Varanje preko Interneta

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#101 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Aha, da me nađeš, a kako ti znaš sve ove nickove :P
Sve upućuje na to da si TI TA koja ima profil na ovoj, nadasve cool, stranici :D
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#102 Re: Varanje preko Interneta

Post by callmethebreeeze »

Aurora Borealis wrote:
callmethebreeeze wrote: daj mi par nickova :D , da se registrujem i ukorim ih. mislim da ce me poslusati.
Ukucaj u njihov pretraživač po slobodnom nahođenju složenice i polusloženice tipa: swatka_mawa; littlle_ blondie; opasna; želim_te; samo_tvoja ili slično :D :D i izbaciće ti čitavu gardu našeg posrnulog podmladka :D
Ima da ih koriš do prekosutra, i još da ti ostane :D
protiv te posasti se insan mora ozbiljno boriti. cekacu jednom da mi zena materi u posjetu ode, pa cu onda citav jedan vikend potrositi na spasavanju bosanki koje skrenuse s pravog puta.
:D :run: :bih:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#103 Re: Varanje preko Interneta

Post by callmethebreeeze »

Layne wrote:Aha, da me nađeš, a kako ti znaš sve ove nickove :P
Sve upućuje na to da si TI TA koja ima profil na ovoj, nadasve cool, stranici :D
ona je o tome samo citala.
:D :oops: :run:
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#104 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Nego ova želim_te mi izgleda privlačno :oops:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#105 Re: Varanje preko Interneta

Post by callmethebreeeze »

Layne wrote:Nego ova želim_te mi izgleda privlačno :oops:
ne gumo to sad, na poslu sam. ali nije nick tesko zapamtiti.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#106 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

callmethebreeeze wrote:
Layne wrote:Nego ova želim_te mi izgleda privlačno :oops:
ne gumo to sad, na poslu sam. ali nije nick tesko zapamtiti.
A i mislio sam na nick :D Ne moŽem provjerit :D
Nisam registrovan :( :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#107 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:18, edited 1 time in total.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#108 Re: Varanje preko Interneta

Post by mamica papucarka »

vala ja se sa cekerom slikala za facebook :lol: frisko sa pijace :D
Nikakva sexi poza, nista, vec me muz sliko sa prozora kako vucem ceker pun mrkve i krompira :lol: Hajd rekoh nek imam frisku za facebook. Jesam majke mi :oops: :-D
A vi vamo spominjete neke seksi poze i sl. Ja jos nikoga nisam vidjela u tim nekim pozama. Sve normalne slike. I super mi je jer sam napokon kontaktirala sa nekim ljudima koje nisam dugo cula :) Inace, je pravo dosadno.Niko nista ne pise. bas ko mailbox :D
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#109 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

mamica papucarka wrote: Nikakva sexi poza, nista, vec me muz sliko sa prozora kako vucem ceker pun mrkve i krompira :lol: Hajd rekoh nek imam frisku za facebook.
Nekome je i ovo sexy :lol: :lol:
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#110 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:18, edited 1 time in total.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#111 Re: Varanje preko Interneta

Post by mamica papucarka »

Aurora Borealis wrote:
mamica papucarka wrote:vala ja se sa cekerom slikala za facebook :lol: frisko sa pijace :D
Nikakva sexi poza, nista, vec me muz sliko sa prozora kako vucem ceker pun mrkve i krompira :lol: Hajd rekoh nek imam frisku za facebook. Jesam majke mi :oops: :-D
A vi vamo spominjete neke seksi poze i sl. Ja jos nikoga nisam vidjela u tim nekim pozama. Sve normalne slike. I super mi je jer sam napokon kontaktirala sa nekim ljudima koje nisam dugo cula :) Inace, je pravo dosadno.Niko nista ne pise. bas ko mailbox :D
Ma facebook je kulturni dernek mamice :) Odi na izvorni dernek.ba i sve riječi su suvišne :D
Čuj ko mailbox :lol:
doduse, kod mene su prijateljice uglavnom zenetine :D razmjenjujemo recepte na facbooku :thumbup: :mrgreen: , tracamo muzeve i slicno :D
ja pravo iznenadjena jer vi pominjete nekakav kurvaluk da prostite na izrazu :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#112 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:18, edited 1 time in total.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#113 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Aurora Borealis wrote:E mamice, nisu svi poštena čeljada ko' mi :oops: :D A ni facebook nije za toga namijenjen, tj. nije ;-) ali pred očima javnosti :P Ali kažem ti, samo ti ukucaj onu drugu stranicu, sita ćeš se načuditi gdje nam omladine ode :roll: Ima svega, samo ne recepata :D :lol:
A recepti za dobar provod :oops: :lol:
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#114 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:19, edited 1 time in total.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#115 Re: Varanje preko Interneta

Post by Layne »

Aurora Borealis wrote:Ne htjedoh to navesti, pa poslije da me optužuju na blud da navodim ovudaN :oops: :D Ne traži vraga ti Layne, 'si čuo :D
Čuo i primio k znanju :D
Al ja nisam mislio ni na kakve bludne ragnje, nego na slijedeće:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 1&start=75

Vidi kolko dobrih sugestija ima :D :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#116 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

. . .
Last edited by Aurora Borealis on 11/10/2008 19:14, edited 1 time in total.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#117 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

Bond_JaneBond wrote:@Mina_sa, ti si k'o i ja..To zavisi od osobe..npr. neko vece smo kolegica s posla i ja bile na predizbornom skupu..i ona je cijelo vrijeme smekala jednog slatkog mrkog, nismo mu ni ime znale..da bi nakon sto se zavrsio skup, prisla covjek i ne znajuci ko je, je l' u vezi, ili bilo sta drugo, rekla nesto u stilu "E ja bih voljela da se upoznamo ako nije problem :oops: :-D !"..Njen komentar na moje "svaka ti cast" je bio, "bas me briga" mozda ga nikad vise necu vidjeti, a ja ne znam, mozda je dobila i broj telefona, znajuci kakva je potrudice se.
Ja to ne bih uradila pa sve da je doticni bijeli konj iz bajke.. :lol:
I da dok smo bile na tom skupu, odmah je i meni pronasla zrtvu (covjeka koji me apsolutno ne zanima bas kao ni onaj njen) za kojeg se ispostavilo da je ozenjen (hvala Bogu) -tako da me nece gnjaviti provodadzisanjem.
A to kad partneri imaju profil na derneku/facebooku/poljubac i slicnim stranicama nikad ne zavrsi dobro...
hm,nije bas tako,ako neko planira ili zeli prevariti nekoga,moze se desiti i bez pomoci interneta
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#118 Re: Varanje preko Interneta

Post by otherside »

Bond_JaneBond wrote:Ma znam, ali je na net-u lako pobrisati tragove i zamesti trag.
....i glumiti macana ili manekenku :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#119 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

Bond_JaneBond wrote:Ma znam, ali je na net-u lako pobrisati tragove i zamesti trag.
BJB,znas kako razmisljam o ovom:ako nisam zadovoljna sadasnjom vezom,brakom,sta god,teznja ka "takvim"promjenama ce biti primjenjna ne smao na poslu,vani,kod raje,vec i na internetu,bilo gdje,ali si u pravu lakse je obrisati sve,ali vlastito nezadovoljstvo ce i dalje neobirsano setati vlastitim novim mislima :-)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#120 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

otherside wrote:
Bond_JaneBond wrote:Ma znam, ali je na net-u lako pobrisati tragove i zamesti trag.
....i glumiti macana ili manekenku :D
ma samo napravis licni poziv na kafu ,nakon tri javljanja,i eto problem rijesen,osim ako mozda na kafu dodje zamjenik/ica,o la la la :lol:
WizzardFromBOZ
Posts: 664
Joined: 21/01/2007 17:14
Location: where beautiful one day is, perfect the next.

#121 Re: Varanje preko Interneta

Post by WizzardFromBOZ »

Aurora Borealis wrote:Facebook je zlo u svom punom obličju. :-D Dernek.ba je.. ne bih ni komentarisala :D Kad vam ja kažem :D
evo procitah sad sve sto je napisano do sada. tema je varanje preko interneta, a na kraju ispade varanje preko facebook-a (jer je on eto "zlo u svom punom oblicju").

ne znam da li sam se do sada ikada javljao na ovom podforumu (mada imam ravno 700 postova na sa-x) i sad mogu reci da je jucer bilo upravo mjesec dana kako sam se registrirao na facebook-u. do sada sam "stekao" preko 100 prijatelja, u najvecem broju slucajeva to su osobe koje sam odranije poznavao, ali koje zive kojegdje sada. dogodilo mi se tako da sam uspostavio kontakt s desetak osoba s kojima nisam bio u bilo kakvom kontaktu jos od 1991/1992 godine.

dakle, moje iskustvo s facebook-om nema ni slicnosti sa "zlom u svom punom oblicju". osobno mislim kako toga ima kako na ovom forumu tako isto i u realnom zivotu. tko hoce varati on/ona ce to znati naci i iskoristiti. facebook je mozda ponajmanje pogodan za to, jer je takav da se moze porediti s komsijama s jedne i druge strane ulice u kojoj zivis a zelis da svaku noc pravis dernek kod kuce i jos da mislis kako nitko to nece znati. malo morgen. meni dolaze (skoro) sve poruke (osim PP) koje posalju jedni drugima svi koji su na listi mojih prijatelja i jasno vidim tko je kakav i da li flertuje. od preko 100 na listi jedva par njih to radi otvoreno (a i tom slucaju je najcesce vidljivo da se isti dobro poznaju).

na facebook listi prijatelja imam i osobu koja je s ovog foruma (ustvari vjerujem da je jos par takvih) i koju veoma cijenim i ne pada mi na pamet da se ponasam ko da mislim manjom glavom....:)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#122 Re: Varanje preko Interneta

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 21/11/2010 14:19, edited 1 time in total.
vlado6
Posts: 14
Joined: 10/06/2007 13:29
Contact:

#123 Re: Varanje preko Interneta

Post by vlado6 »

To je cista glupost!
newbloke
Posts: 256
Joined: 13/09/2008 08:51

#124 Re: Varanje preko Interneta

Post by newbloke »

nije varanje sve dok dok nema fizickog.... :D po mom...
i sto manje znam sretniji sam :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#125 Re: Varanje preko Interneta

Post by ljubav_aha »

Aurora Borealis wrote:
WizzardFromBOZ wrote:
Aurora Borealis wrote:Facebook je zlo u svom punom obličju. :-D Dernek.ba je.. ne bih ni komentarisala :D Kad vam ja kažem :D
evo procitah sad sve sto je napisano do sada. tema je varanje preko interneta, a na kraju ispade varanje preko facebook-a (jer je on eto "zlo u svom punom oblicju").

Sarkazam koji izgleda nije prepoznat.
EDIT: Imala sam profil na istom, znam kako stvari funkcionishu, i znam da nije ni satanino djelo u svom punom obliku, ni zlo, ni shejtanska posla. Kad sam doshla do cifre 230 i neshto prijatelja, ukinula sam profil jer je izgubio svoj smisao. Dodaju te od turaka, pa nadalje.
Nisi shvatio 'ton' onog mog posta, ali ajde...
sto je sa opcijom "ignore"
Post Reply