Vasi Uslovi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Vrteska
Posts: 661
Joined: 23/05/2010 05:10
Location: iza tebe

#551 Re: Vasi Uslovi

Post by Vrteska »

.
Last edited by Vrteska on 28/08/2013 22:57, edited 1 time in total.
maxell_sarajevo
Posts: 2222
Joined: 08/02/2008 19:19

#552 Re: Vasi Uslovi

Post by maxell_sarajevo »

Moju curu stigle godine da samo vidite kako me pazi :D
Jel moram reci da je starija od mene? :D

Moji uslovi:
lijepa,
crnka,
visoka,
fakultetski obrazovana,
zaposlena :D
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#553 Re: Vasi Uslovi

Post by adda_sa »

da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#554 Re: Vasi Uslovi

Post by Sunrise00 »

adda_sa wrote:da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D
sto ce mi on nositi torbu? pa nisam nesposobna :-?
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#555 Re: Vasi Uslovi

Post by adda_sa »

Sunrise00 wrote:
adda_sa wrote:da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D
sto ce mi on nositi torbu? pa nisam nesposobna :-?
nema to veze sa sposobnoscu...to je vise onaj filing da te pazi i stedi :D
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#556 Re: Vasi Uslovi

Post by Sunrise00 »

adda_sa wrote:
Sunrise00 wrote:
adda_sa wrote:da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D
sto ce mi on nositi torbu? pa nisam nesposobna :-?
nema to veze sa sposobnoscu...to je vise onaj filing da te pazi i stedi :D
Aha, i da se ponasa kao da sam retardirana :lol: meni to smeta :-?

Ma ovo nabrajanje kriterija je besmisleno :D mozda zvuci pateticno, ali kad naidje neko ko ti se stvarno svidja, niko nece izvaditi listu i provjeravati ispunjava li sve uslove :D
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#557 Re: Vasi Uslovi

Post by adda_sa »

ofkors....slazem se naravno...;)
ali ovo su neke stvari koje preferiram...a imala sam ih i sa i bez gore nabrojanog ::)
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#558 Re: Vasi Uslovi

Post by Officer Crabtree »

adda_sa wrote: da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D

uslov ti je :lol:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#559 Re: Vasi Uslovi

Post by adda_sa »

Officer Crabtree wrote:
adda_sa wrote: da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D

uslov ti je :lol:
bolan, sve se to na detaljima vidi..takve stvari, sitnice govore vise ne go neke izjave ljubavi bla bla ;)
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#560 Re: Vasi Uslovi

Post by EdoFmjam »

adda_sa wrote:da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D

Naizgled normalni uslovi :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#561 Re: Vasi Uslovi

Post by ladyblue18 »

Vala meni torbu niko ne mora nosati, cak sta vise, ne dam :oops:
To je moja privatna stvar i sta mi je ima iko nosati, pa ni momak. :oops:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#562 Re: Vasi Uslovi

Post by Officer Crabtree »

adda_sa wrote: bolan, sve se to na detaljima vidi..takve stvari, sitnice govore vise ne go neke izjave ljubavi bla bla ;)
U tome se vi i zajebete u životu što ne znate odrediti prioritete važnosti pažnje. Neke stvari, takve sitne kao što ti reče, ne trebaš uzimati kao parametar istog ponašanja za ozbiljnije stvari.

Ne bih ja se prepustio jednom nošenju tašne kao potvrdi da je neko i u ozbiljnijim stvarima uz tebe, no srećom ili ne, vi kad tako radite uvijek vas je lakše onda bacit preko belegije, jer eto dokažem se na sitnom i nebitnom.
Last edited by Officer Crabtree on 20/08/2010 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#563 Re: Vasi Uslovi

Post by ladyblue18 »

Officer Crabtree wrote:
U tome se vi i zajebete u životu što ne znate odrediti prioritete važnosti pažnje. Neke stvari, takve sitne kao što ti reče, ne trebaš uzimati kao parametar istog ponašanja za ozbiljnije stvari.
Zna oficir, zna... :D
User avatar
PapakizSarajeva
Posts: 738
Joined: 17/06/2010 13:03
Location: Rajvosa

#564 Re: Vasi Uslovi

Post by PapakizSarajeva »

Ja sam izgleda ovdje jedini koji ima samo jedan uslov :

Da ima sve, ama bas sve (fizicke, finansijske i sl.) atribute u skladu sa prilozenom slikom ...

Image
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#565 Re: Vasi Uslovi

Post by zelenashica »

ladyblue18 wrote:Vala meni torbu niko ne mora nosati, cak sta vise, ne dam :oops:
To je moja privatna stvar i sta mi je ima iko nosati, pa ni momak. :oops:
Aaaaaa nije ona mislila torbicu nego školski ruksak :D preteške knjige danas :oops:
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#566 Re: Vasi Uslovi

Post by EdoFmjam »

PapakizSarajeva wrote:Ja sam izgleda ovdje jedini koji ima samo jedan uslov :

Da ima sve, ama bas sve (fizicke, finansijske i sl.) atribute u skladu sa prilozenom slikom ...

Image
:thumbup:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#567 Re: Vasi Uslovi

Post by adda_sa »

ja sam mislila na neke kofere i torbe, kada se teglim po haustoru.
nisam mislila svaku boziju stvar koju mozda nosim u rukama, ili na ledjima :roll:
User avatar
Komšinica
Posts: 1719
Joined: 30/03/2010 17:51
Location: Sarajevo

#568 Re: Vasi Uslovi

Post by Komšinica »

U principu nemam nekih posebnih uslova, dešavalo mi se da mi se svidi neko ko ne "ispunjava" neke stvari koje su meni kao bitne, ali me zato nekim desetim stvarima oduševi... Ali neke "sitnice" preko kojih ne prelazim:

- stvar koja me definitivno može ohladiti, ne znam koliko da mi se momak sviđa, jeste taktiziranje. Valjda ja nisam taj tip, to nikada ne radim i onda jednostavno to ne volim...

- ne volim metroseksualce - tašnice, kremice, šminka, sav počupan... :roll:

- ne volim mahalce, kad sve zna - ko, šta, kako, kad, s kim... i jedva čeka da s nekim promahala, ko kakva tetkica... :roll:

- kad ružno priča o svojim bivšim djevojkama, to mi je grozno. Ipak ti je bila djevojka, i nakon veze iznositi prljav veš... :roll:

- kad ismijava druge ljude, na račun drugih se trudi biti duhovit... to mi je toliko djetinjasto... :roll:

Možda sam nešto i zaboravila ali ovo su neke "sitnice" koje me, bez obzira na fizički izgled i ostalo, odbijaju bez ikakve mogućnosti i želje za daljim upoznavanjem.
Last edited by Komšinica on 21/08/2010 22:38, edited 1 time in total.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#569 Re: Vasi Uslovi

Post by Officer Crabtree »

a sam mislila na neke kofere i torbe, kada se teglim po haustoru.
nisam mislila svaku boziju stvar koju mozda nosim u rukama, ili na ledjima
normalno
U principu nemam nekih posebnih uslova, dešavalo mi se da mi se svidi neko ko ne "ispunjava" neke stvari koje su meni kao bitne, ali me zato nekim desetim stvarima oduševi... Ali neke "sitnice" preko kojih ne prelazim:

- stvar koja me definitivno može ohladiti, ne znam koliko da mi se momak sviđa, jeste taktiziranje. Valjda ja nisam taj tip, to nikada ne radim i onda jednostavno to ne volim...

- ne volim metroseksualce - tašnice, kremice, šminka, sav počupan...

- ne volim mahalce, kad sve zna - ko, šta, kako, kad, s kim... i jedva čeka da s nekim promahala, ko kakva tetkica...

- kad ružno priča o svojim bivšim djevojaka, to mi je grozno. Ipak ti je bila djevojka, i nakon veze iznositi prljav veš...

- kad ismijava druge ljude, na račun drugih se trudi biti duhovit... to mi je toliko djetinjasto...

Možda sam nešto i zaboravila ali ovo su neke "sitnice" koje me, bez obzira na fizički izgled i ostalo, odbijaju bez ikakve mogućnosti i želje za daljim upoznavanjem.

Čudno čudno. Opisala si 9 od 10 žena koje ja znam. :shock: :shock: :shock:
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#570 Re: Vasi Uslovi

Post by Cyber-harambashica »

todd_smith wrote:Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:

Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
najbolji je poslednji pasus, hahahahha

cak i pomisao na to, da, akose prvi put "zvalim" s nekim on pomisli da sam "fufica" ili nedobog da mi kaze, spucala bih ga shakom da ne zna vise gde je. Pa sta si onda ti bogati kad se ljubite na prvom sastanku?
Uostalom, kad krene frajer "romanticno" da me cmache, smuchi mi se zivot
User avatar
SsTtEeLlAa
Posts: 4932
Joined: 13/10/2007 16:30
Location: Tu negdje ....

#571 Re: Vasi Uslovi

Post by SsTtEeLlAa »

Cyber-harambashica wrote:
todd_smith wrote:Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:

Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
najbolji je poslednji pasus, hahahahha

cak i pomisao na to, da, akose prvi put "zvalim" s nekim on pomisli da sam "fufica" ili nedobog da mi kaze, spucala bih ga shakom da ne zna vise gde je. Pa sta si onda ti bogati kad se ljubite na prvom sastanku?
Uostalom, kad krene frajer "romanticno" da me cmache, smuchi mi se zivot

izgleda da ti nemas pojma kako je dobiti fini, njezni, romanticni poljubac, pa vjerovatno shodno tome ovakve gluposti i pises .....i meni se smucio zivot od tvog kometara .... treba ko sivonja da navali na tebe odmah prvi put ... daj bjezi ba :roll:
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#572 Re: Vasi Uslovi

Post by Cyber-harambashica »

nemoj odmah da vredjas.
I nemo´ se kachish sa zenom koja iza sebe ima 20 godina karijeru strastvenog cmachenja :-D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#573 Re: Vasi Uslovi

Post by bez_ideje »

SsTtEeLlAa wrote:
Cyber-harambashica wrote:
todd_smith wrote:Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:

Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
najbolji je poslednji pasus, hahahahha

cak i pomisao na to, da, akose prvi put "zvalim" s nekim on pomisli da sam "fufica" ili nedobog da mi kaze, spucala bih ga shakom da ne zna vise gde je. Pa sta si onda ti bogati kad se ljubite na prvom sastanku?
Uostalom, kad krene frajer "romanticno" da me cmache, smuchi mi se zivot

izgleda da ti nemas pojma kako je dobiti fini, njezni, romanticni poljubac, pa vjerovatno shodno tome ovakve gluposti i pises .....i meni se smucio zivot od tvog kometara .... treba ko sivonja da navali na tebe odmah prvi put ... daj bjezi ba :roll:
I to ti je relativno........vidi,imas dvoje mladih ljudi koji furaju motore,metal svirke,i ono su ful nabrijani na neki adrenalin, energiju........Izadju po prvi put,zakolju neku kokos,pregaze babu na auto putu,sve super ide.......i zamisli jos da padne fini ,njezni romanticni poljubac :skoljka: Ne ide.......jel da?

Poanta: za vrijeme tog prvog sastanka,mozes vidjeti ,bar toliko-sta i kako za poljubac! Nismo svi isti,majka mu stara....Necu ni da komentarisem ,ovo za fufice i sivonje,bas mi beze!
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#574 Re: Vasi Uslovi

Post by pustopoljina »



:evil: :run:
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#575 Re: Vasi Uslovi

Post by erni3 »

adda_sa wrote:da ne psuje,i prostacki ne izrazava
da je cool i stalozen uvijek (da ne psuje kada ne stigne na zeleno na semaforu - kako mrzim ovo joooooj)
da radi, i raspolaze svojim parama
da ima ambicije i planove, i snove za sebe
da zna da kuha
da mi ponese torbu a da mu ja ne moram to reci :D
da je obrijan (ako moze i obrezan) hiihih
da mogu da mu se iskukam, a da ne pomisli "aj de suti bona vise" :D
E jebi ga sad, jos da ti i dorucak u krevet donese i obrise cipele prije izlaska u grad?
Post Reply