Večernja škola - Šiber

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#26

Post by Ali_G »

Buhahaha, ako su pomenuta trojica primjeri nekih komicara.... doduse sarajevski duh i fol je izumro nakon rata. Sad prolazi na horuk i slicne krklanluke.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#27

Post by Comrad »

Mene nasmijati moze Pejakovic sa svojim monolozima, Nadrealisti (dakle, ona stara ekipa) i to je to sto se domaceg tice. U Vecernjoj skoli bude nekih fazona smijesnih, ali kako nece biti, pa emisija traje sat vremena. I ja da pricam sat vremena provalit cu nesto. :roll:
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#28

Post by Qler »

sulesavic wrote:
limun_ wrote:od sibija je i fikus kretivniji


batko,sejo sexon,laka to ej bosanksi humor.

naravno, sad ce jos neko izmislit da nam smeta zato sto je hrvat 8) ne bi se cudio

Prvi je stomatolog

Drugi je fol muzičar

Trećeg na silu guraju u humoriste.

Taj prvi se na silu gura među komedijaše.

Drugog još malo drži na životu stara slava.

Treći pokušava svijetu poručiti da je umjetnik.
e sule i ti ga pretjera jarane... 1. je stomatolog i frajer je odlican komicar. prava sarajevska skola... drugi je prakticno legenda i covjek svojim stihovima sve govori o tome kakav je.. a laka.. je hebi ga :) laka je novi u svemu ovome tako da nemam komentara.

ali batko je fakat gigant i psihicki i fizicki :D
Cryptoman
Posts: 335
Joined: 06/08/2005 10:24
Contact:

#29

Post by Cryptoman »

sulesavic wrote:
limun_ wrote:od sibija je i fikus kretivniji


batko,sejo sexon,laka to ej bosanksi humor.

naravno, sad ce jos neko izmislit da nam smeta zato sto je hrvat 8) ne bi se cudio

Prvi je stomatolog

Drugi je fol muzičar

Trećeg na silu guraju u humoriste.

Taj prvi se na silu gura među komedijaše.

Drugog još malo drži na životu stara slava.

Treći pokušava svijetu poručiti da je umjetnik.
Potpisujem... jedino za ovog treceg nisam siguran kakav bi bio kao improvizator...
Cryptoman
Posts: 335
Joined: 06/08/2005 10:24
Contact:

#30

Post by Cryptoman »

Peca wrote:Cuj odkud on, pa zato sto je on neki urednik qrac palac na FTV-u, a sad Nova i FTV saradjuju, tako da je covjek sebe uvalio da pokupi ojra...... :roll:
Pa vjerovatno stvari funkcionisu na taj fol.

Isto kao sto Urednik Belmin Karamehmedovic sam sebe salje na sva moguca evropska i svjetska prvenstava i finala... bez obzira sto je zadnja trubau kategoriji komentatora... "sad bi bilo dobro da ne primimo kos... sad bi bilo dobro da damo kos..." --- tako bi i moja nena rahmetli mogla prenositi i kosarku i ragbi i kriket i sve...
User avatar
limun_
Posts: 113
Joined: 25/09/2007 03:19

#31

Post by limun_ »

sulesavic wrote:
limun_ wrote:od sibija je i fikus kretivniji


batko,sejo sexon,laka to ej bosanksi humor.

naravno, sad ce jos neko izmislit da nam smeta zato sto je hrvat 8) ne bi se cudio

Prvi je stomatolog

Drugi je fol muzičar

Trećeg na silu guraju u humoriste.

Taj prvi se na silu gura među komedijaše.

Drugog još malo drži na životu stara slava.

Treći pokušava svijetu poručiti da je umjetnik.
ja ...i ? onaj koji je stomatolog ne moze biti duhovit... sta li :?

ti vjerovatno uzivas u sibijevim gluhonijemim bravurama

sex i selo je najveca debilana, ali nemoj kroz nju gledati batkov smisao za humor. o seji da ne govorim :zzzz:
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#32

Post by cico x »

ko slusa batka ujutro na radio , jasno mu je sve!!

"ovdje ti sve mogu oprostiti,osim uspjeha"
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#33

Post by pun_mjesec »

tema je siber, o batku mozemo otvoriti neku drugu. ako vec nije dosad...

neko je spomenuo laku, mislim da bi se on puno bolje uklopio u onakvu koncepciju emisije.
šega
Posts: 183
Joined: 10/06/2007 16:28

#34

Post by šega »

Ma,šta se ima tu više pričati o Šiberu, to je promašaj i tačka.
Ja ne znam ni je li on i u "Nadrealistima" imao nekog posebnog udjela ,a i taj humor je bio za ono vrijeme.
U "večernjoj" treba čovjek koji je duhovit i u tome prije svega improvizator.Na kraju krajeva ne mora biti ni poznat.
Mislim da je Batko za to kao stvoren.Imao sam priliku sa dotičnim imati neobičnu situaciju u gradu ... koju je on provalu napravio da smo se mi valjali od smjeha. :lol:
multivitamin
Posts: 52
Joined: 10/06/2004 19:14

#35

Post by multivitamin »

a mozda humor borisa sibera i ostalih u vecernjoj skoli nije isti...mozda je sibi drugi film...
sanjo18
Posts: 138
Joined: 03/07/2006 19:43

#36

Post by sanjo18 »

cico x wrote:ko slusa batka ujutro na radio , jasno mu je sve!!

"ovdje ti sve mogu oprostiti,osim uspjeha"
izvinjajem se zbog spama, samo mi molim te reci na kojem radiju, i u koje vrijeme :) a batko je stvarno legenda, ima vise provala u nekom kratkom intervijuu nego pola ekipe u VS :)
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#37

Post by sulesavic »

Veèernja ¹kola je recikliranje recikliranog, a tome ima dobrih deset godina...
Vokri
Posts: 78
Joined: 20/02/2007 08:42

#38

Post by Vokri »

Onaj Pervan nije tako los, ali nije ni Zoran (Radovan III) Radmilovic bez obzira koliko se trudio..a trudi se straaaaashno...
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#39

Post by zmijaIzmaj »

ne pratim (redovno) vecernju skolu, ali je bila provala sibijeva, kad su pricali o 0 promila alkohola u krvi i voznji i veli sibi, kod nas u bosni se kaze

ne klepeci na nulama :D :D ...obzirom da uglavnom suti, ovo mu je bila najveca provala do sad, i nije losa :roll: me's'cini :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#40

Post by sulesavic »

Treba malo saèekati, ostatak ekipe je tu godinama zajedno, èini mi se da je malo te¹ko istaknuti se meðu njima...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#41

Post by sulesavic »

©ta li æe proiziæi iz ove zajebancije sa Sanaderom po Sarajevu?
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#42

Post by mostarac »

Meni je vecernja skola pravo dobra jer dosta govori o nama, a i o evropi. Vecernja skola nija bas humor na koji smo navikli, ali je meni pravo dobra ocjena i evropljana i nas samih.
User avatar
karanana
Posts: 47242
Joined: 26/02/2004 00:00

#43

Post by karanana »

Opet Shibi glumio filadendrona sinoc, sa izuzetkom onog beze priloga iz Sarajeva u kojem fol zezaju Sanaderove plakate.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#44

Post by landlord »

Pervan je kopija Radovana III, jako jako losa kopija. Ne znam kako ga nije stid, krasti Zokine fazone. Ko da niko nikad nije gledao tu predstavu. Šramota.
SijuksA
Posts: 202
Joined: 21/03/2007 15:31

#45

Post by SijuksA »

Sibi mi nije bio smijesan nikad, ni u Nadrealistima, stoga me ne cudi sto sad nije smijesan.

Ista stvar sa Sejom Sexonom - :? :? :? on komicar??? Stablo mi je smjesnije :lol:
User avatar
KoKoBilo
Posts: 64
Joined: 18/04/2005 15:10

#46

Post by KoKoBilo »

ma da se ja pitam (a na zalost ne pitam se ni u svojoj kuci ni za sta) ja bi njima umjesto Sibija poslao Ismeta Horu, on bi se nekako taman uklopio
:-)
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#47

Post by sulesavic »

karanana wrote:Opet Shibi glumio filadendrona sinoc, sa izuzetkom onog beze priloga iz Sarajeva u kojem fol zezaju Sanaderove plakate.
Ne bih se slo¾io da je prilog bezze. ©tavi¹e rekao bih da je to bila najozbiljnija analiza u ovih petnaestak dana problema (ako se to tako mo¾e nazvati) plakata stanovitog politièara iz jedne susjedne nam zemlje...
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#48

Post by pun_mjesec »

KoKoBilo wrote:ma da se ja pitam (a na zalost ne pitam se ni u svojoj kuci ni za sta) ja bi njima umjesto Sibija poslao Ismeta Horu, on bi se nekako taman uklopio
:-)
ovo je dobra ideja :-) mislim da bi se horo uklopio sa seljackim forama maksimalno a i dobro bi se slagao sa onim zagorcem. zamislite da se njih dva pokusaju sporazumiti
Post Reply