Vakcine

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#201 Re: Vakcine

Post by Diwan »

hahahahaha

User avatar
Dope_Man
Posts: 7770
Joined: 03/06/2016 16:31

#202 Re: Vakcine

Post by Dope_Man »

Chmoljo wrote: 25/10/2020 12:19 Muci se sa pravopisom iz petog osnovne, ali mu ne promicu detalji slozenih politickih i drustvenih procesa na globalnoj skali, kao ni planovi tajnih organizacija za kontrolu covjecanstva.
:lol: :lol:

Takvi su uvijek bili "najpametniji" kada su u pitanju svjetska politika, teorije zavjere i sve ostalo sto obican smrtnik ne moze razumjeti.. hebiga, posvetili se ljudi rano tim temama, pa se nisu imali kad baviti banalnostima osnovnoskolskog obrazovanja.
User avatar
zubi
Posts: 5150
Joined: 16/07/2009 00:27

#203 Re: Vakcine

Post by zubi »

Diwan wrote: 25/10/2020 18:31 Image

Image
:lol: pametnice drage, kako se one samo razumiju u problematiku...
BiBi911
Posts: 2875
Joined: 09/12/2018 17:47

#204 Re: Vakcine

Post by BiBi911 »

@zubi


Nemoj tako, ona je napravila paralelu
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#205 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Seljačine iz Kriznog naredile nošenje maski i na otvorenom. Ovi ljudi kratke pameti nemaju drugih mjera osim maski :lol:
Vrh su maske :lol:

Maske spašavaju svijet hahahahha. Masa svijeta noisi maske pa opet ništa. A da, netko se pobunio i javio iz publike, treba svi da nosimo pa će biti učinkovito :mrgreen:

Treba da nas sve h..., pa će onda ova korona imati smisla. Samo kad nas sve pelcuju/chipuju, onda možemo dobiti naše stare načine življena nazad. Kad budemo skroz na uzici i odšarafljeni.

Zar stvarno mislite da je sve ovo radi vaše sigurnosti i zdravlja? Sve sve ovo'? Korona, mjere, lockdown, vakcine... sve je to naravno samo radi vas i vašeg zdravlja, normaliteta i prosperiteta, budućnosti i sigurnosti. Zar ima netko da sumnja? :mrgreen:

Niko ne smije da vas bije!

Image
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#206 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Australia: Four Newborn Babies Die After Being Denied Heart Surgery Due to COVID Travel Rules

https://summit.news/2020/10/21/australi ... vel-rules/

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#207 Re: Vakcine

Post by Diwan »

SVJETSKI NAUČNIK SE PITA
Radman o koroni: To su čudne igre i ja ih ne razumijem, kopka me je li ova pomutnja inscenirana ili spontana

https://** No links **.ba/clanak/208536/radman-o- ... i-spontana
Ima sumnju i kada je u pitanju i testiranje.


- A što reći o podacima dnevno novozaraženih? Pitanje je koliko je testova učinjeno i jesu li su učinjeni nasumce. Ovako mogu reći da, ako želite da nikada ne bude više od tisuću novozaraženih dnevno (pa makar svi na kraju pomrli od COVID-19), napravite dnevno maksimum 999 testova… Ovom neslanom šalom obratio bih se svjetskoj struci. Izgleda kao da pomagala (tehnologije) uništavaju kompetenciju i zdrav razum njihovih konzumenata. No, što je s ovih više od 50.000 mrtvih godišnje, zašto smo se koncentrirali samo na ovih 400, što je otprilike kao da padne jedan avion (iako ne bi baš bilo dobro da sam ja u njemu, za mene bi to bilo tragično, kao i za svakoga u tom avionu)! Nešto mi tu ne štima. Iako će razumni ljudi reći da nećemo čekati da 100.000 ljudi umre, reagiramo kada ih je 50 ili 100. Da, ali veće resurse stavljamo oko 400 mrtvih nego oko 50.000. Nemam odgovor i zato ne želim kritizirati. Samo mi se čini da je sve to disproporcionalno, da smo ovog puta mi, ili netko drugi, odlučili da se plašimo. A kada je bila svinjska gripa, u Francuskoj je ubila sličan broj ljudi, samo nitko o tome nije pisao ni govorio. Kada prođe ova godina, volio bih znati kolika je bila globalna smrtnost u Hrvatskoj i drugim zemljama i spreman sam na iznenađenja - kaže Radman.


Ranije je Covid-19 prozvao ovaj virus zvijezdom, a nije mu jasno zašto je to tako. Sumnja da je sve dio socijalnog eksperimenta.


- Možda je netko odlučio da se napravi neki eksperiment s javnim mnijenjem, koliko je lako ili teško mijenjati navike. Ili manipulirati ljudima, ne znam, tko bi to znao! Ali, doista jest disproporcionalno s obzirom na druge, realne opasnosti od kojih se umire stotinu ili tisuću puta više kada govorimo o brojkama. Naviknuti se da umre 50.000, a ne naviknuti da umre još 400, vrlo je zagonetno. Nažalost, ne nudim nikakva rješenja, nego mi se čini da smo jako neusklađeni u reakcijama na opasnosti. Postoje i interesi koji nisu čisti interesi javnog zdravstva, utječu i na znanstvenike i na znanost: odjednom ima više novca za 400 mrtvih ljudi nego što ima novca za onih 50.000. To su čudne igre i ja ih ne razumijem, naravno da me kopka je li ova pomutnja inscenirana ili spontana. Nemam odgovor - kaže za Večernji list.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#208 Re: Vakcine

Post by Diwan »

wien



Ponovo Napulj od večeras

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#209 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Izgleda da 'gori' i u drugim gradovima Italije:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vid ... 25066.aspx





Image

Image

Image

Image
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#210 Re: Vakcine

Post by Diwan »

HAMZABUZIM
Posts: 112
Joined: 28/03/2019 01:39

#211 Re: Vakcine

Post by HAMZABUZIM »

Jasno je da je covid projekat. Zasto je narod ovca? Nasi preci su umirali da budu slobodni a mi danas dajemo slobodu da bi pozivjeli. Maske su tu samo da nam nedaju da disemo vazduh kao da je njihov, jer oni to mogu, jer su prljavo bogati. Ali ovce to i zasluzuju.
BiBi911
Posts: 2875
Joined: 09/12/2018 17:47

#212 Re: Vakcine

Post by BiBi911 »

HAMZABUZIM wrote: 27/10/2020 04:31 Jasno je da je covid projekat. Zasto je narod ovca? Nasi preci su umirali da budu slobodni a mi danas dajemo slobodu da bi pozivjeli. Maske su tu samo da nam nedaju da disemo vazduh kao da je njihov, jer oni to mogu, jer su prljavo bogati. Ali ovce to i zasluzuju.


Skupo ti bi caletu 4,5 marke
HAMZABUZIM
Posts: 112
Joined: 28/03/2019 01:39

#213 Re: Vakcine

Post by HAMZABUZIM »

k nozi bibi
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#214 Re: Vakcine

Post by Diwan »



Kaže čovjek ' Zašto nas kretenizirate?, misleći na svo ovo medijsko ludilo sa informacijama kojima nas bombarduju.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#215 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Prosjećan bosanski međed i međedica slabo u šta vjeruju - nit vjeruju u Boga, nit u drugi svijet, niti u vanzemaljce, niti u ezoterisjka društva i učenja, sihr, niti u piramide u Visokom...ma ništa.

Ali zato vjeruju Fauciju, SZO, Fadilu, Dodiku, N1, Hayatu, CNN-u, predsjedniku mjesne zajednice ili kućnog savjeta, ma šta god staviš pred njega on povjeruju.... totalna amnezija.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#216 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Jedno od zanimanja za koje se može skoro slobodno reći da ide ruku uz ruku sa politikom i političarima po svojoj ljigavosti je novinarstvo i novinari. Odavno je poznata stvar da su oduvijek postojali režimski mediji, mediji određenih politika i stranaka, opozicije, sistema itd. Stoga se može reći da je dobar dio takvih poslušničkih novinara na nivou prostitucije. Sluge i tool u rukama drugih ljudi.

Ali ovo danas šta se dešava sa korona agendom, stavlja to zanimanje kao flagship korona agende, bez kojeg se sve ovo ne bi moglo odvijati. Dakle, svi ti poslušnički mali šupćići, voditelji i voditeljice koje nas svakodnevno truju sa velikih ekrana, koji nam ispiru mozak svojom poslušničkom retorikom i službovanjem agendi vrše mentalno nasilje nad nama direktno i svjesno učestvuju u ovoj agendi protiv čovječanstva. Da, da, bit ćete zabilježeni kao oni koji su pomagali ovu agendu i bili glavni promotori.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#217 Re: Vakcine

Post by saint_mirad »

Naravno da plandemija ne bi bila moguća bez da se upregnu mediji. To je stari trik.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#218 Re: Vakcine

Post by Diwan »

jOFLA
Posts: 2363
Joined: 11/06/2005 03:04

#219

Post by jOFLA »

...
Last edited by jOFLA on 08/06/2023 12:29, edited 1 time in total.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#220 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Ne znam da li je ovo od večeras







google translate:

"Udovica sam s dvoje djece, sutra sam morala raditi, ali dobila sam otkaz. Došla sam ovdje reći, ne znam kako dalje". Žena koja je radila u restoranu u Napulju i koja je zbog kriza i očaja ostala bez posla. Jučer je demonstrirao na Piazzi del Plebiscito s kategorijom protiv mjera koje su uveli Dpcm i Regija. . .Riccardo Siano
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#221 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Ovo je izgleda od večeras





Ovo će izgleda biti jedini način borbe protiv agende elite, inače smo gotovi
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#222 Re: Vakcine

Post by Tempo »

Tako je. Udri antivaksere i bioteroriste.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#223 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Barcelona sinoć

HAMZABUZIM
Posts: 112
Joined: 28/03/2019 01:39

#224 Re: Vakcine

Post by HAMZABUZIM »

Amerika je prije 2000 izvela nove novcanice. Pogledajte kakve su.

Nedaju da kopiram. Ukucaj na FB "us money twin towers" i ako to nije dokaz ja neznam sta je.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#225 Re: Vakcine

Post by Diwan »



Tako je to kad imaš šljam od ljudi i profesije koje vode kolo i koji upravljaju našim životima. Isti oni koji nas godinama potkradaju se' brinu' o našem zdravlju :lol: :mrgreen: i donose nam mjere, uskraćuju slobode i slično.

Nije to samo kod nas nego globalno. Globalna smijurija i tragikomedija. Onda imamo ljude koji to sve štite i opravdavaju i koji uzimaju direktno učešće u svemu tome, kao sitni kotaćić u satnom mehanizmu. Ukapalaju i 'interesno ugrađuju' bez savjesti, morala, ikakvih duhovnih stremljena, uvida i želje. Ja, ja,ja, meni, meni, meni. Samo se isključivo gleda jadni mali individualni položaj spram određene situacije i kako najbolje i najbezbolnije deal with situation. 'Borba je' odgovaraju, ili 'Valja od nečeg živjeti'.

Žao mi je i griješim što raznorazne umne i duhovne mediokritete uspoređujem sa nekim životinjama, poput međeda, goveda ili bilo koje druge, čime vrijeđam te životinje.

Dakle, vi korona botovi, i korona strašljivci i slijepci, umjesto što vaše jadne strelice usmjeravate na ljude koji vam pomažu da progledate, te iste strelice usmjerite prema vlasti i sistemu u kojem živite, prema vašoj političkoj stranci i opciji, vašem vođi, direktoru, šefu.....ali ne, nećete.
Post Reply