Vahid Halilhodžić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11122
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#26 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Tito_i_Partija »

Ne valja Vaha, nas savez je besprijekoran. Zivio NSBiH!!! :bih:
User avatar
vivak
Posts: 1546
Joined: 15/02/2015 13:59

#27 Re: Vahid Halilhodžić

Post by vivak »

Mali_Vuk wrote:Kako si Vaha, imaš li para :D

50 000 vs 2 000 000 jebes ga i nije tezak izbor :D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#28 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Mali_Vuk »

vivak wrote:
Mali_Vuk wrote:Kako si Vaha, imaš li para :D

50 000 vs 2 000 000 jebes ga i nije tezak izbor :D
Čojk razmišlja o svom bankovnom računu. Ta neće o meni :D
User avatar
vivak
Posts: 1546
Joined: 15/02/2015 13:59

#29 Re: Vahid Halilhodžić

Post by vivak »

Mali_Vuk wrote:
vivak wrote:
Mali_Vuk wrote:Kako si Vaha, imaš li para :D

50 000 vs 2 000 000 jebes ga i nije tezak izbor :D
Čojk razmišlja o svom bankovnom računu. Ta neće o meni :D

A ko bi se i izborio s nasom mafijom u savezu nije lud
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#30 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Mali_Vuk »

Ne mislim da to ima veze sa savezom, ovim ili onim.

Da u našem savezu sjede pet anđela, tri meleka i dvije hurije i ponude mu finansijski dil koji mi možemo ponuditi danas, a preko puta mu iz saveza Sjeverne Koreje na čelu sa Mamićem ponude uslove koje mu nudi Japan, mislim da ne bi bilo dileme šta bi Vaha prihvatio.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#31 Re: Vahid Halilhodžić

Post by vade_mecum »

komentari na nivou malog djeteta, cast izuzecima. Vaha ce se nasekirati kada bude citao ovu temu :D
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#32 Re: Vahid Halilhodžić

Post by budza »

karakterna NULA.

kao trener i igrac 4 plus.
da je bolji kao covek, bio bi na tim pozicijama jos bolji.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#33 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Mali_Vuk »

Ne osuđujem ga. Putuj Latif-aga :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#34 Re: Vaha selektor Japana

Post by supercali »

Ljakan wrote:Kad se djele one nagrade za sportistu i licnost godine u bih da njemu dodjele supak godine. :D

Cuj sređenu lako je doc na gotovo.
Kao i susic sto je dosao na gotovo
User avatar
House
Posts: 46957
Joined: 17/03/2010 15:36

#35 Re: Vahid Halilhodžić

Post by House »

Image
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#36 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Mali_Vuk »

:D :D
Last edited by Mali_Vuk on 12/03/2015 18:52, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#37 Re: Vahid Halilhodžić

Post by supercali »

Pa iskreno ni ja ne bih preuzeo repku u trenutku kad su jedni zasrali i sveli mogucnost kvalifikovanja na minimum
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#38 Re: Vahid Halilhodžić

Post by todd_smith »

supercali wrote:Pa iskreno ni ja ne bih preuzeo repku u trenutku kad su jedni zasrali i sveli mogucnost kvalifikovanja na minimum
mislim da ne postoji jedna osoba koja ocekuje iskreno i bas vjeruje da se jos mozemo kvalifikovati sa Mesom, a kamoli sa Vahom

lik je zelio pare, zelio je po njegovom sve nije dobio i to je ok, meni fkt jeste

ono sto ne mogu da halalim je izjava poslije kao nece zbog porodice, kao previse je umoran, uopce ne razmislja o poslu i onda par mjeseci poslije PAF, mislim ko te jebe ono realno, samo nemoj suplju prosipati, znamo ti cijenu barem sada i vozdra
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#39 Re: Vahid Halilhodžić

Post by supercali »

Pa od tada je proslo 3-4 mjeseca vrlo lako se upravo to moglo i desiti da je bio umoran i svasta nesto sto mo ne znamo i mozda i ne trebamo znati
Posebno jer se radi o repki vlastite drzave
Otkud mi znamo da nije neki hercegovac prijetio njegovoj porodici ili slicno
Mozda je imao smrtni slucaj tada mozda ovo mozda ono
To ne mozemo znati sta se kod njega desavalo u to vrijeme
Za mene bi ispao supak da se kandidovao pa onda odustao pa govorio umoran ovakav onakav
Ovako koliko znam uopste nije bio predlozen nego su se samo vodili ti neki pregovori sastanci vecere
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#40 Re: Vahid Halilhodžić

Post by OldMayor »

Vaha je legenda, to stoji, ali da je neki covjek, pa bas i nije.

Prvo lik je zaboravio nas jezik. Ja imam trojicu rodjaka od 8 do 14 godina koji duplo bolje pricaju bosanski, a niti su rodjeni u bosni, provedu ovdje max 20 dana godisnje - GARANTUJEM vam da bolje pricaju od Vahe. No nebitno.

Srao je kako ga nikad niko nije zvao. Ok. Postujem. Evo ljudi ga zovnuli. Nece. Dakle Vaha srao si, supljiro niko ga ne zove, zovnuli ga ljudi - on nece.

Pomocnici na nacionalnoj osnovi i slicne gluposti su ostale samo gluposti. Jedan od glavnih Mesinih pomocnika je francuz. Vaha je trenirao u zemljama i savezima koji su sto puta gori od naseg. Znaci jos jedna suplja.

Umoran, porodica - jos jedna suplja. Lik nakon nekoliko mjeseci ode na drugi kontinent, na kraj svijeta.

I ostaje naravno ono sto svi znali - novac. Mi nismo imali novca za Vahu. I ok, svako ima svoju cijenu. Uostalom Vaha sigurno zna da bi ispao supak i ovako i onako. Da je rekao cifru - supak. Nije rekao cifru - opet je supak, jer svi znaju da je zbog cifre. Ali jbg, opet svi mi smo mozda mislili da Vaha moze odraditi jedan ciklus 'na veresiju' za svoju drzavu. I Dzeko ne dobije onih svojih 300.000 KM sedmicno dok nastupa za repku...al hajd nema veze.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#41 Re: Vahid Halilhodžić

Post by OldMayor »

supercali wrote:Pa od tada je proslo 3-4 mjeseca vrlo lako se upravo to moglo i desiti da je bio umoran i svasta nesto sto mo ne znamo i mozda i ne trebamo znati
Posebno jer se radi o repki vlastite drzave
Otkud mi znamo da nije neki hercegovac prijetio njegovoj porodici ili slicno
Mozda je imao smrtni slucaj tada mozda ovo mozda ono
To ne mozemo znati sta se kod njega desavalo u to vrijeme
Za mene bi ispao supak da se kandidovao pa onda odustao pa govorio umoran ovakav onakav
Ovako koliko znam uopste nije bio predlozen nego su se samo vodili ti neki pregovori sastanci vecere
Ajd da se ne lazemo bolan, sta ima veze jebote priznati da covjek nije htio da radi za 'sicu' koja mu se nudila.

Ne znam zasto vam je to toliko tesko prihvatiti.

Ja ne znam sta se kod njega desavalo, ali znam da je rekao da ga se saceka mjesec sigurno bi se cekalo. Uostalom mogli su pregovarati vala i mozda do pocetka februara.

Mislim ok, ja ga ne mrzim zbog toga, nego treba reci kako jeste. Istina boli jebaji je.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#42 Re: Vahid Halilhodžić

Post by supercali »

OldMayor wrote:
supercali wrote:Pa od tada je proslo 3-4 mjeseca vrlo lako se upravo to moglo i desiti da je bio umoran i svasta nesto sto mo ne znamo i mozda i ne trebamo znati
Posebno jer se radi o repki vlastite drzave
Otkud mi znamo da nije neki hercegovac prijetio njegovoj porodici ili slicno
Mozda je imao smrtni slucaj tada mozda ovo mozda ono
To ne mozemo znati sta se kod njega desavalo u to vrijeme
Za mene bi ispao supak da se kandidovao pa onda odustao pa govorio umoran ovakav onakav
Ovako koliko znam uopste nije bio predlozen nego su se samo vodili ti neki pregovori sastanci vecere
Ajd da se ne lazemo bolan, sta ima veze jebote priznati da covjek nije htio da radi za 'sicu' koja mu se nudila.

Ne znam zasto vam je to toliko tesko prihvatiti.

Ja ne znam sta se kod njega desavalo, ali znam da je rekao da ga se saceka mjesec sigurno bi se cekalo. Uostalom mogli su pregovarati vala i mozda do pocetka februara.

Mislim ok, ja ga ne mrzim zbog toga, nego treba reci kako jeste. Istina boli jebaji je.
Ma nebitno zbog cega je odustao jeli zbog porodice para zbog cistacice
Previse se pljuje po njemu a po ljudima po kojima se treba pljuvati titraju im se jaja
Mi smo jedna mazohisticka nacija sto nas vise neko gazi mi ga vise volimo
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11122
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Tito_i_Partija »

Ova tema treba na podforum "Ljubav i Seks", jer haman vec zadugo Vaha kara i ne vadi. :D
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#44 Re: Vahid Halilhodžić

Post by XXS »

"Ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti"

Najpametnije sto je Vaha uradio je odbijenica za selektorsku poziciju.
Dobio bi 4-5 nozeva u ledja od mafije u savezu, a navijacka bagra bi ga popljuvala sa prvim losim rezultatom.

Pogledajte sam Papeta. Odveo nas po prvi put na veliko takmicenje al' to se vise ne pika niti je to neki rezultat za postovanje.

Mi smo sebicna stoka koja ne poznaje pojam postovanja, a Vaha to izgleda dobro zna.
Zato je i izabrao Japan. Nek' je.
Tyke
Posts: 2662
Joined: 23/02/2012 05:44

#45 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Tyke »

XXS wrote:
Najpametnije sto je Vaha uradio je odbijenica za selektorsku poziciju.
Dobio bi 4-5 nozeva u ledja od mafije u savezu, a navijacka bagra bi ga popljuvala sa prvim losim rezultatom.
Nije istina. Pape bi ostao legenda i postovan da se povukao nakon losih rezultata i poteza, kao sto svaki trener/selektor ucini.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#46 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Paul F. »

OldMayor wrote: Ajd da se ne lazemo bolan, sta ima veze jebote priznati da covjek nije htio da radi za 'sicu' koja mu se nudila.
Ne znam zasto vam je to toliko tesko prihvatiti.
Ja kao najgluplji ovde ne mogu to da shvatim i prihvatim.
Ne mogu da shvatim da neko ko je već obezbijedio unuke, sada pred kraj karijere i života podređuje svoje živce i ćeif nakakvim dodatnim milionima koje bi njegovi nasljednici pičkali. Sigurno je da su u pitanju drugi razlozi i sigurno je da o takvim razlozima nije mudro javno govoriti.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#47 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Paul F. »

Dovoljno je pročitati postove na ovoj temi pa vidjeti neke od mogućih razloga zašto neće. Zar mu treba da ga nazivaju kokošarom zbog para ili telećom glavom nakon nekog intervjua ili izgubljene utakmice ?
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#48 Re: Vahid Halilhodžić

Post by OldMayor »

Paul F. wrote:Dovoljno je pročitati postove na ovoj temi pa vidjeti neke od mogućih razloga zašto neće. Zar mu treba da ga nazivaju kokošarom zbog para ili telećom glavom nakon nekog intervjua ili izgubljene utakmice ?
A kako su ga to nazivali u Alziru. Mozda ne znas, ali Vaha je i dole bio itekako optuzivan za neke mutnje radnje. Ili eto kako mu je bilo u Obali Slonovace, nema dole su sve gospoda, a mi smo divljaci.

Daj ba, je li se iko od vas ikada bavio sportom. Prvo protivnicki navijaci ti psuju od - do, tvoji ti igraci psuju od - do, trener ti psuje od - do. Sta je vama ba, pa zar vi mislite da bi eto Vahu povrijedio jedan popisani komentar. Covjek koji je proveo toliko godina u fudbalu, sto igrajuci, sto trenirajuci.

Jest, eto Vaha nece da bude trener, jer je neko napisao komentar na portalu klixa :-) :lol:

Ja u to ne vjerujem.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#49 Re: Vahid Halilhodžić

Post by OldMayor »

Paul F. wrote:
OldMayor wrote: Ajd da se ne lazemo bolan, sta ima veze jebote priznati da covjek nije htio da radi za 'sicu' koja mu se nudila.
Ne znam zasto vam je to toliko tesko prihvatiti.
Ja kao najgluplji ovde ne mogu to da shvatim i prihvatim.
Ne mogu da shvatim da neko ko je već obezbijedio unuke, sada pred kraj karijere i života podređuje svoje živce i ćeif nakakvim dodatnim milionima koje bi njegovi nasljednici pičkali. Sigurno je da su u pitanju drugi razlozi i sigurno je da o takvim razlozima nije mudro javno govoriti.
Ok, evo nacrtat cu ti.

Po tvom rezonovanju, koji qrac onda Ronaldo ima onoliku platu, pa obezbjedio se covjek jos dok je bio u Unitedu, mogao je dzaba igrat daljnju karijeru.

Il kome Bill Gates stvara jos milijardi, koji ce mu djavo. Obezbjedio je svojih 100 buducih generacija.

Eto. Takvo je tvoje rezonovanje. :-) Ti ne shvatas da ti ljudi ne zive obicnim zivotom. On ne kupuje stancic od 50m2, nego kupi vilu. Njegova zena sigurno ne pere po kuci, nego ima pomocnice. Njegova djeca se nisu skolovala na univerzitetu dzemal bijedic, nego sigurno su im debelo placene bog zna kakve skole itd itd. I pare im uvijek trebaju...

Ja ne vrijedjam Vahu, samo kazem da nije htio da nas trenira jer je znao da moze dobiti vise love od druge reprezentacije. Znao je da moze dobiti bolje uslove. Bolje trening kampove. Znao je da nasa repka i nema neke izglede da ide na EP. A zamisli on Vahid Halilhodzic nakon SP i senzacije sa Alzirom sroza se sa Bosnom u ovako smijesnoj grupi i ne odvede je ni u baraz (sto je itekako realno).

Ja mogu prihvatiti da novac nije jedini razlog, ali da je jedan od glavnih to jeste 100%.

I sta je tu tesko shvatiti, eto jos jednom sam ti objasnio, nacrtao... Ne kontam sta ga pravdate. :-)
User avatar
Point.
Posts: 28100
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#50 Re: Vahid Halilhodžić

Post by Point. »

Samo da dodam, Pape nije otjeran zbog jednog kiksa, on je otjeran zbog niza kiksova. Velika razlika.
Post Reply