Vas kredit nije validan BH TELECOM

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#26 Re: Vas kredit nije validan BH TELECOM

Post by zalizani »

slavkoimamodilera wrote:
semmy wrote:ja sam na eronet pretplati ( pa sigurno 5 godina ), a prosle god presla na paket 40, i fino mi na racunu stoji sta sam potrosila i na dnu iznos koji se ne placa -40km
Bio pretplatnik, pa bio "hej", od neki dan opet pretplatnik, isto tarifa 40....
Imaju odredjenih nedostataka spram BH telecoma u smislu nekih finesa u ponudi... ali su daleko naj-fer u odnosu prema korisnicima...:thumbup:
bices adekvatno nagradjen za ovu konstataciju od strane mocnika bhtelecoma :wink:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#27 Re: Vas kredit nije validan BH TELECOM

Post by semmy »

slavkoimamodilera wrote:
semmy wrote:ja sam na eronet pretplati ( pa sigurno 5 godina ), a prosle god presla na paket 40, i fino mi na racunu stoji sta sam potrosila i na dnu iznos koji se ne placa -40km
Bio pretplatnik, pa bio "hej", od neki dan opet pretplatnik, isto tarifa 40....
Imaju odredjenih nedostataka spram BH telecoma u smislu nekih finesa u ponudi... ali su daleko naj-fer u odnosu prema korisnicima...:thumbup:
meni iduci mjesec istice ugovor, potpisem novi i kupum si novi mob za samo 1km
Image
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#28 Re: Vas kredit nije validan BH TELECOM

Post by slavkoimamodilera »

zalizani wrote:bices adekvatno nagradjen za ovu konstataciju od strane mocnika bhtelecoma :wink:
Od njihA sam se oCjepio davno... :mrgreen: ni mobitela, ni iMterneta, ni fiksnog.... :-D
User avatar
lopta
Posts: 806
Joined: 24/08/2008 01:11
Location: Sarajevo

#29 Re: Vas kredit nije validan BH TELECOM

Post by lopta »

mIRCerka wrote:Lijepi Mtel - makar ne ucjenjuju da moras dopuniti da bi dobio ono sto reklamiraju!!!
Taj primjer koji navodis je isti kod svih telekoma u BiH, a i lijepo punis budzet Srbije, a i rs. ;)
Post Reply