Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8326 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Msm da si prechero/la sa purge serijalom filmova, realno :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8327 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

A da pozovemo na iftar??? Jel sigurnije :zoka: :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8328 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

Amerikanci su ludi- jedan par mi je ispricao dozivljaj. u Londonu ih je vozio Indijac . s aerodroma.. i tokom voznje su se toliko zblizili da ih je isti dan pozvao kuci- i oni prihvatili.. :shock: to mi je bio zbilja shok... stariji par--+ 70 god..
. ..
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#8329 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ortodont »

sha_ba wrote: 22/04/2021 18:35 A da pozovemo na iftar??? Jel sigurnije :zoka: :mrgreen:
:thumbup:
Poslije iftara je dozvoljeno pipanje. :lol:
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#8330 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by TMovac »

ortodont wrote: 22/04/2021 20:33
sha_ba wrote: 22/04/2021 18:35 A da pozovemo na iftar??? Jel sigurnije :zoka: :mrgreen:
:thumbup:
Poslije iftara je dozvoljeno pipanje. :lol:
Jest, al valja poslije toga uzet gusul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#8331 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by foxlife »

i mora ostati do sehura :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8332 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

Znači iftar zdra’o :mrgreen: :run:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#8333 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ljevoruki »

Njanjavi wrote: 21/04/2021 01:17 Mislim da ce ciribiribelini dejt fejlovi duze ostat u kolektivnoj memoriji foruma od zoyinog puta na more sa jaranicama.
Znaci, prvo mjesto onaj iz gorazda sa kanafama, drugo ciribiribela, trece zoya i jaranice :D
De nam ovo ponovi, srece ti. :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8334 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Legendarni menso :lol:

Citat: kalesijski slavuj
evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?


kalesijski slavuj je napisao/la:

ma niko mensu nemoze otjerati!
nemam ja internet subotom i nedeljom, mogu jedino radnim danima od 09.30 do 17.30, mislim internetovati.

a cudan je zivot ljudi moji, jos kao malo dijete sam volio igre sa konopcima!
ja kao dijete od 3 godine sam po kuci vezivo stolicu za stolicu, pa stolicu sa sto, pa svasta nesto za svasta nesto, pravio svakorazne cvorove pa zasjede ukucanima da se podpletu i padnu. jos kao djete od 3 sam shvatio da jedan genie sa konopcem sve moze! mati i otac po mahali pricali:"nas menso je jeftino dijete, das mu konopac i on miran i dan i noc"!
moji vrsnjaci igrali se s loptom pa eto im i sad lopta pa nek igraju a menso ce lijepo u bijeli svijet zahvaljuci konopcima.
kada sam u sa 12 godina prvi put zaveo i povalio jednu tada 20-godisnju curu i osjetio slasti sexa, bilo je samo pitanje dana kada ce te dvije stvari (konopac i sex) koje volim i koje mi se svidjaju postati jedna stvar i jedan uzitak.

i postalo je sta je postalo....
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8335 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

:lol: :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#8336 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

kokuz_sa wrote: 25/03/2019 23:06 Upoznam jednu djevojku u teretani..30 do 32g ima
Dosla na seminar u Sarajevo iz Bijeljine ili Modrice..nisam bas slusao pazljivo, nije me ni interesovalo bas..
Radi u drzavnoj sluzbi..sva po PS..od oblacenja, govora..kultura izbija iz nje..

Izasli na pice, super se proveli, zezancija..smijeh..suze ..
Nije nista bilo tada sem mozda milovanja vrata,ili sklanjanja joj kose sa lica..

I vrati se ona nazad u svoj grad..
Culi se na viber..kliknuli za zezanciju
I ona kaze
Ja cu kao doci da sa tobom provedem vikend..
Uzet ce stan pa da ja dodjem tu..
Tipa super joj druzenje samnom, al tipa nece nista da se desi jer me gleda jaranski .

Nisam uzimao nista za ozbiljno to. Kada za 3 dana salje slike apartmana..
Dosla... I poslikala apartman..vino, jagode..i adresu poslala i kao film cemo naci da dodjem da gledamo i smijemo se a sutra da izadjemo..

I odem ja..
Prvih pola sata bilo bas zezanje, smijanje itd..onda se preslo na trganje odjece i bi sta bi .

Taman nakon tog bi sta bi..
Neko lupa na vrata..
Njen kaze ona bivsi momak..

Ja u stanu gledam imam li sta dohvatit da se cim mogu mlatit kada lik udje..

Ja u gacama a ona otvara vrata..i lik ulazi..

Naglasio sam da je apartman..tipa ide kuhinja, pa sank i odatle se nastavlja soba sa krevetom i stolom..

I sad udje lik..ja cekam reakciju njegovu da ja sta reagujem
Kad on meni

Ti si ok momak, ovo je radi njenih musica, izvini sto moras ovom prisustvovat.

I njih dvoje se sada svadjaju u sobi..
A ja sjeo za sank, onako u gacama. Natocio vino i gledam..

Ona je uzela neku plisenu igracku, on njoj nesto pokusava objasniti i olaksat dusu..a ona sa onom igrackom kao zamahne sapom i kaze mjauuuu..

Kad nakon minut
Lik njoj kaze

Da znas ja sam dosao (opet ne znam koji tacno grad bi..al je gore kraj BiH na granici) samo da ti kazem da ti se vise necu javljati i da ne gajim nade vise..

I lik ode kroz vrata.. a ona dodje zakljuca vrata, i onako hladno kaze
Ja se odoh tusirati pa dodji i ti.

Ostao sam nekih minut tu za sankom, jednostavno nisam mogao to sve obraditi u glavi sto se tad desilo..

Nakon minut sam otisao pod tus..

Cujem se jos sa njoj, nakon svega toga..zezamo se i sve..al nekako drzim se na distanci..

Ciribiribela

Klasicni primjer kad te pozove u stan sta da ocekujes 😂😂
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8337 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

:zoka:
..cudno ..da je i bivshi bio obavjesten, za iznajmljen stan...i vece s ' prijateljem' :wink:
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#8338 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by TMovac »

kokuz_sa wrote: 23/04/2021 00:13
kokuz_sa wrote: 25/03/2019 23:06 Upoznam jednu djevojku u teretani..30 do 32g ima
Dosla na seminar u Sarajevo iz Bijeljine ili Modrice..nisam bas slusao pazljivo, nije me ni interesovalo bas..
Radi u drzavnoj sluzbi..sva po PS..od oblacenja, govora..kultura izbija iz nje..

Izasli na pice, super se proveli, zezancija..smijeh..suze ..
Nije nista bilo tada sem mozda milovanja vrata,ili sklanjanja joj kose sa lica..

I vrati se ona nazad u svoj grad..
Culi se na viber..kliknuli za zezanciju
I ona kaze
Ja cu kao doci da sa tobom provedem vikend..
Uzet ce stan pa da ja dodjem tu..
Tipa super joj druzenje samnom, al tipa nece nista da se desi jer me gleda jaranski .

Nisam uzimao nista za ozbiljno to. Kada za 3 dana salje slike apartmana..
Dosla... I poslikala apartman..vino, jagode..i adresu poslala i kao film cemo naci da dodjem da gledamo i smijemo se a sutra da izadjemo..

I odem ja..
Prvih pola sata bilo bas zezanje, smijanje itd..onda se preslo na trganje odjece i bi sta bi .

Taman nakon tog bi sta bi..
Neko lupa na vrata..
Njen kaze ona bivsi momak..

Ja u stanu gledam imam li sta dohvatit da se cim mogu mlatit kada lik udje..

Ja u gacama a ona otvara vrata..i lik ulazi..

Naglasio sam da je apartman..tipa ide kuhinja, pa sank i odatle se nastavlja soba sa krevetom i stolom..

I sad udje lik..ja cekam reakciju njegovu da ja sta reagujem
Kad on meni

Ti si ok momak, ovo je radi njenih musica, izvini sto moras ovom prisustvovat.

I njih dvoje se sada svadjaju u sobi..
A ja sjeo za sank, onako u gacama. Natocio vino i gledam..

Ona je uzela neku plisenu igracku, on njoj nesto pokusava objasniti i olaksat dusu..a ona sa onom igrackom kao zamahne sapom i kaze mjauuuu..

Kad nakon minut
Lik njoj kaze

Da znas ja sam dosao (opet ne znam koji tacno grad bi..al je gore kraj BiH na granici) samo da ti kazem da ti se vise necu javljati i da ne gajim nade vise..

I lik ode kroz vrata.. a ona dodje zakljuca vrata, i onako hladno kaze
Ja se odoh tusirati pa dodji i ti.

Ostao sam nekih minut tu za sankom, jednostavno nisam mogao to sve obraditi u glavi sto se tad desilo..

Nakon minut sam otisao pod tus..

Cujem se jos sa njoj, nakon svega toga..zezamo se i sve..al nekako drzim se na distanci..

Ciribiribela

Klasicni primjer kad te pozove u stan sta da ocekujes 😂😂
Ohanite malo. Nemojte više djevojci pristajat na muku.
User avatar
za udaje
Posts: 28
Joined: 22/11/2020 12:05

#8339 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by za udaje »

Ko je dira ?

Namjenski je stavila to "iskustvo", komentari nisu isključeni, da ništa ne kažemo na neku temu, onda ne znam čemu i njeno postojanje i mi svi đuture na forumu. :lol:
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#8340 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by alexz »

Jedan od mojih najgorih je bio sa momkom koji mi je tada bio toliko privlačan da nisam znala kako se ponašati s njime. Nisam mogla vjerovati da želi izaći sa mnom.
Imali smo po 20 godina, čini mi se, i nakon što me je pokupio autom sa dogovorenog mjesta odveo me je u park, tu smo malo prošetali, sjeli na jednu klupicu i ja sam još letjela po oblacima kada me je poljubio, da bi već naredni trenutak počeo da me grabi po grudima i međunožju. U sred bijela dana! :|
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#8341 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Matijevic_Vlado »

moonca wrote: 22/04/2021 18:41 Amerikanci su ludi- jedan par mi je ispricao dozivljaj. u Londonu ih je vozio Indijac . s aerodroma.. i tokom voznje su se toliko zblizili da ih je isti dan pozvao kuci- i oni prihvatili.. :shock: to mi je bio zbilja shok... stariji par--+ 70 god..
. ..
Pa sta kazu, jel jebo indijac babu?
caseytron
Posts: 2083
Joined: 01/06/2016 16:42

#8342 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by caseytron »

Bila dobra bas, a smrdila na znoj :|
caseytron
Posts: 2083
Joined: 01/06/2016 16:42

#8343 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by caseytron »

alexz wrote: 29/04/2021 00:28 Jedan od mojih najgorih je bio sa momkom koji mi je tada bio toliko privlačan da nisam znala kako se ponašati s njime. Nisam mogla vjerovati da želi izaći sa mnom.
Imali smo po 20 godina, čini mi se, i nakon što me je pokupio autom sa dogovorenog mjesta odveo me je u park, tu smo malo prošetali, sjeli na jednu klupicu i ja sam još letjela po oblacima kada me je poljubio, da bi već naredni trenutak počeo da me grabi po grudima i međunožju. U sred bijela dana! :|
Pravo musko, jesi l' bar popustila? :mrgreen:
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#8344 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by alexz »

caseytron wrote: 01/05/2021 19:51
alexz wrote: 29/04/2021 00:28 Jedan od mojih najgorih je bio sa momkom koji mi je tada bio toliko privlačan da nisam znala kako se ponašati s njime. Nisam mogla vjerovati da želi izaći sa mnom.
Imali smo po 20 godina, čini mi se, i nakon što me je pokupio autom sa dogovorenog mjesta odveo me je u park, tu smo malo prošetali, sjeli na jednu klupicu i ja sam još letjela po oblacima kada me je poljubio, da bi već naredni trenutak počeo da me grabi po grudima i međunožju. U sred bijela dana! :|
Pravo musko, jesi l' bar popustila? :mrgreen:
Ja se unezgodilaaaaa :lol:
Vrlo brzo poslije toga je bio razlaz kući.
Poslije sam vremenom očvrsnula. :oops: :lol:
caseytron
Posts: 2083
Joined: 01/06/2016 16:42

#8345 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by caseytron »

alexz wrote: 02/05/2021 01:04
caseytron wrote: 01/05/2021 19:51
alexz wrote: 29/04/2021 00:28 Jedan od mojih najgorih je bio sa momkom koji mi je tada bio toliko privlačan da nisam znala kako se ponašati s njime. Nisam mogla vjerovati da želi izaći sa mnom.
Imali smo po 20 godina, čini mi se, i nakon što me je pokupio autom sa dogovorenog mjesta odveo me je u park, tu smo malo prošetali, sjeli na jednu klupicu i ja sam još letjela po oblacima kada me je poljubio, da bi već naredni trenutak počeo da me grabi po grudima i međunožju. U sred bijela dana! :|
Pravo musko, jesi l' bar popustila? :mrgreen:
Ja se unezgodilaaaaa :lol:
Vrlo brzo poslije toga je bio razlaz kući.
Poslije sam vremenom očvrsnula. :oops: :lol:
Kad cemo na kafu? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#8346 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Velkoski »

nikad, ne radi joj pp :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#8347 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by foxlife »

caseytron wrote: 02/05/2021 08:48
alexz wrote: 02/05/2021 01:04
caseytron wrote: 01/05/2021 19:51

Pravo musko, jesi l' bar popustila? :mrgreen:
Ja se unezgodilaaaaa :lol:
Vrlo brzo poslije toga je bio razlaz kući.
Poslije sam vremenom očvrsnula. :oops: :lol:
Kad cemo na kafu? :mrgreen:
alo ti ne znas ko ima ekskluzivno pravo zvanja na kafu? :)
Henry David Thoreau
Posts: 174
Joined: 25/09/2020 15:13
Location: Vrhbosna

#8348 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Henry David Thoreau »

Trebala si i ti njega uhvatiti za međunožje, pa nek vidi kako je.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#8349 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by alexz »

caseytron wrote: 02/05/2021 08:48
Kad cemo na kafu? :mrgreen:
Tebe ne bi bilo stid biti bezobrazan i u kafiću, je li? :lol:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18120
Joined: 31/03/2013 09:58

#8350 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ing-ecc »

alexz wrote: 02/05/2021 12:52
caseytron wrote: 02/05/2021 08:48
Kad cemo na kafu? :mrgreen:
Tebe ne bi bilo stid biti bezobrazan i u kafiću, je li? :lol:
Pozvao te je na kafu a ispijanje kafe nije bezobrazluk. :mrgreen: Nemoj ni ti sad biti previse u snovima. :lol:
Post Reply