VALENTINOVO

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Saian
Posts: 15373
Joined: 08/04/2004 21:50

#101

Post by Saian »

ma i ja stojim zapravo sjedim iza svojih rijechi, al smo se mogli potrudit makar da hornsu ne pokvarimo apetit :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#102

Post by mIRCerka »

tempora wrote: Apsurdno mi je gledati kako pojedini ljudi pate i sa strepnjom docekuju ovakve dane jer se plase da ih se niko nece sjetiti ili im pokloniti nesto kroz sto bi mogli osjetiti da su vrijedni paznje.
A cinjenica jeste da u nasoj zemlji a i u nekim drugima, mnogi zive na korici hljeba i da za Valentinovo nisu ni culi jer jedini zvuci koji dopiru do njih su izgladnjela crijeva.
Znam da sam glupi idealista, ali kada bi smo na ovaj dan staroj i nemocnoj komsinici skuhali caj i poklonili joj tren paznje, mozda bi Valentin imao neko drugo znacenje.
Ili mi se to samo cini, na cemu cu se izvinuti svima onima koji u ovom danu poklanjaju dio sebe.
Image
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#103

Post by horns&drums »

mIRCerka wrote:pa ovaj...nemaju taj broj :lol: :lol:
Extra small? Pa evo dacu ti ja jedan svoj pa mozes isplesti jedno deset takvih :D:D

Jebe ti se, imas u narednih 10 godina unaprijed poklon za Valentine :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#104

Post by mIRCerka »

horns&drums wrote:
mIRCerka wrote:pa ovaj...nemaju taj broj :lol: :lol:
Extra small? Pa evo dacu ti ja jedan svoj pa mozes isplesti jedno deset takvih :D:D

Jebe ti se, imas u narednih 10 godina unaprijed poklon za Valentine :D :D
hehe znala sam ja da ces ti pogresno protumaciti to :D
nema veze, kako god, bitno je da ima plishanu postavu da ne grebe :D:D:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#105

Post by horns&drums »

Vidi se da si amaterka. Pravi nakurnjak ima unutra jelenju kozu koja te stimulira i tako se na Bjelasnici krate duge zimske noci. Sto s Desankom, sto sa hanumom :D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#106

Post by mIRCerka »

horns&drums wrote:Vidi se da si amaterka. Pravi nakurnjak ima unutra jelenju kozu koja te stimulira i tako se na Bjelasnici krate duge zimske noci. Sto s Desankom, sto sa hanumom :D:D
jel fakat ima? nisam to znala :D:D:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#107

Post by horns&drums »

E vala nek' ti i medo nesto pokaze, ne moram ja sve :D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#108

Post by mIRCerka »

horns&drums wrote:E vala nek' ti i medo nesto pokaze, ne moram ja sve :D:D
nemoj da ti veceras ispalim vatromet sa balkona, da ti osvijetlim trenutke :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#109

Post by horns&drums »

Pricekaj da se uvjerim ko je kandidatkinja pa mozes i kameru dovuci ako zelis :D:D
ViTeZ93
Posts: 121
Joined: 13/07/2004 15:21

#110

Post by ViTeZ93 »

Svim zaljubljenim krscanima zelim sve najbolje neka se provedu za Svetog Valetina, a muslimanima i muslimankama koji zele da oponasaju krscane zelim da se sto brze probude i da se okane tog krscanskog oponasanja, jer nestoji nama da slavimo Svetog Valentina!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#111

Post by mIRCerka »

Image

narode, ugodno veche vam zelim :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#112

Post by mIRCerka »

ViTeZ93 wrote:Svim zaljubljenim krscanima zelim sve najbolje neka se provedu za Svetog Valetina, a muslimanima i muslimankama koji zele da oponasaju krscane zelim da se sto brze probude i da se okane tog krscanskog oponasanja, jer nestoji nama da slavimo Svetog Valentina!
a ti idi, objesi se i tako nam svima ucini uslugu :D
User avatar
Ares_Kane
Posts: 85
Joined: 17/12/2004 09:51
Location: Sarajevo

#113

Post by Ares_Kane »

Vitez, ma pusti kraju, neka radi ko sta hoce, samo neka se ne zale kako se nema para...izgleda da se ima para i previse cim ih trosimo na gluposti i kada nasjedamo zapadnoj kampanji, ekonomsko potrosackoj sa predznakom turbo...

dobar covjek i drzavljan jeste potrosac ako ne trosis tada si terorist i fanatik...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#114

Post by pitt »

Vidi pacenika sto nemaju nikog da vole sto se javljaju :D:D:D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#115

Post by novalic »

Ares_Kane wrote:Vitez, ma pusti kraju, neka radi ko sta hoce, samo neka se ne zale kako se nema para...izgleda da se ima para i previse cim ih trosimo na gluposti i kada nasjedamo zapadnoj kampanji, ekonomsko potrosackoj sa predznakom turbo...

dobar covjek i drzavljan jeste potrosac ako ne trosis tada si terorist i fanatik...

kakve veze ima zapadna kampanja i sveti valentin ? :-?
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#116

Post by dEnI_tz »

Svim zaljubljenim sretno valentinovo
a onim koji nisu zaljubljeni puno srece u zaljubljivanju :) :-D

http://duri87.blogger.ba
SF-Mujo
Posts: 128
Joined: 23/12/2003 00:00
Location: Atlanta

#117

Post by SF-Mujo »

Oko 498 godine papa Gelasius je deklarisao da se Sveti Valentin slavi Februara 14. Cak i danas taj praznik se ne slavi u vecini krscanskih drzava! A vi, dragi moji muslimani, potrcite i slavite ga vise od samog Pape.
I nemojte zaboraviti kupiti sebi i dragoj/dragom lancic sa zlatnom figuricom Isusa. Kako ste krenuli uskoro cete poceti i Bozic slaviti. A kad dodje Uskrs, popusite im do jaja tako da se kompletirate kao osobe.
Nista me na svijetu ne nervira vise nego glupost i neznanje!
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#118

Post by pitt »

Ja i uskrs slavim.....obavezno jaja farbam :D:D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#119

Post by pitt »

Mujaga nam je nesto puko. Cas fali cafire americke, cas se dere po braci sto slave cafirske praznike :roll: Helem, nikad mu ugoditi. :D Mujaga, da nis gluho bilo sinoc nogu popio a ko bekan vec izletio par joja za poklon? :D:D:D
SF-Mujo
Posts: 128
Joined: 23/12/2003 00:00
Location: Atlanta

#120

Post by SF-Mujo »

Ha ja jebote, kakva su vremena dosla nesmijes vise nikome ni reci da si musliman u Sarajevu.
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#121

Post by Toozla »

SF-Mujo wrote:Oko 498 godine papa Gelasius je deklarisao da se Sveti Valentin slavi Februara 14. Cak i danas taj praznik se ne slavi u vecini krscanskih drzava! A vi, dragi moji muslimani, potrcite i slavite ga vise od samog Pape.
I nemojte zaboraviti kupiti sebi i dragoj/dragom lancic sa zlatnom figuricom Isusa. Kako ste krenuli uskoro cete poceti i Bozic slaviti. A kad dodje Uskrs, popusite im do jaja tako da se kompletirate kao osobe.
Nista me na svijetu ne nervira vise nego glupost i neznanje!
ko drugom jamu kopa sam u nju pa'ne!!!!
:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#122

Post by pitt »

Mozda je SF za Sam Frajer :D:D:D
SF-Mujo
Posts: 128
Joined: 23/12/2003 00:00
Location: Atlanta

#123

Post by SF-Mujo »

pitt wrote:Mujaga nam je nesto puko. Cas fali cafire americke, cas se dere po braci sto slave cafirske praznike :roll: Helem, nikad mu ugoditi. :D Mujaga, da nis gluho bilo sinoc nogu popio a ko bekan vec izletio par joja za poklon? :D:D:D
Moj pitaru ja samo kazem ono sto jest. Problem je sto puno vas istina puno zulja. Kad si vec navalio, i sad nevolim Arape, jebi ih, ali sto nije nase nije, jebiga.

A sto se noge tice, kamo srece da sam je dobio prije 5 godina pa sad nebi morao bjezati od jedne te iste bitchure po kuci :D .
SF-Mujo
Posts: 128
Joined: 23/12/2003 00:00
Location: Atlanta

#124

Post by SF-Mujo »

A wrote:
SF-Mujo wrote:Ha ja jebote, kakva su vremena dosla nesmijes vise nikome ni reci da si musliman u Sarajevu.
Zato je u San Francisku demokracija :D
San Francisku?! Nisam ja tamo jarane ali da si ti garant bi ga dobio u supak za Valentinovo :lol: .
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#125

Post by pitt »

Ma bolan Mujaga, slavi sta hoces al pusti ljude da slave sta oni hoce. Ja slavim Valentinova radi onoga sto jeste: praznik ljubavi (i sexa :D), a ne radi Sv. Valentina. Slavio bih i da se zove Jovandan ili nesto na arapskom opet. Hem sto je ljubav hem sto mozes na foru ubosti :D
Post Reply