VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#976 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

leet wrote:
kritichar wrote:
Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. Drugi opet ne bi to nikad učinili.
Slažem se, neki ljudi su samo životinje, treba ih razumjeti
ti si npr. majmun :mrgreen:
koji? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#977 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

orangutan. :mrgreen:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#978 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

dobro, oni su pametni, ti si onaj drekavac :lol: :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#979 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

aj em not en enimal ju ful :mrgreen:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#980 Re: VARANJE !

Post by pakica_ »

Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako.
pa sto ne ispoljavaju svoj pojacani seksualni nagon sa zenom/muzem :P
meni se 2-3 puta desilo da mi se "nude" ozenjeni muskarci, i onda kad ja kazem: helou, ti si ozenjen, no no! onda ja ispadam neki lazni moralista i sl. :roll: a on svetac koji se "samo htio po**bat" jer ne bi on nikad ostavio svoju zenu, on je voli, ona je majka njegovog djeteta i tako to :shock:
e blago njihovim zenama, sta bi da ih ne vole :lol: :lol:
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#981 Re: VARANJE !

Post by Bansuri »

jer ej tako teško odigravat nimfomaniju odnosno satirijazu
User avatar
SlobodniStrelac
Posts: 25
Joined: 20/11/2013 08:21

#982

Post by SlobodniStrelac »

Varanje najnormalnija pojava u našem društvu,na današnjim vremenima i situaciji kakva i jeste ;)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#983 Re: VARANJE !

Post by Fast Driver »

pakica_ wrote:
Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako.
i onda kad ja kazem: helou, ti si ozenjen, no no!
:lol: :lol:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#984 Re:

Post by kritichar »

SlobodniStrelac wrote:Varanje najnormalnija pojava u našem društvu,na današnjim vremenima i situaciji kakva i jeste ;)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
da je znala mati da te pobaci
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#985 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. Drugi opet ne bi to nikad učinili.
:shock:

Šta bolan mora? Ko mora? U redu, ima pojačan sexualni nagon, ne može stalno s jednom biti, mora mijenjati...ali, opet nema potrebe da vara. Ako hoćeš drugu, prvo ostavi ovu prvu, pa onda "osvajaj" dalje. Kakogod, poštenije je. :)
User avatar
SlobodniStrelac
Posts: 25
Joined: 20/11/2013 08:21

#986

Post by SlobodniStrelac »

kritichar wrote:
SlobodniStrelac wrote:Varanje najnormalnija pojava u našem društvu,na današnjim vremenima i situaciji kakva i jeste ;)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
da je znala mati da te pobaci
Sigurno ti se Gospodja tuca naširoko,pa si tako isfrustriran ;). Nego,gdje živiš da ti se nadjem sa suprugom,ako si uopće oženjen,jer ko ce takvu frustriranu budalu,odnosno siguran sam da nemas suprugu,ali može i sekica ako je imaš ;) ,iako ni po tom pitanju nisam siguran,takvog debila niko ne želi u svom domu! A tvoja mama,jadna ona,trebao bi njoj jedna velika zvijer kakvu ja imam,da jadna žena malo se zadovolji,kakvog klokana je okotila,prema tome,predlažem da mi ostaviš broj od jadne ti majke ;) A,sada zekonja,lijepo odjebi u skokovima,i naravno,bacam te " u smeće" !

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
User avatar
South Blue Mama
Posts: 13962
Joined: 17/07/2008 15:18
Location: Juzna strana srcem odabrana

#987 Re: VARANJE !

Post by South Blue Mama »

SlobodniStrelac wrote:
kritichar wrote:
SlobodniStrelac wrote:Varanje najnormalnija pojava u našem društvu,na današnjim vremenima i situaciji kakva i jeste ;)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
da je znala mati da te pobaci
Sigurno ti se Gospodja tuca naširoko,pa si tako isfrustriran ;). Nego,gdje živiš da ti se nadjem sa suprugom,ako si uopće oženjen,jer ko ce takvu frustriranu budalu,odnosno siguran sam da nemas suprugu,ali može i sekica ako je imaš ;) ,iako ni po tom pitanju nisam siguran,takvog debila niko ne želi u svom domu! A tvoja mama,jadna ona,trebao bi njoj jedna velika zvijer kakvu ja imam,da jadna žena malo se zadovolji,kakvog klokana je okotila,prema tome,predlažem da mi ostaviš broj od jadne ti majke ;) A,sada zekonja,lijepo odjebi u skokovima,i naravno,bacam te " u smeće" !

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
divim ti se, kako sve stizes covjece, valja Shvabicu nadolmiti i naci vremena da smislis sve ove silne gadosti
samo se pitam pod kojim si nickom do sada pisao
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#988 Re: VARANJE !

Post by ladyblue18 »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» SlobodniStrelac

allahimanet trollu
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#989 Re: VARANJE !

Post by eluna »

janisamodavde wrote:
vitamini wrote:
Walther wrote:Varanje je generalno nedostatak karaktera koji je obicno posledjica loseg odgoja ili neke traume u mladosti. Rezultat je nedostatak empatije koji takvim omogucava laz, prevara, manipulaciju, itd, itd. itd. Do partnera, porodice, djece. Efikasnog lijeka nema i svaki pokusaj je uzaludan tj. trosenja vremena. Takve ljudi samo zaobidjes...
Slazem se da takve "ljude" treba zaobici, ali dok to skontas, obicno si vec prevaren ili izmanipulisan.
Ti se u psihologiji zovu psihopatski karakteri, i takvih je jako puno danas, pogotovo ovdje kod nas gdje se lako skrivaju jer im je izopacena sredina savrseno tlo za manipulaciju i razvoj. Nije lako biti u braku sa takvom osobom i u sustini cesta je pojava da ti kao partner ili postanes tzv zrtva i izgubis kompas sljepo vjerujuci u servirane i dobro osmisljene obmane koje ti psihopat konstantno servira sa ciljem da te spasi,popravi, uputi, odgoji i sl gluposti u koje je sto je najgroznija stvar i sam ubjedjen.
Druga mogucnost je da ti pocnes igrati njegovu igru, kada shvatis da je osoba nesposobna da voli i pocnes voditi dvostruki zivot...za to treba puno energije...najcesce se mozes izvuci jedino ako on ostavi tebe...pokusaj ostavljanja takve licnosti je vrlo opasna jer koliko nisu empaticni to su vise osvetoljubivi i spremni na strasne stvari ako im udaris na ego.
Ovo je onako grubo i uopceno...
Ima ih sa manje ili vise izrazenim tj. vidljivim psihopatskim crtama u karakteru, ali su uglavnom ne izljecivi i dobro se uspjevaju skrivati jer su jako cesto vrlo pametne i natprosjecno inteligentne osobe.
Tacno znaju sta je drustveno prihvatljivo a sta ne. Rijetko ce takvi udarati, galamiti i javno se isticati. I prevare ce pametno kriti. U drustvu ce se isticati smirenoscu i humorom. Samo ce sa odabranim partnerom biti sto jeste a kakve su to gadosti koje takvi ljudi kazu i najtuznije misle najcesno normalna osoba ima strah ponoviti.
Takve treba varati sa apetitom:)
joj, gdje si bila/bio ranije :eh:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#990 Re: VARANJE !

Post by Ramzess Veliki »

Načitah se ja ovdje svačega ... a sve mi se čini najviše samoreklame. :D
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#992 Re: VARANJE !

Post by graue_maus »

:lol: :lol: :lol: e svastaaaaaa
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#993 Re: VARANJE !

Post by kosava »

pakica_ wrote:
Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako.
pa sto ne ispoljavaju svoj pojacani seksualni nagon sa zenom/muzem :P
meni se 2-3 puta desilo da mi se "nude" ozenjeni muskarci, i onda kad ja kazem: helou, ti si ozenjen, no no! onda ja ispadam neki lazni moralista i sl. :roll: a on svetac koji se "samo htio po**bat" jer ne bi on nikad ostavio svoju zenu, on je voli, ona je majka njegovog djeteta i tako to :shock:
e blago njihovim zenama, sta bi da ih ne vole :lol: :lol:
I jos nijedan nije rekao , Znam da sam ozenjen ? Ali ne trazim od zene nego od tebe ? A mogu ja zovnuti i suprugu ako te to pali ? :lol: :lol: :lol: Gdje ih nadjes takve smotane ?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#994 Re: Re:

Post by Ramzess Veliki »

kritichar wrote:
SlobodniStrelac wrote:Varanje najnormalnija pojava u našem društvu,na današnjim vremenima i situaciji kakva i jeste ;)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk HD
da je znala mati da te pobaci
Teške riječi ... radije edukuj ...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#995 Re: VARANJE !

Post by Ramzess Veliki »

kosava wrote:
pakica_ wrote:
Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako.
pa sto ne ispoljavaju svoj pojacani seksualni nagon sa zenom/muzem :P
meni se 2-3 puta desilo da mi se "nude" ozenjeni muskarci, i onda kad ja kazem: helou, ti si ozenjen, no no! onda ja ispadam neki lazni moralista i sl. :roll: a on svetac koji se "samo htio po**bat" jer ne bi on nikad ostavio svoju zenu, on je voli, ona je majka njegovog djeteta i tako to :shock:
e blago njihovim zenama, sta bi da ih ne vole :lol: :lol:
I jos nijedan nije rekao , Znam da sam ozenjen ? Ali ne trazim od zene nego od tebe ? A mogu ja zovnuti i suprugu ako te to pali ? :lol: :lol: :lol: Gdje ih nadjes takve smotane ?
Pakica je mlada, promijeni se svako poslije raznih situacija koje mu se dese tokom života.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#996 Re: VARANJE !

Post by eluna »

nadam se da ću ostati ove pameti
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#997 Re: VARANJE !

Post by Mračajski proto »

Volimo varanje!
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#998 Re: VARANJE !

Post by pakica_ »

Ramzess Veliki wrote: Pakica je mlada, promijeni se svako poslije raznih situacija koje mu se dese tokom života.
e vala ne znam sta bi se moralo desit' da odem negdje u mrak sa ozenjenim :roll: :P
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#999 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

pakica_ wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pakica je mlada, promijeni se svako poslije raznih situacija koje mu se dese tokom života.
e vala ne znam sta bi se moralo desit' da odem negdje u mrak sa ozenjenim :roll: :P
1. pruža dobar kunilingus
2. zaljubila se
3. jednostavno slaba na njega
4. padneš na njegove 'slatke' riječi

itd. itd.

nikad ne reci nikad :per:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1000 Re: VARANJE !

Post by pakica_ »

Woole Triwunovich wrote:
pakica_ wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pakica je mlada, promijeni se svako poslije raznih situacija koje mu se dese tokom života.
e vala ne znam sta bi se moralo desit' da odem negdje u mrak sa ozenjenim :roll: :P
1. pruža dobar kunilingus
2. zaljubila se
3. jednostavno slaba na njega
4. padneš na njegove 'slatke' riječi

itd. itd.

nikad ne reci nikad :per:
krenulo te s tim kunilingusom veceras :lol:
i pored toliko slobodnih, nisam valjda toliki baksuz da okinem na ozenjenog :P
ne znam, ne mogu rec' nikad, zato i kazem ne znam sta bi se moralo i moglo desiti.. jedino mozda da presuti/slaze taj "detalj" :D
Post Reply