Vas oblik sexualne fantazije...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1 Vas oblik sexualne fantazije...

Post by bpsang »

prvo ako je tema vec bila molim gospodina moderatora da ovu ukine.

Volio bih znati vase oblike sexualne fantazije,vase predigre,da li uopste imate fantazije zbog radi obogacivanja sexualnog cina
Last edited by bpsang on 24/09/2005 22:36, edited 5 times in total.
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#2

Post by bug »

predvidjam 256 :D stranica ove teme :D
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#3

Post by perke »

bug wrote:predvidjam 256 :D stranica ove teme :D
:D :D i cetiri puta vise fantazija :D :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#4

Post by anais_nin »

a ja predvidjam da ce ova tema biti preseljena na bez cenzure jer ce vecina ljudi zaobilaziti ovaku skakljivu temu koja ocekuje konkretne odgovore, ili ce samo valjati supljake...

da, generalno njegujem moj svijet fantazija, pa i onaj koji ukljucuje seksualne fantazije...ne zato sto mi je seks sam po sebi dosadan, nego zato sto uzivam u fantazijama, i ne potenciram uvijek ispunjavanje istih, neke je bolje zadrzati samo u glavi ili samo za sebe...a ponekad je cak dovoljno da verbalno podijelimo svoje seksualne fantazije sa partnerom da osvjezimo svoj seksualni zivot, bez ispunjavanja istih....
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#5

Post by kalesijski slavuj »

uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#6

Post by anais_nin »

toliko o mojoj tezi da se vecina forumasa usteze :lol: :D cast izuzecima :D
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#7

Post by kalesijski slavuj »

kalesijski slavuj wrote:uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.


eto to mi najljepse u sexu
sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!

a ovde kod nas ti je nesto drugo....
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#8 Re: Sexualne fantazije

Post by kalesijski slavuj »

100_KA wrote:prvo ako je tema vec bila molim gospodina moderatora da ovu ukine.

Volio bih znati vase oblike sexualne fantazije,da li uopste imate fantazije zbog radi obogacivanja sexualnog cina
a ovaj 100_KA sto otvori ovu temu neka ga djavo nosi, dusu mi je moju otvorio. svaki put kad negdi vidim ili cujem rijeci:ljubav, sex, fantazija itd. pred mojim ocima stoji 185 cm visoka njemica, vlasnica sportskog fitnis kluba u berlinu koja je u krevetu gruba nemilosrdna zvijer a izvan kreveta meka dusa kao sto sam i sam ja.

nase zene su ti nesto drugo, imam lose iskustvo.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#9 Re: Sexualne fantazije

Post by anais_nin »

kalesijski slavuj wrote:
nase zene su ti nesto drugo, imam lose iskustvo.

haj kad si krenuo, pricaj dalje :D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#10

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

:D :D jes' jes' daj da ne ponovimo greske :D:lol:
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#11

Post by kalesijski slavuj »

Kareem Abdul-Jabbar wrote::D :D jes' jes' daj da ne ponovimo greske :D:lol:
evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#12

Post by anais_nin »

kalesijski slavuj wrote: evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
pa moj slavujko gdje ces odmah za kuku :lol: :D
ta svabica starija iskusnija svasta gledala na TV....ovim mladjim moras malo uvoda dat :D

znaci 4 komada do sume doveo i ni jednom uboo? :D

savjet broj 1: ili ih suptilnije do kuke navuci

ili

savjet broj 2: proglasi se nekom vrstom umjetnika, onda te vise niko nece zvati manijakom nego ce i ocekivati dozu kinka od tebe :D
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#13

Post by vratnik »

kalesijski slavuj wrote:
Kareem Abdul-Jabbar wrote::D :D jes' jes' daj da ne ponovimo greske :D:lol:
evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

KRALJU!! HOCEMO JOS!! HOCEMO JOS!!!
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#14

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

kalesijski slavuj wrote:
Kareem Abdul-Jabbar wrote::D :D jes' jes' daj da ne ponovimo greske :D:lol:
evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
:lol: :lol: :lol:

:D:D Mensure, brate, umjetnici nikad nisu shvaceni u svojoj okolini!!! :D:D
:lol::lol: i u svom selu je najteze biti priznat'!!! :D:D
:D al' no sikiriki , vremenom ce tvoja slava isplivat' i u Kalesiji :D:D
:D samo ti nastavi sa svojim usavrsavanjem za dobrobit covjecanstva, a malogradjane ionako umjetnost ne zanima :D:D:lol:

:lol:
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#15

Post by flora.sa »

što ba slavuj???

po ovome bolje-kalesijski tigar...a obzirom da si rekao da si atletski građen i obdaren, moglo je i piton... :D

što ovako nježnu :D pticu uze za nick???

i nastavi dalje, postovima me zabavljaš kao i nick karanana, so goooo onnnn....

još sočnih pričica iz relacija kalesija-berlin! :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#16

Post by anais_nin »

slavuj hocemo jos :D
red illusion
Posts: 26
Joined: 26/10/2004 04:39

#17

Post by red illusion »

kalesijski slavuj wrote:uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu
:) :) :) :) :)

Glavni si u raji! :) :) :)
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#18

Post by gavrilo »

a sto su se forumasice napalile ... :lol: :D

mensure care ... pricaj dalje 8-)
Diona
Posts: 83
Joined: 11/08/2005 10:24

#19

Post by Diona »

aaaaa bujne maste. :lol:
kulambara
Posts: 29
Joined: 06/07/2005 13:56

#20

Post by kulambara »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(nadam se da necemo ostati samo na raznospolnim fantazijama :wink: )
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#21

Post by hananah »

Pa ti tako bez ikakve uvertire odvedes u sumu i vezes curu, :( jadna majko pa dobro te miliciji nisu prijavile, bolan ne bio ti nisi osnovnu srz o Svabici skontao, ona ima jako cvrstu vezu s muzem te im se moze svasta nesta, nisu se ni oni na pocetku vezali garant :D

Nego, mozda ti kakav reziser zakuca na vrata da snimi film "Mensur i Svabica" :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#22

Post by hananah »

Pa gdje zapelo, dajte jos malo fantazija, da i mi nemastoviti sto naucimo :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#23

Post by bpsang »

:D Zar tako malo fantazija,a gdje su fantazije iz osnovne skole? :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#24

Post by hananah »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mensurrrrrrrrrreeeeeeeee, gledas li Svabicu kako igra po zici, Mensooooooooooo :D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#25

Post by pape »

kalesijski slavuj wrote:
u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. [/b]nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio.[/b] POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
:-) Menso, care ..... pravi si majstor i sexualni intelektualac. :-) :lol:
Post Reply