Varate li?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2551 Re: Varanje u vezi

Post by Troll_Happens »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
e- izudaraj je dobro po ledjima pa ce se okanuti coravog posla u buducnosti

biraj -E hahaha shalim se -D :skoljka:
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#2552 Re: Varanje u vezi

Post by SundanceKid »

I vote D!
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2553 Re: Varanje u vezi

Post by EselamAlejk »

Prouči joj dovu.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2554 Re: Varanje u vezi

Post by astrid »

User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#2555 Re: Varanje u vezi

Post by Tomos »

Ima pravo da se ljubi s kim hoće i šta hoće radi nije ona tvoj lični predmet pa ti možeš živim bićem rukovodit tako je na zapadu u njemačkoj i svuda u normalnom svijetu, to je samo problem kod zatucanih balkanaca.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#2556 Re: Varanje u vezi

Post by graue_maus »

a kakav je to poljubac bio , onaj u obraz ili onaj sa jezikom zagrljajem itd .............
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2557 Re: Varanje u vezi

Post by EselamAlejk »

Tomos wrote:Ima pravo da se ljubi s kim hoće i šta hoće radi nije ona tvoj lični predmet pa ti možeš živim bićem rukovodit tako je na zapadu u njemačkoj i svuda u normalnom svijetu, to je samo problem kod zatucanih balkanaca.


:lol:
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#2558 Re: Varanje u vezi

Post by 34sf4drgu67d25 »

Tomos wrote:Ima pravo da se ljubi s kim hoće i šta hoće radi nije ona tvoj lični predmet pa ti možeš živim bićem rukovodit tako je na zapadu u njemačkoj i svuda u normalnom svijetu, to je samo problem kod zatucanih balkanaca.
:D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#2559 Re: Varanje u vezi

Post by tendzera »

Pa sto ti je rekla? cudom se ne mogu nacudit'. :zoka: :|
rasuta_riza
Posts: 546
Joined: 18/10/2006 14:05

#2560 Re: Varanje u vezi

Post by rasuta_riza »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
Ja mislim da je tu bilo više od samog poljubca, vjerovatno je i kresanje palo. Ovo je probni balon, čitaj uvod da vidi kako ćeš podnijeti daljni razvoj događaja.
U biti; imaš 2 opcije:
1. Stjeraj je klinac odmah. Noćas. Pobriši poruke, broj, mail, sa fejsa i svega.
2. Ako ne uradiš ovo prvo; imaćeš ti još kakvih priznanja o poljupcima, a moguće da i od drugih čuješ nešto, a naravno ti ćeš biti zadnji koji će to čuti, onda je to jedna serija sa mnogo epizoda a koja se završava tako što će ona tebi skrhanom napraviti ono što bi ti trebao pod tačkom 1.
Nije ti lako znam, ali goni to od sebe, i čim prije što god pod sebe baci.
unac1980
Posts: 5
Joined: 02/08/2013 15:00

#2561 Re: Varanje u vezi

Post by unac1980 »

rasuta_riza wrote:
unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
Ja mislim da je tu bilo više od samog poljubca, vjerovatno je i kresanje palo. Ovo je probni balon, čitaj uvod da vidi kako ćeš podnijeti daljni razvoj događaja.
U biti; imaš 2 opcije:
1. Stjeraj je klinac odmah. Noćas. Pobriši poruke, broj, mail, sa fejsa i svega.
2. Ako ne uradiš ovo prvo; imaćeš ti još kakvih priznanja o poljupcima, a moguće da i od drugih čuješ nešto, a naravno ti ćeš biti zadnji koji će to čuti, onda je to jedna serija sa mnogo epizoda a koja se završava tako što će ona tebi skrhanom napraviti ono što bi ti trebao pod tačkom 1.
Nije ti lako znam, ali goni to od sebe, i čim prije što god pod sebe baci.
Podsvjesno sam razmisljao o navedenom i slazem se sa svim.
Sustina svega jeste tvoja- "Nije ti lako znam".. izludi covjece :shock:

Sada ce ona glupa muška - mislim da se nije kresala, mada je i to moguce. pravdam se time da joj je trebalo mjesec dana da sa sa mnom u vezi kreše, valjda nije to uradila... ali nikada se ne zna
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2562 Re: Varanje u vezi

Post by lavorpunvode »

Tomos wrote:Ima pravo da se ljubi s kim hoće i šta hoće radi nije ona tvoj lični predmet pa ti možeš živim bićem rukovodit tako je na zapadu u njemačkoj i svuda u normalnom svijetu, to je samo problem kod zatucanih balkanaca.
da mi je vidjeti tebe u ovoj situaciji superultramoderni svjetski covjece :roll:

za autora-D, kad krenu takve stvari jednom, moze ici samo dalje i gore, i prevarit ce te sigurno opet, bez obzira sto je to "samo poljubac" izdaja je izdaja.
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#2563 Re: Varanje u vezi

Post by Klitemnestraaa »

A pa B. Pitanje je koliko se ona kaje i šta je radila da ti se iskupi za to i da te uvjeri da joj to nije ništa značilo.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2564 Re: Varanje u vezi

Post by ćiribiribela »

tendzera wrote:Pa sto ti je rekla? cudom se ne mogu nacudit'. :zoka: :|

guilt. :roll:
Peryton_
Posts: 1013
Joined: 04/11/2011 21:23
Location: Tuzla

#2565 Re: Varanje u vezi

Post by Peryton_ »

Nemoj gledat na to kao ljubav gledaj eto kao posao ;

Izvinite kolega, radite kod nas tri godine i stvarno ste za svaku pohvalu, Vas rad je odrzao ovu kompaniju u zivotu, ali eto nazalost morat cemo povisicu od 30 % i direktorsko mjesto dati drugome.Vi mozete nastavit ovdje raditi :D

Izdaja je izdaja, nikakve price npr. ponio me trenutak, strast ovo ono. To sto si ti dozvolio da dodjes u takvu situaciju to je druga stvar.Prevara je prevara i nista je ne opravdava.Sto nije prekinula s tobom i onda se kresala s nekim drugim ? :zzzz:


To je tvoja odluka.Danas se mnoge stvari prastaju, na tebi je , nemoj da se kajes kasnije 8-)
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#2566 Re: Varanje u vezi

Post by tendzera »

ćiribiribela wrote:
tendzera wrote:Pa sto ti je rekla? cudom se ne mogu nacudit'. :zoka: :|

guilt. :roll:
Mislis? :|
unac1980
Posts: 5
Joined: 02/08/2013 15:00

#2567 Re: Varanje u vezi

Post by unac1980 »

Klitemnestraaa wrote:A pa B. Pitanje je koliko se ona kaje i šta je radila da ti se iskupi za to i da te uvjeri da joj to nije ništa značilo.
ovo je sustinsko... iskreno pokajanje bi nesto i znacilo. ali nikada vise nece biti kao prije..... ne znam vise ni sam sta raditi
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#2568 Re: Varanje u vezi

Post by fantom slobode »

bitno je da se ti nisi sa njim ljubio. Sta te briga...njen problem. Steta sto se nije sa kakvom drugaricom poljubila, tu bi vec imao mozda kakvih sansi za iznenadjujuce kombinacije.
rasuta_riza
Posts: 546
Joined: 18/10/2006 14:05

#2569 Re: Varanje u vezi

Post by rasuta_riza »

Podsvjesno sam razmisljao o navedenom i slazem se sa svim.
Sustina svega jeste tvoja- "Nije ti lako znam".. izludi covjece :shock:

Sada ce ona glupa muška - mislim da se nije kresala, mada je i to moguce. pravdam se time da joj je trebalo mjesec dana da sa sa mnom u vezi kreše, valjda nije to uradila... ali nikada se ne zna
Prvi korak da ti bude lakše i da ne izludiš je da uradiš kako napisah. Tada će ti već biti malo lakše, jer iz pozicije žrtve kako se ti sada osjećaš, TI preuzimaš inicijativu. Ako se na to odlučiš, uradi bez objašnjavanja sa njom, preispitivanja i traženja razloga.
Nakon toga, ne idi nazad, i ne popuštaj. Sebi možda nećeš vjerovati da imaš damu za to, možda ćeš pomisliti za sebe i da si surov. Ne, samo ćeš biti fer i dingospo. Vrlo brzo, ćeš se bolje osjećati.
Ove spike o oprostu i davanju šanse-zajebi. Znaš da ti nisi taj koji je rasturio stvar, dakle muški i po kratkom postupku-delete. I onda; next please slijedeća.
Last edited by rasuta_riza on 03/08/2013 23:50, edited 1 time in total.
rasuta_riza
Posts: 546
Joined: 18/10/2006 14:05

#2570 Re: Varanje u vezi

Post by rasuta_riza »

unac1980 wrote:
Klitemnestraaa wrote:A pa B. Pitanje je koliko se ona kaje i šta je radila da ti se iskupi za to i da te uvjeri da joj to nije ništa značilo.
ovo je sustinsko... iskreno pokajanje bi nesto i znacilo. ali nikada vise nece biti kao prije..... ne znam vise ni sam sta raditi
Čim znaš da više neće biti kao prije, onda ti to i ne treba. Što više budeš otezao, biće ti gore. Pokajanje nije tvoj problem, već njezin, a vjeruj mi da je to samo lažno, ona je sebi to već oprostila, bez obzira kako tebi bude mazala oči, ako joj dopustiš naravno.
Last edited by rasuta_riza on 03/08/2013 23:51, edited 1 time in total.
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2571 Re: Varanje u vezi

Post by EselamAlejk »

Jednom narušeno povjerenje ostaje narušeno zauvijek, još uvijek preporučujem da se prouči Kunut-dova i Inaeatajna.

Eventualno se obrati Kemalu sa foruma za više uputa.
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2572 Re: Varanje u vezi

Post by Zatamnjena stakla »

Čuj varanje. Pa treba varat'.
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2573 Re: Varanje u vezi

Post by lavorpunvode »

unac1980 wrote:
Klitemnestraaa wrote:A pa B. Pitanje je koliko se ona kaje i šta je radila da ti se iskupi za to i da te uvjeri da joj to nije ništa značilo.
ovo je sustinsko... iskreno pokajanje bi nesto i znacilo. ali nikada vise nece biti kao prije..... ne znam vise ni sam sta raditi
ma cim ti imas ovoliko otvorenih opcija, dzaba mi tebi ovdje ista pricamo, preci ces ti preko ovoga i sad i jos poneki put vjerovatno :)
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2574 Re: Varanje u vezi

Post by didžej »

lavorpunvode wrote:
unac1980 wrote:
Klitemnestraaa wrote:A pa B. Pitanje je koliko se ona kaje i šta je radila da ti se iskupi za to i da te uvjeri da joj to nije ništa značilo.
ovo je sustinsko... iskreno pokajanje bi nesto i znacilo. ali nikada vise nece biti kao prije..... ne znam vise ni sam sta raditi
ma cim ti imas ovoliko otvorenih opcija, dzaba mi tebi ovdje ista pricamo, preci ces ti preko ovoga i sad i jos poneki put vjerovatno :)
ili mu je prva ili se dobro jase, nema treceg. :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2575 Re: Varanje u vezi

Post by lavorpunvode »

didžej wrote:
lavorpunvode wrote:
ma cim ti imas ovoliko otvorenih opcija, dzaba mi tebi ovdje ista pricamo, preci ces ti preko ovoga i sad i jos poneki put vjerovatno :)
ili mu je prva ili se dobro jase, nema treceg. :D
ima treceg kako nema :D
Post Reply