Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#6751 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

pustopoljina wrote:
Zoya wrote:Ama nisi ti izgleda dobro temu iščitala :lol: pucaj :D
Pokusacu se samocenzurisati da me manje bude sramota..usput, sjetila sam se jos neceg slicnog...al' to je jos gore i nije bio ni dejt.

Elem, taj lik...bio iz bihaca...studirao u sa...kao i ja...kao i njegov rodjak. Taj rodjak i ja smo vrsnjaci i bili smo dobri, a ovaj je bio nesto stariji...i sretali smo se mi tako i uvijek pricali kao i u bihacu (isli smo tad i u istu skolu)...ono...znamo se sto godina..a ovaj lik uvijek uz njega i kao cool nesto...ozbiljniji...mi deriscad.
Jednom bio neki koncert nesto i taj rodjak odctog druga mi dosao nesto pricati...kao, vidi u meni nesto, kao ja razumijem, mogli bi mi...'ma p'janska...
I sretnem ja tog starijeg rodjaka jednog dana u drvoprometu, ja kupujem za sataras, on kafu...i popricamo kao i kad je ovaj moj vrsnjak tu, srdacno...i pentramo se uz visnjik i kaze on- hej, hajde na kafu, taman neku novu kupio...ja ono, ma gladna sam idem praviti jesti (sataras) i on- joj on pravi super sataras...ma MORAM.
I udjem ja...
Pocnemo praviti sataras, pristavili kafu...sve bas fino...faks ovo ono...i stavi on stulica...sto je to meni nesto pretenciozno, ne mogu objasniti..
i vazda me nesto gleda i pipka, kao slucajno..al' da ukljucimo zvuk, jer tu su pocele smetnje...
Prica lik kako mu je tadasnja cura otisla u ameriku (prije par godina) i nije imao nista ozbiljno od tada...donese njenu uokvirenu sliku...znam je iz vidjenja...licim na nju...(ne licim). Vrati sliku u regal.
Imali su seks prije nego sto je otisla...(dirljivo)...pokusao je kontaktirati, ne javlja se...
U to se otvara prvo pivo...
Pocinje prica o ratu...bio je u ratu u armiji...i prica o slucajnom ubistvu jedne prevoditeljice u panicnoj besmislenoj razmjeni vatre izmedju cetnika i nasih pod prisustvom unprofora...dok su pokusali pregovarati.
Ja..ionako lako zaplacem...
Tu me dobio. Uvijek padam na iskrenost i savjest i kad musko pati zbog ljubavi.
Prva prebaca:
Inace, u zadnje vrijeme bas nesto cure dolaze da im skine junf...
Dodju, i odu i bijeli svijet. Nije da se hvali, ali citavu proslu godinu je samo tako hebavao.
Pa opet malo propitkivanja o meni.
Pocinjemo gledati neki srpski film...ne mogu se vise sjetiti koji, ali klise nas klisejima...da bi se ispostavilo da je ONA voljela taj film...
Popili smo vec masala i ono...poljubili se...super se ljubi...
Spusta se mrak...hocu ja kuci...on bi da ostanem...eto dok se film zavrsi...skontao je on da sam ja neiskusna, al' stvarno se ne trebam bojati...eto, rekao mi je...cure mu dolaze da im skine junf.
Ja pola pijana, ali ni blizu tako pijana kontam wtf. Wtf.wtf.
Kad on mene povuce, povuce mi ruku...dzile sebi u gace...
Kao vidi sta mi radis...
A ono...nocna mora svakog muskarca...malesko nesto :skoljka: :skoljka: :skoljka: bozeeee, vadi me odavde!
I ja istovremeno bih ga u zemlju zakucala sta on misli da mi moze tako ruku na svoj q staviti i istovremeno iznenadjena koliko je mali...
Hocu ja kuciiiiii
Sutra imam kolokvij!
I mi se kao nesto ljubimo...on mene ljubi...sad mi bljak...ustanem da prekinem tu blamazu... donesem jos piva...i ono...ja bezveze srcem, on pije...i pocinje spavati...ono..gubi se...i ja sturnem na vrata.
Dodjem kuci, cimerka k'o mati...starija od mene bila...kaze, dje sataras?! Reko' pojeli ga ...... i ja.
On je njoj bio onako bas zgodan...kaze, pa jeste sad skupa...
:-) :izet:
Sutradan, eto njega...kaze, pretjerao sam..reko' jesi...
Cica mica, gotova prica.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
a da je bio veci..
Last edited by animals on 27/03/2019 20:24, edited 1 time in total.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6752 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

radostan dan wrote:
pustopoljina wrote:
Elem, taj lik...bio iz bihaca...studirao u sa...kao i ja...kao i njegov rodjak. Taj rodjak i ja smo vrsnjaci i bili smo dobri, a ovaj je bio nesto stariji...
sjebah se na kraju...
a bio je tako obećavajući početak.
Bjezi ti,
Ti kad pocnes pricati olovku uzeti pa zapisivati :lol:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6753 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

pustopoljina wrote:
radostan dan wrote:
pustopoljina wrote:
Elem, taj lik...bio iz bihaca...studirao u sa...kao i ja...kao i njegov rodjak. Taj rodjak i ja smo vrsnjaci i bili smo dobri, a ovaj je bio nesto stariji...
sjebah se na kraju...
a bio je tako obećavajući početak.
Bjezi ti,
Ti kad pocnes pricati olovku uzeti pa zapisivati :lol:
ja rekO - evo ga, sad će intoniranje himne...sjećaš se toga? :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6754 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

radostan dan wrote:
pustopoljina wrote: Bjezi ti,
Ti kad pocnes pricati olovku uzeti pa zapisivati :lol:
ja rekO - evo ga, sad će intoniranje himne...sjećaš se toga? :)
:lol: :skoljka:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6755 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

vidi...imam još jednu primjedbu...
pustopoljina wrote: Pocnemo praviti sataras, pristavili kafu...sve bas fino...faks ovo ono...i stavi on stulica...
jes ti sigurna da nije ništa bilo?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#6756 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

Ja cu dio svoji iskustava napisati u sabrana djela :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6757 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

radostan dan wrote:vidi...imam još jednu primjedbu...
pustopoljina wrote: Pocnemo praviti sataras, pristavili kafu...sve bas fino...faks ovo ono...i stavi on stulica...
jes ti sigurna da nije ništa bilo?
Ejs
Mozda sam i to sjecanje potisnula :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6758 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

animals wrote:Ja cu dio svoji iskustava napisati u sabrana djela :D
Sta cekas? Inspiraciju?
Ja cekam zoju i mooncu :skoljka:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#6759 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

pustopoljina wrote:
animals wrote:Ja cu dio svoji iskustava napisati u sabrana djela :D
Sta cekas? Inspiraciju?
Ja cekam zoju i mooncu :skoljka:
Za vikend..
tad imam vise vremena..
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6760 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

ja biK pisO, al sam u godinama da se više ne sjećam ni skim sam bio, a ne da se sjetim onih što ništa biDnulo nije. :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6761 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

radostan dan wrote:ja biK pisO, al sam u godinama da se više ne sjećam ni skim sam bio, a ne da se sjetim onih što ništa biDnulo nije. :)
But, you moras.
Meni je trebalo samo milion stranica da se iceg sjetim.
Do sada sam mislila da mi je najgori dejt bio kad mi je lik trazio pola sata monologa, a da bih pocela slusati cecu.
Nije se desilo.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#6762 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

pustopoljina wrote:
animals wrote:Ja cu dio svoji iskustava napisati u sabrana djela :D
Sta cekas? Inspiraciju?
Ja cekam zoju i mooncu :skoljka:

Sto se mene tice...nista vrijedno paznje.

Nisam puno ni date_ vala :lol: ...


Pustopoljina, ako see Vasa konverzacija, vodila tako da on prica o onome sto SI opisala--- automatski odnos postaje ' prijateljski' ....nema see sta vise desiti.. :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6763 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

moonca wrote:
pustopoljina wrote:
animals wrote:Ja cu dio svoji iskustava napisati u sabrana djela :D
Sta cekas? Inspiraciju?
Ja cekam zoju i mooncu :skoljka:

Sto se mene tice...nista vrijedno paznje.

Nisam puno ni date_ vala :lol: ...


Pustopoljina, ako see Vasa konverzacija, vodila tako da on prica o onome sto SI opisala--- automatski odnos postaje ' prijateljski' ....nema see sta vise desiti.. :oops:
Pa kako ce se desiti turn off iza turn off...
Poslije me bilo blam i ovog druga sresti.
Ali...
Sigurno imas neki dejt gdje si se gledala u ogledalo i pitala koji mi je q ovo trebalo?!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#6764 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

:lol: ...ostala SI prisebi ....a kako znas da je bio maleshan... :wink: :oops:



:| Rijetko ja vracam film u nazad....
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6765 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

moonca wrote::lol: ...ostala SI prisebi ....a kako znas da je bio maleshan... :wink: :oops:
Pa tako sto me pogresno procijenio :skoljka:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6766 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

Da se razumijemo, nisam bila toliko iskusna...ali ni toliko teletabis.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6767 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

meni je dejt bio kad je drug pravio ispraćaj u vojsku, i završim ja sa jednom mladom, fali joj koja godina do lične karte, u nekom grmlju iza salona...
ja radim, polomih se kukavac da obraz ne izgubim, sve po ps-u, a ona me u sred partije pita - a hoćeš ti mene oženiti?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6768 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

radostan dan wrote:meni je dejt bio kad je drug pravio ispraćaj u vojsku, i završim ja sa jednom mladom, fali joj koja godina do lične karte, u nekom grmlju iza salona...
ja radim, polomih se kukavac da obraz ne izgubim, sve po ps-u, a ona me u sred partije pita - a hoćeš ti mene oženiti?
I ispuha se cuna ko dusica...
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6769 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

pustopoljina wrote:
radostan dan wrote:meni je dejt bio kad je drug pravio ispraćaj u vojsku, i završim ja sa jednom mladom, fali joj koja godina do lične karte, u nekom grmlju iza salona...
ja radim, polomih se kukavac da obraz ne izgubim, sve po ps-u, a ona me u sred partije pita - a hoćeš ti mene oženiti?
I ispuha se cuna ko dusica...
ma kakvi...
hoću rekoh, samo da se kum vrati iz vojske.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#6770 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

Ova prica ima vise likova nego Mesina tvrdjava..

Ja, on, vrsnja, drug, drugov rodjak, stariji rodjak, UN Trupe, cetnici, partizani, A-SDA i nakva sa slike ..

Ja jos nisam skonto sa kojim si bila



Sad se sjetih jedne davne situacije
Likovi
On i Ona..

Ona: mi smo prijatelji?
On: jesmo
Ona: jesmo li jos prijatelji
On: jesmo jos smo
Ona: kad necemo biti vise prijatelji
On: kad udje do jaja
Ona: imal jos koliko?
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#6771 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Korisničkoime »

kokuz_sa wrote:Ova prica ima vise likova nego Mesina tvrdjava..

Ja, on, vrsnja, drug, drugov rodjak, stariji rodjak, UN Trupe, cetnici, partizani, A-SDA i nakva sa slike ..

Ja jos nisam skonto sa kojim si bila



Sad se sjetih jedne davne situacije
Likovi
On i Ona..

Ona: mi smo prijatelji?
On: jesmo
Ona: jesmo li jos prijatelji
On: jesmo jos smo
Ona: kad necemo biti vise prijatelji
On: kad udje do jaja
Ona: imal jos koliko?
Poenta je da je bio malehan, sve bi ona svarila i A-SDA i rat i UN samo da je oprema bila odgovarajuca ovako dzaba ti dekoracija kad fali mesa.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#6772 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Korisničkoime »

Jbg ja imam prica u oba smjera i kad sam ja bio los date i kad su drugi bili meni.
Ovak kad sam ja bio jbg sramota, ono sto je musku najteze al desava se.
Bilo je to ih ha prije mlogo godina uglavnom dok sam jos pio, svidjala se ona meni i ja njoj samo sto smo bili dugo, dugo prijatelji pa je vazda bilo povuci potegni, hoce, hoce pa nece.
Uglavnom ljeto, festa, neciji rodjendan, popilo se fajn ispostavit ce se previse, proslo pola noci kaze ona da bi isla kuci mogao sam i ja s njom, kaze mozes prespavat jer ono popilo se kasno je gdje ces takav kuci.
Ok. Znam ja zna ona da je to to, nagovjestavalo se to vec jedno duze vrijeme. Idemo mi njoj i ja tako u sebi zahvaljujem Bogu, Budi, Oprahi, Darwinu, svim silama svijeta sto je napkon krenulo u tom pravcu. Cura mi se bas, bas svidjala i da budem iskren bila je izvan moje lige po izgledu, nisam ruzan a ona je bila posebna. Tako ja sav sretan skakucem, crkucem, kupatilo ovo ono soba krevet iiiiiiii - nista, jebeno nista se kod moje muskosti ne desava. Kao prvo to mi se tada desilo prvi put, ne znam sta je, od kud, kako, kontam da ga nisam gdje povrijedio, cuo sam price ali se to uvijek desava drugima, znate onaj osjecaj kao da vas neko polije iza vrata vrelom vodom eh tako. Ona se trudi, ode ispod pojasa s glavom, radi ona iiiii - nista. O jebem ja sve u sebi na kamru dodje mi da isjecem i sebe i njega na komade. Kaze ona haj ti onda dole, krenem ja al napravi samo jos veci belaj, krenu nju sada jbg sad se zna sta treba i sta ide al kad nece mozes me jebat al nece.
Na kraju kao svrsi ona dok sam ja dole ok de da ona uzvrati reko nemoj ga ni gledat, nije zasluzio.
Legnemo mo spavat.
Sutra ujutro kaze ona meni kao znas sta meni je drago sto se ovo desilo to je predznak, sudbina nam govori da nesmijemo, jer smo predobri prijetelji i samo bi sve pokvarilo.
Reko stani bona to je do alkohola kakva te sudbina i predznaci snasli ko da pricam da tetkom Rahimom lahka joj crna zemlja do alkohola vidi ga sad ko kolac stoji. Djubre se proteglo koliko moze. Reko vidis da hoce da moze. Ma kakvi kaze sve bi upropastili. Reko stani nisi tako pricala sinoc dok sam te lizao, gdje je tad bila sudbina i predzaci, prijatelji i to. Kaze shvati i ja sam popila nisam shvatila sta to sve znaci sada sam sigurna da ovo nilkad vise ne smijemo ponoviti.
Kad nisam kroz prozor skocio.
Od tada ne pijem vise alkohol.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6773 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

a lizanje?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#6774 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

Jebes jebanje bez Lizanja..
Ko kava bez secera :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#6775 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

@Koristnickoime......jeste li ostali prijatelji....ikada se vidjeli opet?

Lijepo da ne pijes, ako je to bio problem....no, ona je brzo odustala. :-)
Post Reply