Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
geralt
Posts: 5181
Joined: 14/09/2017 12:45

#37051 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 02:58
Chmoljo wrote: 01/06/2021 22:35Ono sto mi je fantasticno u PoE je da nema pravog izbora. Priznajem da sam guglao neke odluke, sta uraditi, cisto zbog toga da ne predjem cijelu igru i u rekapitulaciji vidim da mi je izbor bio pogresan i da je mogao biti hepiending.

Ovdje toga nema, svaki izbor ima svoje lose i dobre strane i do tvog lika je kako ces odigrati.

Hrabro od strane Obsidiana, jer realno, ko i u filmovima, vecina publike je povrsna i ne voli krajeve koji nisu zakljiceni, koji tjeraju na razmisljanje i gdje nisu zivjeli sretno i veselo do kraja zivota.
Kurac hrabro, sad je taj "shades of gray" pristup izborima post'o standardan u svim danasnjim RPGovima. Svi Witcheri, novi Fallouti, PF: KM, pa evo i Skyrim koji trenutno igram. Witcher 3 pogotovo ovaj koncept tjera u veliku krajnost: doslovno svaki jebeni quest mora da spasi nekog a u isto vrijeme da totalno sjebe nekog drugog.

Zasto? Zasto konstantno nabijat' zuljeve na mozgu igracima oko svake sitnice? Zasto u svijetu nema ni jednog jedinog dobrog insana, bez nekog usranog motiva, gdje se mozes osjecat' koliko-toliko okej sa svojim izborom? Svaka minuta igre mora bit' ispit tvog morala, etike, i humanosti, samo da se sve odjednom na glavu okrene i da na kraju samo developeri ispadnu najpametniji i kazu ti: "haha, vidi kako smo te sjebali, pojma ti nemas" :roll:

Zato volim igre gdje ima tu i tamo nekog sivila, al' da ti omogucava da se fino nosis sa ishodima tvojih izbora i da te tretira k'o heroja u klasicnom smislu. Malo vise pustanja mozga na pasu, a malo manje guglanja koga ce moja odluka sjebat' posle sedmicu dana igranja.

Ne mora svaka igra bit' Game of Thrones, nego moze malo bit' i Lord of the Rings. :-D
Witcher igre su zasnovane na knjigama koje su bile Game of Thrones prije Game of Thronesa, tako da bi bilo kakav drugi pristup bio skrnavljenje izvornog materijala :)

Bethesdine igre (Skyrim, Fallout 3 i 4) uvijek imaju "pozitivce" i "negativce", pa ti je u Fallout 3 prvi veci izbor bukvalno hoces li spasiti grad pun civila ili ga dici u zrak nuklearkom radi bogatasevog hira - nema bas puno razmisljanja sta je tu dobar a sta los izbor. E sad, New Vegas je drukciji, iako je i meni tamo Caesar's Legion cisto zlo (ISIL bez religije otprilike), tako da svi ostali u poredjenju s njima izgledaju OK.
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#37052 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Ashe »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 02:58
Chmoljo wrote: 01/06/2021 22:35Ono sto mi je fantasticno u PoE je da nema pravog izbora. Priznajem da sam guglao neke odluke, sta uraditi, cisto zbog toga da ne predjem cijelu igru i u rekapitulaciji vidim da mi je izbor bio pogresan i da je mogao biti hepiending.

Ovdje toga nema, svaki izbor ima svoje lose i dobre strane i do tvog lika je kako ces odigrati.

Hrabro od strane Obsidiana, jer realno, ko i u filmovima, vecina publike je povrsna i ne voli krajeve koji nisu zakljiceni, koji tjeraju na razmisljanje i gdje nisu zivjeli sretno i veselo do kraja zivota.
Kurac hrabro, sad je taj "shades of gray" pristup izborima post'o standardan u svim danasnjim RPGovima. Svi Witcheri, novi Fallouti, PF: KM, pa evo i Skyrim koji trenutno igram. Witcher 3 pogotovo ovaj koncept tjera u veliku krajnost: doslovno svaki jebeni quest mora da spasi nekog a u isto vrijeme da totalno sjebe nekog drugog.

Zasto? Zasto konstantno nabijat' zuljeve na mozgu igracima oko svake sitnice? Zasto u svijetu nema ni jednog jedinog dobrog insana, bez nekog usranog motiva, gdje se mozes osjecat' koliko-toliko okej sa svojim izborom? Svaka minuta igre mora bit' ispit tvog morala, etike, i humanosti, samo da se sve odjednom na glavu okrene i da na kraju samo developeri ispadnu najpametniji i kazu ti: "haha, vidi kako smo te sjebali, pojma ti nemas" :roll:

Zato volim igre gdje ima tu i tamo nekog sivila, al' da ti omogucava da se fino nosis sa ishodima tvojih izbora i da te tretira k'o heroja u klasicnom smislu. Malo vise pustanja mozga na pasu, a malo manje guglanja koga ce moja odluka sjebat' posle sedmicu dana igranja.

Ne mora svaka igra bit' Game of Thrones, nego moze malo bit' i Lord of the Rings. :-D
Mene fascinira, što se vi toliko smarate oko toga, ako moj prvobitni izbor nije bio dobar u moralnom smislu, problem riješim tako što iskasapim onog lika što me iskoristio za svoje neke zle namjere. Ili u najgorem slučaju, zaboli me tuki za tim questom uzeo sam iteme i exp idemo dalje, svejedno nije glavna misija. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45461
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#37053 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Pfff, jebo igru u koju se ne uzivis :twisted:
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#37054 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 02/06/2021 09:34 Pfff, jebo igru u koju se ne uzivis :twisted:
:?



:lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45461
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#37055 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:lol:

Pa jesi zapeo, kupi ako ti se igra :mrgreen:
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#37056 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Ashe »

Chmoljo wrote: 02/06/2021 09:34 Pfff, jebo igru u koju se ne uzivis :twisted:
Poenta je da kako god odabereš nikakve to implikacije nema na RL. Sad ćeš reći ima na in game life, ok da ima, ali svejedno koju god opciju da izabereš u tom istom playthrough-u nećeš vidjeti šta će bit da si odabrao drugačije, osim ako ponovo ne odigraš i odabereš drugačije. Tako da je besmisleno se smarati previše oko odabira opcije, pogotovo ako nema jasne granice između good & bad opcija. Ono što je najzanimljivije da je i RL upravo takav, pun te neke sive zone, gdje rijetko imaš samo crno i bijelo.
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#37057 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Najljepši dio RPG igara koje imaju taj element baš i jeste to što ne znaš "šta bi bilo kad bi bilo"
Kako sam znao vječnost gledati u ponuđene odgovore u Mass Effect-u jer sam se opržio na samom početku ME1 kad još nisam znao da ti tek tako ubiju lika ako donosiš pogrešne odluke :lol:
Tad sam naučio da u takvim igrama svaki izbor DEBELO promislim :D

Da ne pričamo o tome da ja još u životu nisam završio takvu igru, a da nisam bio 100% dobrica :oops:



Chmoljo wrote: 02/06/2021 09:56 :lol:

Pa jesi zapeo, kupi ako ti se igra :mrgreen:
Eis, pa da mi dolaziš stalno "u goste" da igraš to :zoka:
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#37058 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Ashe »

Averus wrote: 02/06/2021 10:38 Najljepši dio RPG igara koje imaju taj element baš i jeste to što ne znaš "šta bi bilo kad bi bilo"
Kako sam znao vječnost gledati u ponuđene odgovore u Mass Effect-u jer sam se opržio na samom početku ME1 kad još nisam znao da ti tek tako ubiju lika ako donosiš pogrešne odluke :lol:
Tad sam naučio da u takvim igrama svaki izbor DEBELO promislim :D

Da ne pričamo o tome da ja još u životu nisam završio takvu igru, a da nisam bio 100% dobrica :oops:



Chmoljo wrote: 02/06/2021 09:56 :lol:

Pa jesi zapeo, kupi ako ti se igra :mrgreen:
Eis, pa da mi dolaziš stalno "u goste" da igraš to :zoka:
zato ja volim te RPG-ove odigrati po više puta, čisto da vidim i te druge opcije kako izgledaju. :D
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#37059 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by REDDEVILS »

Tell Me Why Free on Steam :lol:
Free to keep when you get it before 1 Jul @ 8:00am.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#37060 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

REDDEVILS wrote: 02/06/2021 11:48 Tell Me Why Free on Steam :lol:
Free to keep when you get it before 1 Jul @ 8:00am.
Ne padam dva puta na istu foru :oops:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11043
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37061 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

geralt wrote: 01/06/2021 22:53
caseytron wrote: 01/06/2021 20:15
ferratilis wrote: 31/05/2021 22:19 Kako bi se rado vratio u 2006. kad bi moglo :D

Image
Jest sve bolje bilo, svaka igra je imala svoju car. Ili smo danas malo ramazeni, jer nam je sve dostupno. Prije se strahovalo hoce li raditi crack ili ne :D
Ne znam vala, prema Oblivionu konkretno nemam nimalo nostalgije. Prvo sto su imali mozda najgluplju ideju u historiji game designa, da citav svijet dozivi level up u isto vrijeme kad i tvoj lik, obesmislivsi time citavu poentu character progression-a oko koje je izgradjen citav RPG zanr. Drugo, dizajn im je bio dosadan i generican. Trece, engine im je bio toliko ogranicen da je Imperial City koji je u lore izvikan kao metropola i centar kontinenta imao ukupno 192 stanovnika, odnosno manje od Faletica.

Ne bih Witchera 3 mijenjao ni za jednu igru iz te decenije, ukljucujuci i Witchera 1 :) Da ne spominjem da je to najgora decenija za PC gaming inace, u kojoj su ga publisheri skoro ukinuli kao platformu za big-budget igre.
:thumbup:

Level scaling je nesto najgore sto sam vidio u svijetu RPGa. Evo bas igram Skyrim, i on pati od toga. Bukvalno te tjera da se sam ogranicis kad i koliko brzo da napredujes, jer je sasvim moguce da vidis obicnu bandu kako nose Daedric oklop i oruzje. :roll:

Ovo je nesto sto je manje-vise specificno za Elder Scrolls igre, al' mi stvarno ide na zivce.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11043
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37062 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

geralt wrote: 02/06/2021 03:50
Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 02:58
Chmoljo wrote: 01/06/2021 22:35Ono sto mi je fantasticno u PoE je da nema pravog izbora. Priznajem da sam guglao neke odluke, sta uraditi, cisto zbog toga da ne predjem cijelu igru i u rekapitulaciji vidim da mi je izbor bio pogresan i da je mogao biti hepiending.

Ovdje toga nema, svaki izbor ima svoje lose i dobre strane i do tvog lika je kako ces odigrati.

Hrabro od strane Obsidiana, jer realno, ko i u filmovima, vecina publike je povrsna i ne voli krajeve koji nisu zakljiceni, koji tjeraju na razmisljanje i gdje nisu zivjeli sretno i veselo do kraja zivota.
Kurac hrabro, sad je taj "shades of gray" pristup izborima post'o standardan u svim danasnjim RPGovima. Svi Witcheri, novi Fallouti, PF: KM, pa evo i Skyrim koji trenutno igram. Witcher 3 pogotovo ovaj koncept tjera u veliku krajnost: doslovno svaki jebeni quest mora da spasi nekog a u isto vrijeme da totalno sjebe nekog drugog.

Zasto? Zasto konstantno nabijat' zuljeve na mozgu igracima oko svake sitnice? Zasto u svijetu nema ni jednog jedinog dobrog insana, bez nekog usranog motiva, gdje se mozes osjecat' koliko-toliko okej sa svojim izborom? Svaka minuta igre mora bit' ispit tvog morala, etike, i humanosti, samo da se sve odjednom na glavu okrene i da na kraju samo developeri ispadnu najpametniji i kazu ti: "haha, vidi kako smo te sjebali, pojma ti nemas" :roll:

Zato volim igre gdje ima tu i tamo nekog sivila, al' da ti omogucava da se fino nosis sa ishodima tvojih izbora i da te tretira k'o heroja u klasicnom smislu. Malo vise pustanja mozga na pasu, a malo manje guglanja koga ce moja odluka sjebat' posle sedmicu dana igranja.

Ne mora svaka igra bit' Game of Thrones, nego moze malo bit' i Lord of the Rings. :-D
Witcher igre su zasnovane na knjigama koje su bile Game of Thrones prije Game of Thronesa, tako da bi bilo kakav drugi pristup bio skrnavljenje izvornog materijala :)

Bethesdine igre (Skyrim, Fallout 3 i 4) uvijek imaju "pozitivce" i "negativce", pa ti je u Fallout 3 prvi veci izbor bukvalno hoces li spasiti grad pun civila ili ga dici u zrak nuklearkom radi bogatasevog hira - nema bas puno razmisljanja sta je tu dobar a sta los izbor. E sad, New Vegas je drukciji, iako je i meni tamo Caesar's Legion cisto zlo (ISIL bez religije otprilike), tako da svi ostali u poredjenju s njima izgledaju OK.
Evo konkretno, meni licno oko svega toga najvise smeta kad ti igra ponudi jedno i daje ti k'o fol do znanja gdje ta odluka vodi, al' stvarni ishod postane nesto sto ti nisi nikako mogo predvidit', nit' nacut', nit' nista. Jednostavno ti ga tako serviraju, i ono...ko te jebe.

Ima onaj jedan quest u Witcher 2 gdje, ako odes da spasis neke neduzne civile Elfove iz kuce koja gori, neces vise nikad dobit' sansu da uhvatis korumpiranog upravnika tog grada, koji na kraju igre prodaje grad onoj vojsci koja pocne da vrsi genocid nad svim non-humans. Mislim, what the fuck? Otkud, kako, zasto? Nikakve jebene naznake da, ako ja spasim neke ljude od vatre, da to ustvari vodi ka totalnoj katastrofi i 1000x gorem ishodu.

To mrzim. Kad se developeri prave prepametni.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#37063 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

previse se vi uzivljujete u to :D
User avatar
geralt
Posts: 5181
Joined: 14/09/2017 12:45

#37064 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 15:06 Evo konkretno, meni licno oko svega toga najvise smeta kad ti igra ponudi jedno i daje ti k'o fol do znanja gdje ta odluka vodi, al' stvarni ishod postane nesto sto ti nisi nikako mogo predvidit', nit' nacut', nit' nista. Jednostavno ti ga tako serviraju, i ono...ko te jebe.

Ima onaj jedan quest u Witcher 2 gdje, ako odes da spasis neke neduzne civile Elfove iz kuce koja gori, neces vise nikad dobit' sansu da uhvatis korumpiranog upravnika tog grada, koji na kraju igre prodaje grad onoj vojsci koja pocne da vrsi genocid nad svim non-humans. Mislim, what the fuck? Otkud, kako, zasto? Nikakve jebene naznake da, ako ja spasim neke ljude od vatre, da to ustvari vodi ka totalnoj katastrofi i 1000x gorem ishodu.

To mrzim. Kad se developeri prave prepametni.
Morao sam otici na wiki da vidim o cemu pricas, meni se to u Witcheru 2 nije desilo jer sam bio na Vernonovoj strani (vilenjaci me nerviraju). Jbg, ne bi bilo realno da nema nikakvih nepredvidjenih posljedica. Ne bi ni Gavrilo upucao Franza Ferdinanda da je znao da ce izbiti svjetski rat.
User avatar
ferratilis
Posts: 7264
Joined: 25/11/2013 16:48

#37065 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Koliko se sjecam tog questa, ako spasis one kurve, jednostavno das Loredu vremena da pobjegne. Znaci, nema veze sa morality sistemom nego je cisto stvar vremena. Meni je Witcher odlican sto se tice tih odluka jer sve djeluju kao da su organski povezane sa svijetom, a njihove posljedice se osjete tek kasnije. Ali, Tito to haman ne voli :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11043
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37066 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ma kako nema veze sa morality, izgorise ljudi a ja sam dobar decko i idem da ih spasim. :-D Medjutim, otkud ja znam da je to ustvari samo tipicni "bait & switch" da se nesto skroz nepredvidivo desi.

Isti stvar i sa Sile na kraju. Ako je spasis, u trecem dijelu prolazi najgore torture jer je negdje izmedju drugog i treceg dijela Radovid hvata. Wow, bas super, svaka vam cast. :roll:

Witcher je bas pun, al' prepun takvih stvari.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11043
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37067 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Raigor Stonehoof wrote: 02/06/2021 15:40 previse se vi uzivljujete u to :D
Hej, nekad mi fakat dodje da se samo igram autica k'o Averus. :D
User avatar
_coRey_
Posts: 657
Joined: 30/12/2013 10:36

#37068 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by _coRey_ »

Nadam se da ce DLSS u RDR2 konacno popraviti uzasni TAA, bez res scale na 1.25+ na svakoj rezoluciji ispod 4K sve izgleda kao vodene boje, nigdje ostrine
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#37069 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 17:34
Raigor Stonehoof wrote: 02/06/2021 15:40 previse se vi uzivljujete u to :D
Hej, nekad mi fakat dodje da se samo igram autica k'o Averus. :D
ne čujem te od sopstvenog awesomenessa
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11043
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37070 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Da je tako, dao bi Torchlightu puno vise nego 70%. :-D

Koliko dajes za Rocket League? Cisto onako. :D
Madrid
Posts: 2301
Joined: 16/08/2010 17:18

#37071 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Madrid »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 14:51
geralt wrote: 01/06/2021 22:53
caseytron wrote: 01/06/2021 20:15

Jest sve bolje bilo, svaka igra je imala svoju car. Ili smo danas malo ramazeni, jer nam je sve dostupno. Prije se strahovalo hoce li raditi crack ili ne :D
Ne znam vala, prema Oblivionu konkretno nemam nimalo nostalgije. Prvo sto su imali mozda najgluplju ideju u historiji game designa, da citav svijet dozivi level up u isto vrijeme kad i tvoj lik, obesmislivsi time citavu poentu character progression-a oko koje je izgradjen citav RPG zanr. Drugo, dizajn im je bio dosadan i generican. Trece, engine im je bio toliko ogranicen da je Imperial City koji je u lore izvikan kao metropola i centar kontinenta imao ukupno 192 stanovnika, odnosno manje od Faletica.

Ne bih Witchera 3 mijenjao ni za jednu igru iz te decenije, ukljucujuci i Witchera 1 :) Da ne spominjem da je to najgora decenija za PC gaming inace, u kojoj su ga publisheri skoro ukinuli kao platformu za big-budget igre.
:thumbup:

Level scaling je nesto najgore sto sam vidio u svijetu RPGa. Evo bas igram Skyrim, i on pati od toga. Bukvalno te tjera da se sam ogranicis kad i koliko brzo da napredujes, jer je sasvim moguce da vidis obicnu bandu kako nose Daedric oklop i oruzje. :roll:

Ovo je nesto sto je manje-vise specificno za Elder Scrolls igre, al' mi stvarno ide na zivce.
meni se cini da se vas dvojica zalite na razlicite stvari :D
U AC odyssey npc moze bit najvise 2 lvl ispod tebe, tako da je igra uvijek izazovna, u originsu je bilo glupo vracat se na pocetne lokacije, neprijatelji 20 lvl-a manji, ubijas ih pogledom :run:
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#37072 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tito_i_Partija wrote: 02/06/2021 20:25 Da je tako, dao bi Torchlightu puno vise nego 70%. :-D

Koliko dajes za Rocket League? Cisto onako. :D
Ne dijelim ja ocjene tek tako :D

Rocket League je nekad 75% nekad 25%
Zavisi koliko taj dan mrzim tu igru :roll:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#37073 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

Da li neko igra FF14 Online i ako igra na kojem serveru?
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#37074 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

ProgramskiJezik wrote: 03/06/2021 09:05 Da li neko igra FF14 Online i ako igra na kojem serveru?
Ja sam igrao jedno vrijeme. Nagurao do 20. ili 25. levela (tad je trial bio ograničen)
Igrao na Ragnarok serveru

Nedavno sam htio opet instalirati, ali mislim da nemam dovoljno vremena da se posvetim i igram redovno
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#37075 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Ashe »

_coRey_ wrote: 02/06/2021 18:27 Nadam se da ce DLSS u RDR2 konacno popraviti uzasni TAA, bez res scale na 1.25+ na svakoj rezoluciji ispod 4K sve izgleda kao vodene boje, nigdje ostrine
Šmrc crying in the corner with my GTX 660M :(
Post Reply