Vasi Uslovi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1 Vasi Uslovi

Post by todd_smith »

Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:

Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
*mima*

#2 Re: Vasi Uslovi

Post by *mima* »

Hoš dim? Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3 Re: Vasi Uslovi

Post by todd_smith »

mima wrote:Hoš dim? Image
mislis li na duhan ili na mary jane? :lol: :lol:
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#4 Re: Vasi Uslovi

Post by arbosan »

"Uvijek gledaj da djevojka ima manje problema od tebe" Mamina mudra rijec :shock: :lol:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#5 Re: Vasi Uslovi

Post by sinus »

Alkohol, cigarete, psovanje (odnosno pokušavanje dokazivanja da ima veča muda od muškaraca) ne dolazi u obzir... :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#6 Re: Vasi Uslovi

Post by Cholina_Lokica »

da je lijep, zgodan, pametan, ima dobar posao, fakultetski obrazovan, vozi dobro auto, ima kucu na moru, ima apartman na planini, dobro kuha, pere, pushi, pegla.... :lol:
User avatar
Umma
Posts: 20
Joined: 02/09/2009 10:08

#7 Re: Vasi Uslovi

Post by Umma »

Kvalitetna baza sa mogucnoscu viseslojne nadogradnje :lol: :lol: :lol:

tesko je reci kakav treba biti, lakse mi je nabrojati sta ne volim: lazove, dvolicnjake, interesdzije, nezrele, labilne i nesigurne djecacice....spisak je nazalost dug :mrgreen:
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#8 Re: Vasi Uslovi

Post by Dioda »

todd_smith wrote:ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?
Ne smije da kaze nesto ovakvo:
todd_smith wrote:Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
8-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#9 Re: Vasi Uslovi

Post by burek_in_space »

Her Flick wrote:@todd

jarane treba samo gu..t, mani se romantike i suplje
Ovaj chovjek mi se sve vishe svidja. :thumbup: :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10 Re: Vasi Uslovi

Post by HAVANA »

mima wrote:Hoš dim? Image

Hebo njega,vidiš da je fin. :oops: :lol:
Daj meniImage
*mima*

#11 Re: Vasi Uslovi

Post by *mima* »

HAVANA wrote:
mima wrote:Hoš dim? Image

Hebo njega,vidiš da je fin. :oops: :lol:
Daj meniImage


Vazda me pipkas kad se napusis.
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#12 Re: Vasi Uslovi

Post by susc_ovjek »

Dioda wrote:
todd_smith wrote:ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?
Ne smije da kaze nesto ovakvo:
todd_smith wrote:Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
8-)
hahah :dance:
User avatar
jazzer
Posts: 7151
Joined: 20/12/2004 14:44

#13 Re: Vasi Uslovi

Post by jazzer »

todd_smith wrote:Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
Iskoristio bi priliku ali ipak nije za tebe?? Zvaljenje?? :? :?
Kad' ga umocis jednom ili dva puta :-D shvatices da ovaj dio o kojem pises apsolutno nije vazan.
Prosirice ti se vidici pa ces osim ''zvaljenja'' zeljeti da ima i velike sise :-D .
Javi nam jesam li bio u pravu... :thumbup:
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#14 Re: Vasi Uslovi

Post by metar_drva »

treba da guta
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#15 Re: Vasi Uslovi

Post by Daphna »

Dile wrote:da je lijep, zgodan, pametan, ima dobar posao, fakultetski obrazovan, vozi dobro auto, ima kucu na moru, ima apartman na planini, dobro kuha, pere, pushi, pegla.... :lol:
That's my girl :kiss:

Haj'mo mi u pozorište, tamo ima finih tipova :mrgreen:
wileyX
Posts: 228
Joined: 05/06/2009 08:23
Location: ko zna...

#16 Re: Vasi Uslovi

Post by wileyX »

todd_smith wrote:Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:
Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
sta fali ako pije ne vidim u cemu je problem.Naprotiv jos bolje ako voli popit a i moze :) Bolje i sa curom sjedit pit nego ici sa "jaranima" pa svaki put riknut po 3-4 glave.Kolko god da popijes hem ce ti bit bolje hem ces se bolje provest:)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#17 Re: Vasi Uslovi

Post by Cholina_Lokica »

Daphna wrote:
Dile wrote:da je lijep, zgodan, pametan, ima dobar posao, fakultetski obrazovan, vozi dobro auto, ima kucu na moru, ima apartman na planini, dobro kuha, pere, pushi, pegla.... :lol:
That's my girl :kiss:

Haj'mo mi u pozorište, tamo ima finih tipova :mrgreen:
znam ba i ja sta valja :kiss:

vjerovatno 'ocemo :D
wileyX
Posts: 228
Joined: 05/06/2009 08:23
Location: ko zna...

#18 Re: Vasi Uslovi

Post by wileyX »

svidja mi se ovaj coj'k :D :D

najbitnije je da bude obrazovan, ambiciozan, pazljiv, vjeran, fleksibilan i da me prihvata i postuje ovakvu kakva jesam, a pozeljno duhovit, da izgleda kao Apolon i da ima oci samo za mene :lol: :lol: . Ne mora biti prelijep, ali me mora fizicki privlaciti, imati "ono nesto".[/quote]
Pa sad znam ovo za obrazovan sta podrazumjevas kakvo visoko obrazovanje ili :) a ovo za ovog lika Apolona :) malo je teze to izvest,tu dosta utice genetika al moze se izvuc dobra,jako dobra gradja:)
wileyX
Posts: 228
Joined: 05/06/2009 08:23
Location: ko zna...

#19 Re: Vasi Uslovi

Post by wileyX »

visoko obrazovanje u toku ili zavrseno, svejedno je :). Kazem, Apolonove karakteristike su pozeljne, ali ne pod moranje. I ne znam zasto, ali me strasno privlaci kad vidim zgodno musko sa pivom i cigarom :))[/quote]
Aha tako znaci :) Ajd pivo je neizbjezno ne moze se bez njega :) a sad cigara sta znam kako kome,ko pusi vjerovatno mu je ko kuuul :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#20 Re: Vasi Uslovi

Post by respo »

Dile wrote:da je lijep, zgodan, pametan, ima dobar posao, fakultetski obrazovan, vozi dobro auto, ima kucu na moru, ima apartman na planini, dobro kuha, pere, pushi, pegla.... :lol:
imam sve osim fakulteta
jbg nisam stigao dok sam ostalo ganjao :D
wileyX
Posts: 228
Joined: 05/06/2009 08:23
Location: ko zna...

#21 Re: Vasi Uslovi

Post by wileyX »

respo wrote:
Dile wrote:da je lijep, zgodan, pametan, ima dobar posao, fakultetski obrazovan, vozi dobro auto, ima kucu na moru, ima apartman na planini, dobro kuha, pere, pushi, pegla.... :lol:
imam sve osim fakulteta
jbg nisam stigao dok sam ostalo ganjao :D
nista onda si totalno ispo iz sheme,jer kod nas ti u bih ako to nemas onda si niko ni nista :D
nista respo drugi put vise srece :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#22 Re: Vasi Uslovi

Post by kmirsad »

Aura Perez wrote:... imati "ono nesto".
...koliko treba biti "ono nešto" ? :-) :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#23 Re: Vasi Uslovi

Post by ladyblue18 »

Hmmm da bude covjek. :roll: :mrgreen:

Ja nisam nikada imala tog nekog "idealnog". Svi moji momci su bili razliciti dibidus, od plavih, crnih, smedjih, visokih, nizih, itd itd...
U sustini mora imati "ono nesto". :) a sad da li ce on biti ovakav ili onakav manje je vazno, iako sam ja nekako najvise padala na plave oci, pa eto... :-)
I da nije neki probisvjet i ljencuga.
Ah da, i bilo bi pozeljno da ne pusi jer sam alergicna na cigare, ali nije presudno.

Btw naslov teme zvuci kao neki konkurs. :mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#24 Re: Vasi Uslovi

Post by seln »

Jooooj, pubertetske teme...
iskljucivati nekoga unaprijed iz ovog ili onog razloga prije nego ga upoznas...kako se ono zove...predrasude, tako nekako...
ili, kako mali Mujica zamislja pizze.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#25 Re: Vasi Uslovi

Post by todd_smith »

wileyX wrote:
todd_smith wrote:Kada svi pricamo o savrsenim/om momkom/djevojci svi se mozemo sloziti da savrseno ne postoji :-) :-)

ali kada zelite ili razmisljate da stupite u vezu sa osobom..sta ta osoba ne smije/ne treba da ima/radi da bi bila sa vama?

Sto se mene tice kod djevojaka ne podnosim alkohol, to je prva stvar koju gledam.Cak da se zaljubim do usiju u djevojku, ako ona konzumira alkohol, ne bitno koja kolicina, ne mogu biti sa njom.. :x :lol:
Takodjer gledam koliko djevojka postuje samu sebe...sad ne mislim ono ako ima stav "nista prije braka" ali ako se da "pofatati" odmah na prvom spoju nema tu za mene nista, mislim iskoristio bih priliku ali za nesto ozbiljnije sa takvom djevojkom za mene nema nista. Sad to ne mora znaciti da ako bude poljubac prvi put da odmah ja mislim da je ona sad neka fufica,jer ima razlike izmedju romanticnog poljubca i "zvaljenja" :lol:
sta fali ako pije ne vidim u cemu je problem.Naprotiv jos bolje ako voli popit a i moze :) Bolje i sa curom sjedit pit nego ici sa "jaranima" pa svaki put riknut po 3-4 glave.Kolko god da popijes hem ce ti bit bolje hem ces se bolje provest:)
ono sto jest` jest alkohol je zabranjen u islamu [mozda sam trebao napisati ono sto uzimam u obzir kod muslimanke :D ]

sad nisam neki vehabija ili religiozni ektremista, Bog zna da sam i ja grijesio dosta, ali ne pijem niti sam ikada prio zato mi je to kao jedan od glavnih stavri kod djevojke
Post Reply