Vakcine

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#1 Vakcine

Post by Diwan »

Vrlo informativan video o sastojcima vakcina

Naravno, stara vijest koju treba stalno ponavljati. Pozdrav za međeda i taštu i sujetnu Sebiju sa foruma. Kad kažeš nekome da je međed ili nešto slično, ti mu u stvari pokušavaš da pomogneš ne bi li počeo malo da misli, da koristi taj kikiriki mozak, da isporovciraš te male sive ćelije, odavno ugašene, da nekako počnu da blinkaju, by miracle. Stado i krdo uvijek ide u hordama, jer mu je to priroda. Stado treba vodića, jer stado nema mozga sam od sebe. Netko drugi mora da ga vodi, da mu pokazuje šta je šta. Problem je što stado prima cijeli svoj život pogrešene informacije od zlog vuka prerušenog u čobana koji mu ne želi dobro i koji ga koristi za svoje potrebe.

Problem je ta forma kojom se i uz pomoć koje se vara i pravi prevara. Sada, to je dobrim dijelom do stada jer ne može da percepira stvarnost, jedino formu. Vide čobana, a ono vuk, vide pravdu, a ono nepravda, vide istinu, a ono neistina...znači sve pogrešne i okrenute percepcije. Naravnoo, zločasti vuk im daje te lažne percepcije i slike, pa se i oni sami pretvore u njega i poprime njegove osobine, pa više ne komuniciraš s nekom osobom, već sa vješticom na metli. Najgore je što ništa ne shvataju. Deep sleep.



Onda, mora se ponavljati konstantno istina, jer zločasti vuk stalno baja, ne bi li kojim čudom njegov sihr bio barem za trenutak otklonjen.

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#2 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Ovo su vijesti i program kojeg ste vi dio - ne, ne radi se o AJ, moram to pojasniti. Mislim na kontrolu uma, ispiranje mozga, manipulaciju i lafinu:



Srce drago, kako se oni brinu za rusku vakcinu. Ruse ne može ništa spasiti da ne budu dežurne babaroge. Kad bi spasili svijet, ovi drugi bi rekli:' Ne ne, nije to to.'

Haman raja otišla na godišnji ili sam postao invisible za druge :mrgreen:

Srce drago, kako su oni samo toleratni, to je taj privid koji ti je zločasti vuk daje. Vidiš kako smo dobri prema njemu - šta nam sve ne govori a opet mu dajemo da piše. Vidite narode. Ja,ja, šupci jedni, koji ne date ljudima poput mene da slobodno govori, nego svatko tko je govorio mimo večine završio je tako što se ga banaovali i otpuhali. Ljigavci.

'Vrijeđaš ljude'

Ne, ja ne vrijeđm ljude međede. Ja vrijeđam svinje, majmune, međede, stoku jer im samo dajem u lice ono šta su oni.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Rockefeller Foundation iz 2010

ImageImageImageImage
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4 Re: Vakcine

Post by _BataZiv_0809 »

Zar ti nisi trazio da te banuju
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5 Re: Vakcine

Post by _BataZiv_0809 »

Zar ti nisi trazio da te banuju
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#6 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Moj doprinos ovom forumu prevazilazi večinu postova na ovom forumu, pošto večina postova dolazi od teledirigovane rulje, tako da mi se u stvari duguje za moje prisustvo ovdje. Pored toga, ja im se nudim za banovanje.

Svo moje vrijeđanje se ne može mjeriti sa hipokrizijom i ugušivanjem istine i dopuštanjem ostalih da vrijeđaju, negiraju, spinuju, prave se budalama i šta sve druge se ne radi iz njihovih kukvičkih i jadnih malih ličnosti i kompleksa. Pošto su mi zabranili da pišem gdje to želim i gdje imam pravo kao i svi drugi. Bad wolf je odradio svoje.

Šta sam ono pošao da kažem....

Da,

Sweden's Lead Epidemiologist: Wearing Face Masks Is "Very Dangerous"

https://www.zerohedge.com/medical/swede ... xid59Bhjro
Tegnell has consistently spoken out against the use of masks, last month declaring that “With numbers diminishing very quickly in Sweden, we see no point in wearing a face mask in Sweden, not even on public transport.”

“The findings that have been produced through face masks are astonishingly weak, even though so many people around the world wear them,” Tengell has urged.

“I’m surprised that we don’t have more or better studies showing what effect masks actually have. Countries such as Spain and Belgium have made their populations wear masks but their infection numbers have still risen,” the epidemiologist also declared.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#7 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Jesu li ono 'naučnici' rekli da se virus širi i aerosolno

Image

Pogledajte u kojem svijetu živite.

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#8 Re: Vakcine

Post by Diwan »

https://www.bug.hr/znanost/cjepivo-za-u ... 1cyXRA1zuA
Znanstvenici s Medicinskog fakulteta Sveučilišta Washington u St. Louisu razvili su cjepivo protiv SARS-CoV-2 virusa koje se primjenjuje u obliku nosnog spreja u jednoj dozi, a u pretkliničkim istraživanjima se pokazalo učinkovito u sprječavanju infekcije kod miševa osjetljivih na novi koronavirus.

Zaštita od bolesti i prevencija daljnjeg širenja
Sada je na redu završno pretkliničko testiranje cjepiva na laboratorijskim majmunima, a ukoliko se i u toj fazi potvrdi sigurnost i učinovitost kakve su postignute na miševima, započet će kliničko testiranje na ljudima kako bi se utvrdilo je li cjepivo sigurno i učinkovito u sprečavanju infekcije uzročnikom COVID-19. Studija s detaljima laboratorijskih pokusa dostupna je mrežno, u časopisu Cell.
User avatar
geralt
Posts: 5197
Joined: 14/09/2017 12:45

#9 Re: Vakcine

Post by geralt »

Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Moj doprinos ovom forumu prevazilazi večinu postova na ovom forumu, pošto večina postova dolazi od teledirigovane rulje, tako da mi se u stvari duguje za moje prisustvo ovdje. Pored toga, ja im se nudim za banovanje.

Svo moje vrijeđanje se ne može mjeriti sa hipokrizijom i ugušivanjem istine i dopuštanjem ostalih da vrijeđaju, negiraju, spinuju, prave se budalama i šta sve druge se ne radi iz njihovih kukvičkih i jadnih malih ličnosti i kompleksa. Pošto su mi zabranili da pišem gdje to želim i gdje imam pravo kao i svi drugi. Bad wolf je odradio svoje.
Hvala ti na tvom prosvijetljenom i nadasve pismenom doprinosu forumu.
User avatar
Optimus09
Posts: 3080
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#10 Re: Vakcine

Post by Optimus09 »

geralt wrote: 24/08/2020 22:18
Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Moj doprinos ovom forumu prevazilazi večinu postova na ovom forumu, pošto večina postova dolazi od teledirigovane rulje, tako da mi se u stvari duguje za moje prisustvo ovdje. Pored toga, ja im se nudim za banovanje.

Svo moje vrijeđanje se ne može mjeriti sa hipokrizijom i ugušivanjem istine i dopuštanjem ostalih da vrijeđaju, negiraju, spinuju, prave se budalama i šta sve druge se ne radi iz njihovih kukvičkih i jadnih malih ličnosti i kompleksa. Pošto su mi zabranili da pišem gdje to želim i gdje imam pravo kao i svi drugi. Bad wolf je odradio svoje.
Hvala ti na tvom prosvijetljenom i nadasve pismenom doprinosu forumu.
Koji si ti lik :lol:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#11 Re: Vakcine

Post by Diwan »

geralt wrote: 24/08/2020 22:18
Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Moj doprinos ovom forumu prevazilazi večinu postova na ovom forumu, pošto večina postova dolazi od teledirigovane rulje, tako da mi se u stvari duguje za moje prisustvo ovdje. Pored toga, ja im se nudim za banovanje.

Svo moje vrijeđanje se ne može mjeriti sa hipokrizijom i ugušivanjem istine i dopuštanjem ostalih da vrijeđaju, negiraju, spinuju, prave se budalama i šta sve druge se ne radi iz njihovih kukvičkih i jadnih malih ličnosti i kompleksa. Pošto su mi zabranili da pišem gdje to želim i gdje imam pravo kao i svi drugi. Bad wolf je odradio svoje.
Hvala ti na tvom prosvijetljenom i nadasve pismenom doprinosu forumu.
Pa o tebi sam baš pričao cijelo vrijeme - ti si taj lik. Prototip...
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#12 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Diwan wrote: 24/08/2020 23:01
geralt wrote: 24/08/2020 22:18
Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Moj doprinos ovom forumu prevazilazi večinu postova na ovom forumu, pošto večina postova dolazi od teledirigovane rulje, tako da mi se u stvari duguje za moje prisustvo ovdje. Pored toga, ja im se nudim za banovanje.

Svo moje vrijeđanje se ne može mjeriti sa hipokrizijom i ugušivanjem istine i dopuštanjem ostalih da vrijeđaju, negiraju, spinuju, prave se budalama i šta sve druge se ne radi iz njihovih kukvičkih i jadnih malih ličnosti i kompleksa. Pošto su mi zabranili da pišem gdje to želim i gdje imam pravo kao i svi drugi. Bad wolf je odradio svoje.
Hvala ti na tvom prosvijetljenom i nadasve pismenom doprinosu forumu.
Pa o tebi sam baš pričao cijelo vrijeme - ti si taj lik. Prototip...rulja, marva, stoka :mrgreen:
User avatar
apsidejzi
Posts: 8262
Joined: 25/05/2013 23:49

#13 Re: Vakcine

Post by apsidejzi »

Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Pored toga, ja im se nudim za banovanje.
Tutorijal za samobanovanje, ako admini ne zele da te banuju:

1) Otvori editor na svom kompjuteru (word, notepad, notepad++, wordpad sta imas. Moze i excel)
2) upisi random slova i brojeve. desetak. Ubaci tacku, uzvicnik bilo sta sto nije slovo ili broj. Koristi velika i mala slova
3) Oznaci misem sadrzaj iz koraka 2 te ga kopiraj u memoriju (crtl i C kliknuti istovremeno)
4) na svom klix racunu otici na link "zamjena sifre"
5) unijeti kopirani sadrzaj u polje za novu sifru (ctrl i V kliknuti istovremeno)
6) uraditi isto kao u koraku 5 u polju za potvrdu sifre.
7) browser ce pitati da snimi novu sifru. Kliknuti NE
8 ) zatvoriti editor iz koraka 1 pritiskom na X u gornjem desnom uglu
9) kliknuti NE kada upita da snimi dokument
10) na klixu, na svom profilu kliknuti na tipku logout.

Sretno i uspjesno samobanovanje.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#14 Re: Vakcine

Post by Diwan »

WHO IH ODOBRILA ZA HITNU UPOTREBU
Koliko su testiranja na koronu uopšte pouzdana: Otkrivene hiljade lažno pozitivnih ljudi zbog kineskih testova!

https://** No links **.ba/clanak/206212/koliko-su ... HGW38hreIM
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#15 Re: Vakcine

Post by Diwan »

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#16 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Još jedan video danas.

Bojim se da vam ne bude previše...

User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#17 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Hahahaha

User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#18 Re: Vakcine

Post by Sanjarko »

apsidejzi wrote: 25/08/2020 08:46
Diwan wrote: 23/08/2020 15:19 Pored toga, ja im se nudim za banovanje.
Tutorijal za samobanovanje, ako admini ne zele da te banuju:

1) Otvori editor na svom kompjuteru (word, notepad, notepad++, wordpad sta imas. Moze i excel)
2) upisi random slova i brojeve. desetak. Ubaci tacku, uzvicnik bilo sta sto nije slovo ili broj. Koristi velika i mala slova
3) Oznaci misem sadrzaj iz koraka 2 te ga kopiraj u memoriju (crtl i C kliknuti istovremeno)
4) na svom klix racunu otici na link "zamjena sifre"
5) unijeti kopirani sadrzaj u polje za novu sifru (ctrl i V kliknuti istovremeno)
6) uraditi isto kao u koraku 5 u polju za potvrdu sifre.
7) browser ce pitati da snimi novu sifru. Kliknuti NE
8 ) zatvoriti editor iz koraka 1 pritiskom na X u gornjem desnom uglu
9) kliknuti NE kada upita da snimi dokument
10) na klixu, na svom profilu kliknuti na tipku logout.

Sretno i uspjesno samobanovanje.
Jaro pravo ga ti zakomplicira. Zar nije jednostavnije se izlogovati i obrisati sifru?
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#19 Re: Vakcine

Post by Brus Lee »

Ja mislim da je Zemlja ravna ploca i da ovi sto zive blizu
ivice povremeno otpadaju u vasionu. Eto, od mene toliko
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#20 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Brus Lee wrote: 29/08/2020 09:41 Ja mislim da je Zemlja ravna ploca i da ovi sto zive blizu
ivice povremeno otpadaju u vasionu. Eto, od mene toliko
Mnogo tI hvala, mnogo si mi pomogao da progledam.

I AM HEALED PEOPLE. THANK YOU LORD. HALELUJA
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#21 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Klipanima poput ovog Brus Lija, ne znam samo kako uze to časno ime za svoj avatar, ne da šejtan mira pa dolazi i ovdje, poput ostalih, toliko im smetam.

Pored toga što mi je šupačka administracija zabranila da pišem na mnogim temama, ovi mali šejtanćiči ne miruju, već svoje poganluke ili paganluke nastoje da svuda rasiju. Bad wolf ih uzjahao pa ne pušta.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#22 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Kod nas je misaoni pojam da ljudi izađu na ulice i da se bune. Moreš raditi šta hoš od nas.

Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#23 Re: Vakcine

Post by Brus Lee »

Diwan wrote: 29/08/2020 22:26 Kod nas je misaoni pojam da ljudi izađu na ulice i da se bune. Moreš raditi šta hoš od nas.

Cim sam vidio onu dvojicu sa kapama od alu folije shvatio sam da je to jedan ozbiljan, na nauci zasnovan skup. Oni protestvuju protiv virusa, a ujedno se i stite od 5G mreze. Fale samo moji ravnozemljasi pa da ugodjaj bude potpun.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#24 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Brus Lee wrote: 30/08/2020 00:29
Diwan wrote: 29/08/2020 22:26 Kod nas je misaoni pojam da ljudi izađu na ulice i da se bune. Moreš raditi šta hoš od nas.

Cim sam vidio onu dvojicu sa kapama od alu folije shvatio sam da je to jedan ozbiljan, na nauci zasnovan skup. Oni protestvuju protiv virusa, a ujedno se i stite od 5G mreze. Fale samo moji ravnozemljasi pa da ugodjaj bude potpun.
Dijete, naporan si, idi igraj se lopte :mrgreen:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#25 Re: Vakcine

Post by Diwan »

Analiza korona 'čudovišta' kroz statistiku u Hrvatskoj. Ne bojte se, vrlo male su vam šanse da umrete...

Image
Post Reply