Vaginalna manipulacija

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#26

Post by Sarafcina »

zena21 wrote:ma nije problem... dokle god se moze iole razlikovati koja je koja :oops: :lol: :lol: :lol:

sta ima veze :D
u po frke uvijek mozes postavljati isto pitanje
jesi li gotov/a ... :D ;) jedino je belaj ako ne dobijes nikakav odgovor :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#27

Post by zena21 »

Sarafcina wrote:
zena21 wrote:ma nije problem... dokle god se moze iole razlikovati koja je koja :oops: :lol: :lol: :lol:

sta ima veze :D
u po frke uvijek mozes postavljati isto pitanje
jesi li gotov/a ... :D ;) jedino je belaj ako ne dobijes nikakav odgovor :D
Uh, ne smijem ni zamisliti tu situVaciju... da ne odgovoris nista :shock: :D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#28 Re: Vaginalna manipulacija

Post by Zhaba »

Adko wrote:E sada malo i o tome prijatelji muskarci. Sta vam zene rade. Imam dosta prijatelja koji su oslijepili pored zena :) dvosmisleno...jer bez obzira da li to znali ili ne zene u potpunosti kontroliraju sexualnu arenu.
One znaju da je njihov izgled nama muskarcima poput neodoljive droge. One znaju da pohota iskljucuje muskarcu mogucnost da bude razuman i u granicama. One znaju da mi zelimo sex i da ce jedan muskarac uraditi sve dabi ga dobio ukljucujuci i ponasanje koje nije prirodno.
To je orgromna moc a zene su experti u tome iskoristavanju. Sex bi trebao da bude zabava i veza izmedju partnera, ali za vecinu zena on je prije svega orudje.
Ukratko zene su majstori sexualne manipulacije. Kontroliraju muskarce koji se zalete na tu kartu bas kao konji kada im se stavi ona maska preko ociju. Bas kao i zenka pauka sto plete mrezu da bi on uskocio u nju :)) (lijepo poredjenje)
Zene ce cipati obrve, farbati kosu, skidati sala, uvecavati grudi i sve ostalo da bi imali sto vecu sexualnu moc nad muskarcima. U nasem drustvu zenama je dozvoljeno da otvoreno paradiraju svojim tijelima a istovremeno tvrde da su zrtve...Dozvoljeno im je da zavode muskarce kako bi oni otvorili svoje novcanike.
U sustini nas sexualni nagon je iskren. Ali u rukama takve zene postaje njegov najveci neprijatelj tj pretvara ga u balerinu koja plese uz zenin ritam :))
Znaci takav jedan jadnik zeljan copi :) placa vecere, tolerira promjenu raspolozenja i tolerise svo djubre koje mu jedna takva zena moze poslati.
Kada se jedan takav preda jednoj takvoj zeni ona ga nazove papkom:)))-tacno tako prijetelji.
Zato prijatelji znaj te naci granicu izmedju svega toga i kontrolisite svoju sexualnost. Zato odavno sam napravio i skrojio svoj stav prema zenama koje me uveliko postuju i ne pokusavaju me manipulirati. Uvijek sam sexualno zadovoljan bez toga da najurim neku zenu kao izgladnjeli vuk. Jednostavno kada sam napravio tu karizmu i bez otvorenog novcanika sam privlacio zene. Zasto? pa razmislite. Ovo sve pisem jer se ovaj slucaj iz texta desava mom drugu koji se takodje poveo za tom strascu i otvorio sve karte i dopustio da ga gazi. Osjecao sam potrebu da ovako nesto napisem:))
:shock: sta si ti pusio dok si ovo pisao???? :shock: :roll:
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#29

Post by Sarafcina »

zena21 wrote:
Sarafcina wrote:
zena21 wrote:ma nije problem... dokle god se moze iole razlikovati koja je koja :oops: :lol: :lol: :lol:

sta ima veze :D
u po frke uvijek mozes postavljati isto pitanje
jesi li gotov/a ... :D ;) jedino je belaj ako ne dobijes nikakav odgovor :D
Uh, ne smijem ni zamisliti tu situVaciju... da ne odgovoris nista :shock: :D

javno obecanje : ;)
ucinicu sve da odgovorim :)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#30

Post by zena21 »

Sarafcina wrote:
zena21 wrote:
Sarafcina wrote:
sta ima veze :D
u po frke uvijek mozes postavljati isto pitanje
jesi li gotov/a ... :D ;) jedino je belaj ako ne dobijes nikakav odgovor :D
Uh, ne smijem ni zamisliti tu situVaciju... da ne odgovoris nista :shock: :D

javno obecanje : ;)
ucinicu sve da odgovorim :)
Ja te ne bi ni pitala :oops:

Znala bi :wink:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#31

Post by anais_nin »

schnjufko wrote:Joj Anais stipu ga evo mene redy za osljepit u balerinu pretvorit. Al samo ako znas kako se to radi. Nemoj da ispadnem naki kliplkop ha ha ha :)
ne boj se :lol: :lol: :lol: :D hoces da ti preporuke proslijedim? :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32

Post by anais_nin »

rashid wrote:Cudno da nema zenskih odgovora....posebno nekih forumasica koje su misljenja da su zenske ugrozene :)

Ima nesto istine na postu od @Adka ... ali ... ?
pa mislim sta da mu odgovorimo???? :D kad su moji stavovi o generalizacijama opstepoznati....naravno da ima gore opisanih zena....ali takodje ne fali ni takvih muskaraca....koji strucno, hronicno i serijski manipulisu zene, dok ih ne iscjede do posljednje kapi i onda krenu u napad na sljedecu zrtvu....

a da ne pocnemo pricati o onima koje su jednom muskarcu kobra, drugom mala maca???? (isto vrijedi i za muski rod)....

slazem se s terapijom, Adka je neka zestoko opekla... :D pa se sada "vadi" na pricu o jaranu :D mozda da se obrati *terapiji za terapiju? :D

u jednom se moram sloziti s njim....zbog muske nesposobnosti dresiranja njihove donje glave nekako je karta moci vezana za sex u zenskim rukama....da li vecina zena to konta? mislim da NE :D ali zato sto one koje su to na vrijeme skontale neosporivo profitiraju od tog znanja (s tim sto nije bas da sve one koje posjeduju "moc" koriste istu u svrhe "zla" :lol: :lol: :lol: :lol:)
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#33

Post by tech10 »

Uh dobro je, ja mislio opet neki iscjedak. :D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#34

Post by ahmed&nedzad »

forUMASH wrote:....imao bih jedno pitanje za gospodina Adka.... :?
....kako ja kad oslijepim pored zene, to jest kad me uhvati pohota da se sjetim tvojih mudrih rijeci....ja je pogledam, a njojzi pocupane obrve i uvecane grudi.....evo, odma mi dodje da zaboravim sve sto si napiso .....imal' neki trening il' skola.... :? ....kako si se ti izkarizmatisao....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odoh u čenifu. Upišaaaaaaaaaah seeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#35

Post by rashid »

anais_nin wrote:
rashid wrote:Cudno da nema zenskih odgovora....posebno nekih forumasica koje su misljenja da su zenske ugrozene :)

Ima nesto istine na postu od @Adka ... ali ... ?
pa mislim sta da mu odgovorimo???? :D kad su moji stavovi o generalizacijama opstepoznati....naravno da ima gore opisanih zena....ali takodje ne fali ni takvih muskaraca....koji strucno, hronicno i serijski manipulisu zene, dok ih ne iscjede do posljednje kapi i onda krenu u napad na sljedecu zrtvu....

a da ne pocnemo pricati o onima koje su jednom muskarcu kobra, drugom mala maca???? (isto vrijedi i za muski rod)....

slazem se s terapijom, Adka je neka zestoko opekla... :D pa se sada "vadi" na pricu o jaranu :D mozda da se obrati *terapiji za terapiju? :D

u jednom se moram sloziti s njim....zbog muske nesposobnosti dresiranja njihove donje glave nekako je karta moci vezana za sex u zenskim rukama....da li vecina zena to konta? mislim da NE :D ali zato sto one koje su to na vrijeme skontale neosporivo profitiraju od tog znanja (s tim sto nije bas da sve one koje posjeduju "moc" koriste istu u svrhe "zla" :lol: :lol: :lol: :lol:)
Znaci nema pomoci ni jednom rodu :) ... sve je invidualno. Priroda je svasta iskotila zato je u svijetu sve sareno. Pa mozda i jeste drug :) ... "nadam se". Vaginalna manipulacija :) Jebote ... ko doktorska dezertacija.
three sisters
Posts: 255
Joined: 05/11/2006 22:32

#36

Post by three sisters »

U nasem drustvu zenama je dozvoljeno da otvoreno paradiraju svojim tijelima, a onda govore da su žrtve
iii :roll: ..to je ona, silovanje je opravdano ako je žena paradirala ulicom u minjaku :x fuuuj, a inače no comment
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#37

Post by Svemirski_Jebach »

fala bogu...cuj da hodaju ulicom u mini suknji...pa normalno da ces je pocupat ako si prava balkanska sirovina :D :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#38

Post by Sarafcina »

zena21 wrote:
Sarafcina wrote:
zena21 wrote: Uh, ne smijem ni zamisliti tu situVaciju... da ne odgovoris nista :shock: :D

javno obecanje : ;)
ucinicu sve da odgovorim :)
Ja te ne bi ni pitala :oops:

Znala bi :wink:
naravno da bi znala :) ... mislim da zabune ne bi nikada ni smjelo da bude :D
ja 8) sam uglavnom mislio ;) na ono :D "jesi li vise!! :x " :D
;)
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#39

Post by digger »

nadimak wrote:Zna li tvoj prika sta je klitoris. Taj mali gumbic, ako znas sa njim da radis, otvarati neslucenu manipulaciju sa vaginom. Preporuka. :-)
Hmmm... klitoris... i svi srecni?

A znas li ti onu Lenjinovu: 'Uciti, uciti i samo uciti.'

Hajde zenske, dajte vise materijala za razmisljanje. Ako treba registrujte se pod novim nickom... ali vise detalja na vidjelo. :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#40

Post by anais_nin »

digger wrote:
nadimak wrote:Zna li tvoj prika sta je klitoris. Taj mali gumbic, ako znas sa njim da radis, otvarati neslucenu manipulaciju sa vaginom. Preporuka. :-)
Hmmm... klitoris... i svi srecni?

A znas li ti onu Lenjinovu: 'Uciti, uciti i samo uciti.'

Hajde zenske, dajte vise materijala za razmisljanje. Ako treba registrujte se pod novim nickom... ali vise detalja na vidjelo. :D
nije tajna samo u klitorisu (mada seksualno umjece jeste i te kako cijenjeno u zeMskom svijetu, vjerovali ili ne).... :D znao je Lenjin o cemu prica....padamo mi i na trud....kad se lik zada da skonta gdje se palimo i gdje se gasimo (i to ne samo fizicki), ako uz to postoji i tracak privlacnosti, ma ko male mace smo :D a uz to ima i ono "dugme" :D nadam se da ga je za ove 2 godine koliko sam ja na forumu makar jedan forumash pronashao u ne-cyber svijetu :D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#41

Post by forUMASH »

.....jest.... :oops: .....prvo nas oslijepite, pa onda trazi dugme.... :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#42

Post by tech10 »

A kad se to dugme prEtisne, upali li se kakva lampica? :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#43

Post by pitt »

tilt..... :D:D:D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#44

Post by mamica papucarka »

mislim da se Atko malo vise uzivio u pjesmu Atomskog Sklonista :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#45

Post by pitt »

treba na refu ili izonija preci :D:D:D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#46

Post by tech10 »

Kako cesto tu puljku treba pritiskati? :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#47

Post by anais_nin »

forUMASH wrote:.....jest.... :oops: .....prvo nas oslijepite, pa onda trazi dugme.... :D
pa nekad je korisnije culo dodira nego oba oka :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#48

Post by anais_nin »

tech10 wrote:Kako cesto tu puljku treba pritiskati? :D
sve zavisi sta ti od nje treba :D :lol: znaci PO POTREBI :lol:
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#49

Post by rashid »

pitt wrote:tilt..... :D:D:D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#50

Post by PITARKA_SA »

forUMASH wrote:.....jest.... :oops: .....prvo nas oslijepite, pa onda trazi dugme.... :D
oplakah :lol: :lol: :lol:
Post Reply