Vaše voljene pc-igrice

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#51 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

nijedna igra nije realna, ako cemo gledat bukvalno. neces niujednoj past na zemlju ako se zatrcis u zid, neces niujednoj zapet za nesto i razvalit se, i sl :D a nisam govorio o toj bukvalnoj realnosti, nego o realnim oruzjima, realno mogucim sukobima i sl, a ne tamo nekakve zmajeve, patuljke, madjionicare, ili druga krajnost, svemirce da mlatim. to mi je beze.

btw ja sam football managera igrao do ove 2008 verzije koja me razocarala, promijenili samo boje u meniju, sve ostalo isto :D cekam 2009. da mi pokazu napredak.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by pici »

rihakm wrote:
Neelix wrote:da jos dodam, COD4 volim zbog realnosti...ne privlace me ni igre bazirane u srednjem vijeku, u nekakvim fantasy svjetovima, kao ni buducnost...jebiga, to je do ukusa, ne kazem da Crysis ne valja, samo mi ne lezi :)
E ako je COD 4 realan jebi ga onda.Svejedno jos vijek sam vjeran COD 2!!! ;-)

ma zakon pucacina......odoh ga instalirat pa šutat malo......s wallhackom :D
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#53 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by scooter21ba »

Neelix wrote:nijedna igra nije realna, ako cemo gledat bukvalno. neces niujednoj past na zemlju ako se zatrcis u zid, neces niujednoj zapet za nesto i razvalit se, i sl :D a nisam govorio o toj bukvalnoj realnosti, nego o realnim oruzjima, realno mogucim sukobima i sl, a ne tamo nekakve zmajeve, patuljke, madjionicare, ili druga krajnost, svemirce da mlatim. to mi je beze.

btw ja sam football managera igrao do ove 2008 verzije koja me razocarala, promijenili samo boje u meniju, sve ostalo isto :D cekam 2009. da mi pokazu napredak.
cekaj 2009 bosnian edition
pored novog engine-a dodali su nove opcije
sudije: potkupiti sudiju, premlatiti sudiju, zaprijetiti sudiji
chairman: moze doci lokalni kriminalac, lokalni biznismen sa sumnjivo stecenim novcem
conversation between clubs: namjestanje za domace pobjede pa mi vratis na proljece
fans: vodja navijaca prijeti igracima, vodja navijaca u upravi kluba itd
taktike: sastav odredjuju menadzeri, sastav odredjuje upravni odbor, sastav odredjuje vodja navijaca
omladinski pogon: babini sinovi, sinovi od znacajnih osoba, menadzerski tal
i jos mnogo novosti :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#54 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

:lol: :lol: zanimljivo :D


hocel ko da raspalimo WORMS WORLD PARTY??? :-D
User avatar
TM87_forever
Posts: 262
Joined: 29/01/2008 18:03

#55 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by TM87_forever »

Krigla_Sa wrote:Evo ga,uputstvo za PES 2008 online
Tutorial:
Skinite prvo ovaj patch 1.20 za PES i instalirajte http://dl.konami-europe.net/PES2008Patch1_20.zip
Zatim morate staviti novi crack ,skinite ga i copy paste u dir gdje je instalirana igra http://rapidshare.com/files/145625804/PES2008.rar.html

Download program Hamachi https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp
Zatim instalirajte, i uključite ono "disable vulnerable services" kada vas upita kod instalacije za security. Kad ste instalirali, pokrenite Hamachi, i kliknite na onaj veliki gumb za logon. Traz�it će od vas da upi�sete svoj nickname, nadimak koji ćete koristiti kod spajanja na druge mreze i pokretanje svojih.
IP adresu koju taj korisnik ima (moz�ete je pročitati u Hamachiju, pokraj imena korisnika je, npr. adresa je 5.36.136.1),
Usput Hamachi soba s nasim igracima je
Ime: BSC LEAGUE
password:BSC
Tu cete vidjeti raju,s onima koji su online mozete se dogovoriti da odigrate,ako sta zapne slobodno i njih pitajte,svi su nagodni i hoce pomoci,samo da odigraju tekmu :)

Dalje
Pesmagazine2008 ,njega skinite,on je glavni :) http://rapidshare.com/files/124700253/P ... line08.rar
1.Kada downloadujete .rar file, potrebno je da iz njega sve izbacite u PES 2008 glavni folder ( C:\Program Files\KONAMI\ Pro Evolution Soccer 2008\ )
2. Pokrenite program klickom na autorun

Ukucajte IP adresu vaseg druga i izaberite sta zelite biti server ili client.
Kada ste konektovani pokrenite igru , idite u ONLINE Mod, izaberite server ili client i igrajte

Izgleda mozda previse komplikovano ali nije,evo imate i ovdje na engleskom uputstvo i to sa slikama,pogledajte i to, mozda se lakse snadjete ...ako jos sta zapne tu sam ;)

http://softe.wordpress.com/2008/06/26/h ... on-lanvpn/
eh sve sam uradio kako si napisao ali ne znam nikako kako da pocnem sa nekim da igram, sta treba uradit sa onim hamachi i sa pesmagazine
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#56 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by zalizani »

TM87_forever wrote:
Krigla_Sa wrote:Evo ga,uputstvo za PES 2008 online
Tutorial:
Skinite prvo ovaj patch 1.20 za PES i instalirajte http://dl.konami-europe.net/PES2008Patch1_20.zip
Zatim morate staviti novi crack ,skinite ga i copy paste u dir gdje je instalirana igra http://rapidshare.com/files/145625804/PES2008.rar.html

Download program Hamachi https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp
Zatim instalirajte, i uključite ono "disable vulnerable services" kada vas upita kod instalacije za security. Kad ste instalirali, pokrenite Hamachi, i kliknite na onaj veliki gumb za logon. Traz�it će od vas da upi�sete svoj nickname, nadimak koji ćete koristiti kod spajanja na druge mreze i pokretanje svojih.
IP adresu koju taj korisnik ima (moz�ete je pročitati u Hamachiju, pokraj imena korisnika je, npr. adresa je 5.36.136.1),
Usput Hamachi soba s nasim igracima je
Ime: BSC LEAGUE
password:BSC
Tu cete vidjeti raju,s onima koji su online mozete se dogovoriti da odigrate,ako sta zapne slobodno i njih pitajte,svi su nagodni i hoce pomoci,samo da odigraju tekmu :)

Dalje
Pesmagazine2008 ,njega skinite,on je glavni :) http://rapidshare.com/files/124700253/P ... line08.rar
1.Kada downloadujete .rar file, potrebno je da iz njega sve izbacite u PES 2008 glavni folder ( C:\Program Files\KONAMI\ Pro Evolution Soccer 2008\ )
2. Pokrenite program klickom na autorun

Ukucajte IP adresu vaseg druga i izaberite sta zelite biti server ili client.
Kada ste konektovani pokrenite igru , idite u ONLINE Mod, izaberite server ili client i igrajte

Izgleda mozda previse komplikovano ali nije,evo imate i ovdje na engleskom uputstvo i to sa slikama,pogledajte i to, mozda se lakse snadjete ...ako jos sta zapne tu sam ;)

http://softe.wordpress.com/2008/06/26/h ... on-lanvpn/
eh sve sam uradio kako si napisao ali ne znam nikako kako da pocnem sa nekim da igram, sta treba uradit sa onim hamachi i sa pesmagazine
Pokrenes hamachi kreiras korisnicko ime-password,pokrenes pes magazine(pronadjes IP adresu igraca sa kojim zelis igrati,kopiras IP adresu u client ili host,pokrenes cekas da se odbrojavanje zavrsi,udjes u pes2008 network udjes kreiras sobu(zavisi ili kreiras ili se pridruzis) i to ti je sve
foucault
Posts: 242
Joined: 24/06/2005 16:42

#57 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by foucault »

3 stranice topica i niko ne spominje igre sida meyera. ni civilizaciju, ni kolonizaciju, ni pajratse. ej bosno prokleta.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#58 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

dosadno. dosadno. dosadno :D
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#59 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by zalizani »

Neelix wrote:dosadno. dosadno. dosadno :D
Image
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#60 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by chuchumbamayumbe »

C&C ja moja prva posljeratna ljubav, sa UTIC-a, joj kad se umrezimo na Pentiumima od 75MHz i 14" monitorima, nasoj sreci nije bilo kraja!
Kasnije je dosao Red Alert.
A u zadnje vrijeme (dok sam igrao) volio sam razvaljivati saveznike sa mojim SS jurisnicima u igri, a kojoj drugoj, do Sudden Strike!
A dobri su i Ruje sa kachushama!
:D
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#61 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by johnnykola »

ima li ko sraz da postavi
link za download?
hvala puno unaprijed!:)
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#62 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Citizen-X »

Razvaljiv'o sam se HalfLife-om, CounterStrikeom, Battlefieldom, Apache Assaultom (i ostalim helikopterskim simulacijama - ako ko ima neku zanimljivu nek dojavi na PP).

Svojevremeno sam doslovno sjeb'o fakultet, je l te kao veliki klinac fan Rata Zvijezda i Dzedaja, zbog igrice koja je obicno dolazila dzabalane sa Epson color printerima (Rogue Squadron) - meni daleko najdraza igrica.

Image

Ja sam iskreno lijecio svoje unutrasnje i vanjske frustracije na tastaturama kroz ove igrice i - dobra je terapija bila.
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#63 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by malizeleni »

Citizen-X wrote:Razvaljiv'o sam se HalfLife-om, CounterStrikeom, Battlefieldom, Apache Assaultom (i ostalim helikopterskim simulacijama - ako ko ima neku zanimljivu nek dojavi na PP).

Svojevremeno sam doslovno sjeb'o fakultet, je l te kao veliki klinac fan Rata Zvijezda i Dzedaja, zbog igrice koja je obicno dolazila dzabalane sa Epson color printerima (Rogue Squadron) - meni daleko najdraza igrica.

Image

Ja sam iskreno lijecio svoje unutrasnje i vanjske frustracije na tastaturama kroz ove igrice i - dobra je terapija bila.
Zar rogue squadron nije bio game cube exclusive kad je izasao. Bez obzira xwing alliance i tie fighter su daleko bolje bile :)
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#64 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by dr.gog »

pike wrote:Ja igram Team Fortress 2 i Spore trenutno.

Igral iko valvove igre preko steam-a ili drugim rijecima orginale?
Igram ja Half Life 2 original..steam je vrlo ažuran, sve fercera savršeno...
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#65 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by scooter21ba »

foucault wrote:3 stranice topica i niko ne spominje igre sida meyera. ni civilizaciju, ni kolonizaciju, ni pajratse. ej bosno prokleta.
on je tema za sebe al bukvalno
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#66 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by dr.gog »

Novosti novosti :D

Igrao sam Crysis multiplayera jedno 10 sati ukupno,naime posjedujem originalni collector edition i dodatnih 20 mapa od kojih su neke prebačene i u online verziju--bijedan bilans ali eto da vam kažem da sam prilično razočaran..sve je to lijepo i Krajzis savršeno blještavo..ali nema atmosfere...po gamerskim časopisima su već sahranili online opciju kao dosadnu :(

Crysis warhead je sjajan--za ubijanje vremena i ništa više..
Ali...ali :) .Stalker Clear sky :dance: je čini mi se zasad najveći izazov,prejaka noir atmosfera postapokaliptičnog černobilskog kraja i realistična balistika ove fenomenalne pucačine su ovaj put proljepšane DX10 grafikom i još većim, nelinearnim levelima.Eh,da sve ne bude savršeno, potrudili su se tegobni bugovi prvog release-a,tako da je ovo ukrajinsko remek djelo u kratkom roku popravljeno sa čak 3 patcha.

Dakle, preporuka @dr.goga je definitivno Stalker Clear sky....s napomenom da je težina igre za početnike u pucačinama zaista frustrirajuća-pazite na sumanute anomalije i radijaciju..Multiplayer zaboravite ako nemate original, ključevi skoro i ne rade(mada meni i ne trebaju :D pored originala),inače je izuzetno dobro urađen, jednostavan i dinamičan, posebno teamdeathmatch :wink:

ko želi da obnovi najljepše momente COD-a neka instalira Frontlines: Fuel of war...i neka ne traži ništa novo i spektakularno u njoh--dakle samo odličnu varijaciju na legendarni Call of Duty, uz razna high tech oružja nikad pokorene US Army :)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#67 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Chmoljo »

oštrim se da skinem najbolju igru ikada (uz sve GTA serijale) Rome: Total War... ;-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#68 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

ja nestrpljivo cekam NBA 2K9 (ove godine po prvi put za PC), igra je izasla prekjuce, pirati kazu da dolazi sljedece sedmice :D

PES 09, GTA IV (popizdih dok ne dodje) su ostale koje nestrpljivo ocekujem :D
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#69 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by arze »

NBA 2k9 PC??????????
zanimljivo...

Nba live nam nakon dugo godina ne dolazi na konzole ja mislim prvi put nakon 1998, razlog im je da se nba igra na preslabim konfiguracijama i cilj im je da naprave nba 2100 kao NEW GENERATION.. naravno kartice od 1G ce biti neizbjezne ali pitanje je kako ce im ici prodaja sa obzirom na cijene tih kartica. Za nadat se je da se mogu nabavit do nekih pristojnih cifara da i " normalna raja" moze osjetit taj gameplay!!!!

Za mene iznenadujuce, nba 08 je za pc slabo isao skroz!!! Mada sam ga igrao podosta!

A sto se tice tih voljenih igara... Crysis Warhead me zeza registration code, nisam je ni pokrenuo :-D

Diablo III HHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

....i sam đavo bi ga igro'....... :evil: :evil: :x :x :evil: :evil:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#70 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

nba live 09 nije izasao za pc zbog pirata, u EA se zale da im igre za PC u zadnje vrijeme niko ne kupuje originale :D 08 mi je 'nako, al je 07 uzas :-) PG domination :-)
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#71 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by arze »

kog nba 08 je bio i problem sa crackom!! crack fix se morao download!!

Ma sve je to truba za ovuuuu NBA 2K9....KAKVA REALNOST!!!
uuuuuuu...za pc tek 21 oktobra????dammmmmm
trebace to haknut vec sutra! :-D
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#72 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by dr.gog »

Zna li neko zaneku igru sa detektivskom tematikom ....tipa slučaj, istraga, malo frke, na koncu rješenje :) (ne treba meni naravno, u mojim igricama rješenja su brza und eksplozivna :D )
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#73 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by Neelix »

User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#74 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by kaubojstina »

S.T.A.L.K.E.R. FTW!!!
Igrica koju cu jos duugoo, duggooo igrati...do sad najbolj FPS koji sam igr'o...ikad...od pocetka vremena.... :D
I posto vidim da ima masa raje sto dijeli isto misljenje...evo malo eye candy...a mozda i moguca podloga za desktop.
Takodjer, ovi sto spominju realnost...reality check slijedi :D
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
jasko_ba
Posts: 7805
Joined: 13/11/2006 17:47

#75 Re: Vaše voljene pc-igrice

Post by jasko_ba »

daj stavi 2-3 slike, ne trebaš odmah 15 :x
Locked