Vase misljenje??

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

LooDacHa
Posts: 3
Joined: 10/10/2012 17:45

#1 Vase misljenje??

Post by LooDacHa »

registrirala sam se ovdje u nadi da cu dobiti odgovor na pitanje koje cu postaviti, zato navalite :) ..ove god sam krenula u gim i prvog dana mi jedan decko iz treceg raz zapeo za oko, prelijep, humoristican, pametan, popularan u drustvu..jednom rijecju savrsen :razz: ..Al' nesto ne kontam u vezi njega, vecina njegovih drugara bi se dicila po cijeloj skoli zbog toga sto svaki mali odmor cure(i ja sam medju njima :) ) iskoristavaju samo da bi dosle vidjeti njega, sto su sve zenske oci uperene u njega dok prolazi hodnikom i sl..ali ovaj momak je tako hladan, jedan dan neko ga upita kako to da nemas curu, a on samo nabaci smjesak i rece sta ce mi cura.Shvatila bi ja to da ga ni jedna nece, ali on moze imati koju god hoce, a odnosi se ovako hladno..ZASTO???

P.S. nije pripadnik gay populacije :mrgreen:
User avatar
PeekABoo
Posts: 289
Joined: 31/07/2012 16:11

#2 Re: Vase misljenje??

Post by PeekABoo »

Joj evo ga opet.... :-)
blugirl
Posts: 284
Joined: 07/08/2012 02:36

#3 Re: Vase misljenje??

Post by blugirl »

E ako je humoristican onda navali.
Gay u ormaru :run:
LooDacHa
Posts: 3
Joined: 10/10/2012 17:45

#4 Re: Vase misljenje??

Post by LooDacHa »

Znala sam da me ocekuju ovakvi odgovori.. :x tjesicu se da je gay :razz:
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#5 Re: Vase misljenje??

Post by Muzikjunki »

Kako znas da je humoristican i pametan ako nikad nisi s njim dvije rijeci progovorila?
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#6 Re: Vase misljenje??

Post by damke_85 »

LooDacHa wrote:registrirala sam se ovdje u nadi da cu dobiti odgovor na pitanje koje cu postaviti, zato navalite :) ..ove god sam krenula u gim i prvog dana mi jedan decko iz treceg raz zapeo za oko, prelijep, humoristican, pametan, popularan u drustvu..jednom rijecju savrsen :razz: ..Al' nesto ne kontam u vezi njega, vecina njegovih drugara bi se dicila po cijeloj skoli zbog toga sto svaki mali odmor cure(i ja sam medju njima :) ) iskoristavaju samo da bi dosle vidjeti njega, sto su sve zenske oci uperene u njega dok prolazi hodnikom i sl..ali ovaj momak je tako hladan, jedan dan neko ga upita kako to da nemas curu, a on samo nabaci smjesak i rece sta ce mi cura.Shvatila bi ja to da ga ni jedna nece, ali on moze imati koju god hoce, a odnosi se ovako hladno..ZASTO???

P.S. nije pripadnik gay populacije :mrgreen:
il je pesko il ima mal pimpek (pitaj ga je li ovdje na forumu i zove li se picko) il je samo stidan, a razlog stida je obicno to sto je pesko ili ima mal pimpac.
Znaci trazi drugog
Zahvali mi poslije
LooDacHa
Posts: 3
Joined: 10/10/2012 17:45

#7 Re: Vase misljenje??

Post by LooDacHa »

Muzikjunki wrote:Kako znas da je humoristican i pametan ako nikad nisi s njim dvije rijeci progovorila?
Pa mislim da to sto je imao prosjek 4.8 dvije god zaredom znaci da je pametan, ne znam, mozda grijesim :) ..a to da je humoristican sam cula od cura iz njegovog raz, valjda ne lazu.Nemoj se ti brinuti kako ja to sve znam, vec sam saznala sve o njemu, imam ja svoje veze :-D ..

@damke 85 evo vec trazim drugog :skoljka:
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#8 Re: Vase misljenje??

Post by madFlava »

LooDacHa wrote:registrirala sam se ovdje u nadi da cu dobiti odgovor na pitanje koje cu postaviti, zato navalite :) ..ove god sam krenula u gim i prvog dana mi jedan decko iz treceg raz zapeo za oko, prelijep, humoristican, pametan, popularan u drustvu..jednom rijecju savrsen :razz: ..Al' nesto ne kontam u vezi njega, vecina njegovih drugara bi se dicila po cijeloj skoli zbog toga sto svaki mali odmor cure(i ja sam medju njima :) ) iskoristavaju samo da bi dosle vidjeti njega, sto su sve zenske oci uperene u njega dok prolazi hodnikom i sl..ali ovaj momak je tako hladan, jedan dan neko ga upita kako to da nemas curu, a on samo nabaci smjesak i rece sta ce mi cura.Shvatila bi ja to da ga ni jedna nece, ali on moze imati koju god hoce, a odnosi se ovako hladno..ZASTO???

P.S. nije pripadnik gay populacije :mrgreen:

:lol: :lol:

spomenar ,leksikon ili sta vec ce ti pomoc vise od foruma :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#9 Re: Vase misljenje??

Post by plain vanilla »

slatko :)
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#10 Re: Vase misljenje??

Post by Kinaski »

Daj mu

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#11 Re: Vase misljenje??

Post by plain vanilla »

187 wrote:Daj mu

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
ne zezaj, vidis da je dijete
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#12 Re: Vase misljenje??

Post by Kinaski »

Par salvetica

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#13 Re: Vase misljenje??

Post by damke_85 »

LooDacHa wrote:
Muzikjunki wrote:Kako znas da je humoristican i pametan ako nikad nisi s njim dvije rijeci progovorila?
Pa mislim da to sto je imao prosjek 4.8 dvije god zaredom znaci da je pametan, ne znam, mozda grijesim :) ..a to da je humoristican sam cula od cura iz njegovog raz, valjda ne lazu.Nemoj se ti brinuti kako ja to sve znam, vec sam saznala sve o njemu, imam ja svoje veze :-D ..

@damke 85 evo vec trazim drugog :skoljka:
Uzmi mene ali nemoj nikom reci, policija i to :D

I ja sam humoristican
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#14 Re: Vase misljenje??

Post by Kinaski »

Loodacho bwas si mi lwooda . Cmook cmook

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#15 Re: Vase misljenje??

Post by honky tonk »

ha

ne mogu se vise ni nasmijati :|
User avatar
MIA_1
Posts: 8886
Joined: 27/08/2011 18:28

#16 Re: Vase misljenje??

Post by MIA_1 »

opet nova tema :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#17 Re: Vase misljenje??

Post by plain vanilla »

vi kao da nikad niste bili tinejdzeri
meni je ovo preslatko :)
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#18 Re: Vase misljenje??

Post by mg »

Bok! Imam 11 godina. U trecem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam mozda trudna. Uzasno se bojim trudnoce!!! Nisam jos nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim tocno oko pupka. Je li moguce da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopce nema veze sa trudnocom
User avatar
MIA_1
Posts: 8886
Joined: 27/08/2011 18:28

#19 Re: Vase misljenje??

Post by MIA_1 »

:?
ovo je trebalo davno ici u krevet :razz:
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#20 Re: Vase misljenje??

Post by mg »

KOJE????? :x :x :x
pino silvestre
Posts: 121
Joined: 28/09/2012 21:21

#21 Re: Vase misljenje??

Post by pino silvestre »

Sto se sprdate sa curom, svima nama koji smo zagazili u drugu polovicu 20tih godina ovo je slatko, meni jer me taj momak podsjeca na mene, a nekim curama jer je postavljacica tema podsjeca na njih. Sve u svemu imam osjecaj da je momak svjestan sebe al da mu nije neka furka da bude glavni zigolo u skoli (posle ce se kajat :) ) Ako mislis da se dopadnes tom momku nemoj se uklopit u masu slicnih tinejdzerki, nego pokusaj da skontas koja su mu interesovanja u zivotu, ako voli programiranje pocni ucit programirat. Eto toliko, pozz
pino silvestre
Posts: 121
Joined: 28/09/2012 21:21

#22 Re: Vase misljenje??

Post by pino silvestre »

plain vanilla wrote:vi kao da nikad niste bili tinejdzeri
meni je ovo preslatko :)
sto bi rekla dzeni :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#23 Re: Vase misljenje??

Post by plain vanilla »

mg wrote:Bok! Imam 11 godina. U trecem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam mozda trudna. Uzasno se bojim trudnoce!!! Nisam jos nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim tocno oko pupka. Je li moguce da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopce nema veze sa trudnocom
ne nisi trudna, ovo je vise psihicki problem, mislis da si smijesna, a nisi
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#24 Re: Vase misljenje??

Post by dobojlija81 »

Piši W umjest V :D
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#25 Re: Vase misljenje??

Post by dobojlija81 »

187 wrote:Loodacho bwas si mi lwooda . Cmook cmook

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Ev vako ko sto 187 pise :-D

P:S:
Prodigy :thumbup:
Locked