Varate li?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
irfo_sa
Posts: 20
Joined: 11/03/2012 15:55

#2601 Re: Varanje u vezi

Post by irfo_sa »

Tomos wrote:Svi imate prosječno balkansko razmišljanje, nek se ljubi, žvalji, g..i s kim hoće ako joj se taj neko sviđa neće trpit nekog mjesecima godinama, dodije stalno jesti i pečenje, aj svaki dan jedi pečenje, jelde da dojadi, malo ženska, ili muškarac nebitno hoće da promjene nove avanture nova poznanstva ima na to pravo nije ti ta/taj neko predmet ili rob, da ima nad sobom vlasnika to je sasvim normalno, tako pravi evropejci to i protežiraju, nije ovo džamahirija pa da se žene umotaju ko nindže, ja iz dragosti svaku zagrlim i uvalim joj jezik.
Pa ako ti volis da ti zena bude kurva i da si cijeli zivot magarac ozeni takvu i suti a nemoj nama prosipati te zapadne nacine...al vjerovatno si deriste jos pa nemas pojma o zivotu...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2602 Re: Varanje u vezi

Post by JThomas »

ispadnu magarci i ovi što ne bi, kad se najmanje nadaju. čovjek makar zna na čemu je, ha ja :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2603 Re: Varanje u vezi

Post by BarbaDue »

JThomas wrote:ispadnu magarci i ovi što ne bi, kad se najmanje nadaju. čovjek makar zna na čemu je, ha ja :D
magarac mogu ispasti jednom, ali da nonšalantno gledam da se to radi...e klinac brale ;)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2604 Re: Varanje u vezi

Post by JThomas »

to pod pretpostavkom da znaš da si magarac... :D
unac1980
Posts: 5
Joined: 02/08/2013 15:00

#2605 Re: Varanje u vezi

Post by unac1980 »

kritichar wrote:nije tu samo poljubac, trebalo je do njega doći, a da bi došlo do njega moralo bi biti flerta bar par dana, nekih pogleda, šema, pa su onda sjeli par sati sami, ko zna šta radili i pričali
nije to bilo, sreli se u putu, poljubili i svako na svoju stranu
znači u ovom slučaju slušaj razum
Hvala ti
Svjestan sam toga da nije moglo doci tek onako. Taj novi decko i poljubac je sigurno odraz da je nesto tu falilo. u vezi. ili ju je "proslo" sto bi mi bivsa nekada kazala.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#2606 Re: Varanje u vezi

Post by fidoremilienko »

Slabo udaras, nema druge.
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#2607 Re: Varanje u vezi

Post by dudlov »

BarbaDue wrote:
JThomas wrote:ispadnu magarci i ovi što ne bi, kad se najmanje nadaju. čovjek makar zna na čemu je, ha ja :D
magarac mogu ispasti jednom, ali da nonšalantno gledam da se to radi...e klinac brale ;)
Samo taj rad i nema šanse magarac da ispadneš. Obično mazga bude čovjek ili žena bez iskustva. Ne varat jer ode zdravlje(laganje srozava raspoloženje) al mijenjat,čim ne ide,da.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2608 Re: Varanje u vezi

Post by BarbaDue »

dudlov wrote:
BarbaDue wrote:
JThomas wrote:ispadnu magarci i ovi što ne bi, kad se najmanje nadaju. čovjek makar zna na čemu je, ha ja :D
magarac mogu ispasti jednom, ali da nonšalantno gledam da se to radi...e klinac brale ;)
Samo taj rad i nema šanse magarac da ispadneš. Obično mazga bude čovjek ili žena bez iskustva. Ne varat jer ode zdravlje(laganje srozava raspoloženje) al mijenjat,čim ne ide,da.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
sviđa mi se kako razmišljaš :wink:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2609 Re: Varanje u vezi

Post by respo »

unac1980 wrote:
kritichar wrote:nije tu samo poljubac, trebalo je do njega doći, a da bi došlo do njega moralo bi biti flerta bar par dana, nekih pogleda, šema, pa su onda sjeli par sati sami, ko zna šta radili i pričali
nije to bilo, sreli se u putu, poljubili i svako na svoju stranu
znači u ovom slučaju slušaj razum
Hvala ti
Svjestan sam toga da nije moglo doci tek onako. Taj novi decko i poljubac je sigurno odraz da je nesto tu falilo. u vezi. ili ju je "proslo" sto bi mi bivsa nekada kazala.
fali joj jos centimetara :)

nego ti nju nogiraj i daj joj link na temu nek se javi pa cemo mi to srediti
User avatar
Napaćeni
Posts: 15
Joined: 15/06/2013 18:20

#2610 Re: Varanje u vezi

Post by Napaćeni »

EselamAlejk wrote:
poticaj wrote:
EselamAlejk wrote:Kakvo crno lijepo sjećanje poslije prevare, nikad' halaliti to.
Zašto? Ta ogorčenost i povrijeđenost nečijom prevarom mnoge dovede do toga da propuste fantastične šanse u životu :wink: , živi sam svjedok toga. Prevarila, priznala - hvala ti i idemo dalje (mislim na ovaj par). Ovo sam rekla u smislu da treba cijeniti i što je rekla ali ne preći preko toga. Život ide dalje, pa nije jedina :thumbup:.
Uzmem gumicu i obrišem osobu, mrtva, ne postoji, samim tim i sjećanja ne postoje, ne zanimaju me.
Ma daj..ko može tek tako da izbriše neke trenutke, to ko god govori s3r3..neke stvari niko nit išta ne mogu/može zamijeniti. Da mi je tu tvoju gumicu, volio bih nek išta :D
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#2611 Re: Varanje u vezi

Post by dudlov »

Napaćeni wrote:
EselamAlejk wrote:
poticaj wrote: Zašto? Ta ogorčenost i povrijeđenost nečijom prevarom mnoge dovede do toga da propuste fantastične šanse u životu :wink: , živi sam svjedok toga. Prevarila, priznala - hvala ti i idemo dalje (mislim na ovaj par). Ovo sam rekla u smislu da treba cijeniti i što je rekla ali ne preći preko toga. Život ide dalje, pa nije jedina :thumbup:.
Uzmem gumicu i obrišem osobu, mrtva, ne postoji, samim tim i sjećanja ne postoje, ne zanimaju me.
Ma daj..ko može tek tako da izbriše neke trenutke, to ko god govori s3r3..neke stvari niko nit išta ne mogu/može zamijeniti. Da mi je tu tvoju gumicu, volio bih nek išta :D
Najbolja gumica je nova djevojka.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18176
Joined: 11/02/2013 11:32

#2612 Re: Varanje u vezi

Post by Ramzess Veliki »

poticaj wrote:Čovjek ovdje može da upadne u zamku priznavanja prevare s njene strane, jer će se ona sigurno braniti onom: "Priznala sam ti, mogla sam da ti ne kažem...ne bi nikad saznao, a ona je kao postupila fer...".
Treba cijeniti što je priznala - na taj način da lijepo prekinete, i ostanete u lijepom sjećanju jedno drugom, u smislu da joj kažeš: "Hvala ti što si mi rekla, ovo je samo djelo koje pokazuje da je vrijeme da svako krene svojim putem", i tako se i ponašaš. Naravno, ovo je sve pod uslovom da imaš samopouzdanja, karaktera i da cijeniš sebe.
Nažalost, ljudska sujeta i ego čovjeku ne da mira, pa možeš doći u situaciju da joj oprostiš dokazujući nešto samome sebi...ili da je ostaviš pa se kaješ zbog toga, i onda svaka sljedeća djevojka ni kriva ni dužna plaća grijehe te bivše.
Ti ćeš ionako uraditi ono što budeš želio, moj ti je savjet da cijeniš sebe i kreneš dalje, u smislu da shvatiš da to nije bilo to i da te čeka nešto bolje i vrijednije tebe i tvog vremena. Doći na ovaj nivo je najteže, ali ako se ima volje sve se može. :wink:
:D Best prijedlog ever. :thumbup:

Kako ja gledam na to, ona ide u zadnji nivo manipulacije sa dečkom ... sigurno je ona sigurnija u sebe u toj vezi nego on, i ona osjeća da može raditi što želi. Ovo što Poticaj kaže je najbolja stvar, kulturan izlaz iz veoma neprijatne situacije. To akterka sigurno ne očekuje, a dečko se izdiže iznad nje svojim promišljenim i kontroliranim postupkom.
Poticaj ... :thumbup:
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#2613 Re: Varanje u vezi

Post by pakshu »

ja bi je nabio nogom u dupe ne zbog poljubca ko je jebe nek se zvalavi sa kim hoce nego zbog cistog ne postovanja tebe kao individue.sto da oprastas nekom ko te ne postuje?nema potrebe..
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#2614 Re: Varanje u vezi

Post by azurna_obala »

Ne kontam ljude koji varaju i na kraju dođu tražiti nekakav hebeni oprost :? :?
što si var'o ako ćeš se meni opet na kraju dovuć'...odHebauZ...
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#2615 Re: Varanje u vezi

Post by pakshu »

ma imas svakakvih umova,al bolje da na startu dokazu svoje falinke nego kad se duboko zaglavi,mogu biti zajebane posljedice.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#2616 Re: Varanje u vezi

Post by ho oponopono »

...jadna majko! Image
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#2617 Re: Varanje u vezi

Post by kockica_kockica »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
Razgovaraj sa njom... pusti se foruma...

:suplja:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#2618 Re: Varanje u vezi

Post by dust in the wind »

poslusaj forumase...oni su moralna krema drustva...
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#2619 Re: Varanje u vezi

Post by sandra01 »

:kiss:
BarbaDue wrote:mene da neko na taj način napravi magarcem može samo JEDNOM

:wink:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2620 Re: Varanje u vezi

Post by Muhamed Đakmić »

dust in the wind wrote:poslusaj forumase...oni su moralna krema drustva...
Jah, sad ispade i da varanje nije varanje, nego eto, ima se tu šta pričati. Varanje je dno dna.
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#2621 Re: Varanje u vezi

Post by pakshu »

i nize :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#2622 Re: Varanje u vezi

Post by Great Cornholio »

Muhamed Đakmić wrote:
dust in the wind wrote:poslusaj forumase...oni su moralna krema drustva...
Jah, sad ispade i da varanje nije varanje, nego eto, ima se tu šta pričati. Varanje je dno dna.
Varanje nije moralno, onaj ko vara nije sposoban da održi vezu jer onaj ko vara nije sposoban da upravlja vlastitim nagonima, ali postoji razlika između onoga ko svjesno vara i onoga ko je nekoga prevario u trenutku kada su mu emocije pomutile razum. Onaj ko svjesno vara i ne osjeća poslije tog čina krivicu, ne zaslužuje drugu šansu, a onaj ko je nekoga prevario "nesvjesno" ne bi trebao biti odmah osuđen na "smrtnu kaznu".

U svakom slučaju preko prevare ne bi trebalo tako lako preći, ali isto tako ne treba činiti ništa što bi povećalo mogućnost da do prevare dođe, npr. "bezazleno" se šaliti na račun tema o kojima se možeš "šaliti" samo sa osobom s kojom si u vezi.
User avatar
djigibau
Posts: 337
Joined: 16/02/2006 11:21
Location: Sarajevo

#2623 Re: Varanje u vezi

Post by djigibau »

Great Cornholio wrote:
Muhamed Đakmić wrote:
dust in the wind wrote:poslusaj forumase...oni su moralna krema drustva...
Jah, sad ispade i da varanje nije varanje, nego eto, ima se tu šta pričati. Varanje je dno dna.
Varanje nije moralno, onaj ko vara nije sposoban da održi vezu jer onaj ko vara nije sposoban da upravlja vlastitim nagonima, ali postoji razlika između onoga ko svjesno vara i onoga ko je nekoga prevario u trenutku kada su mu emocije pomutile razum. Onaj ko svjesno vara i ne osjeća poslije tog čina krivicu, ne zaslužuje drugu šansu, a onaj ko je nekoga prevario "nesvjesno" ne bi trebao biti odmah osuđen na "smrtnu kaznu".

U svakom slučaju preko prevare ne bi trebalo tako lako preći, ali isto tako ne treba činiti ništa što bi povećalo mogućnost da do prevare dođe, npr. "bezazleno" se šaliti na račun tema o kojima se možeš "šaliti" samo sa osobom s kojom si u vezi.
Hajde ovo nesvjesno malo razradi. Obicno kada si nesvjestan onda nisi u stanju nista niti napraviti ili se mozda varam.
User avatar
pakshu
Posts: 756
Joined: 13/07/2013 10:31
Location: U pozoristu,kvarim predstavu

#2624 Re: Varanje u vezi

Post by pakshu »

ma znas kad mozes nesto uradit nesvjesno,kad dobijes mozdani ili si drogiran da neznas đe si a inace je sve svjesno samo se ljudi izvlace na kojekakve gluposti,pa kod koga i gdje prođe.. :evil:
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2625 Re: Varanje u vezi

Post by lavorpunvode »

da i ja dodam, pod nesvjesnim se ne smatra niti nesto sto bi neko mogao uciniti u pripitom stanju.. pijana osoba nikada nece pristati na nesto na sto ne bi pristala i kada je trijezna, eventualno, mozda lakse pristaje na neke stvari oko kojih se inace dvoumi.
Post Reply