VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#951 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

One su sretne.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#952 Re: VARANJE !

Post by Ramzess Veliki »

eluna wrote:
WildRedRose wrote:@brozuso, ja njega ne pitam te tvoje stavke, to je i meni jasno ... pitam za onaj dio ''neke zene su uvijek prevarene''.. to mi para u usima :roll:


@zviz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
meni je zaparalo uši ono "neke su rođene da budu druge" .... pa zanima šta je sa onima koje su rođene da budu prve i/ili jedine :roll:
Takve osobe ne postoje ili žive same.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#953 Re: VARANJE !

Post by Walther »

Dzovanka_Broz wrote:@ wildrose

Dobro ti je odgovorio, mislim da se na ovu temu moze govoriti samo iz licnog iskustva, sve drugo su nagadjanja. Na pr, mozemo navesti slijedece skupine:
1. Ljudi (tipa mene) kojima je prevara neprihvatljiva i koji nikada ne bi varali ne zbog osobe s kojom su nego jer im jednostavno tako licni princip nalaze. Ako osjetim da mi se neko drugi svidja, raskinem, pa pokusam sa osobom koja mi se svidjela. Ako ne uspije, malo oplacem, ali ne vracam se starom momku, nego idem dalje. Naprosto istina na prvom mjestu.
2. Ljudi koji varaju u ovisnosti sa osobama s kojom su, na pr ako je svjestan da je osoba s kojom je kvalitetna i bitna, ne vara u vezi, a ako je u nestabilnoj vezi, ili sa osobom za koji sumnja da takodjer vara, ili ako je ne voli dovoljno, onda vara.
3. Ljudi koji misle samo na seks pa ne gledaju s kim su i bitno im je samo seksualno zadovoljavanje pa to neprestano traze nebitno da li su u ozbljnoj vezi ili ne.
4.
5.
6.
....
12565.

Milion kombinacija i varijacija na temu, nemoguce je stvoriti sablon i utrpati sve ljude. Moguce je iznijeti samo licni stav i objasnjenje istog i nadati se da ces zavrsiti s osobom slicnih razmisljanja.

Varanje je generalno nedostatak karaktera koji je obicno posledjica loseg odgoja ili neke traume u mladosti. Rezultat je nedostatak empatije koji takvim omogucava laz, prevara, manipulaciju, itd, itd. itd. Do partnera, porodice, djece. Efikasnog lijeka nema i svaki pokusaj je uzaludan tj. trosenja vremena. Takve ljudi samo zaobidjes...
User avatar
vitamini
Posts: 1002
Joined: 18/05/2008 23:29

#954 Re: VARANJE !

Post by vitamini »

Walther wrote:Varanje je generalno nedostatak karaktera koji je obicno posledjica loseg odgoja ili neke traume u mladosti. Rezultat je nedostatak empatije koji takvim omogucava laz, prevara, manipulaciju, itd, itd. itd. Do partnera, porodice, djece. Efikasnog lijeka nema i svaki pokusaj je uzaludan tj. trosenja vremena. Takve ljudi samo zaobidjes...
Slazem se da takve "ljude" treba zaobici, ali dok to skontas, obicno si vec prevaren ili izmanipulisan.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#955 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

Jednom cheater, uvijek cheater :navijacica:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#956 Re: VARANJE !

Post by Walther »

vitamini wrote:
Walther wrote:Varanje je generalno nedostatak karaktera koji je obicno posledjica loseg odgoja ili neke traume u mladosti. Rezultat je nedostatak empatije koji takvim omogucava laz, prevara, manipulaciju, itd, itd. itd. Do partnera, porodice, djece. Efikasnog lijeka nema i svaki pokusaj je uzaludan tj. trosenja vremena. Takve ljudi samo zaobidjes...
Slazem se da takve "ljude" treba zaobici, ali dok to skontas, obicno si vec prevaren ili izmanipulisan.
Svaka skola kosta... ali obicno su i takvi ljudi potrebni da skontas tipicne indikatore ku@rve (muske i zenske) i cijenis one oko sebe.
User avatar
vitamini
Posts: 1002
Joined: 18/05/2008 23:29

#957 Re: VARANJE !

Post by vitamini »

Kosta, naravno da kosta. Samo ko je preveren zna koliko kosta ta skola.

Ali kosta i varalice. Covjek koji je mene prevario dozivio je na tom svom putu ka drugoj zeni tesku saobracajnu nesrecu. Slucajnost...ili Bozja kazna..... :roll:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#958 Re: VARANJE !

Post by Walther »

vitamini wrote:Kosta, naravno da kosta. Samo ko je preveren zna koliko kosta ta skola.

Ali kosta i varalice. Covjek koji je mene prevario dozivio je na tom svom putu ka drugoj zeni tesku saobracajnu nesrecu. Slucajnost...ili Bozja kazna..... :roll:
Karma is a b!tch
User avatar
tiranosaur
Posts: 1545
Joined: 02/10/2013 15:00

#959 Re: VARANJE !

Post by tiranosaur »

Zviz wrote:Varanje u ljubavnim odnosima ima kratke noge, kad tad to procuri na povrsinu. Imate i vidljive simptome, na osvou koji se moze diagnosticirati tezina varanja ...

recimo kod muskarace je karakteristicno da varaju ako uvijek kad dodju kuci odmah idu do frizidera i piju mljeko iz kartona. To je znak iz nekog razloga im je potreban kalcij za kosti - sigurno se gibaju vise nego potrebno. Sto znaci da najmanje vara sa 3 druge. Kad muskarac pusti fine brcine onda to znaci da vas vara sa strankinjama.


Kod zena su dvije karakteristike. A: ako cestu ide na neke sastane u ime firme. Sigruno se lize sa sefom. B: Ako cesto na kucni telefon dobivate pogresne pozive poput: Jel to savez florista BiH? Najmanje racunajte da svaki pogresni pozvin je jedan vise svaler.
vidim ja meni poceli rasti brkovi a mlijeko mi se plaho pije..a zensko sam...sta sad?Koja je tu dijagnoza... :?:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#960 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

krvava wrote:Image


:D :D :D :D
e ova je :lol: :lol: :lol: za zabrinuti se :lol: :lol: :lol: :lol:






mene tako jedan upita, nije iz SA, ozenjen...kaze hocemo li u ribu... :lol: :lol: :lol: :lol: kontam ja sta mu je, sta hoce, bas me zacudi...pa upitah...kako ti to mislis...kaze ustanemo ujutro u 4... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: joj :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#961 Re: VARANJE !

Post by Ramzess Veliki »

Koliko komplicirate radi malo seksa sa strane ... :novine:
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#962 Re: VARANJE !

Post by zonna »

Ramzess Veliki wrote:Koliko komplicirate radi malo seksa sa strane ... :novine:
:thumbup: znam da se ti zezaš ali upravo i jeste tako.
sve je u životu tako jednostavno. problemi nastaju kada se počne komplikovati. neko nešto odradio sa strane. pa šta?
bilo i završena priča...
e, ako krene taj neko da se počne pitati da li je trebao/la, je li fer i pošteno, da li su osjećaji bili ili ne...
gotovo onda, problemi nastaju... bolje bataliti onda obje veze...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#963 Re: VARANJE !

Post by Ramzess Veliki »

zonna wrote:
Ramzess Veliki wrote:Koliko komplicirate radi malo seksa sa strane ... :novine:
:thumbup: znam da se ti zezaš ali upravo i jeste tako.
sve je u životu tako jednostavno. problemi nastaju kada se počne komplikovati. neko nešto odradio sa strane. pa šta?
bilo i završena priča...
e, ako krene taj neko da se počne pitati da li je trebao/la, je li fer i pošteno, da li su osjećaji bili ili ne...
gotovo onda, problemi nastaju... bolje bataliti onda obje veze...
Znam šta pričam ... sve sam to već prošao - i varao i bivao varan. Kao i sad, kao što će biti i ubuduće.
Ako želiš sebi sjebat' život počni se boriti protiv toga, neka te izjeda sumnja i ljubomora, budi posesivan, sumnjičav, nervozan ... ili malo zažmuri na jedno oko, budi dobar, pružaj i uživaj koliko se može realno uživati, ne pretjeruj ni u čemu i nabaci osmijeh.
Tako nekako. 8-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#964 Re: VARANJE !

Post by Mračajski proto »

Varanje <3.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#965 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

Mračajski proto wrote:Varanje <3.


:D
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#966 Re: VARANJE !

Post by Bansuri »

šta si ti ba u vezi ako varaš
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#967 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

Bansuri wrote:šta si ti ba u vezi ako varaš
u vezi je car.
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#968 Re: VARANJE !

Post by Bansuri »

ma niđe tu veze
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#969 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

imaš iskrivljen pogled, realno.
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#970 Re: VARANJE !

Post by Bansuri »

leet wrote:imaš iskrivljen pogled, realno.
:lol:
Rudi33
Posts: 134
Joined: 12/11/2013 12:59
Location: veliko trgovišće

#971 Re: VARANJE !

Post by Rudi33 »

Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. Drugi opet ne bi to nikad učinili.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#972 Re: VARANJE !

Post by Mutivoda »

Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. .
:roll:
-Pravda-
Posts: 37
Joined: 21/08/2013 22:58

#973 Re: VARANJE !

Post by -Pravda- »

samo se umrijet mora
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#974 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. Drugi opet ne bi to nikad učinili.
Slažem se, neki ljudi su samo životinje, treba ih razumjeti
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72879
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#975 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

kritichar wrote:
Rudi33 wrote:Neki ljudi jednostavno imaju pojačani seksualni nagon i moraju varati, i to je tako. Drugi opet ne bi to nikad učinili.
Slažem se, neki ljudi su samo životinje, treba ih razumjeti
ti si npr. majmun :mrgreen:
Post Reply