VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
hurmasica:D
Posts: 59
Joined: 06/07/2013 13:50

#1 VARANJE !

Post by hurmasica:D »

Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2 Re: VARANJE !

Post by EselamAlejk »

Ima već sto tema ovog tipa.


Razloga je mnogo, od toga da mu je žena dosadila, možda ga žena i psihički ubija, možda nemaju redovan sex, možda ovo možda ono. I nije valjda da misliš da samo muškarci varaju?

Meni je smiješnija pozicija te djevojke s kojom vara ženu, valjda je svjesna da je zamjena i da je obični seksualni objekat, sama sebe ponižava i takvi ljudi su mi nejasni, još ako na to dodam i dijete onda im fakat poželim teške muke. :oops:

Dakle logičnije pitanje je ŽENE zašto sebi dozvoljavate da budete obična zamjena?
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#3 Re: VARANJE !

Post by ho oponopono »

hurmasica:D wrote:Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(

...zašto?! Image... pa jebemu(da prostiš)slinavi kurvari su to, bijedni genitalci, ne vrijedi takvima ni deset žena ni pet kindera, ono tjera po onome što je naučilo! :mrgreen:
splinter
Posts: 7350
Joined: 08/10/2011 12:28

#4 Re: VARANJE !

Post by splinter »

hurmasica:D wrote:Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(
Pa zene vise varaju neg muskarci haman.
User avatar
sadowl
Posts: 1111
Joined: 06/07/2010 13:50

#5 Re: VARANJE !

Post by sadowl »

hurmasica:D wrote:Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(
Vara zato što nije ili ne umije da stavi na vagu, sa jedne strane Ženu i dijete sa druge stane umociti nekoj novoj hanumi.
Kad bude znao pravu vrijednost toga što ima, tad ce i znati cijeniti ili bar mu nece biti tako jadni izgovori.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#6 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

niski životinjski instinkt da raširi svoje gene
kad kod čovjeka nagon pobijedi razum, može se reći da je ta osoba gora od životinje. Životinja se vodi svojim nagonima, ali ona nema razuma i ne možeš je zbog toga kriviti, za razliku od čovjeka, najveće životinje.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63329
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#7 Re: VARANJE !

Post by BarbaDue »

Neki ljudi imaju tako slab karakter da bi prevarili ženu može im presuditi recimo dobar guz ili lijepa sisa ako im se slučajno ponudi.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#8 Re: VARANJE !

Post by WildRedRose »

moje misljenje je da muskarci ne bi u tolikom broju varali da nema toliko zena koje im sluze kao ljubavnice ! Kad prosetas malo kroz grad, 2od 3 se bukvalno nude, sto ponasanjem, sto oskudnim odjevanjem (bukvalno u grudnjaku izadju..) etc..
User avatar
BarbaDue
Posts: 63329
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9 Re: VARANJE !

Post by BarbaDue »

I ta ti je na mjestu ;)
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#10 Re: VARANJE !

Post by Ghost_Rider_XXX »

hurmasica:D wrote:Kolega s posla mi je priznao da vara svoju zenu ..odnedavno kaze ...nije mi jasno ZASTO ?!
Kad sam ga pitala koji je razlog, kaze : "ne znam, jednostavno osjecam s njom ono nesto, kao da sam zaljubljeni tinejdzer".
Eh sad ..ne znam kakva je ta djevojka..samo znam da je mladja od njega ..on ima 29 a ona 23 ..ona slobodna djevojka, prekinula dugu vezu .. On je sa svojom zenom u braku 2 godine a u vezi prije braka bili 8 godina..poznajem mu zenu..lijepa, pametna, ma super je ..on me nervira jer se glupira ! Drag mi je i sve to ali imaju dijete, malac ima godinu, med mali ..ne znam zasto to radi, zeni , djetetu ..sta vidi u tom varanju pored svega sto vec ima ?!
Muskarci, ZASTO ali ZASTO varate ?! :(
Zašto ne obrneš pitanje, zašto žene pristaju da budu u vezi sa nekim ko ima ženu i dijete?! Ne opravdavam idiota koji se kurva dok ga žena i kinderče čekaju kući, ali da nema tih fuksi ne bi ni on imao s kim da vara. sve je to isto.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#11 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

WildRedRose wrote:moje misljenje je da muskarci ne bi u tolikom broju varali da nema toliko zena koje im sluze kao ljubavnice ! Kad prosetas malo kroz grad, 2od 3 se bukvalno nude, sto ponasanjem, sto oskudnim odjevanjem (bukvalno u grudnjaku izadju..) etc..
:thumbup:
User avatar
shmizlica
Posts: 57848
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#12 Re: VARANJE !

Post by shmizlica »

EselamAlejk wrote:
Meni je smiješnija pozicija te djevojke s kojom vara ženu, valjda je svjesna da je zamjena i da je obični seksualni objekat, sama sebe ponižava i takvi ljudi su mi nejasni, još ako na to dodam i dijete onda im fakat poželim teške muke. :oops:

Dakle logičnije pitanje je ŽENE zašto sebi dozvoljavate da budete obična zamjena?
:thumbup:

biti nekome druga violina....ma nema šanse ;-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#13 Re: VARANJE !

Post by ladyblue18 »

Hurmasice da to nije kolega s kojim se muntas? :mrgreen:

Drugo, jesu meni super te kolege s posla koje tek tako onako usput iznose bilo kome da varaju svoju zenu :mrgreen:

Trece, ovo cu spojiti sa postojecom temom
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#14 Re: VARANJE !

Post by fantom slobode »

Neshvatljivo i tendenciozno je lijepiti samo jednom polu da vara...To mnogi i primjetise, tako da ne bi o tome...Osim ako nije upao u istospolnu vezu, taj partner koji vara, radi to sa suprotnim polom.

Nego ja cuh nedavno jednu prekrasnu sto se to uradi...Bazira se na kapitalistickom sistemu ponude i potraznje...Znaci na trzistu razni nude svoje proizvode i usluge. Ako ste nezadovoljni uslugama jedne "firme" (naprosto vas frustrira sto vi kao cijenjeni klijent niste uvijek u pravu), onda pokusate istovremeno kod druge "firme" putem besplatnih promocija da vidite da li su poslovniji... :lol: :lol:
E sad, o karakteru i dijagnozama (makar ja to tako vidim, dijete socijalizma, sta cu) ne bih... U svakom slucaju, svako pravi svoj izbor, neko voli da se bavi seksom sa vise partnera u isto vrijeme, neko se ne bavi seksom nikako - svako bira kako ce. Bitno je samo da je ta osoba dobrog mentalnog zdravlja i bez problema, sto znaci da izbor iste podrzava pozitivno psihicko stanje. Ako je vec sa partnerom koji ne dijeli iste poglede, onda se lijepo, u miru i rahatluku mogu razici - svako na svoju stranu. Bez drama i potrebe da se lijece svoje frustracije na nekom drugom. (jad i bijeda - spletke i lazi, jasan dokaz neformirane licnosti).

Neke "zene" gledaju to bas trzisno... :lol: :lol: :lol: cuh da je velika konkurencija od jedne... :lol: :lol: :lol: pa eto ona ima i uspjeha u odnosu na druge (mala crta zavidnosti i samohvale) :lol: :lol: :lol: ove godine je bilo 3 puta "bez vadjenja", a iduce je cekaju valjda i bolji rezultati :lol: :lol: To ti je kad si na kraju karijere, pa svaki zgoditak godi...pa makar ga postizala u isto vrijeme na vise terena :lol: :lol: sudija zna i ponistiti gol, zbog ofsajda, na semaforu se nista ne mijenja...

Ma meni se cini da tu nikakvih zgoditaka i ne bi, osim autogola u navedenim situacija kad se vara. Naravno polazeci od toga da partneru ne sluzite kao predmet koji se ne upotrebljava. Ako brizljivo i redovno sa puno zara uziva u carima bliskih susreta, ne vidim bas opravdan razlog za izlet...no svi smo mi razliciti, neki nisu nikad, pa moraju to nekad, cak i kad napokon dozive da imaju s kim...
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#15 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio »

BarbaDue wrote:I ta ti je na mjestu ;)
Pa normalnog muškarca normalno seksualno uzbuđuje pogled na normalno žensko tijelo, i što je više to tijelo otkriveno, ili uskom odjećom istaknute sekundarne karakteristike ženskog spola, i što se više žena tako odijeva, u svim situacijama, onda će normalan muškarac kojeg normalno privlači žena, biti u stalnom iskušenju da se ne prepusti sekusalnim maštarijama koje su uvod u pravu prevaru.

Nisam žena, ali valjda i normalnu ženu seksualno uzbuđuje zgodno muško tijelo, pa bi zato i muškarci trebali paziti na stil odijevanja, pogotovo u situcijama u kojima je potrebna koncentracija na ono što je bitno, npr. u poslovnom okruženju.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#16 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

ladyblue18 wrote:Hurmasice da to nije kolega s kojim se muntas? :mrgreen:

Drugo, jesu meni super te kolege s posla koje tek tako onako usput iznose bilo kome da varaju svoju zenu :mrgreen:

Trece, ovo cu spojiti sa postojecom temom
otkako radim samo s muskarcima, ne bi vjerovala sta sam sve naslusala :mrgreen:
pricaju, jer iako znaju da je pogresno, zele da se malo pohvale

a smijesni su mi forumasi koji hoce prebaciti pricu na djevojku
djevojka je slobodna, ne vara nikoga i ima pravo raditi sta hoce

ali se valjda podrazumijeva da musko vara, pa hajmo pricati o djevojci jer ona je grozna, a on je samo musko
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#17 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio »

plain vanilla wrote:
ali se valjda podrazumijeva da musko vara, pa hajmo pricati o djevojci jer ona je grozna, a on je samo musko
Varaju i muškarci i žene, ko više to ne znamo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:
ali se valjda podrazumijeva da musko vara, pa hajmo pricati o djevojci jer ona je grozna, a on je samo musko
Varaju i muškarci i žene, ko više to ne znamo.
pa to nije ni vazno, tema je muskarac koji vara svoju zenu
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#19 Re: VARANJE !

Post by MedenoSrce »

Ghost_Rider_XXX wrote: Zašto ne obrneš pitanje, zašto žene pristaju da budu u vezi sa nekim ko ima ženu i dijete?! Ne opravdavam idiota koji se kurva dok ga žena i kinderče čekaju kući, ali da nema tih fuksi ne bi ni on imao s kim da vara. sve je to isto.
Nekada se moglo za tebe i reci da si fin decko.

Kakvu obavezu prema njegovoj zeni i djetetu ima slobodna 20o godisnjakinja? Da im nije sta obecala? Da nije potpisala sta?

Sto ne mogu ovih muskih racionalizacija, sposoban si da vozis automobil, placas porez, radis, odlucujes, pravis djecu, ... ali kada treba odoljeti grudnjaku, dekolteu, goloj, polugoloj ili obucenoj tada je ona kriva.

A sta znam sto vara, kaze jedan da je poslije prevare bio bolji svojoj zeni
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#20 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio »

plain vanilla wrote:
Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:
ali se valjda podrazumijeva da musko vara, pa hajmo pricati o djevojci jer ona je grozna, a on je samo musko
Varaju i muškarci i žene, ko više to ne znamo.
pa to nije ni vazno, tema je muskarac koji vara svoju zenu
Pa taj muškarac ne bi mogao prevariti svoju ženu da nije bilo žene koja mu je bila saučesnik u prevari, pa ako želimo da utvrdimo motive zašto ljudi varaju svoje partnere onda prevaru ne bi trebali posmatrati kao jednostran čin :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#21 Re: VARANJE !

Post by ladyblue18 »

Ma ljudi ba nit valja on a nit valja ona

Iako njegova krivica je veca, ona samo nema obraza i stida :mrgreen:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#22 Re: VARANJE !

Post by kritichar »

čim vi branite nju jer je ona slobodna, da se naslutiti da bi i vi isto tako postupile
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#23 Re: VARANJE !

Post by shin »

Najjaci su mi ovi sto varaju zenu, a on ustvari samo poslao SMS na koji ga je mlada kolegica sa posla odjebala instant.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:
Great Cornholio wrote: Varaju i muškarci i žene, ko više to ne znamo.
pa to nije ni vazno, tema je muskarac koji vara svoju zenu
Pa taj muškarac ne bi mogao prevariti svoju ženu da nije bilo žene koja mu je bila saučesnik u prevari, pa ako želimo da utvrdimo motive zašto ljudi varaju svoje partnere onda prevaru ne bi trebali posmatrati kao jednostran čin :)
jes, najbolje ukloniti zene s planete da bi muskarci mogli biti vjerni :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla »

kritichar wrote:čim vi branite nju jer je ona slobodna, da se naslutiti da bi i vi isto tako postupile
tako je!

a ovi sto napadaju djevojku bi prevarili svoju zenu, a onda bi za to krivili sise neke zhene
Post Reply