VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#101 Re: VARANJE !

Post by dita von teese »

whitelegend07 wrote:Hvala vam svima, puno različitih mišljenja, nema šta, ali da sam poslije ovoga nešto sad puno pametniji, pa i nisam. :D

I da, volio bih i ja da su samo trzavice i sitnice, ali, vjerujte mi, veća je šansa da sljedeći papa bude musliman, nego da se nas dvoje pomirimo. :(

Sta sve ima na dunjaluku, to nije nista. Ja bih bila presretna da imam osobu koju grize savjest zbog onoga sto si ti uradio.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#102 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Ma ja, al' nismo se mi posvađali zbog ove prevare(???), ona je došla tek poslije prekida. Napast će me neke feministice, al' sam stvarno bio očajan, nikad bolesniji nisam bio u životu kao tu noć.

Posvađali smo se(ona sa mnom, što se mene tiče, ja se na nju ne mogu naljutiti nikad i ni zbog čega), zbog nečeg drugog.

U biti, niko nije bio kriv, ali poslije tog događaja sve se promijenilo i jednostavno nije moglo dalje. A volio sam je, volim je i voljeću je, to valjda nikad nije bilo upitno.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#103 Re: VARANJE !

Post by alkalna_baterija »

Ama čovječe, šta fali ako si se ohladio na drugom mjestu? Po meni, više si pogriješio prema toj djevojci koja je poslužila kao izduvni ventil, sem ako je neka lahkog morala, da prostiš :D nego prema toj svojoj... Raskinuli, imao si pravo da radiš šta hoćeš. Ako se misliš miriti i do sad joj nisi rekao za to, nemoj ni govoriti ako ne bude pitala. :D

I glavu gore, sve se uvijek riješi. Ako ne onako kako smo mi htjeli da bude, onda onako kako je najbolje za nas. ;-)
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#104 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Jbg kriv sam, šta sad? Nisam smio, nisam trebao i gotovo.
"izduvni ventil" je jedina cura kojoj sam lagao. Slagao sam ja njoj tu noć brdo toga. Cura se druži sa mnom, sasvim pristojna djevojka, muški ideal što bi se reklo. Lijepa, ponizna, iskrena, skromna. Sve ono što ja nisam.

Mada priznajem, tu noć nije bila bitna ona. Da se bilo ko našao sa mnom isto bi bilo. Poslije toga sam se onako sit isplakao, nazvao tu bivšu i sve joj rekao. Gdje se nalazim, šta sam upravo uradio, sve. A odnose sa "izduvnim ventilom" sam bitno narušio. Trudimo se i ona i ja, ali vidi i budala da to više nije to.

Jbg sad.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#105 Re: VARANJE !

Post by Steph »

whitelegend07 wrote:A volio sam je, volim je i voljeću je
Jašta ćeš. :mrgreen:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#106 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Zašto ne? :?
Sigurno da hoću brate, jer mi je ta cura dala šansu koju niko nije, voljela me kako niko nikad više neće moći, vidjela u meni što još nijedna nije. Umjesto mene tražila opravdanje za svako moje sranje koje napravim. Sama me opravda čovječe.
Takva se cura ne zaboravlja. Što kaže brat Adil:"i da imam dugi vek, neću s drugom naći lek, ostaću te željan zauvek."

Ili brat Merlin:"Al' još bih, s tvojih dlanova, vode popio i kao nekada led otopio. I ovom ljevicom te zaprosio, mala moja. Al' je za to prekasno..."

Malo više prekasno. :)
Rekoh ti već, ništa meni nju ne može "smanjiti" u mojim očima. Šta god da uradi, sutra da i krene, ne daj Bože, nekom stranputicom, ona je moja i ne stidim je se. Prije će ona sama od sebe ruke dići, nego što ću ja odustati od nje.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#107 Re: VARANJE !

Post by Steph »

Polahko dok ti dođeš sebi, mensčini da si ti onaj što je rek'o da će zauvijek biti s tom dotičnom, jele?



Mislim da ti je ova mnogo pametnija, kakav Adil :lol: kakav Merlin.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#108 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

S Adila radi šta hoćeš, samo mu tu pjesmu i znam, ali Dinu mi ne diraj. :D
Ma jarane, jedina osoba koju sam se zapravo trudio zadržati kraj sebe, otjerao sam je. Nije više tu.

Ima žena brate, ima, ne kažem da neću biti ni s jednom više nikad, možda nešto i u neku ozbiljniju vezu uletjeti. Na kraju krajeva, nisam počekao ni 7 dana, up'o sam u zijan s drugom. Ali nije to to.

Svaka druga biće smiješna, njoj nedorasla. Svaka druga dobiće mrvice srca koje je ONA nepovratno ponijela sa sobom. Činjenica.

Suma sumarum: Žene: DA
Ljubav:NIKAD VIŠE :)
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#109 Re: VARANJE !

Post by Steph »

Hajmo reći da sam nekada davno razmišljao kao ti i sada se smijem sam sebi, ne budali beze. :mrgreen:

Meni su trebala 3 dana. :lol:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#110 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Steph wrote:Hajmo reći da sam nekada davno razmišljao kao ti i sada se smijem sam sebi, ne budali beze. :mrgreen:

Meni su trebala 3 dana. :lol:
Hahahah kralju. :lol:

Ma ja sam ti za onu, sex bez emocija nije sex. A ako ćemo realno, ako hoću emocije, treba mi ona. Nema nje, nema ni emocija. Opet činjenica.

Prva djevojka koju sam imao je ona brate, a evo i zadnja. Pa jebem ti život, donedavno sam ovdje na temi "Ime bebe" tražio ime za bebača, pripremao se. A vidi sad.
Ono jest, mlad sam ja ali...danas izađem u grad s rajom, među njima 3 cure. Svaka mi je glupa, nezanimljiva, nedorasla. Jedna obukla neku ljetnu haljinicu, jbt k'o da gledam u bukvu, a ne u ženu. Ništa. Nula bodova.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#111 Re: VARANJE !

Post by Steph »

Drug, i ja sam 'beskrajno' volio onu što mi je prva dala i razmišljao apsolutno isto kao ti, druga mi nije pomogla, neka od idućih jeste, sada sam 'svoj'. Vjeruj da mi je sada sve to smiješno i zagledam sve što hoda. :mrgreen:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#112 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

A nadam se.
Kad sam je nazvao poslije "zijana", rekao joj sve, zaplakala je onako bešumno, da ne skontam. Ali predugo ja nju poznajem, znam kako diše.

Već sutradan zove, kao, vidim ti si nastavio dalje. Blago tebi, mene je ovo skoro ubilo, znaš i sam. Da je situacija imalo drugačija, ja bih prva bila za to da nastavimo, znaš to, ali iz ovog nema izlaza. E onda sam je ja pitao je li fakat to to, je li me prekrižila iz daljeg života, da bi mi ona rekla: Nikad. Uvijek ću te željeti u svom životu. Pošto ti više ne mogu biti ono što želim, računaj da od danas imaš veliku prijateljicu koja će ti uvijek čuvati leđa.

Još nisam sebi došao od tog svega. Ali ajde, Balašević bi rekao:"sve prave su ljubavi tužne". Valjda nekad budem gdje si ti sad, valjda se nekad budem smijao dok budem čitao sve ovo.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#113 Re: VARANJE !

Post by Steph »

Naravno da će ti to reći ali tu nema prijateljstva, ja ne mogu biti prijatelj sa nekim s kim sam dijelio tjelesne tečnosti, poprilično jednostavno. Najpametnije ti je da je jednostavno obrišeš iz života, nema selameta od daljnje priče s njom, vjeruj mi.

Za početak se ostavi depresivnog Balaša i takve vrste muzike. :roll: Napij se, smotaj, pomaže. :mrgreen:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#114 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

Obrišem iz života? Prijatelju, volim porodicu, svi od njih su mi ispred mene samog, ali da mi kažu i jednu ružnu riječ na nju, ne bi dobro prošlo.

A nisu to tjelesne tekućine samo, to mogu i s drugom(bio sam kreten pa to i demonstrirao). Ima tu još.

A neka Balaša, ona ga je strašno voljela slušati, išli smo i na njegov koncert.

Vidjećemo, ako ljudi žive bez jednog bubrega, mogu i ja s mrvicom srca.

Idem sad spavati, oborio me upravo tvoj recept. :) Laku noć.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#115 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

blud je zakon :mrgreen:
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#116 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

kritichar wrote:blud je zakon :mrgreen:
Znači, ti opravdavaš ovo što uradih? :D
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#117 Re: VARANJE !

Post by gnjev »

Ubit ce vas romantika

Sent from my ST21i using Tapatalk 4
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#118 Re: VARANJE !

Post by Steph »

whitelegend07 wrote:
kritichar wrote:blud je zakon :mrgreen:
Znači, ti opravdavaš ovo što uradih? :D
On bi ti ga odsjek'o. :lol: :mrgreen:

I upravo zbog tog 'još' nema prijateljstva, i upravo zbog tog se okani depresivnog Balaša, heb'o te on :oops:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#119 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

whitelegend07 wrote:
kritichar wrote:blud je zakon :mrgreen:
Znači, ti opravdavaš ovo što uradih? :D
aha, kako da ne

samo vi bludničite, imat ćete se kad kajati :wink:
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#120 Re: VARANJE !

Post by dita von teese »

whitelegend07 wrote:Jbg kriv sam, šta sad? Nisam smio, nisam trebao i gotovo.
"izduvni ventil" je jedina cura kojoj sam lagao. Slagao sam ja njoj tu noć brdo toga. Cura se druži sa mnom, sasvim pristojna djevojka, muški ideal što bi se reklo. Lijepa, ponizna, iskrena, skromna. Sve ono što ja nisam.

Mada priznajem, tu noć nije bila bitna ona. Da se bilo ko našao sa mnom isto bi bilo. Poslije toga sam se onako sit isplakao, nazvao tu bivšu i sve joj rekao. Gdje se nalazim, šta sam upravo uradio, sve. A odnose sa "izduvnim ventilom" sam bitno narušio. Trudimo se i ona i ja, ali vidi i budala da to više nije to.

Jbg sad.
:shock: Ko da si mene opisao. :skoljka: :lol:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#121 Re: VARANJE !

Post by eluna »

whitelegend07 wrote:Jbg kriv sam, šta sad? Nisam smio, nisam trebao i gotovo.
"izduvni ventil" je jedina cura kojoj sam lagao. Slagao sam ja njoj tu noć brdo toga. Cura se druži sa mnom, sasvim pristojna djevojka, muški ideal što bi se reklo. Lijepa, ponizna, iskrena, skromna. Sve ono što ja nisam.

Mada priznajem, tu noć nije bila bitna ona. Da se bilo ko našao sa mnom isto bi bilo. Poslije toga sam se onako sit isplakao, nazvao tu bivšu i sve joj rekao. Gdje se nalazim, šta sam upravo uradio, sve. A odnose sa "izduvnim ventilom" sam bitno narušio. Trudimo se i ona i ja, ali vidi i budala da to više nije to.

Jbg sad.
cijeli post, koji zaista izgleda iskren, kvari ovaj epitet ......a i o tebi govori nešto

i meni se čini da si ti više volio to što je ona znala da opravda sve tvoje gluposti, nego NJU zaista, da si volio nju, a ne njena opravdanja, utjehu bi tražio kod nje, a ne kod druge ........u stvari i nisi tražio utjehu za svoje emocije, nego za svoj srozani ego
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#122 Re: VARANJE !

Post by alkalna_baterija »

whitelegend07 wrote:A nadam se.
Kad sam je nazvao poslije "zijana", rekao joj sve, zaplakala je onako bešumno, da ne skontam. Ali predugo ja nju poznajem, znam kako diše.

Već sutradan zove, kao, vidim ti si nastavio dalje. Blago tebi, mene je ovo skoro ubilo, znaš i sam. Da je situacija imalo drugačija, ja bih prva bila za to da nastavimo, znaš to, ali iz ovog nema izlaza. E onda sam je ja pitao je li fakat to to, je li me prekrižila iz daljeg života, da bi mi ona rekla: Nikad. Uvijek ću te željeti u svom životu. Pošto ti više ne mogu biti ono što želim, računaj da od danas imaš veliku prijateljicu koja će ti uvijek čuvati leđa.

Još nisam sebi došao od tog svega. Ali ajde, Balašević bi rekao:"sve prave su ljubavi tužne". Valjda nekad budem gdje si ti sad, valjda se nekad budem smijao dok budem čitao sve ovo.

Nije to još gotovo, jer se nije završilo psovkama. 8-)
User avatar
rezolutni
Posts: 450
Joined: 07/08/2013 14:53

#123 Re: VARANJE !

Post by rezolutni »

Ne pitaj nikoga za savjet. Ni na forumu niti rodbinu, ili pak najbolje prijatelje/ce. Niko od navedenih ne zna njenu stranu priČe.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#124 Re: VARANJE !

Post by whitelegend07 »

kritichar

Nemoj samo po glavi, svega ti. :lol:

dita

:shock: Da se to nije ova o kojoj pričam regala na forum? :D

eluna

Ne brzaj, sestro. Nemam ja skoro nikakav ego, vjeruj mi. Sebi sam u životu negdje na petom mjestu. Bog i ja znamo, volim nju, nemam nikakvih skrivenih motiva. Jednostavno, volim tu ženu najviše na svijetu i kraj, nema dalje. Nemam namjeru nikome to dokazivati, osim njoj. Ona, Bog i ja znamo da je volim. To je to.

steph

Neka Balaša, čovjek je umjetnik. 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#125 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

whitelegend07 wrote:Obrišem iz života? Prijatelju, volim porodicu, svi od njih su mi ispred mene samog, ali da mi kažu i jednu ružnu riječ na nju, ne bi dobro prošlo.
joj sto ne mogu ovu pricu, Tito dragi
eto ti nju toliko volis da si joj pravio svakakva sranja, ali kad bi neko rekao nesto ruzno o njoj ne bi dobro prosao

pa de bolan kazni sebe, ti si joj lose radio, a ne samo govorio

nije tebi zao nje, tebi zao tebe sto vise neces naci takvu budalu koja ce te voljeti i trpiti

odrasti
Post Reply