvišno
DF
https://youtu.be/WO7ZirEBYAY

Zbog ovakvih stvari su ljudi glasali za ove dvije stranke .
Ulaskom u koaliciju sa ove dvije stranke su popljuvale svoje birače.
Ove dvije stranke su namagarčile narod(smatraju ih ovcama )
Laž. DF je kampanju bazirao na anti-HDZ i anti-Čović priči. SDA uopšte nije bila u fokusu i postaje besmisleno ponavljanje jedne te iste laži. Anti-SDA kampanju su najviše vodili SBB, NiP, SDP pa donekle i NS.
Znaci Zlatni lazov i DF nisu rekli da nece vise nikad sa SDA prije izbora?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7252
Joined: 12/03/2012 18:04

#40 Re: Većinska volja građana? !

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

lerdi wrote: 24/01/2020 11:27
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:22
lerdi wrote: 24/01/2020 11:20
Ovo što sam napisao nema veze sa tim da li je SDA prihvatljiva ili ne već sa tim da se u diskreditovanju pojedini služe svim i svačim, kao u ostalom i oni protiv kojih se kao bore, pa i podvaljivanjem ovakvih stvari. To što se tebi SDA priviđa na svakom koraku nije moj problem i zahtjeva malo stručnije mišljenje od mog.

Što se tiče pljuvanja u ogledalo za tebe bi napredak bio da prvo i dođeš do istog s obzirom da po čitav dan visiš po forumu. Haj sad razligu.
Da sumiramo, SDA je prihvatljiva.

Posto obraz ? Imas li ga uopste :stidljiv:
Da sumiramo. Fulaš kompletan fudbal.

Život? Imaš li ga uopšte? :stidljiv:
Znam šta imam, obraz, ono što si ti izgubio, ko i šef ti, u međuvremenu :stidljiv:


lerdi wrote: 15/07/2014 12:48 Zlatko i Bakir su u paktu i to je sada kristalno jasno. Veze između njih su preduboke i datiraju godinama unazad pa spašavanje SDA od strane SDP-a nakon izbora 2010. sada već izgleda kao sasvim normalna stvar. Meni je drago što su se ove stvari već sada pokazale, iako nas Bakir 60 minuta pokušava uvjeriti da postoji još uvijek SDP na lijevici i SDA na desnici te da će tu biti kao neke borbe, jer u oktobar se ulazi sa koliko toliko otvorenim kartama. DF i nažalost SBB su na drugoj strani. Kažem nažalost jer nemam baš pozitivno mišljenje o SBB-u i Fahri. Ipak i ovakav kakav jeste isti je napredak u odnosu na SDA i SDP koji su nas svojom politikom doveli tu gdje smo danas. Iza Albanije :skoljka: . Kome je dobro, tj. ko se snašao kako bi drugi Bakir rekao, nek glasa za prvi blok dok ovi ostali, mislim na ove koji se nisu snašli, bi trebali glasati za promjene. Bezbroj puta do sada trenutni vlastodršci dokazaše da nas mogu voditi samo prema dnu a ko zna možda ni dno nije granica. U oktobru je jako, jako važno napraviti promjene i postaviti druge ljude jer ova žabokrečina se mora napokon razdrmati. Društvo se mora trgnuti jer u suprotnom ostaje nam patnja, ne rahat jer je rahatluk davno napustio ove prostore, koja može dovesti samo do još večih problema pa čak i večih nemira nego onih koje smo vidjeli početkom godine.
lerdi wrote: 15/07/2014 15:39
VjecitiStudent wrote:
Zašto misliš da su bivši članovi SDA i SBiH sada okupljeni u SBB-u bolji od SDA i SBIH-a?
Fahrina karizma i poštenje ih vadi ili ima i nešto treće?
Treče,četvrto,peto... Ove dvije stranke su ogrezle u korupciji, kriminalu i liče na sve osim na političke stranke koje se bore za prava građana što bi im trebao biti osnovni posao. Ljudi u SBB-u nisu tek onako izašli iz tih stranaka što znači da bi samim dolaskom na vlast i ponekla veća glava mogla pasti iz čistog revanšizma. Dalje jako je bitno da dođu drugi jer će tek tad ovi skontati da im guzice nisu ekserima pričvršćene za fotelje a i ovim koji dođu će to biti znak da ukoliko se budu ponašali kao prethodnici mogu biti smjenjeni na isti način. Ovo je najbitnije od svega jer kao što rekoh ova žabokrečina se mora pokrenuti pa kako god. Nažalost u ovom sivilu osuđeni smo glasati za manje zlo, a kad skontaš da je SBB upravo to manje zlo tek ti bude jasno gdje smo i šta smo. Ipak kolo se mora pokrenuti pa makar i sa tim SBB-om.

lerdi wrote: 15/07/2014 16:08
Iskreno da ti kažem morao sam tražiti da vidim o kome se radi, pa bi bilo glupo da bilo šta komentarišem. U životu se pokušavam voditi onom: "Mali ljudi pričaju o drugim ljudima. Prosječni ljudi pričaju o događajima. Veliki ljudi pričaju o idejama!" Previše se baviš ljudima u politici. Nije da nisu bitni, ali puno su bitnije ideje koje stoje iza njih. Nisam naivan pa da mislim da su oni koji su krali u SDA prestati to raditi u SBB-u. Naravno da ne. Radi o tome da ako neko iz SDA nakon što ga svrgneš sa vlasti produži u Zenicu, Boga mi će i ovaj iz SBB-a doboro razmisliti hoće li se upustiti u nešto nelegalno. Događaj u kojem jedna stranka kao što je SDA ide u opoziciju a njeni kadrovi potom sjedaju u optuženičke klupe je tektonski poremečaj koji kompletnu situaciju izvrće naopako. Dokazi o lopovluku oko nas se skoro pa mogu skupljati po ulici i narod je toga svjestan. Zbog toga je bitno da narod napokon traži promjene pa skim god one došle. Bio to DF, SBB, NS nije ni bitno. Bitno je da se promjene dese. U suprotnom ostaje nam samo da trošimo vrijeme na ovom svijetu, a vremena za potrošiti je sve manje i manje.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#41 Re: Većinska volja građana? !

Post by Styling »

statixx wrote: 24/01/2020 11:27
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 24/01/2020 11:22
statixx wrote: 24/01/2020 11:11 U ovako ustrojenoj zemlji prodati se pod "korektiv vlasti" je ipak uspjeh i treba im skinuti kapu na prevari svojih glasaca.
Vidjecemo na lokalu sta su prodali i kome, jer su se sada bas izofirali. SDA trabanti, bez obraza.
Ma njih lokalni nivo nikad nije ni interesovao, samo visi nivoi.
Kako nije, sta su snage uprli da skinu vladu Kantona. Kako nije, kad Bake kaze da je Centar opstina koja vrijedi vise od 10. drugih. Kako nije?
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#42 Re: Većinska volja građana? !

Post by statixx »

Mislio sam na opcine, tu je Komsiceva retorika jalova, a kanton su uzeli igrom slucaja.
pemanapemani
Posts: 5347
Joined: 09/09/2008 15:12

#43 Re: Većinska volja građana? !

Post by pemanapemani »

DF nije vodio anti SDA kampanju. :-)

Znači Komšu drogiralo kada je govorio da bi popio otrov zbog SDA, sa SDA više ni u rat, kad je Baketu pokazivao onu stvar zbog 100 hiljada radnih mjesta...

Možda se samo druži sa Pecikozom i Hadžihafizbegovićem. :)
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#44 Re: Većinska volja građana? !

Post by Hank Paldum »

grozdana wrote: 23/01/2020 18:27 Većinska volja građana, možda jest SDA SBB DF ,al je dobro pojasniti kako je i zbog čega je narod glasao za za ove dvije zadnje stranke (SBB i DF)
SBB je gradio kampanju na pljuvanju SDA , pa je narod iz kaprica SDA-au glasao za SBB
https://youtu.be/jUJlS8OhedM
mislim da je sve ostalo suvišno
DF
https://youtu.be/WO7ZirEBYAY

Zbog ovakvih stvari su ljudi glasali za ove dvije stranke .
Ulaskom u koaliciju sa ove dvije stranke su popljuvale svoje birače.
Ove dvije stranke su namagarčile narod(smatraju ih ovcama )
Ovo SBBu nije prvo koaliranje sa SDA. Narod je dao povjerenje toj stranci kada je osnovana kao anti-SDA i popljuvan je, ko je opet glasao za tu stranku a sad je šokiran što će sa SDA sam je kriv. Tu čak imamo volju SBB glasača, ti građani su mazohiste i dobili su šta su željeli.

Željko Komšić je davao takve izjave za SDA ali arogancija, vrijeđanja i niski udarci od strane SDPa i DFa kao npr. da je ljudsko smeće u smislu "Možemo mu govoriti šta hoćemo jer on ionako neće nikada sa SDA pa ne moramo kriti šta mislimo o njemu" je presudilo jer je tada svima a pogotovo Komšiću postalo jasno da to i nisu baš dobri momci kako se predstavljaju sa vulgarnim vokabularom na kojem bi im SDA pozavidio. Neka se DF glasači zahvale tzv. ljevici što je se ogadila Komšiću.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#45 Re: Većinska volja građana? !

Post by Bosanski_kralj »

Hank Paldum wrote: 25/01/2020 10:58
Ovo SBBu nije prvo koaliranje sa SDA. Narod je dao povjerenje toj stranci kada je osnovana kao anti-SDA i popljuvan je, ko je opet glasao za tu stranku a sad je šokiran što će sa SDA sam je kriv. Tu čak imamo volju SBB glasača, ti građani su mazohiste i dobili su šta su željeli.

Željko Komšić je davao takve izjave za SDA ali arogancija, vrijeđanja i niski udarci od strane SDPa i DFa kao npr. da je ljudsko smeće u smislu "Možemo mu govoriti šta hoćemo jer on ionako neće nikada sa SDA pa ne moramo kriti šta mislimo o njemu" je presudilo jer je tada svima a pogotovo Komšiću postalo jasno da to i nisu baš dobri momci kako se predstavljaju sa vulgarnim vokabularom na kojem bi im SDA pozavidio. Neka se DF glasači zahvale tzv. ljevici što je se ogadila Komšiću.
:lol: :lol:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#46 Re: Većinska volja građana? !

Post by Hank Paldum »

Tako sam se i ja smijao kada je najavljena koalicija petak 13. Drago mi je da nas iste stvari mogu nasmijati kao npr. odlazak Paušal Forte
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#47 Re: Većinska volja građana? !

Post by putokaz1 »

Većinska volja građana je ANTISDA ali SDA uvjek Prevari s Novoformiranim strankama tipa NIP
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#48 Re: Većinska volja građana? !

Post by muzicar_iz_parka »

Većinska volja je proporcionalna veličini šatora i derneka pred izbore.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#49 Re: Većinska volja građana? !

Post by putokaz1 »

muzicar_iz_parka wrote: 25/01/2020 11:27 Većinska volja je proporcionalna veličini šatora i derneka pred izbore.
Na skupovima NSRZB bude duplo više ljudi nego glasova
Ljudi dodju pojedu sendvič,uzmu kobasice u torbu,i glasaju za druge
Dolazi glasač poput Pece npr,pred izbore kaze ''glasat cu samo nek nije SDA'',ali na biračkom mjestu SDA Agent mu daje 30 KM,uzme za ruku i glas ode za SDA
U nekom povratničkom selu živi 50 ljudi,upisano 100 glasača,80 izašlih,200 glasova za SDA
U jednom mjestu stranka tipa BPS ima 4 člana na Listi a dobije 0 glasova
u Tuzli sve se uradi da SDP dobije 10ti Mandata koji ispostavi se radi za SDA
Iz SDA 2018 nastanu 4 stranke,samo da bi ukrale glasove od SDP-a i Denisa B.
Pred sveka izbore nastane nove ''Liberarna'' Stranka laje protiv SDA da bi ima poklonila glasove(SBIH,SBB,DF,...sljedeći je NIP)
Neko se kandidira kao ''Nezavisni',ili Lijevo Nezavisni da im spriječio dolazak Iskreno Lijevog i poklonio SDA sve(Delić,Šuhret,čak i Kladanj 2012)
:P :P :P :P
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#50 Re: Većinska volja građana? !

Post by SmokingMan »

Hoćemo ovo, kraj priče....

Image
Locked