Vas oblik sexualne fantazije...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#76

Post by Harrys »

maja,ona trazi, partnerice. :-)
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#77

Post by FortunaBela »

Ma maji umalo ne lanuh.... :)
demi moore
Posts: 3
Joined: 23/09/2005 19:46
Location: na nemacku

#78

Post by demi moore »

hej, pa jeste vi to frustrirane ili konzervativni, pogledaj naslov teme ,pa onda odgovori. Forum je tu da se pise , a ne da se vredja. ije problem iam i drugih foruma, gdje imaju malo vise smisla za humor, i SEX.... :P :P
mrak
Posts: 373
Joined: 25/06/2002 00:00
Location: Sarajevo-Vienna
Contact:

#79

Post by mrak »

Ova tema je samo za seksualne fantazije koje ukljucuju konopac :)
User avatar
Saian
Posts: 15338
Joined: 08/04/2004 21:50

#80

Post by Saian »

jes vala mijenjajte naslov u Bondage :D :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#81

Post by Santos »

Ima raznih sexualnih fantazija.Svak ima svoju skrivenu fantaziju.Neko ce je ispoljit a neko ko je sramezljiv ce ostavit za sebe.Ja najvise volim predigre i to me uzbudzuje tako da sam recimo do sada svoje fantazije i dozivio bez fantaziranja e to je merak ljudi dosta fantazije daj konkretno nesto.
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#82

Post by bpsang »

pa bez dobre fantazije i nema dobrog sexa , tacno je da sex nije fantazija, neko za predigru ili ti fantaziju koristi XXX filmove ,neko vratilo ,neko bisage za konja ,neko to voli onako neko ovako ili kako vec na vama je da se izjasnite,jedan nas drug koristi konopce, neko bicovanje i t d ... i t d...
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#83

Post by nebi »

Da ga ne poznam licno,pomislio bih da je Memso kalesijski pisac Mehmed Djedovic.....ima maste na pretek. :D
Da krenemo redom:
- sume oko Kalesije su minirane
- do vecine se ne moze doci ni traktorom,a kamo li autom
- sve kalesijske kurve su poznate i mozes ih izvuci iz Monda ili Alkatraza tek kad se subotom navece dobro napiju.
- kad je tebi bilo 12 godina(kad si jebo onu od 20),u Kalesiji se cura mogla jebat samo ako je ozenis i prepises joj 5 duluma zemlje.Tj,bila je ona mala iz Saracha,ali ona se palila samo na tipove sa parama,a Memso je u to doba dobijao od roditelja samo za jedan burek u slasticarnici "Vis"(pokoj joj dusi).


Ali nema veze...produzi,Memso :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#84

Post by Santos »

Dze nadze bisage .To je vec bizar.
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#85

Post by bpsang »

Santos wrote:Dze nadze bisage .To je vec bizar.
klasicno sedlo :D :D :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#86

Post by Santos »

Menso jel legla viza.Menso Menso Menso to je moj tim Menso Menso svabice se vole igrati snjim.
demi moore
Posts: 3
Joined: 23/09/2005 19:46
Location: na nemacku

#87

Post by demi moore »

e , moj memso. Haman smo mi na istoj talasnoj duzini. Vlim sex vise nego ista , ukljucujuci konopce....... Masta je jedno a, radnja je drugo. Volim ostar sex , kad me uzme da znam sta radi an, pisca uvlaci izvlaci pa "smatraj se jebanom". Kod mene musko mora pravo zaraditi posao a lafa nasi to baska mogu. Eh, bas da vidim. :lol: :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#88

Post by shin »

demi moore wrote:e , moj memso. Haman smo mi na istoj talasnoj duzini. Vlim sex vise nego ista , ukljucujuci konopce....... Masta je jedno a, radnja je drugo. Volim ostar sex , kad me uzme da znam sta radi an, pisca uvlaci izvlaci pa "smatraj se jebanom". Kod mene musko mora pravo zaraditi posao a lafa nasi to baska mogu. Eh, bas da vidim. :lol: :lol: :lol:
Ostar sex jel to nesta sa nozevima ( u tome su nasi momci najbolji) :D

Fantazije :D Slave, Bondage, Domination sve moze :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#89

Post by Santos »

Koji nozevi motorka jarane stilovka.Pa kad baci ulje podmaze sve jebo vazelin.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#90

Post by Fair Life »

demi moore wrote:(...0
Naprotiv, nemogu se zasiti, imam 37 godina a trenutna afera ima 22 godine, pa da vidis brale ... Ludi , ma nema se sta reci mladi bas smekaju :lol: :lol:
Image
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#91

Post by FFK as Lucy01 »

Fair Life wrote:
demi moore wrote:(...0
Naprotiv, nemogu se zasiti, imam 37 godina a trenutna afera ima 22 godine, pa da vidis brale ... Ludi , ma nema se sta reci mladi bas smekaju :lol: :lol:
Image
E ovo nije fantazija, ovo je vec nightmare :lol: :lol: :lol: :lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#92

Post by MRAVOJED »

a vidi saiana kako razvaljiva terminologiju 8)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#93

Post by horns&drums »

Vodim ljubav sa starijom gospodjom koja radi u cevabdzinici "Zmaj".

Doggy style, ja je lupam somunom po dupetu i sve ispada luk iz somuna. Ona govori "Daj petnaest u cijeli,Daj petnaest u cijeli" :D :D
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#94

Post by zzzzz »

Sve u svemu dobra zajebancija sa Mensom.....a covjek otvorio srce.

Jedina boljka ove zajebancije su ponovno "nadobudne sarajlije" koji ne mogu bez komentara tipa "glavni si u svojoj Kalesiji ".... "Kalesija ti i nije kakav grad"....."price na relaciji Kalesija-Berlin" itd.itd

Vakat nam je da se mijenjamo, da izbacimo ovakve klisee ukoliko zelimo stvarno graditi duh prijestolnice a ne selendre pune kompleksa
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#95

Post by Lace »

horns&drums wrote:Vodim ljubav sa starijom gospodjom koja radi u cevabdzinici "Zmaj".

Doggy style, ja je lupam somunom po dupetu i sve ispada luk iz somuna. Ona govori "Daj petnaest u cijeli,Daj petnaest u cijeli" :D :D
petnaest :? ...zar nije preko 20 :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#96

Post by tigris »

horns&drums wrote:Vodim ljubav sa starijom gospodjom koja radi u cevabdzinici "Zmaj".

Doggy style, ja je lupam somunom po dupetu i sve ispada luk iz somuna. Ona govori "Daj petnaest u cijeli,Daj petnaest u cijeli" :D :D

Brazzo ja sam neku vecer imala fantaziju o Nunetu :D :D :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#97

Post by horns&drums »

Sekice, izgleda da nas cevabdzije familijarno zajebavaju :D:D:D:D

lace, onih + 5 je gratis ako bude dobra :D:D:D:D
G.O.D.
Posts: 507
Joined: 08/12/2005 21:24

#98

Post by G.O.D. »

kalesijski slavuj wrote:uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu
sve do samog kraja ovaj text mi je "smrdio" na silovanje :lol: :lol: :lol: :lol:
G.O.D.
Posts: 507
Joined: 08/12/2005 21:24

#99

Post by G.O.D. »

kalesijski slavuj wrote:
Kareem Abdul-Jabbar wrote::D :D jes' jes' daj da ne ponovimo greske :D:lol:
evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
FAKAT SILOVANJE!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#100

Post by Lace »

horns&drums wrote:Sekice, izgleda da nas cevabdzije familijarno zajebavaju :D:D:D:D

lace, onih + 5 je gratis ako bude dobra :D:D:D:D
ali ja jesam dobra :D
Post Reply