VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#126 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

plain vanilla wrote:
whitelegend07 wrote:Obrišem iz života? Prijatelju, volim porodicu, svi od njih su mi ispred mene samog, ali da mi kažu i jednu ružnu riječ na nju, ne bi dobro prošlo.
joj sto ne mogu ovu pricu, Tito dragi
eto ti nju toliko volis da si joj pravio svakakva sranja, ali kad bi neko rekao nesto ruzno o njoj ne bi dobro prosao

pa de bolan kazni sebe, ti si joj lose radio, a ne samo govorio

nije tebi zao nje, tebi zao tebe sto vise neces naci takvu budalu koja ce te voljeti i trpiti

odrasti
Ko je pravio svakakva sranja?? :shock: :?

Prijatelju moj, ja pod "sranja" prema toj curi računam neke totalno bizarne stvarčice, zbog kojih se neko drugi ne bi ni počešao kako treba. Ali mene te stvarčice grizu, jer ona prema meni ni to nije radila. Sad me svaka, i najmanja svađa, tjera na razmišljanje, budi mi grižnju savjesti, jer nije zaslužila ni da je krivo pogledam, a ne šta drugo.

Ovo zbog čega sam došao ovdje, na ovu temu, je prva prava moja glupost prema njoj.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#127 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

Sigurno da hoću brate, jer mi je ta cura dala šansu koju niko nije, voljela me kako niko nikad više neće moći, vidjela u meni što još nijedna nije. Umjesto mene tražila opravdanje za svako moje sranje koje napravim. Sama me opravda čovječe.
onda trollas :wink:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#128 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

plain vanilla wrote:
Sigurno da hoću brate, jer mi je ta cura dala šansu koju niko nije, voljela me kako niko nikad više neće moći, vidjela u meni što još nijedna nije. Umjesto mene tražila opravdanje za svako moje sranje koje napravim. Sama me opravda čovječe.
onda trollas :wink:
???

Jesam napisao "sranje", zato što ja to tako vidim, a ne zato što trollam.
Svjestan sam da je zaslužila samo najbolje u životu i onda mi svaka glupost izgleda kao sranje. Bog te vidio, pišeš k'o da se iza ove riječi "sranje" krije psovanje, degenek, varanje na svakom ćošku. :D

Polako.
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#129 Re: VARANJE !

Post by dita von teese »

whitelegend07 wrote:
plain vanilla wrote:
Sigurno da hoću brate, jer mi je ta cura dala šansu koju niko nije, voljela me kako niko nikad više neće moći, vidjela u meni što još nijedna nije. Umjesto mene tražila opravdanje za svako moje sranje koje napravim. Sama me opravda čovječe.
onda trollas :wink:
???

Jesam napisao "sranje", zato što ja to tako vidim, a ne zato što trollam.
Svjestan sam da je zaslužila samo najbolje u životu i onda mi svaka glupost izgleda kao sranje. Bog te vidio, pišeš k'o da se iza ove riječi "sranje" krije psovanje, degenek, varanje na svakom ćošku. :D

Polako.

Popusti malo prema sebi.

Ne znam, mozda ja stvarno ne procjenjujem dobro ljude, ali meni se cini da si ti benigan.

Nemas ti pojma sta je prevara :) Oprosti sebi, i gledaj da ne napravis kakvu glupost iz takvog emotivnog stanja u kojem se sad nalazis.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#130 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

@valter

Koji k...? :shock:
Čovječe, de ohani malo, šta ti se dešava? Ako se ne slažeš sa mnom, ima i ljepših načina da mi to kažeš, a ne ovako napadati i kao zgražavati se u fazonu:"ja sam puno bolji, svi su bezze". De polako. Ne volim "plahe" ljude koji će i na osnovu nepotpune slike koju imaju o datoj situaciji, dati sebi za pravo vrijeđanje i ostalo. Pisao sam ovdje jer sam se vodio onom:"Više glava je pametnije od jedne", jer sam htio čuti šta drugi, neutralni ljudi misle o tome. Nisam došao da me neko izvrijeđa na pasja kola. No, ako ti ne znaš drugačije, onda se ja tebi izvinjavam, nisi ti kriv. Valjda je to tvoj jedini način. Uživaj.

@dita

A šta ću, takvog me majka rodi, uvijek samokritičan(često i previše), u fazonu, svi valjaju, samo ja nisam dovoljno dobar. Ne znam nikako realno gledati na sebe, džaba. :-D
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#131 Re: VARANJE !

Post by Eluveitie »

Ah da, djevojka je krivac, on je duša slatka, pa mora kad je muško, jadničak..
WTF ljudi. :shock: Pa to je isto ono kad oni silovatelji kažu nakon silovanja maloljetnice da je ona kriva, jer eto nije prekrila oči.

Djevojka koja ide u vezu sa oženjenim jest droljasta, ali nikog time ne povređuje. (sem možda sebe u bližoj budućnosti kad skonta da je bila drolja) Ona je vjerovatno još nezrela, i Bog zna u kojem filmu. Nit je šta potpisala, nit se šta zaklela nit šta kome obećala. Pravi budalu od sebe, al samo od sebe.
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#132 Re: VARANJE !

Post by dita von teese »

Eluveitie wrote:Ah da, djevojka je krivac, on je duša slatka, pa mora kad je muško, jadničak..
WTF ljudi. :shock: Pa to je isto ono kad oni silovatelji kažu nakon silovanja maloljetnice da je ona kriva, jer eto nije prekrila oči.

Djevojka koja ide u vezu sa oženjenim jest droljasta, ali nikog time ne povređuje. (sem možda sebe u bližoj budućnosti kad skonta da je bila drolja) Ona je vjerovatno još nezrela, i Bog zna u kojem filmu. Nit je šta potpisala, nit se šta zaklela nit šta kome obećala. Pravi budalu od sebe, al samo od sebe.

Ja mislim da si ti promasila temu svojim postom, a onda si u sred posta promasila poentu unutar posta...
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#133 Re: VARANJE !

Post by Eluveitie »

dita von teese wrote:
Eluveitie wrote:Ah da, djevojka je krivac, on je duša slatka, pa mora kad je muško, jadničak..
WTF ljudi. :shock: Pa to je isto ono kad oni silovatelji kažu nakon silovanja maloljetnice da je ona kriva, jer eto nije prekrila oči.

Djevojka koja ide u vezu sa oženjenim jest droljasta, ali nikog time ne povređuje. (sem možda sebe u bližoj budućnosti kad skonta da je bila drolja) Ona je vjerovatno još nezrela, i Bog zna u kojem filmu. Nit je šta potpisala, nit se šta zaklela nit šta kome obećala. Pravi budalu od sebe, al samo od sebe.

Ja mislim da si ti promasila temu svojim postom, a onda si u sred posta promasila poentu unutar posta...
Eto ti mi reci koja je poenta moga posta. :) Pametnice, pametnice everywhere :lol:

A spojene su 2 teme u 1, i moj se post odnosi na postove sa prve stranice. :razz:
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#134 Re: VARANJE !

Post by dita von teese »

Eluveitie wrote:
dita von teese wrote:
Eluveitie wrote:Ah da, djevojka je krivac, on je duša slatka, pa mora kad je muško, jadničak..
WTF ljudi. :shock: Pa to je isto ono kad oni silovatelji kažu nakon silovanja maloljetnice da je ona kriva, jer eto nije prekrila oči.

Djevojka koja ide u vezu sa oženjenim jest droljasta, ali nikog time ne povređuje. (sem možda sebe u bližoj budućnosti kad skonta da je bila drolja) Ona je vjerovatno još nezrela, i Bog zna u kojem filmu. Nit je šta potpisala, nit se šta zaklela nit šta kome obećala. Pravi budalu od sebe, al samo od sebe.

Ja mislim da si ti promasila temu svojim postom, a onda si u sred posta promasila poentu unutar posta...
Eto ti mi reci koja je poenta moga posta. :) Pametnice, pametnice everywhere :lol:

A spojene su 2 teme u 1, i moj se post odnosi na postove sa prve stranice. :razz:
Aaaaa, to je u pitanju, nisam citala postove sa pocetka.

Malo mi je prejako poredjenje sa silovateljima i maloljetnicama, pa i za poentu tvog posta :)
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#135 Re: VARANJE !

Post by Eluveitie »

dita von teese wrote:
Eluveitie wrote:
dita von teese wrote:

Ja mislim da si ti promasila temu svojim postom, a onda si u sred posta promasila poentu unutar posta...
Eto ti mi reci koja je poenta moga posta. :) Pametnice, pametnice everywhere :lol:

A spojene su 2 teme u 1, i moj se post odnosi na postove sa prve stranice. :razz:
Aaaaa, to je u pitanju, nisam citala postove sa pocetka.

Malo mi je prejako poredjenje sa silovateljima i maloljetnicama, pa i za poentu tvog posta :)
Pa naki tamo su pisali kao šta je on mogao, kad danas hodaju vake nake po gradu, u tom fazonu. Da nije tih što takve hodaju, nebi bilo prevara. Mrsko mi tražiti ponovo i citirati.. Mene podsjetilo nekako jbg i brzo odreagovah, nisam ni čitala o čemu se dalje pisalo.. :roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#136 Re: VARANJE !

Post by sheilak »

hurmasica:D wrote:Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(
ah, čuj vapaja hurmašičinog :D ne shvatam ovo: ukupno su kolega i njegova supruga 8 ili 10 godina zajedno? možda je to odgovor, ali najbolje da pitaš njega, onako direktno. inače, ne može se to tzv. varanje ni generalizirati, a niti ograničiti na jedan spol. zašto varati, zašto neko vara? možda da potražiš članak lise hilton, eng. novinarke/spisateljice o varanju, mislim da je dala jako dobar odgovor, doduše kao žena, ali mislim da tu nema puno razlike izmedju spolova. :wink:
Last edited by sheilak on 11/08/2013 03:29, edited 1 time in total.
User avatar
Peace of mind
Posts: 79
Joined: 02/11/2012 10:08

#137 Re: VARANJE !

Post by Peace of mind »

whitelegend07 wrote:Ma ja, al' nismo se mi posvađali zbog ove prevare(???), ona je došla tek poslije prekida. Napast će me neke feministice, al' sam stvarno bio očajan, nikad bolesniji nisam bio u životu kao tu noć.

Posvađali smo se(ona sa mnom, što se mene tiče, ja se na nju ne mogu naljutiti nikad i ni zbog čega), zbog nečeg drugog.

U biti, niko nije bio kriv, ali poslije tog događaja sve se promijenilo i jednostavno nije moglo dalje. A volio sam je, volim je i voljeću je, to valjda nikad nije bilo upitno.
Prvo udahni duboko, pa kad se malo smiriš razmisli ponovo i pokušaj da odrasteš, a vremena imaš :-)

Ta tvoja bivša ti je već bila dala nogu, kažeš ne znaš ni zbog čega ste se posvađali, e vidiš ona očito zna, ... možda joj treba pravi muškarac, koji je u stanju voditi je, a ne pekmez kao ti, kome djevojka služi kao oslonac u životu :zoka: , kažem možda al to je jedan od češćih razloga zašto djevojke ostavljaju (kažeš uvjek je ona trpila tvoje ispade i nezrelost, e vidiš ničije strpljenje ne traje vječno) ... dakle i da nisi bio u zijanu s drugom ona te ne bi prihvatila nazad, jer te prekrižila, ... jer da joj je stalo do tebe, prihvatila bi te sigurno nazad jer je prevario nisi, ... bez obzira što si napravio nešto prilično jadno, , ... ona je samo iskoristila tvoju nesigurnost i labilnost da ti nabaci osjećaj krivice i da se elegantno izvuče iz veze koja za nju nema budućnost 8-)

Međutim to je samo jedna od lekcija koju možeš izvući iz svega, ... druga je da si u stanju emocionalne labilnosti svoje probleme rješavao tako što si brutalno iskoristio drugu djevojku kao kompenzaciju za neispunjena očekivanja, ...
dakle, dok ne shvatiš svoje slabosti, opasan si po okolinu, prvenstveno po ženski rod, ... i učini uslugu sebi i nemoj ulaziti ni u kakve nove odnose dok ne postaneš staloženiji i zreliji kao osoba 8) :run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72887
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#138 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

Peace of mind wrote:i učini uslugu sebi i nemoj ulaziti ni u kakve nove odnose dok ne postaneš staloženiji i zreliji kao osoba 8) :run:
Nemoj ga ti savjetovat' Boga ti. :mrgreen:
User avatar
Peace of mind
Posts: 79
Joined: 02/11/2012 10:08

#139 Re: VARANJE !

Post by Peace of mind »

leet wrote:
Peace of mind wrote:i učini uslugu sebi i nemoj ulaziti ni u kakve nove odnose dok ne postaneš staloženiji i zreliji kao osoba 8) :run:
Nemoj ga ti savjetovat' Boga ti. :mrgreen:
ako ti tako kažeš, onda neću, što mi ba prije ne reče :lol: :lol:
i šta ti Bogati znači ova rečenica izvađena iz konteksta :-? :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72887
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#140 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

Ne odvraćaj ga od žena, toliko. :oops:
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#141 Re: VARANJE !

Post by sarajlija_ba »

Samo znam da nikad ne treba reći nikad.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#142 Re: VARANJE !

Post by sheilak »

sarajlija_ba wrote:Samo znam da nikad ne treba reći nikad.
da, i da su razlozi individualni.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#143 Re: VARANJE !

Post by thea »

Po meni muskarci ne varaju, njemu njegova zena vise nije interesantna jer ju je vec oplodio.
Sad trazi novu za oplodnju.

Jedina razlika izmedu muskarca i zene je sljedeca, on zeli reprodukciju do kraja zivota dok zena nema potrebu cijeli zivot biti trudna.
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#144 Re: VARANJE !

Post by lavorpunvode »

thea wrote:Po meni muskarci ne varaju, njemu njegova zena vise nije interesantna jer ju je vec oplodio.
Sad trazi novu za oplodnju.

Jedina razlika izmedu muskarca i zene je sljedeca, on zeli reprodukciju do kraja zivota dok zena nema potrebu cijeli zivot biti trudna.

pa ne bih bas rekla da im je cilj oploditi svalerku :roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#145 Re: VARANJE !

Post by sheilak »

thea argumentira sa čisto biološke/evolucijske tačke gledišta. nedovoljno je to jer je prejednostavno i jer je (opet moram reći) previše uopšteno.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#146 Re: VARANJE !

Post by thea »

lavorpunvode: njegova podsvijest zeli reprodukciju a nakon tog radi razum jer zna da mora placati alimentaciju.

varanje je normalno samo sto to neki ljudi shvacaju kao negativno a da ustvari uopce mozda nije.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#147 Re: VARANJE !

Post by alkalna_baterija »

thea matere ti ne bulazni više :-)

Znači ti bi svog pustila da jasa kuda i kako hoće, da jebe (da prostiš) sve što hoda na dvije noge, a i dalje mu kuhala, prala, čistila, odgajala djecu, dok on tamo uživa sa kojekakvim droljama koje se lijepe na one zauzete? De života ti, povuci ručnu malo s tim teorijama.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#148 Re: VARANJE !

Post by fatamorgana »

thea wrote:Po meni muskarci ne varaju, njemu njegova zena vise nije interesantna jer ju je vec oplodio.
Sad trazi novu za oplodnju.

Jedina razlika izmedu muskarca i zene je sljedeca, on zeli reprodukciju do kraja zivota dok zena nema potrebu cijeli zivot biti trudna.
ma i ona želi reprodukciju ali bez produkcije ....
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#149 Re: VARANJE !

Post by thea »

alkalna_baterija wrote:thea matere ti ne bulazni više :-)

Znači ti bi svog pustila da jasa kuda i kako hoće, da jebe (da prostiš) sve što hoda na dvije noge, a i dalje mu kuhala, prala, čistila, odgajala djecu, dok on tamo uživa sa kojekakvim droljama koje se lijepe na one zauzete? De života ti, povuci ručnu malo s tim teorijama.
ti svog dobro zaposli pa nece imati kad zjale fatati
pa sto mu cistis ribas jajca, sve mu ugodis a njemu dosadno, mislim da je greska u zenama ali ozbiljno
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72887
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#150 Re: VARANJE !

Post by Velkoski »

fatamorgana wrote:
thea wrote:Po meni muskarci ne varaju, njemu njegova zena vise nije interesantna jer ju je vec oplodio.
Sad trazi novu za oplodnju.

Jedina razlika izmedu muskarca i zene je sljedeca, on zeli reprodukciju do kraja zivota dok zena nema potrebu cijeli zivot biti trudna.
ma i ona želi reprodukciju ali bez produkcije ....
Hoće da svršim u nju ali ne želi biti mama

je l' to?
Post Reply