Vasi Uslovi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#576 Re: Vasi Uslovi

Post by todd_smith »

ladyblue18 wrote:Vala meni torbu niko ne mora nosati, cak sta vise, ne dam :oops:
To je moja privatna stvar i sta mi je ima iko nosati, pa ni momak. :oops:
ako momak trazi da nosi zensku torbu, tu je u pitanju nesto vise od gesta :lol: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#577 Re: Vasi Uslovi

Post by PalaSa Marsa »

Ma mogu se furat' motori, moze se bit' drvosjeca, moze i sumar, al' ako neko ima smisla za nesto u zivotu i ako osjeca situacije, nema veze cim' se bavi i kakvi su mu hobiji. Stvar je samo kako i na koji nacin se ljudi sretnu, i naravno u kojim okolnostima, da bi stimung bio potpun ili ne potpun, u ovom vasem slucaju ne romantican. :zoka:


Ps: Mislim da se tu ljudi najmanje pitaju, ljubav je presudna ako se desila, i da je ljubav ta koja daje odredjenu dozu romantike, ugodjaja i slicnih stvari, mo's s' nekim bit' u eltnim restoranima, na elitnim mjestima, al' ako nema ono nesto, djaba mu vala da mu je kruna jos na glavi ist. :D :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#578 Re: Vasi Uslovi

Post by ladyblue18 »

todd_smith wrote: ako momak trazi da nosi zensku torbu, tu je u pitanju nesto vise od gesta :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :sax:
User avatar
GoldenBoy89
Posts: 118
Joined: 06/01/2010 23:57

#579 Re: Vasi Uslovi

Post by GoldenBoy89 »

gledam onako sa strane pola cura je za fuj.. nisam zlato ali... sta one misle da ce ih neko svaki dan po restoranima vodati neznaju jaja da kuhaju nije vam sve u tome sto imate dobru guzu i grudi.. malo poradite na sebi a ne ovako nesto pisati da ima love da ovo da ono... svaka druga pusi, opija se sexsa se, razmisli malo sta ce o tebi pricati za neko vrijeme... ko ce te htijeti ? a na kraju ima da ce naci ona sebi kakvog baustelca na kraju i ode za svabiju...:P :P :P :P :P :P
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#580 Re: Vasi Uslovi

Post by plain vanilla »

da je musko
da je single :lol: :lol:
i da je stariji od mene :D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#581 Re: Vasi Uslovi

Post by bez_ideje »

GoldenBoy89 wrote:gledam onako sa strane pola cura je za fuj.. nisam zlato ali... sta one misle da ce ih neko svaki dan po restoranima vodati neznaju jaja da kuhaju nije vam sve u tome sto imate dobru guzu i grudi.. malo poradite na sebi a ne ovako nesto pisati da ima love da ovo da ono... :P :P :P :P :P :P
Ja ovako kad nesto vidim...prvo podjem pisat,pa stanem......ne treba mi ovo.....pa ipak napisem :skoljka:
Hajde,ako ti nije tesko,navedi gdje si to procitao da neko hoce da ga neko po restoranima voda zarad guze i grudi......Ja ne procitah tako nesto niti od jednog zenskog primjerka koji se javio na ovoj temi!
To da su zahtjevi porasli......apsolutno se slazem,i neka su ,opravdano ! Vidis,upravo oni koji rade na sebi...ocekuju to isto i od druge strane! Kod mene nema lova,auto....mora se znat spremit makrobioticko jelo u slucaju da avion padne u prasume Amazonije...neces pare zvakat,jel tako :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#582 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

bez_ideje wrote: Ja ovako kad nesto vidim...prvo podjem pisat,pa stanem......ne treba mi ovo.....pa ipak napisem :skoljka:
Hajde,ako ti nije tesko,navedi gdje si to procitao da neko hoce da ga neko po restoranima voda zarad guze i grudi......Ja ne procitah tako nesto niti od jednog zenskog primjerka koji se javio na ovoj temi!
To da su zahtjevi porasli......apsolutno se slazem,i neka su ,opravdano ! Vidis,upravo oni koji rade na sebi...ocekuju to isto i od druge strane! Kod mene nema lova,auto....mora se znat spremit makrobioticko jelo u slucaju da avion padne u prasume Amazonije...neces pare zvakat,jel tako :mrgreen:
Pokvari mi vecheru :-? :mrgreen:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#583 Re: Vasi Uslovi

Post by (ne)forumas »

nije cudo sto na ovom forumu niko ne zega...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#584 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

(ne)forumas wrote:nije cudo sto na ovom forumu niko ne zega...
He he he...
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#585 Re: Vasi Uslovi

Post by bez_ideje »

burek_in_space wrote:
bez_ideje wrote: Ja ovako kad nesto vidim...prvo podjem pisat,pa stanem......ne treba mi ovo.....pa ipak napisem :skoljka:
Hajde,ako ti nije tesko,navedi gdje si to procitao da neko hoce da ga neko po restoranima voda zarad guze i grudi......Ja ne procitah tako nesto niti od jednog zenskog primjerka koji se javio na ovoj temi!
To da su zahtjevi porasli......apsolutno se slazem,i neka su ,opravdano ! Vidis,upravo oni koji rade na sebi...ocekuju to isto i od druge strane! Kod mene nema lova,auto....mora se znat spremit makrobioticko jelo u slucaju da avion padne u prasume Amazonije...neces pare zvakat,jel tako :mrgreen:
Pokvari mi vecheru :-? :mrgreen:
Moja mama je uvije govorila,nema rucka bez dobre trave :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Image
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#586 Re: Vasi Uslovi

Post by (ne)forumas »

muu rece krava ova trava bas je prava
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#587 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

bez_ideje wrote:
Moja mama je uvije govorila,nema rucka bez dobre trave :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Image
Lijep pozdrav gospodji mami, ali nema obroka dok se meso ne prikolje. :oops: :evil:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#588 Re: Vasi Uslovi

Post by (ne)forumas »

pa dobro, ako je ovo glavno jelo mozda je salata od teletine?!
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#589 Re: Vasi Uslovi

Post by bez_ideje »

Mnogo ste duhoviti........pffffffff
Image
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#590 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

Kad toliko volish zhivotinje, shto im jedesh hranu?! :oops:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#591 Re: Vasi Uslovi

Post by (ne)forumas »

vas dvoje nemate perspektivu :)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#592 Re: Vasi Uslovi

Post by bez_ideje »

Moja ljubav spram zivotinja je odredjena jednostavnom filozofijom-ne diraj ti mene,ne diram ja tebe :mrgreen: Prvo janje koje se zaleti na mene sa zlim namjerama,bit ce okrenuto na raznju! :mrgreen:
vjerovao ili ne,vecinu voca i povrca pribavljam iz privatnog uzgoja
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#593 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

bez_ideje wrote:Moja ljubav spram zivotinja je odredjena jednostavnom filozofijom-ne diraj ti mene,ne diram ja tebe :mrgreen: Prvo janje koje se zaleti na mene sa zlim namjerama,bit ce okrenuto na raznju! :mrgreen:
vjerovao ili ne,vecinu voca i povrca pribavljam iz privatnog uzgoja
Ako se meni obracash, vjerujem, zashto ne bih vjerovao. :-D
Ali dzaba, ja bez mesa ne mogu. :mrgreen:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#594 Re: Vasi Uslovi

Post by ljubav_aha »

bez_ideje wrote:
GoldenBoy89 wrote:gledam onako sa strane pola cura je za fuj.. nisam zlato ali... sta one misle da ce ih neko svaki dan po restoranima vodati neznaju jaja da kuhaju nije vam sve u tome sto imate dobru guzu i grudi.. malo poradite na sebi a ne ovako nesto pisati da ima love da ovo da ono... :P :P :P :P :P :P
Ja ovako kad nesto vidim...prvo podjem pisat,pa stanem......ne treba mi ovo.....pa ipak napisem :skoljka:
Hajde,ako ti nije tesko,navedi gdje si to procitao da neko hoce da ga neko po restoranima voda zarad guze i grudi......Ja ne procitah tako nesto niti od jednog zenskog primjerka koji se javio na ovoj temi!
To da su zahtjevi porasli......apsolutno se slazem,i neka su ,opravdano ! Vidis,upravo oni koji rade na sebi...ocekuju to isto i od druge strane! Kod mene nema lova,auto....mora se znat spremit makrobioticko jelo u slucaju da avion padne u prasume Amazonije...neces pare zvakat,jel tako :mrgreen:
:lol: :thumbup:
User avatar
GoldenBoy89
Posts: 118
Joined: 06/01/2010 23:57

#595 Re: Vasi Uslovi

Post by GoldenBoy89 »

hmmm ma asocijacije od nekih korisnika sto su unapred napisali znam ih licno... a napisao sam svoje MISLJENJE i skrenuo sam sa teme ! khm ugl to su sve maste... no bed feelings :run:
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#596 Re: Vasi Uslovi

Post by Urban B. »

da pije
da pusi(cigare)
(da kasnije nebi mogla zvocat) :D
da nema ceste glavobolje :dance:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#597 Re: Vasi Uslovi

Post by ladyblue18 »

GoldenBoy89 wrote:hmmm ma asocijacije od nekih korisnika sto su unapred napisali znam ih licno... a napisao sam svoje MISLJENJE i skrenuo sam sa teme ! khm ugl to su sve maste... no bed feelings :run:
Bed feelings? :D

Helem, iduci put pokusaj da se ne obracas cijelom zenskom rodu kad nesto pises, jer da ti nije bezidejna odgovorila, odgovorila bih ti ja ili neka treca forumasica.

Ni mi, kao ni vi, ne volimo generalizovanje. ;-)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#598 Re: Vasi Uslovi

Post by madner »

Ni mi, kao vi meni zvuci kao 100% generalizacija. :D
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#599 Re: Vasi Uslovi

Post by Dioda »

GoldenBoy89 wrote:gledam onako sa strane pola cura je za fuj.. nisam zlato ali... sta one misle da ce ih neko svaki dan po restoranima vodati neznaju jaja da kuhaju nije vam sve u tome sto imate dobru guzu i grudi.. malo poradite na sebi a ne ovako nesto pisati da ima love da ovo da ono... svaka druga pusi, opija se sexsa se, razmisli malo sta ce o tebi pricati za neko vrijeme... ko ce te htijeti ? a na kraju ima da ce naci ona sebi kakvog baustelca na kraju i ode za svabiju...:P :P :P :P :P :P
Ja sam se upravo nasekirala sta ce se o meni pricati :mrgreen:

Interesantno mi je kako neki muskarci imaju ovu pricu-one hoce samo pare :-)
A znam ih dosta koji nece da rade, koji se po cijeli dan prebijaju- s kafe na kafu, s guza na guz, malo kladionica, malo ovo, malo ono, ne bi li kakva lova s neba pala :roll: I onda kuka kako nema para :lol: Problem je ipak raditi i zaraditi, svi bi da budu direktori :skoljka:

Cuj svaka druga se sexa :lol: Jesi'l ti punoljetan?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#600 Re: Vasi Uslovi

Post by Gospoda Ministarka »

Dioda wrote:Cuj svaka druga se sexa :lol: Jesi'l ti punoljetan?
:lol: :lol:
Post Reply