VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Monroe.
Posts: 90
Joined: 03/09/2013 17:38

#926 Re: VARANJE !

Post by Monroe. »

sarajlija_ba wrote:
Monroe. wrote: Kako vas je lako strolat, to je čudo jedno. :D
Prvo sam udata, a sad sam gay.
Ok. :D
:izet:
Šta "Izet" znači? :D
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#927 Re: VARANJE !

Post by sarajlija_ba »

Monroe. wrote:
sarajlija_ba wrote:
Monroe. wrote: Kako vas je lako strolat, to je čudo jedno. :D
Prvo sam udata, a sad sam gay.
Ok. :D
:izet:
Šta "Izet" znači? :D
Nešto u smislu prcanja u zdrav mozak...zavisno od teksta i konteksta :D
User avatar
Monroe.
Posts: 90
Joined: 03/09/2013 17:38

#928 Re: VARANJE !

Post by Monroe. »

sarajlija_ba wrote:

Nešto u smislu prcanja u zdrav mozak...zavisno od teksta i konteksta :D
A Izet, ima pravo. :D
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#929 Re: VARANJE !

Post by sarajlija_ba »

Monroe. wrote:
sarajlija_ba wrote:

Nešto u smislu prcanja u zdrav mozak...zavisno od teksta i konteksta :D
A Izet, ima pravo. :D
Haj ti na ovu temu da ovdje ne zachatavamo http://www.klix.ba/forum/ja-bih-da-izja ... 81450.html
ZeMska
Posts: 628
Joined: 20/09/2013 17:35

#930 Re: VARANJE !

Post by ZeMska »

sarajlija_ba wrote:
Monroe. wrote:
sarajlija_ba wrote:

Nešto u smislu prcanja u zdrav mozak...zavisno od teksta i konteksta :D
A Izet, ima pravo. :D
Haj ti na ovu temu da ovdje ne zachatavamo http://www.klix.ba/forum/ja-bih-da-izja ... 81450.html
jes vala, dobro ste se sjetili :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#931 Re: VARANJE !

Post by Zviz »

Vrijedi pogledati iz pocetka :D (8 god. vec visi na YuTuti)

User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#932 Re: VARANJE !

Post by alanx »

Dzovanka_Broz
Posts: 20
Joined: 03/09/2013 17:01

#933 Re: VARANJE !

Post by Dzovanka_Broz »

Varanje nije stvar toga kakva je osoba s kojom je u vezi onaj koji vara. To je stvar principa i licnog stava. Karakterni i principjelni ljudi ne varaju zato sto imaju savrsenu vezu, nego zato sto sto im je prevara kao pojam neprihvatljiva. A ljudi koji varaju, varaju sve redom, nebitno s kakvom su osobom.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#934 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

Dzovanka_Broz wrote:Varanje nije stvar toga kakva je osoba s kojom je u vezi onaj koji vara. To je stvar principa i licnog stava. Karakterni i principjelni ljudi ne varaju zato sto imaju savrsenu vezu, nego zato sto sto im je prevara kao pojam neprihvatljiva. A ljudi koji varaju, varaju sve redom, nebitno s kakvom su osobom.
Ne slazem se s tobom...Nego reci ti meni varas li ti ili ne?
Dzovanka_Broz
Posts: 20
Joined: 03/09/2013 17:01

#935 Re: VARANJE !

Post by Dzovanka_Broz »

fantom slobode wrote:
Dzovanka_Broz wrote:Varanje nije stvar toga kakva je osoba s kojom je u vezi onaj koji vara. To je stvar principa i licnog stava. Karakterni i principjelni ljudi ne varaju zato sto imaju savrsenu vezu, nego zato sto sto im je prevara kao pojam neprihvatljiva. A ljudi koji varaju, varaju sve redom, nebitno s kakvom su osobom.
Ne slazem se s tobom...Nego reci ti meni varas li ti ili ne?
Ma ni slucajno. Kakvi.
Sto se ne slazes sa mnom, mislis da postoje ljudi koji prevare dvije cure a zenu nikad?
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#936 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

Dzovanka_Broz wrote:
fantom slobode wrote:
Dzovanka_Broz wrote:Varanje nije stvar toga kakva je osoba s kojom je u vezi onaj koji vara. To je stvar principa i licnog stava. Karakterni i principjelni ljudi ne varaju zato sto imaju savrsenu vezu, nego zato sto sto im je prevara kao pojam neprihvatljiva. A ljudi koji varaju, varaju sve redom, nebitno s kakvom su osobom.
Ne slazem se s tobom...Nego reci ti meni varas li ti ili ne?
Ma ni slucajno. Kakvi.
Sto se ne slazes sa mnom, mislis da postoje ljudi koji prevare dvije cure a zenu nikad?
Eto sad znam da si principjelna i karakterna...


Mislim da postoje zene koje se varaju i zene kojima se to ne moze desiti...A to je samo dio mog razmisljanja (a i stvarnosti) vezano za to. Osim toga ljudi koji varaju u vezi ne varaju sve redom, niti stalno...postoje takvi, valjda....ali su oni dio cjelosti. Tu je mnogo vise sarolikosti.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#937 Re: VARANJE !

Post by WildRedRose »

fantome, kako mislis :
fantom slobode wrote: Mislim da postoje zene koje se varaju i zene kojima se to ne moze desiti...
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#938 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

WildRedRose wrote:fantome, kako mislis :
fantom slobode wrote: Mislim da postoje zene koje se varaju i zene kojima se to ne moze desiti...
zavisi od kombinacije...neka zena sa nekim muskarcem, a i obrnuto...daje sve sto mu je potrebno (i on njoj), pa nema prevare. Ostale/li za njega/nju ne postoje. Bez obzira na godine...(jer imas i fazu mladosti kad muskarac zeli da sazna, pa vara...). Vrlo kompleksan je odgovor...bas bi mi trebalo vremena da obradim sve aspekte.

A neke zene bivaju uvijek prevarene...(pod uvijek podrazumjevam kad im se to cesto desava)...

Uz to, prevara je i dio prica zena po brijacnicama...malo je to i napuhano. Plase se djeca ko sa vjesticama...

Neki i ne mogu da prevare...nece ih niko...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#939 Re: VARANJE !

Post by WildRedRose »

1. razlog, znaci nije da je do zene sto nije prevarena, nego do muskarca, jer se 'uozbiljio'..

a 2. razlog stvarno ne kontam, neke zene bivaju uvijek prevarene ?


Kako objasniti tvoj prethodni odgovor sa mojim pitanjem da ima zena koje su jednom prevarene ? :roll: :D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#940 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

fantom slobode wrote:
WildRedRose wrote:fantome, kako mislis :
fantom slobode wrote: Mislim da postoje zene koje se varaju i zene kojima se to ne moze desiti...
zavisi od kombinacije...neka zena sa nekim muskarcem, a i obrnuto...daje sve sto mu je potrebno (i on njoj), pa nema prevare. Ostale/li za njega/nju ne postoje. Bez obzira na godine...(jer imas i fazu mladosti kad muskarac zeli da sazna, pa vara...). Vrlo kompleksan je odgovor...bas bi mi trebalo vremena da obradim sve aspekte.

A neke zene bivaju uvijek prevarene...(pod uvijek podrazumjevam kad im se to cesto desava)...

Uz to, prevara je i dio prica zena po brijacnicama...malo je to i napuhano. Plase se djeca ko sa vjesticama...

Neki i ne mogu da prevare...nece ih niko...
WildRedRose wrote:1. razlog, znaci nije da je do zene sto nije prevarena, nego do muskarca, jer se 'uozbiljio'..

a 2. razlog stvarno ne kontam, neke zene bivaju uvijek prevarene ?


Kako objasniti tvoj prethodni odgovor sa mojim pitanjem da ima zena koje su jednom prevarene ? :roll: :D

:roll: :D

citaj, nemam sad vremena...pozz
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#941 Re: VARANJE !

Post by lavorpunvode »

Dzovanka_Broz wrote:Varanje nije stvar toga kakva je osoba s kojom je u vezi onaj koji vara. To je stvar principa i licnog stava.
:thumbup:
Dzovanka_Broz
Posts: 20
Joined: 03/09/2013 17:01

#942 Re: VARANJE !

Post by Dzovanka_Broz »

@ wildrose

Dobro ti je odgovorio, mislim da se na ovu temu moze govoriti samo iz licnog iskustva, sve drugo su nagadjanja. Na pr, mozemo navesti slijedece skupine:
1. Ljudi (tipa mene) kojima je prevara neprihvatljiva i koji nikada ne bi varali ne zbog osobe s kojom su nego jer im jednostavno tako licni princip nalaze. Ako osjetim da mi se neko drugi svidja, raskinem, pa pokusam sa osobom koja mi se svidjela. Ako ne uspije, malo oplacem, ali ne vracam se starom momku, nego idem dalje. Naprosto istina na prvom mjestu.
2. Ljudi koji varaju u ovisnosti sa osobama s kojom su, na pr ako je svjestan da je osoba s kojom je kvalitetna i bitna, ne vara u vezi, a ako je u nestabilnoj vezi, ili sa osobom za koji sumnja da takodjer vara, ili ako je ne voli dovoljno, onda vara.
3. Ljudi koji misle samo na seks pa ne gledaju s kim su i bitno im je samo seksualno zadovoljavanje pa to neprestano traze nebitno da li su u ozbljnoj vezi ili ne.
4.
5.
6.
....
12565.

Milion kombinacija i varijacija na temu, nemoguce je stvoriti sablon i utrpati sve ljude. Moguce je iznijeti samo licni stav i objasnjenje istog i nadati se da ces zavrsiti s osobom slicnih razmisljanja.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#943 Re: VARANJE !

Post by Zviz »

Varanje u ljubavnim odnosima ima kratke noge, kad tad to procuri na povrsinu. Imate i vidljive simptome, na osvou koji se moze diagnosticirati tezina varanja ...

recimo kod muskarace je karakteristicno da varaju ako uvijek kad dodju kuci odmah idu do frizidera i piju mljeko iz kartona. To je znak iz nekog razloga im je potreban kalcij za kosti - sigurno se gibaju vise nego potrebno. Sto znaci da najmanje vara sa 3 druge. Kad muskarac pusti fine brcine onda to znaci da vas vara sa strankinjama.


Kod zena su dvije karakteristike. A: ako cestu ide na neke sastane u ime firme. Sigruno se lize sa sefom. B: Ako cesto na kucni telefon dobivate pogresne pozive poput: Jel to savez florista BiH? Najmanje racunajte da svaki pogresni pozvin je jedan vise svaler.
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#944 Re: VARANJE !

Post by CaneBos »

Zviz wrote:Varanje u ljubavnim odnosima ima kratke noge, kad tad to procuri na povrsinu. Imate i vidljive simptome, na osvou koji se moze diagnosticirati tezina varanja ...

recimo kod muskarace je karakteristicno da varaju ako uvijek kad dodju kuci odmah idu do frizidera i piju mljeko iz kartona. To je znak iz nekog razloga im je potreban kalcij za kosti - sigurno se gibaju vise nego potrebno. Sto znaci da najmanje vara sa 3 druge. Kad muskarac pusti fine brcine onda to znaci da vas vara sa strankinjama.


Kod zena su dvije karakteristike. A: ako cestu ide na neke sastane u ime firme. Sigruno se lize sa sefom. B: Ako cesto na kucni telefon dobivate pogresne pozive poput: Jel to savez florista BiH? Najmanje racunajte da svaki pogresni pozvin je jedan vise svaler.
hahahaha...jarrabi..moj coek pije mlijeko iz kartona otkako ga znam a tom je skoro decenija i po..po tom se on nikad nije prestao "gibati" :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#945 Re: VARANJE !

Post by WildRedRose »

@brozuso, ja njega ne pitam te tvoje stavke, to je i meni jasno ... pitam za onaj dio ''neke zene su uvijek prevarene''.. to mi para u usima :roll:


@zviz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#946 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

CaneBos wrote:
hahahaha...jarrabi..moj coek pije mlijeko iz kartona otkako ga znam a tom je skoro decenija i po..po tom se on nikad nije prestao "gibati" :mrgreen: :mrgreen:
unajmi detektiva
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#947 Re: VARANJE !

Post by respo »

varao sam i varat cu ko ne vjeruje i njega cu :-D
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#948 Re: VARANJE !

Post by shmizlica »

a ljubi ga majka :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#949 Re: VARANJE !

Post by respo »

ona je na vikendici
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#950 Re: VARANJE !

Post by eluna »

WildRedRose wrote:@brozuso, ja njega ne pitam te tvoje stavke, to je i meni jasno ... pitam za onaj dio ''neke zene su uvijek prevarene''.. to mi para u usima :roll:


@zviz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
meni je zaparalo uši ono "neke su rođene da budu druge" .... pa zanima šta je sa onima koje su rođene da budu prve i/ili jedine :roll:
Post Reply