Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
264
50%
 
Total votes: 527

User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#36501 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by liaar »

Je l' ko probao Enlisted ?

Igrao sam zadnjih dana, zanimljiva je igrica za open beta verziju...
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36502 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Daj ba uozbilji se. :D K'o prvo, ta igra je vec 7 godina stara, a k'o drugo, davali su je vec dzaba na Steamu.
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#36503 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by liaar »

Tito_i_Partija wrote: 20/04/2021 15:12 Daj ba uozbilji se. :D K'o prvo, ta igra je vec 7 godina stara, a k'o drugo, davali su je vec dzaba na Steamu.
Jesi siguran da mislimo na istu igricu ?
Ja pričam o ovoj novoj MMO pucačini kojoj je zvanični datum open bete 02.03.2021
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36504 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

liaar wrote: 20/04/2021 15:15
Tito_i_Partija wrote: 20/04/2021 15:12 Daj ba uozbilji se. :D K'o prvo, ta igra je vec 7 godina stara, a k'o drugo, davali su je vec dzaba na Steamu.
Jesi siguran da mislimo na istu igricu ?
Ja pričam o ovoj novoj MMO pucačini kojoj je zvanični datum open bete 02.03.2021
Nije komentar bio upucen tebi, vec onom iz Sanskog Mosta. :-D
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#36505 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by liaar »

Tito_i_Partija wrote: 20/04/2021 15:20
liaar wrote: 20/04/2021 15:15
Tito_i_Partija wrote: 20/04/2021 15:12 Daj ba uozbilji se. :D K'o prvo, ta igra je vec 7 godina stara, a k'o drugo, davali su je vec dzaba na Steamu.
Jesi siguran da mislimo na istu igricu ?
Ja pričam o ovoj novoj MMO pucačini kojoj je zvanični datum open bete 02.03.2021
Nije komentar bio upucen tebi, vec onom iz Sanskog Mosta. :-D
Onda se ispričavam, uletio sam doduše gore sa pitanjem kao padobranac :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36506 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Pa dali su u proteklih godinu dana i neke AAA igre, a i dosta indie igara koje daju su vrhunske. Sta sad se pocelo kukati i na besplatno :-) Samo je bitno da se uzdize steam i debeli gabe, taj steam mi je odvratan samo zbog njega.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#36507 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soha96 »

Ne igram nista sto nema na steamu.
Smoothie
Posts: 445
Joined: 27/01/2020 21:05

#36508 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Smoothie »

Njima svaka cast na tim besplatnim igrama, ali realno imaju jako los launcher kojeg su mogli srediti ako vec prave konkurenciju steamu. Nekad me odvlacio ubisoftov, ali ga je epic izgleda prekucao. Lijepi steam
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36509 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 20/04/2021 00:12
Tito_i_Partija wrote: 19/04/2021 22:25 Au vidi, nisam znao da ima IE mod? Jesi li prob'o, kako radi?

Ne znam brate, meni je combat izgled'o nekako sav trapav, pogotovo ranged sa onim recovery mechanic-om, znaci opalis strijelu il' pusku pa onda cekas po' sata da je opet puknes, a jos ako imas tezi armor tek tad si ga nagrabusio. Isto tako mi je hrana bila preforsirana, znaci moras se dobro nakljokat' da predjes neke bitke. Nema XP za ubijanje neprijatelja, i to mi je jako smetalo, znaci ne dobijes gotov nista za nesto sto tebe moze ubit', a time te usput igra i forsira da je predjes na dijalog. I tako neke sitnice.

Ne znam care, cijeli zivot igram RPGs i rijetko mi nesto ovako zasmeta k'o borba u PoE. Mada sad ga imam cijelog na Epicu, pa cu jedan dan pocet' otpocetka i da ga konacno zavrsim, jer prvi put nisam im'o strpljenja.
Nisam jos probao IE Mod jer mi odgovara PoE ovakav kakav jest, mozda probam nekad iz znatizelje. Jedino sto mi je glupo u vanilla igri je sto mozes napustiti dungeon kad god zelis, to nema smisla. Jednom kad udjes, trebalo bi da ne mozes izaci dok ne zavrsis. I camping sistem bi trebao biti bolji, kao u Pathfinderu gdje postoje rizici svaki put kad kampujes. Na sve ostalo se naviknes igranjem. Moras zaboraviti D&D pravila da bi se potpuno uzivio.

A to za ranged borbu, oni ionako treba da budu pozadi sa light armorom i po mogucnosti war bow jer ima najbolji omjer recovery/damage. Doduse, zadnji put kad sam igrao nisam ni imao rangera. Isao sam na 2 paladina (jedan sa focus aurom, drugi sa endurance), Eder kao tenk, plus wizard, priest i chanter pozadi. Jedino sam imao problema u White March ekspanziji, koja ima par jako teskih borbi. Ako imas heavy armor, ne zanima te recovery jer dobijas deflection, ali wizard i priest moraju imati brz recovery da ne bi dobili interrupt kad castaju spellove.

U biti, ako igras dual wield (pogotovo rogue) imas najbrzi recovery, onda ide one handed + shield, onda samo one handed (ali dobijas accuracy), i na kraju two handed koji su najsporiji, ali najbolje probijaju DR. Znaci, postoji opravdan razlog za tu mehaniku. Moj glavni paladin je bio sword + shield, ali u drugom slotu je imao estoc za slucaj da protivnici imaju visok DR. Sve zavisi od situacije, ali uvijek se mozes prilagodit. I ako hoces brzi recovery, stavi vise poena na dexterity, mada nije nuzno.

Preporucujem ti da probas opet, i igraj do levela 7 kad trebas poceti White March ekspanziju. Ekspanzija je bolja od same igre, i bas je dizajnirana zbog kritika kako su encounteri bili losi u glavnom dijelu. White March je Icewind Dale, u biti. Potpuni fokus na gameplay. Zato mi je bilo i cudno sto Epic besplatno dijeli sve zajedno, jer je ekspanzija jedna od najboljih generalno.

Meni je samo drago da i dalje postoje real time with pause RPGs kao Poe ili Pathfinder jer su mi drazi od igranja na poteze. A PoE ima i vise nego solidan AI koji te tjera da se stalno prilagodjavas situaciji. PoE2 ima jos bolji gameplay, a dodali su i multiclassing. Posto je sad Microsoft vlasnik Obsidiana, sumnjam da ce im pustit da rade na PoE3 jer se fokusiraju na Avowed. Steta. Ali i dalje se nadam da cemo dobiti PoE3.

Sorry za dug post, ali volim diskutirati o ovom zanru. :D
Glava me zaboli citajuci vas dvojicu :lol:

Ja ne znam kako ostali, ali ja sam na ovoj temi definitivno zavrsio sa davanjem misljenja o izometrijskim RPG igrama.

Osjecam se ko prvacic pored Muhameda Filipovica.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36510 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ne znam sta je to na steamu toliko dobro pa se toliko hvali. Steam kada pokrenem ne znam gdje je sta, isto kad im se ulogujes na sajt. Dizajn iz 2012 a neuredno sve razbacano na sve strane ti trpa samo neke akcije u oci koje te i ne zanimaju a kada trazis neke osnovne opcije da nesto nastimas i promjenis pretezno je procedura i moras guglati da bi uspio pronaci.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#36511 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by typeOnegative »

evo iskreno ni meni nije jasno glorificiranje steam-a - Koristim ga i sam , ali mi je van pameti da mi je prvi i jedini servis
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#36512 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Image

Glorifi-šta? :D
Ima li još koji da nabacim dok nije kasno :lol:




























By the way, Rockstar malo obradovao mušterije :D
https://www.eurogamer.net/articles/2021 ... c-for-free
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36513 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 20/04/2021 18:53 Glava me zaboli citajuci vas dvojicu :lol:

Ja ne znam kako ostali, ali ja sam na ovoj temi definitivno zavrsio sa davanjem misljenja o izometrijskim RPG igrama.

Osjecam se ko prvacic pored Muhameda Filipovica.
Al' zato kad su simulatori u pitanju, nema ti ravnog. Tu si na svom k'o Bakir u trezoru. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36514 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Podlaktica ko u popaja od volana u ets2 :mrgreen:

Daaavno sam igrqo neverwinter nights 2. Bice interesantno opet uroniti u taj svijet. Nekad sam bio pokusao sa Dragon age, ali nisam uspio ostati zainteresovan.

Koliko se sjecam, upravo me kombat sistem nervirao. Ali svakako ne bih to znao posloziti da sam jucer obatalio :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36515 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Dobar je NWN2. Ima svojih mana naravno, i ne znam da li je dobro ostario posle ovoliko godina, al' puno sam sati na njemu potrosio i bio mi je pravo zabavan. Doduse, ja igram prosto sve sto je D&D, od starih Gold Box D&D igara iz osamdesetih kad sam bio dijete pa sve do sad. :-D

Dragon Age, po combat sistemu najvise, je simplificirani (iliti konzolirani) NWN2. Sve je ujednostavljeno do te mjere da ga mogu i djeca iz obdanista igrat'. Al' nije mi bio toliko grozan da ga nisam mog'o igrat'...cak stavise, igr'o sam sva tri dijela.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36516 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

E vidis, bice da se ja nisam udubljivao, jer sam u NWN 2 apsolutno uzivao, dok sam se sa Dragon age poprilicno mucio. :| Inace, NWN 2 je igra koja je ima zestokih gamebreaking bugova. Nisam je na kraju zbog toga zavrsio, a bio sam sasvim blizu kraja.

Ono gdje sam najvise vremena izgubio igrajuci igre je definitivno GTA. III, vice city i san andreas. Sto bi se birvaktile reklo, bio mrtva stela :mrgreen:

Od RPG igara definitivno u sjecanju ostala NWN 1 sa ekspanzijama. Za ostale se bas i ne mogu pohvaliti da sam igrao sa pretjeranim zarom, pa ih se dosta i ne sjecam. Npr. Diabla nisam igrao (mada je on hack n slash). Ni Baldurs gate, ni Icewind dale.

Sad kad razmislim, mozda mi taj zanr i ne lezi toliko, jer ga osim NWN 1 i 2 prakticno nisam ni igrao. Vidjecu sa PoE def. gdje sam.

Inace, sto se tice Death Stranding, od walking simulatora sam napravio ets2 :lol: :lol: :lol: ali moram reci da me fascinira dizajn igre i neke sitnice koje primjetis u igranju me oduseve. Nista groundbraking, nego vidis da nije prepakivanje istog sranja,.vec je neko (Hideo) sjeo i reko sebi: hajd da napravim nesto kul i nesto neobicno.

Nisam igrao njegove igre, ali bas zbog toga, tih sitnica bih mogao probati nesto od Metal gear solid. A za glavnog protagonistu msm da nisu mogli izabrati boljeg od Normana Reedusa. Koliki god mazohizam bio gledanje Walking Dead, drag mi je lik, a ovdje je manje vise slicnog karaktera i dobro se uklapa u pricu.

Jesam li rekao da znacajnu ulogu u DS ima Mads Mikkelsen? Cak i blesavi Conan O'Brien :mrgreen:

Walking simulator, al u panjevima. Svakome preporucujem igru. Ako vam se ne svidi do kraja chaptera 3, onda mi slobodno recite da nemam blage veze sa zivotom, i da trebam racunar donirati u dobrotvorne svrhe.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36517 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

dobar je DS samo nisam siguran da ću ovaj put ići na sporedne misije iz par razloga..prvi je što će se igra razvući a toliko toga mi je u redu za odigrati da mi neki nemir unosi, a drugi razlog je što se BT's i MULE pojavljuju uvijek na istim mjestima, i na tim mjestima uvijek moraš isto igrati, šunjanje, što igru usporava. Samo sam jednom uspio proletiti motorom kroz BT teritoriju a da se SIPA ne pojavi...još sam se zeznuo kad sam prihvatio jednu narudžbu koja je dio glavne priče, a koja je teška 88 kg, i sad imam problem da taj teret vucaram okolo dok obavljam sporedne misije, pri tome ne mogu nikako da ponesem značajniju količinu...a ovaj teret iz glavne misije vucaram zato što, ako ga dosatavim, sve prethodne sporedne misije neću moći završiti..tako me igra upozorila...osjećaj mi je neki kao da sam upao u loop
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36518 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Sporedne misije se generisu beskonacno, treba ti cilj biti navuci 5 zvjezdica i to je to. Ostalo je samo krcanje onih resursa koji su potrebni za fabrikovanje opreme i pomocnih objekata.

Ako imas problem sa velikom kilazom, zasto taj teret ne ostavis u "private locker"? Kako sam shvatio tih 88 kg uvijek nosas sa sobom? Mislim da ti nece misija propasti ako ostavis tu taj teret, samo ces evt manje lajkova malo dobiti, ali to je nebitno.

Uzimaj misije sa dosta lajkova, nadji put motorom kroz BT dijelove i moze se proci, ja to redovno radio na prvoj mapi. Jedino nisam motorom mogao do vjetroelektrane kroz sumu.

Motorom bez problema mozes kroz MULE teritoriju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36519 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Btw, jedna stvar koju sam slucajno otkrio, a sa.kojom bi mi bilo puuuuuno lakse da sam malo ranije skuzio: container repair spray mizes haplicirati dok ti je teret na ledjima.

Dakle kad ides kroz timefall uzmi dosta toga i nema zime da ce teret propasti.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36520 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

odmah sam otkrio da taj sprej možeš aplicirati dok teret nosiš na leđima...nije mi do sada teret propao..ako jeste, možda nekad na početku dok još nisam shvatio kako igra funkcioniše. Za MULE znam da mogu proletiti ali je kvaka da te skeneri uvijek skeniraju što odaje tvoju poziciju a to je posebno problem ako trebaš, kao ja, uzeti neke stvari iz njihovog lockera u bazi...u početku sam uspjevao nekako šunjajući se da ne aktiviram te skenere, sada ni naopako ne mogu da prođem a da se ne izofiram...ko da se nešto promijenilo...a koristim ranije utvrđene rute..
što se private lockera tiče, super je to, ali one stvari koje ostaviš u provate locker moguće je ponovo preuzeti samo na mjestu na kojem si ih i ostavio..dakle ako uđeš u private locker na nekoj drugoj lokaciji u odnosu na onu gdje si ostavio neke stvari, nećeš imati pristup tim stvarima..Odlučio sam da neću prevše ganjati te sporedne pošiljke..i dalje ću ih preuzimati ali neću u obimu u kojem sam to do sada radio...
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#36521 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Image

Evo Chmolje zavrsava misiju :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36522 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

aditon wrote: 21/04/2021 08:53 dobar je DS samo nisam siguran da ću ovaj put ići na sporedne misije iz par razloga..prvi je što će se igra razvući a toliko toga mi je u redu za odigrati da mi neki nemir unosi, a drugi razlog je što se BT's i MULE pojavljuju uvijek na istim mjestima, i na tim mjestima uvijek moraš isto igrati, šunjanje, što igru usporava. Samo sam jednom uspio proletiti motorom kroz BT teritoriju a da se SIPA ne pojavi...još sam se zeznuo kad sam prihvatio jednu narudžbu koja je dio glavne priče, a koja je teška 88 kg, i sad imam problem da taj teret vucaram okolo dok obavljam sporedne misije, pri tome ne mogu nikako da ponesem značajniju količinu...a ovaj teret iz glavne misije vucaram zato što, ako ga dosatavim, sve prethodne sporedne misije neću moći završiti..tako me igra upozorila...osjećaj mi je neki kao da sam upao u loop
Bgmi cim sam malo napredovao kroz igru vise se nisam sunjao kroz Mule podrucja nego ih lovio i pljackao :D Sto se tice BT-a i s njima mi je poslije bilo lahko, prvo jer sam dobio osjecaj i skontao kako brzinski proci kraj njih, a drugo zbog raznog oruzja pa ni oni vise nisu problem. Ima poslije mnogo caka kako ih se rjesavati ali ne bih da spoilam. Ako nista, onda bolje prati vremenske uslove i isplaniraj rutu jer uvijek se moze naci putic da se sve to zaobidje, iako ne bude bas prohodan :D Medjutim ako autoceste izgradis dovoljno onda mozes snjirati dostave bas kao u danasnjem real life vaktu :lol:

Sto se tice skeniranja od Mules, pa to mozes zaustaviti. Kada ti dodje prvi ping, sacekas sekundu-dvije i taman kad treba drugi ping doci koji te locira pritisnes tipku za skeniranje okoline i to canceluje njihov ping i samim time te ne mogu locirati.

Imas rjesenja i za te stvari kad poneses nesto sto nisi trebao, a ne znam jesi li otkljucao ona hover kolica, zip line te one bolje varijacije egsoskeleta, ali s tim igra postaje maciji kasalj :-D

Koliko znam da nema takvih misija koje neces moci naknadno zavrsiti, ne znam za sta te igra upozorila, ali znam da se uvijek mozes vratiti bilo gdje pa sve obaviti naknadno. Ima samo jedan dio igre, pred kraj, gdje ti se onemoguci fast travel pa dok to ne zavrsis ogranicen si da se vracas.


Igra ima za svaki izazov mnogo mogucih rjesenja, samo je bitno biti kreativan i eksperimentisati, izadji iz komforne zone i onda se pocnu otvarati mogucnosti :D


Sto se tice glumaca odlicni su, stvarno su odradili svoj posao vrhunski, ali mislim da mi je najdrazi iz svoje ostao Mads Mikkelsen. Lik je odlican izbor za tu ulogu i odglumio je sve vrhunski, bas mi neki chill bilo gledati ga a ranije ga nisam ni znao.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36523 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

@aditon je jos na prvoj mapi gdje su te stvari nedostupne jos uvijek.

Mislim da te pingaju ako imas vrijedan teret. Ako ne nosis nista, vjerovatno ce te izignorisati, al uz malo vjezbe, realno ih je lako savladati uzetom.

Ne napadaju svi odjednom, a na prvoj mapi ih nena vise od pet-sest u kampovima.

Pored BTa se moze proci i motorom, al ne gasati nego lagano i izbjegavati. Kazem jedini je neprelazan dio prema wind farmi, mada uz dovoljan broj hematic grenades i to se zavrsi.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36524 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Raigor Stonehoof wrote: 21/04/2021 09:54 Image

Evo Chmolje zavrsava misiju :D
Ta je slika nerealna.

Ovo je blize istini

Image


Odoh brisati history "sexy hot deliverer guy", valjda gugl algoritam ne krene izbacivati cudne reklame :oops:
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36525 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

Nisi znao do sada za Madsa? Meni je inače izuzetno drag glumac. Pogledaj seriju Hanibal u kojem on tumači glavnu ulogu.

Nemam ja još ništa od pomagala izuzev motora i svojih čizmica :D MULE za sada jedino mogu uspavati davljenjem s leđa, a za BT's imam one hematom bombe od moje krvi...
Bitno je ne dodirnuti BT-a kada prolaziš kroz njihovu teritoriju a to sam samo jednom uspio na motoru..
Kako misliš da pratim vremeneske uslove? Pa vrijeme je uvijek isto, na terotoriji BT-a uvijek prvo počne kiša padati..ja zaista nisam primjetio neke promjene vremena, vrijeme je uvijek tmurno a jedina je razlika št kiša može početi da pada i kada nisi na BT teritoriji...također ne postoji dan/noć ciklus.

Kada se pojavila misija da dostavim neke stvari (iste one koje nosim trenutno na leđima) u Port City, a to bi trebalo da je peta lokacija koju ću uvezati u chiral mrežu, igra me upozorila da prije nego odem u taj Port grad, pozavršavam sve ranije započeto jer poslije neću moći...znam šta sam pročitao, međutim logično mi je da mi igra omogući da se bilo kada i bilo gdje mogu naknadno vratiti...Fast travel opcija, to prvi put čujem...vjerovatno istu nisam ni otključao..za sda sve idem na nogama i motoru...
Post Reply