Vebstranice koje stavljaju inostrana radna mjesta za nas su ...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Retro0000
Posts: 130
Joined: 01/05/2021 11:36

#1 Vebstranice koje stavljaju inostrana radna mjesta za nas su ...

Post by Retro0000 »

Pošto preko bosanskih vebstranica nisam uspio da se zaposlim u inozemstvu htio bih znati koje nebosanske vebstranice stavljaju konkurse isključljivo za strane radnike zato što nisu našli u vlastitoj zemlji radnike za te poslove. Ne trebate stavljati linkove od vebstranica koji nude radna mjesta za domaće poslotražitelje jer znam da gubim vrijeme sa tom potražnjom jer nemam radne dozvole koja je potrebna za ta radna mjesta. Interesiraju me samo radna mjesta za koje se traže vanjski radnici iz drugih zemalja ili kompanija koje nude posao i koje mogu srediti radne dozvole za bosanske radnike. Ako poznajete takve vebstranice ostavite linkove za ljude koji su u potražnji za njima?
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#2 Re: Vebstranice koje stavljaju inostrana radna mjesta za nas su ...

Post by Dope_Man »

Ne znam takve stranice, ali mozes se pridruziti raznim facebook grupama koje su u fazonu "Bosanci u Njemackoj", "Balkanci u Minhenu" i slicno (imena sad izmisljam na osnovu onih koje sam nasao po svom preseljenju u Graz jer ovdje ima 20 takvih sigurno samo za jedan grad.

U tim grupama ljudi cesto stavljaju oglase, ili pitaju za prilike, i koje firme "rade papire" itd.
Post Reply