Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Desavanje u Libiji?

Potaknuta iznutra da bi zazivjela demokratija.
8
7%
Potaknuta izvana da bi zazivjela demokratija.
3
3%
USA i ekipa traze jos jedan izvor sirovina.
58
53%
Testiranje novih oruzja
6
6%
Alk@!Da je uzrok nemira, prave novu "saudiju"
0
No votes
Odvracanje paznje od desavanja u Japanu (za poklonike teorija zavjere)
1
1%
Pocetak neceg velikog u Islamskom svijetu
9
8%
Mrznja prema islamu
7
6%
Regionalni ustanak koji bi bio ugusen u moru krvi da NATO nije reagovao i prolio more krvi Gadafijevih.
11
10%
Ne slazem se ni sa cim ponudjenim
6
6%
 
Total votes: 109

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#51 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

A jedan wrote:
jeza u ledja wrote:I masakr na Markalama je posluzio kao izgovor NATOu da napadne VRS. Da li po toj logici sad trebamo izvlaciti zakljucke ko stoji iza masakra?
da, posluzio kao razlog za reakciju prekidanja agresije, a ne za lansiranje 2 nova rata u ime "borbe" protiv terorizma.
sve neka trolerska provokatorska pitanja. dosadan si. uvijek se hvatas za samo jednu recenicu a ne za cijelu poentu posta i onda izvodis neke svoje zakljucke. vise vremena trosis na blacenje tudjeg misljenja nego na iznosenje vlastitog. probaj obrnuto. i kad te neko uhvati na krivoj nozi onda spucas neki predugi post gdje malo presipas iz supljeg u prazno i opet skreces temu na desete stvari. nisi jedini ovdje koji to radi, al eto, bar me se okani. :bih:
Rekao si da je 9/11 inside job da bi posluzio kao izgovor za napade na Irak i Afganistan, jel tako ili sam ja nesto pogresno shvatio? Ako tako tvrdis i navodis kao jedini dokaz - "vidjeli smo za sta je posluzilo", onda isti takav "dokaz" mozemo koristiti za slucaj Markala.
E posto to nije dokaz, vec glupost, i u sustini uvreda za sve normalne ljude, nemoj se cuditi sto ljudi na to reaguju.
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#52 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by GOLFER »

jeza u ledja wrote:
Rekao si da je 9/11 inside job da bi posluzio kao izgovor za napade na Irak i Afganistan, jel tako ili sam ja nesto pogresno shvatio? Ako tako tvrdis i navodis kao jedini dokaz - "vidjeli smo za sta je posluzilo", onda isti takav "dokaz" mozemo koristiti za slucaj Markala.
E posto to nije dokaz, vec glupost, i u sustini uvreda za sve normalne ljude, nemoj se cuditi sto ljudi na to reaguju.
a 9/11 eto nije inside job, a dokaz za to je??? Da ta strasna Al kaida, i njeni teroristi koji su uradili nemoguce, na tlu USA... Iskreno netom kruzi dosta prica i argumentovanih dokaza o tim napadima koji dokazuju da je to dobro isplanirana predstava iza koje bas i ne stoji Al kaida, osim ako ona nije svemoguca... Zasto bih ja vjerovao da tamo nekakvi ljudi iz sjene ne bi zrtvovali gradjane USA da sebi obezbjede (za njih) dosta vaznije stvari? Avion u Pantagon, pasos koji je prezivio udar aviona (od kojeg se navodno srusila najveca zgrada na svijetu) onako savrseno urusavanje zgrade itd... mani vrijedja inteligenciju ako bi prihvatio ''zvanicnu'' verziju i povjerovao FILMU nacionalne geografije u kojem dokazuju kako je moguce da se u pantagonu ne nadje ni jedan dio aviona :-)
User avatar
Gat'Gor
Posts: 338
Joined: 05/07/2010 22:09

#53 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by Gat'Gor »

jeza u ledja wrote:
A jedan wrote:
jeza u ledja wrote:I masakr na Markalama je posluzio kao izgovor NATOu da napadne VRS. Da li po toj logici sad trebamo izvlaciti zakljucke ko stoji iza masakra?
da, posluzio kao razlog za reakciju prekidanja agresije, a ne za lansiranje 2 nova rata u ime "borbe" protiv terorizma.
sve neka trolerska provokatorska pitanja. dosadan si. uvijek se hvatas za samo jednu recenicu a ne za cijelu poentu posta i onda izvodis neke svoje zakljucke. vise vremena trosis na blacenje tudjeg misljenja nego na iznosenje vlastitog. probaj obrnuto. i kad te neko uhvati na krivoj nozi onda spucas neki predugi post gdje malo presipas iz supljeg u prazno i opet skreces temu na desete stvari. nisi jedini ovdje koji to radi, al eto, bar me se okani. :bih:
Rekao si da je 9/11 inside job da bi posluzio kao izgovor za napade na Irak i Afganistan, jel tako ili sam ja nesto pogresno shvatio? Ako tako tvrdis i navodis kao jedini dokaz - "vidjeli smo za sta je posluzilo", onda isti takav "dokaz" mozemo koristiti za slucaj Markala.
E posto to nije dokaz, vec glupost, i u sustini uvreda za sve normalne ljude, nemoj se cuditi sto ljudi na to reaguju.

lololol ovi sto lupaju o zavjerama su najbilji jer neshvataju koliko su glupi i jadni. vjerovatno nikad nogom nisu krocili u NY, a prave se eksperti o 9/11.

Kao da bi Zapadu uopste trebao jedan "9/11" da napadnu Talibanske divljake. Mogli su naci puno manji razlog, nisu morali sebi rusit zgrade i ubit hiljade ljudi. Evo bombardiraju Libiju za puno manje.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#54 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

GOLFER wrote:
jeza u ledja wrote:
Rekao si da je 9/11 inside job da bi posluzio kao izgovor za napade na Irak i Afganistan, jel tako ili sam ja nesto pogresno shvatio? Ako tako tvrdis i navodis kao jedini dokaz - "vidjeli smo za sta je posluzilo", onda isti takav "dokaz" mozemo koristiti za slucaj Markala.
E posto to nije dokaz, vec glupost, i u sustini uvreda za sve normalne ljude, nemoj se cuditi sto ljudi na to reaguju.
a 9/11 eto nije inside job, a dokaz za to je??? Da ta strasna Al kaida, i njeni teroristi koji su uradili nemoguce, na tlu USA... Iskreno netom kruzi dosta prica i argumentovanih dokaza o tim napadima koji dokazuju da je to dobro isplanirana predstava iza koje bas i ne stoji Al kaida, osim ako ona nije svemoguca... Zasto bih ja vjerovao da tamo nekakvi ljudi iz sjene ne bi zrtvovali gradjane USA da sebi obezbjede (za njih) dosta vaznije stvari? Avion u Pantagon, pasos koji je prezivio udar aviona (od kojeg se navodno srusila najveca zgrada na svijetu) onako savrseno urusavanje zgrade itd... mani vrijedja inteligenciju ako bi prihvatio ''zvanicnu'' verziju i povjerovao FILMU nacionalne geografije u kojem dokazuju kako je moguce da se u pantagonu ne nadje ni jedan dio aviona :-)

Evo ti citaj dokaze jebem ga ja. Imas 585 stranica pa sjedi i citaj:
http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdf

Usput, ako cemo tjerat mak na konac, 9/11 napadi nikad zvanicno nisu koristeni kao izgovor za napad na Irak, niti je Al-Qaeda ikad bila povezana sa Saddamom. Irak je zvanicno napadnut zbog navodnog posjedovanja famoznih "vepns of mes distraksn" i "prijetnje miru u regionu".

Imas ovdje dokaze sa sudjenja Zacariasu Mousaviju pa ih studiraj ako hoces :
http://www.vaed.uscourts.gov/notablecas ... /exhibits/
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#55 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

jeza u ledja wrote:
GOLFER wrote:
jeza u ledja wrote:
Rekao si da je 9/11 inside job da bi posluzio kao izgovor za napade na Irak i Afganistan, jel tako ili sam ja nesto pogresno shvatio? Ako tako tvrdis i navodis kao jedini dokaz - "vidjeli smo za sta je posluzilo", onda isti takav "dokaz" mozemo koristiti za slucaj Markala.
E posto to nije dokaz, vec glupost, i u sustini uvreda za sve normalne ljude, nemoj se cuditi sto ljudi na to reaguju.
a 9/11 eto nije inside job, a dokaz za to je??? Da ta strasna Al kaida, i njeni teroristi koji su uradili nemoguce, na tlu USA... Iskreno netom kruzi dosta prica i argumentovanih dokaza o tim napadima koji dokazuju da je to dobro isplanirana predstava iza koje bas i ne stoji Al kaida, osim ako ona nije svemoguca... Zasto bih ja vjerovao da tamo nekakvi ljudi iz sjene ne bi zrtvovali gradjane USA da sebi obezbjede (za njih) dosta vaznije stvari? Avion u Pantagon, pasos koji je prezivio udar aviona (od kojeg se navodno srusila najveca zgrada na svijetu) onako savrseno urusavanje zgrade itd... mani vrijedja inteligenciju ako bi prihvatio ''zvanicnu'' verziju i povjerovao FILMU nacionalne geografije u kojem dokazuju kako je moguce da se u pantagonu ne nadje ni jedan dio aviona :-)

Evo ti citaj dokaze jebem ga ja. Imas 585 stranica pa sjedi i citaj:
http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdf

Usput, ako cemo tjerat mak na konac, 9/11 napadi nikad zvanicno nisu koristeni kao izgovor za napad na Irak, niti je Al-Qaeda ikad bila povezana sa Saddamom. Irak je zvanicno napadnut zbog navodnog posjedovanja famoznih "vepns of mes distraksn" i "prijetnje miru u regionu".

Imas ovdje dokaze sa sudjenja Zacariasu Mousaviju pa ih studiraj ako hoces :
http://www.vaed.uscourts.gov/notablecas ... /exhibits/
Cekaj ti sad ocekujes od tiger woodsa da nesto procita a da to nije za dvije minute sklepana web stranica nekog morona koji nikad nije izasao iz sobe u kojoj igra video irice? Joj Jeza i ti ga pretjerujes :mrgreen:
Bolje da je sve teorija zavjere nego da citas, lakse je bolan, lakse!
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#56 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by zambaklija »

ma ludost....uvoditi ko fol demokratiju u Arapske zemlje ti je isto ko u New York uvesti šerijat.......ko zna ša se iza ovog krije :roll:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#57 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

A jedan wrote:jjjooooooijjj smoru jedan. sta bi sad svi mi tebi trebali uz svaki post izigravat csi forenzicare? za svaku tvrdnju navodit linkove, literaturu i sl.? ako ti se opovrgava teorija zavjere da je 9/11 inside job fino otvori sebi temu i stancaj, nemoj trazit od mene da ti navodim dokaze i idem u offtopic. i za "vidjeli smo za sta je posluzilo" se da uraditi isto.
9/11 je inside job, to je moje misljenje, ubijedjen sam u to. nema potrebe da me ubjedjujes da nije, sjasi haveru.
:shock:
Znaci ja trebam dokazivat da je 9/11 djelo Al-Qaede, a ti ne trebas dokazivati da je inside job?? :-)

Znaci ako ti tvrdis da smo mi sami sebe granatirali, a ja kazem granatirali su nas cetnici - ja tebi trebam to dokazivati, a ne ti meni??

Genijalno!
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#58 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

jeza u ledja wrote:
A jedan wrote:jjjooooooijjj smoru jedan. sta bi sad svi mi tebi trebali uz svaki post izigravat csi forenzicare? za svaku tvrdnju navodit linkove, literaturu i sl.? ako ti se opovrgava teorija zavjere da je 9/11 inside job fino otvori sebi temu i stancaj, nemoj trazit od mene da ti navodim dokaze i idem u offtopic. i za "vidjeli smo za sta je posluzilo" se da uraditi isto.
9/11 je inside job, to je moje misljenje, ubijedjen sam u to. nema potrebe da me ubjedjujes da nije, sjasi haveru.
:shock:
Znaci ja trebam dokazivat da je 9/11 djelo Al-Qaede, a ti ne trebas dokazivati da je inside job?? :-)

Znaci ako ti tvrdis da smo mi sami sebe granatirali, a ja kazem granatirali su nas cetnici - ja tebi trebam to dokazivati, a ne ti meni??

Genijalno!
Pa tako ti to ide u drustvima u kojima biblioteke prezivljavaju od humanitarne pomoci!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#59 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

A jedan wrote: cemu toliko truda da napadas bilo cije misljenje ako mislis da je blesavo i netacno?
Od sad cu se truditi da napadam samo misljenja koja su mudra i tacna. :oops:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#60 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...

http://www.ae911truth.org/
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#61 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...
Znaci mene nazivas majmunom?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#62 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jeza u ledja wrote:
nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...
Znaci mene nazivas majmunom?
Ne mogu ti pomoci ako si se prepoznao... :wink:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#63 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...

http://www.ae911truth.org/
hmmmm, bas onako validan dokaz.
Tvoji "izvori" i izvori slicnih forumasa me podsjecaju na likove koji prave ovakve web stranice:
http://de-construct.net/?p=400
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#64 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jefferson wrote:
nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...

http://www.ae911truth.org/
hmmmm, bas onako validan dokaz.
Tvoji "izvori" i izvori slicnih forumasa me podsjecaju na likove koji prave ovakve web stranice:
http://de-construct.net/?p=400
Dokaz kome... ? Ja se obracam slobodoumnim ljudima... :D
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#65 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

nosara wrote:
jefferson wrote:
nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...

http://www.ae911truth.org/
hmmmm, bas onako validan dokaz.
Tvoji "izvori" i izvori slicnih forumasa me podsjecaju na likove koji prave ovakve web stranice:
http://de-construct.net/?p=400
Dokaz kome... ? Ja se obracam slobodoumnim ljudima... :D
Znaci i ona web stranica se isto tako obraca slobodoumnim ljudima? Po cemu onda je 9/11 zavjera a Markale ili mozda Srebrenica nisu? Po cemu onda vjerovati svjedocima iz Sreberenice i kamerama ako ne vjerujemo svjedocima u NYC i kamerama???
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#66 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

nosara wrote:
jeza u ledja wrote:
nosara wrote:Samo odredjene vrste majmuna jos vjeruju u zvanicnu verziju o americkoj vojnoj vjezbi 9/11...
Znaci mene nazivas majmunom?
Ne mogu ti pomoci ako si se prepoznao... :wink:
Nisam te pitao za pomoc, vec za odgovor, da ili ne?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#67 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jefferson wrote:
nosara wrote:
jefferson wrote:
hmmmm, bas onako validan dokaz.
Tvoji "izvori" i izvori slicnih forumasa me podsjecaju na likove koji prave ovakve web stranice:
http://de-construct.net/?p=400
Dokaz kome... ? Ja se obracam slobodoumnim ljudima... :D
Znaci i ona web stranica se isto tako obraca slobodoumnim ljudima? Po cemu onda je 9/11 zavjera a Markale ili mozda Srebrenica nisu? Po cemu onda vjerovati svjedocima iz Sreberenice i kamerama ako ne vjerujemo svjedocima u NYC i kamerama???
To je za tebe prekomplicirano... Tvoje je da urlices kako je amerika kolijevka demokratije i kako u americi svi ljudi zive kao bogovi... Nije tvoje da mislis... :wink:

Btw, precesto potezes to negiranje genocida u Srebrenici... Da ti ne skoci na nosinu...? Pripazi... :D
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#68 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jeza u ledja wrote:
nosara wrote:
jeza u ledja wrote: Znaci mene nazivas majmunom?
Ne mogu ti pomoci ako si se prepoznao... :wink:
Nisam te pitao za pomoc, vec za odgovor, da ili ne?
Odgovorio sam ti vec... :D
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#69 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

To je za tebe prekomplicirano... Tvoje je da urlices kako je amerika kolijevka demokratije i kako u americi svi ljudi zive kao bogovi... Nije tvoje da mislis...

Btw, precesto potezes to negiranje genocida u Srebrenici... Da ti ne skoci na nosinu...? Pripazi...
A kad sam JA to potegao negiranje genocida?
A ko bi mi skocio na nosinu??? Molim te ovo obrazlozi cisto da znam!!!
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#70 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jefferson wrote:
To je za tebe prekomplicirano... Tvoje je da urlices kako je amerika kolijevka demokratije i kako u americi svi ljudi zive kao bogovi... Nije tvoje da mislis...

Btw, precesto potezes to negiranje genocida u Srebrenici... Da ti ne skoci na nosinu...? Pripazi...
A kad sam JA to potegao negiranje genocida?
A ko bi mi skocio na nosinu??? Molim te ovo obrazlozi cisto da znam!!!
Pa s obzirom na cinjenicu da je 9/11 uradak americkog establismenta, poredjenje sa Srebrenicom povlaci neodgovarajuce konotacije... Postoji presuda o genocidu...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#71 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jeza u ledja »

nosara wrote: Odgovorio sam ti vec... :D
Odgovori jasno i glasno, kad se kurcis po forumu budi musko pa nedvosmisleno reci. Dakle, da cujem?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#72 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jeza u ledja wrote:
nosara wrote: Odgovorio sam ti vec... :D
Odgovori jasno i glasno, kad se kurcis po forumu budi musko pa nedvosmisleno reci. Dakle, da cujem?
:lol:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#73 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

nosara wrote:
jefferson wrote:
To je za tebe prekomplicirano... Tvoje je da urlices kako je amerika kolijevka demokratije i kako u americi svi ljudi zive kao bogovi... Nije tvoje da mislis...

Btw, precesto potezes to negiranje genocida u Srebrenici... Da ti ne skoci na nosinu...? Pripazi...
A kad sam JA to potegao negiranje genocida?
A ko bi mi skocio na nosinu??? Molim te ovo obrazlozi cisto da znam!!!
Pa s obzirom na cinjenicu da je 9/11 uradak americkog establismenta, poredjenje sa Srebrenicom povlaci neodgovarajuce konotacije... Postoji presuda o genocidu...
Kakvu cinjenicu? Gdje je ta cinjenica? Ko je dao te cinjenice?
kao sto ti je Jeza rekao, kurcis se po forumu a nisi spreman da udjes u diskusije koje su potkovane dokazima, nego kad ti nestane gluposti onda nazivas ljude majmunima ili prijetis kako ce neko dobiti po nosu.
Eh da vise takvih prijeti da se covjek odmori :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#74 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by nosara »

jefferson wrote: Kakvu cinjenicu? Gdje je ta cinjenica? Ko je dao te cinjenice?
kao sto ti je Jeza rekao, kurcis se po forumu a nisi spreman da udjes u diskusije koje su potkovane dokazima, nego kad ti nestane gluposti onda nazivas ljude majmunima ili prijetis kako ce neko dobiti po nosu.
Eh da vise takvih prijeti da se covjek odmori :lol:
Cinjenice su tu... Ko ima petlju, prihvatice ih, ko nema uzivace blagodeti "civilizacije" i vjerovati u americke zvanicne izvjestaje... Sto je legitimno, ali meni neprobavljivo...
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#75 Re: Vas stav o desavanjima u Libiji <anketa>

Post by jefferson »

nosara wrote:
jefferson wrote: Kakvu cinjenicu? Gdje je ta cinjenica? Ko je dao te cinjenice?
kao sto ti je Jeza rekao, kurcis se po forumu a nisi spreman da udjes u diskusije koje su potkovane dokazima, nego kad ti nestane gluposti onda nazivas ljude majmunima ili prijetis kako ce neko dobiti po nosu.
Eh da vise takvih prijeti da se covjek odmori :lol:
Cinjenice su tu... Ko ima petlju, prihvatice ih, ko nema uzivace blagodeti "civilizacije" i vjerovati u americke zvanicne izvjestaje... Sto je legitimno, ali meni neprobavljivo...
Ko ima petlju prihvatice "cinjenice" ???? To je novi nacin na koji se podupire misljenje.
Obicno ljudi moraju navesti dokumentovane dokaze (npr. presuda u Srebrenici je donesena na osnovu dokumentovanih dokaza, svjedocenja i sl) i sl, ali jos za svog zivota nisam cuo da neko kaze "ko ima petlju da prihvati "cinjenice"".
E onda Berko Zecevic izadje i kaze da je granata pala tu i tu, zbog tog i toga i zato se zna da su ispalili cetnici. Ali kada arhitekta WTC kaze da su se tornjevi srusili zbog tog i tog i jos nekih hiljade strucnjaka, onda to nije istina jer je to "americka" istina.
Tvoj argument nije nista vise razlicit od argumenata onih koji tvrde da smo mi sami sebe granatirali na Markalama ili kapiji i sl. Valjda i oni trebaju reci: ko ima petlju prihvatice?
E ja sta nam skolstvo iznjedri!
Post Reply