Varanje preko Interneta

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#76 Re: Varanje preko Interneta

Post by pesak »

ih..koliko ima slobodnih koji su totalni kreteni... :-)
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#77 Re: Varanje preko Interneta

Post by pici »

pa po ovome ja sam do sada izvaro preko net-a mogu kHomotno u Ginisovu knjigu recorda uljetet :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#78 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

pici wrote:pa po ovome ja sam do sada izvaro preko net-a mogu kHomotno u Ginisovu knjigu recorda uljetet :D
pici, reci mi ,molim te,kako ti se dopada cyber sex ;-)
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#79 Re: Varanje preko Interneta

Post by pici »

pa imam mala nateknuca na prstićima i desni kažiprst mi je blago deformisan :D išao sam na fizikalne i fizioterapeutkinja mi je masažom ledja i guzova uspjela povratiti funkciju koljena :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#80 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

pici :lol: znala sam da ces se dobro snaci nakon cyber seksa ,to je samo uvertira ;-)
fatal error
Posts: 98
Joined: 18/12/2006 22:38

#81 Re: Varanje preko Interneta

Post by fatal error »

na svu srecu nemam takvih problema u zivotu :D
niti imam koga da varam.....a sve i da imam....sumnjam da bi se nasla neka s kojom bih varao :D
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#82 Re: Varanje preko Interneta

Post by Hendrix »

Facebook je dernek.ba za malo starije i fol ozbiljnije "prijatelje".

Ima pola godine kako odbijam pozive da napravim profil na ovom sranju , šta ja imam svoje slike slati i stavljati hej pazi sad prave podatke o meni i o tome ko sam ja na internetu. Pa to je sekunda posla uzeti nekome identitet , pogotovo jer svi stavljaju prava imena , adrese , neki i telefone , pa onda stavite i broj kreditne usput.

Ali eto nek smo mi svi jarani , pa stavimo malo slika da nam komentarišu , pa šalji poruke pa tamo vamo i onda jednog dana ti dođe poziv curi na Facebook od nekog superzgodnog tipa sa nevjerovatno romantičnom pričom i mišićima i kućom na plaži i autom snova da malo chataju na MSN , pa malo i po webcamu udare ali sve je to kao jarani naravno...nemate se šta brinuti, vaša djevojka vas voli i dalje. :lol:
spekulant
Posts: 177
Joined: 23/07/2008 19:24

#83 Re: Varanje preko Interneta

Post by spekulant »

@hendrix

a po kojoj logici je veca vjerovatnoca da se to desi na facebooku nego u RL? :-)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#84 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

. . .
Last edited by Aurora Borealis on 11/10/2008 19:12, edited 1 time in total.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#85 Re: Varanje preko Interneta

Post by mamica papucarka »

ja nemam niti ijedno musko na Facbooku :D imam 14 prijateljica :D
spekulant
Posts: 177
Joined: 23/07/2008 19:24

#86 Re: Varanje preko Interneta

Post by spekulant »

Aurora Borealis wrote:
spekulant wrote:@hendrix

a po kojoj logici je veca vjerovatnoca da se to desi na facebooku nego u RL? :-)
Daleko veća. Kada govorimo o RL trebaš uzeti u obzir više faktora: sramežljivost, introvertnost osobe, manjak samopouzdanja, strah od 'prilaženja' nekome, nesposobnost za uspostavljanje direktnog i izravnog kontakta s nekim novim..itd.
Sve te barijere se na netu gube i brišu.Možeš biti ko hoćeš, kakav hoćeš, pa i kad hoćeš.Elem mogoćnosti su haman beskrajne :) Pri tom imaš vremena da se polahko oslobađaš pred nekim, da se postepeno upoznajete, pa tek onda prelazite na 'višu stepenicu'.
Ovi koji ismijavaju prevaru preko interneta, očito nisu doživjeli slično. Ja jesam, i meni nije nimalo smiješno.
zao mi je sto si to dozivjela i nisam se htio ismijavati ako je tako ispalo. ja nisam dozivio (makar se nadam :-? ) jedino sto zelim reci je da nije facebook sam po sebi negativan, nego da ga ljudi mogu koristiti u negativne svrhe.. i sad kao, ako ti cura/momak nema FB, mozes biti mirniji/a ili sta? gledaj s pozitivne strane, makar si saznala kakva je ta osoba. niko ne zasluzuje niti treba biti zadovoljan osobom koja ne vara samo zato sto je stidljiva i nema samopouzdanja u RL.
zelim da ljudi prestane krivit FB za neke stvari koje ljudi preko njega rade.
hrizantema
Posts: 94
Joined: 09/10/2007 14:15

#87 Re: Varanje preko Interneta

Post by hrizantema »

hm, igrom prilika , upoznao sam dosta osoba zenskog spola prije nekih 5-6 godina preko interneta.Cak sam i djevojku izgubio preko interneta, zbavio sam njenoj bolesnoj sestri komp, nastimao joj internet(tad je bio p1) da joj se nadje kao razonoda u teskoj bolesti, a na kraju, ispostavilo se da mi je to doslo glave, bar sto se tice moje tadasnje djevjoke.S kojom sam bio 5 godina u vezi, da napomenem! Iz price njenih , tip koji je to uradio je bio nekakav gastarbajter ,cak sta vise ruzniji od mene, heheh,a nije znao dvije recenice sastaviti kako treba, al et... i na kraju, i mene zapade internet veza. Sad sam sretno ozenjen i imam jedno prekrasno dijete. A da neko kaze da veze preko neta ne mogu biti realne, grdno se varaju, jer je to , u stvari isto kao normalno upoznavanje. Al duga je to prica.....
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#88 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:16, edited 1 time in total.
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#89 Re: Varanje preko Interneta

Post by Hendrix »

Ja sam ono napisao jer mi se prijatelju to desilo , on često čita ovaj forum pa sam dosta konto da li da stavim ili ne, skontaće ko je sigurno. Kao što Aurora reče ti na netu možeš biti bilo ko, i onda vjerovatno ispočetka to počinje iz znatiželje , neće niko skontati naravno, to je tamo neki tip sa kraja svijeta, ima fine slike pa zašto ne zezati se malo.
Eh a nakon nekog vremena svi ti komplimenti i folovi zavodnički dadnu snagu onom sramežljivom djelu da nestane i otvori se pandorina kutija. Inače u RL od toga nema ništa, takvi tipovi zavode sex bombe i uopšte ne bi ni pogledali neku sramežljivu djevojku koja još i ima momka a i svakog trena to može neko vidjeti i momku reći. A na kraju taj tip tamo može biti i neki debeli perverznjak koji se nakupio slika modela sa neta pa vara djevojke zar ne? Uglavnom drug mi je nakon par mjeseci došao sebi i tada sam vidio ustvari koliko je moćan FB i chat uopšte. Pričao mi je kako je nalazio curu u 3 ujutro na MSN-u, kako je nabavila webcam fol da s jaranicama chata i onda joj je jednom instaliro antivirus i pronašao u received files folderu ( jer ona veze nema da se to treba brisati ako već varaš momka i daješ mu Pc ) te slike lika i jebiga lavina se pokrenula. Ona je također bila pametna da ostavi logovanje chata na MSNu tako da je čovjek pročitao dosta toga i mogu samo zamisliti kako mu je bilo , užas.

Uglavnom , ja nešto kontam , ako su to sve profili za druženje kako to da svi stavljaju slike na kojima maksimalno žele izgledati zavodnički,sexy i šta ja znam kako već samo ne "jaranski". :-D
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#90 Re: Varanje preko Interneta

Post by metal_rules_cura »

Malo ljudi izgleda shvata da ziv covjek sve moze ukoliko to zeli. Bilo pozitivno, bilo negativno!

I nevezano za nacin. Prema tome, meni net nije nista razlicito u odnosu na bilo koji drugi nacin. Ko komunicira sa nekim preko neta, ok, napisala sam vec, a ukoliko odluci preci na visu stepenicu od toga onda je to nesto sto bi uradio i u stvarnom zivotu samo malo kasnije. Nikakva razlika. Na kraju se sve svede na isto i potpuno je svejedno na koji je nacin. Tome nije uzrok net niti bilo koja stranica vec neadekvatna osoba. Samo, ljudi su skloni u svemu traziti krivicu samo ne u sebi, svojim propustima i pogresnim izborima.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#91 Re: Varanje preko Interneta

Post by mamica papucarka »

Hendrix wrote:Ja sam ono napisao jer mi se prijatelju to desilo , on često čita ovaj forum pa sam dosta konto da li da stavim ili ne, skontaće ko je sigurno. Kao što Aurora reče ti na netu možeš biti bilo ko, i onda vjerovatno ispočetka to počinje iz znatiželje , neće niko skontati naravno, to je tamo neki tip sa kraja svijeta, ima fine slike pa zašto ne zezati se malo.
Eh a nakon nekog vremena svi ti komplimenti i folovi zavodnički dadnu snagu onom sramežljivom djelu da nestane i otvori se pandorina kutija. Inače u RL od toga nema ništa, takvi tipovi zavode sex bombe i uopšte ne bi ni pogledali neku sramežljivu djevojku koja još i ima momka a i svakog trena to može neko vidjeti i momku reći. A na kraju taj tip tamo može biti i neki debeli perverznjak koji se nakupio slika modela sa neta pa vara djevojke zar ne? Uglavnom drug mi je nakon par mjeseci došao sebi i tada sam vidio ustvari koliko je moćan FB i chat uopšte. Pričao mi je kako je nalazio curu u 3 ujutro na MSN-u, kako je nabavila webcam fol da s jaranicama chata i onda joj je jednom instaliro antivirus i pronašao u received files folderu ( jer ona veze nema da se to treba brisati ako već varaš momka i daješ mu Pc ) te slike lika i jebiga lavina se pokrenula. Ona je također bila pametna da ostavi logovanje chata na MSNu tako da je čovjek pročitao dosta toga i mogu samo zamisliti kako mu je bilo , užas.
Uglavnom , ja nešto kontam , ako su to sve profili za druženje kako to da svi stavljaju slike na kojima maksimalno žele izgledati zavodnički,sexy i šta ja znam kako već samo ne "jaranski". :-D
ccc, cura imala puno povjerenje, a on zavirivo u njene fajlove. pa jel tip bio go, sta li vec..., pa je lavina pokrenuta :-)
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#92 Re: Varanje preko Interneta

Post by Hendrix »

Hehe imao je i on povjerenje, ali sumnjiva mu je bila valjda već, uglavnom slike su išle od nekih nevinih ,fin dečko neki , pa onda go do pasa pa onda... :-D i što je njemu palo najteže s njim nikada nije pričala o sexu ili takvim stvarima kao s tim likom, iako je on nekad započinjao , pred njim je bila ma nema dalje, ali je zato imala ovamo frajera da se dobro ispriča i nagleda. :)
Nisu nikada imali nekih problema u vezi uopšte, 100 puta smo sjedili zajedno, pa oni su zaljubljeni godinama bili, ili se bar tako činilo, i on mi je rekao da je osjetio kako je to nekako naglo presječeno, jebga sudbina valjda i malo Facebooka. :-D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#93 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

. . .
Last edited by Aurora Borealis on 11/10/2008 19:13, edited 1 time in total.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#94 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Aurora Borealis wrote:Facebook je zlo u svom punom obličju. :-D Dernek.ba je.. ne bih ni komentarisala :D Kad vam ja kažem :D
Šta fali derneku :P :oops: :D :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#95 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:18, edited 1 time in total.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#96 Re: Varanje preko Interneta

Post by callmethebreeeze »

Aurora Borealis wrote:
Layne wrote:
Aurora Borealis wrote:Facebook je zlo u svom punom obličju. :-D Dernek.ba je.. ne bih ni komentarisala :D Kad vam ja kažem :D
Šta fali derneku :P :oops: :D :D
Otkud ti :P Fali koja dobra čistka, kojom bi se maloljetnice u obnaženim izdanjima uklonile sa stranice, između ostalog. :oops: Je l' to imaš profil tamo? Priznaj :P :D
daj mi par nickova :D , da se registrujem i ukorim ih. mislim da ce me poslusati.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#97 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Aurora Borealis wrote: Otkud ti :P Fali koja dobra čistka, kojom bi se maloljetnice u obnaženim izdanjima uklonile sa stranice, između ostalog. :oops: Je l' to imaš profil tamo? Priznaj :P :D
Eo malo :D Ma jok, ba šta ti je, ovo ja malo da te isprovociram :D
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#98 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

callmethebreeeze wrote:daj mi par nickova :D , da se registrujem i ukorim ih. mislim da ce me poslusati.
Ma ništa callma, ja ih ukorio, al znaš ovu današnju omladinu, samo inat i prkos. Slijedeću put još obnaženije :D
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#99 Re: Varanje preko Interneta

Post by callmethebreeeze »

Layne wrote:
callmethebreeeze wrote:daj mi par nickova :D , da se registrujem i ukorim ih. mislim da ce me poslusati.
Ma ništa callma, ja ih ukorio, al znaš ovu današnju omladinu, samo inat i prkos. Slijedeću put još obnaženije :D
nista, moracu i ja, kontam dvojicu ce poslusati. koje su starosne dobi? ja bih korio ove do jedno 19 godina, sve preko su izgubljeni slucajevi.
:D :D :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#100 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:18, edited 1 time in total.
Post Reply