Vatromet iza ponoci!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1 Vatromet iza ponoci!

Post by stochar »

sad je 00:45 i nakon Čolinog koncerta je odrzan takav vatromet, da to nije normalno. kontam ja slavlje, spektakl, ugodjaj, ali imamo mi valjda i taj neki zakon o zastiti od buke!

mene je trznulo, isto rat da je poceo! kad se necijem k. cefne onda je OK buka, a s druge strane policija iza 23 prekida koncerte na mjestima poput ilidzanske ljetne pozornice ili platoa u vilsonovom gdje nikome ne smeta.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#2 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by stochar »

da ne pominjem da je bolnica 100 metara odatle...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Baltazar_khan »

Da ti je Željo priredio vatromet ne bi teme otvarao :oops:
Sunshine19
Posts: 70
Joined: 15/06/2010 13:02
Location: Sarajevo

#4 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Sunshine19 »

znači srce me umalo nije opalilo, zube perem kad poče ono pucati. Užas, još živim 100 m od stadiona Koševo. Može mu se :roll:
volim što mu je stadion prazan bio, pa makar
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#5 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by cappy_tempo »

Sunshine19 wrote:znači srce me umalo nije opalilo, zube perem kad poče ono pucati. Užas, još živim 100 m od stadiona Koševo. Može mu se :roll:
volim što mu je stadion prazan bio, pa makar
na tv-u prikazuju puno :D ,al ovaj vatromet bas jebacki bio,uljece stara iz sna u sobu "sta ovo puca vako".i ako sam udaljen od stadiona jedno 30min hoda cuo se pofino i jos je mocno izgledo sto se mora priznat :D. cola ga bas zadimio,vidim sad sa prozora dim oko skenderije...
Last edited by cappy_tempo on 01/08/2010 00:59, edited 1 time in total.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#6 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by stochar »

Baltazar_khan wrote:Da ti je Željo priredio vatromet ne bi teme otvarao :oops:
ma bi. nerviraju me i trubljenja poslije kojekakvih pobjeda i 'polupobjeda' :)

al', fakat, nidje veze. znam da je recimo treb'o vatromet biti u ponoc na Dan mladosti, pa su ga zabranili, a policija je iza 'Tita' dosla u 23h i rastjerala svirku. haj' da je ovo bila neka stadionska pirotehnika, 'prskalice' ili slicno, nego pravi petominutni krkanski vatromet. mislim da su bolesnici (mislim na bolesnike u bolnici) bili odusevljeni...
Last edited by stochar on 01/08/2010 00:59, edited 1 time in total.
Sunshine19
Posts: 70
Joined: 15/06/2010 13:02
Location: Sarajevo

#7 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Sunshine19 »

cappy_tempo wrote:
Sunshine19 wrote:znači srce me umalo nije opalilo, zube perem kad poče ono pucati. Užas, još živim 100 m od stadiona Koševo. Može mu se :roll:
volim što mu je stadion prazan bio, pa makar
na tv-u prikazuju puno :D ,al ovaj vatromet bas jebacki bio,uljece stara iz sna u sobu "sta ovo puca vako".i ako sam udaljen od stadiona jedno 30min hoda cuo se pofino i jos je mocno izgledo sto se mora priznat :D
možda su snimali istok i zapad, to jest bilo puno. Sjever prazan, parter poluprazan. Što volim što mogu skoknuti ovako u trenerci da vidim taj "spektakl"
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#8 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Baltazar_khan »

Pa na dan mladosti su poslali one prave lole seljačke od drotova sa bojlerima od stomaka :x
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#9 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by stochar »

Baltazar_khan wrote:Pa na dan mladosti su poslali one prave lole seljačke od drotova sa bojlerima od stomaka :x
poslali bi i ovdje, ali imaju zajebane medijsko-politicke pokrovitelje...
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#10 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Bušman »

Joj, odavno se nisam ispsovao ko veceras. Srce mi stalo. Stvarno je bezobrazan sto je ovo uradio.
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#11 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by cico x »

pišam mu se na vatromet
User avatar
ciacco
Posts: 307
Joined: 14/07/2008 15:09
Location: Nedeljica (odma iza Subotice)

#12 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by ciacco »

A da nije bio za zatvaranje SFF-a? :S
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#13 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by branimir stulic »

... ma samo nek puca i sijeva.... udri misko... ja bih svaki dan umjesto za skole, bolnice, gradski saobracaj, davao pare za vatromete, pucnjave, ringispile, koride... Samo nek je narodu lijepo....
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#14 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by cappy_tempo »

ciacco wrote:A da nije bio za zatvaranje SFF-a? :S
kakve sad cola veze ima sa SFF-om? :D

usput da pitam zna li neko razlog vatrometa na vilsu,tacnije kafic tito oko 9-10 cini mi se?
upaljac83
Posts: 170
Joined: 23/04/2010 18:08

#15 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by upaljac83 »

Jao, rat poceo, hajmo u podrume :lol: :roll:
Ne mogu da vjerujem da se neko ibreti vatrometu :-)

Hajmo ukinuti vatromete :run:
Last edited by upaljac83 on 01/08/2010 01:49, edited 1 time in total.
User avatar
ciacco
Posts: 307
Joined: 14/07/2008 15:09
Location: Nedeljica (odma iza Subotice)

#16 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by ciacco »

Pa pitao sam da TAJ vatromet nije slucajno za zatvaranje SFF-a..

A taj drugi je valjda za onaj porodicni dan na vilsu
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#17 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by DanteX »

Ma joj, to je samo vatromet, ništa više. Nećete valjda zbog toga praviti frku. :roll:
drsrle
Posts: 159
Joined: 01/04/2008 10:50

#18 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by drsrle »

Vatromet je bio predivan i hvala Čoli jer je pokazao koliki je sarajlija i koliko voli sarajevo. Za ostale primitivne narodne mase, koji su šljegli odnekud i koji se boje vatrometa toplo preporučujem da se vrate tamo odakle su došli, jer tamo čola nikad neće zapjevati niti prirediti vatromet, a Sarajevo je ipak metropola.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#19 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by stochar »

to je samo vatromet sat iza ponoci 100 metara od bolnice... ma, nije to nista, ukrali su samo 8 milijardi... ma, nije to nista, samo 50 ubistava mjesecno... nema veze ako uzima reket, bar ne ubija ako ga ne iznerviras... sta fali kad das policajcu 60 maraka da ne pise kaznu...


sve po onoj staroj prici o zhabi koju su lagano kuhali!

@drsrle - odrast'o sam blizu linije, naslus'o se i istraumir'o 4 godine kojekakvih pucnjava, a vjeruj mi i da nije nimalo urbano praviti vatromet 'nako iza ponoci. ima valjda neki bonton. to je vise seljakluk, jer im'o je Čola i prije koncerata, pa se nije dernechilo k'o na Niškoj svadbi...
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#20 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Sunrise00 »

drsrle wrote:Vatromet je bio predivan i hvala Čoli jer je pokazao koliki je sarajlija i koliko voli sarajevo. Za ostale primitivne narodne mase, koji su šljegli odnekud i koji se boje vatrometa toplo preporučujem da se vrate tamo odakle su došli, jer tamo čola nikad neće zapjevati niti prirediti vatromet, a Sarajevo je ipak metropola.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#21 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by zenny »

prelijep vatromet.. vala zasluzili smo pa ako ne od naseg grada za novu godinu' kako treba vatromet, onda bar hvala Coli :-)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#22 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by plejka2 »

Sha bi na kraju jel stadion bio pun ili prazan? :roll:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#23 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Admir_1984 »

plejka2 wrote:Sha bi na kraju jel stadion bio pun ili prazan? :roll:
Zapad 90% pun, Istok isto. Sjever 50% pun, teren mozda malo vishe od 80%. Nek kompetentni izracunaju koliko je to ljudi :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#24 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Comrad »

zaboli colu neka stvar sto ce nekoga istraumirati...dok su nas gadjali, on se setko po bg, nedostaje mu valjda pucnjave...sta su mu radili rodjenom gradu, pi*** nije A rekao i sad je ko sve ok, e pa nije cola...
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#25 Re: Vatromet iza ponoci!

Post by Comrad »

drsrle wrote:Vatromet je bio predivan i hvala Čoli jer je pokazao koliki je sarajlija i koliko voli sarajevo. Za ostale primitivne narodne mase, koji su šljegli odnekud i koji se boje vatrometa toplo preporučujem da se vrate tamo odakle su došli, jer tamo čola nikad neće zapjevati niti prirediti vatromet, a Sarajevo je ipak metropola.
Aha, baš ga voli. Došo uzo pola miliona i ode u svoju srbiju. Nema, on ti obozava sarajavo i to obavezno ga svi obozavaju pred svoje koncerte, tad im je sarajevo najljepse na svijetu, kad se zavrse koncerti, dajte lovu dovidjenja i prijatno levati...
Locked