Uvijek ponavljati na cemu je takozvana rs nastala

Post Reply
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#26

Post by _BosanaC »

borisdj wrote: BIH je nastala na genocidu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koliko gluposti na ovom forumu u samo jednom danu :roll:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#27

Post by danas »

pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
e, ote mi slovo iz tastature... :D :D :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#28

Post by Salko sto je u vodu skako »

danas wrote:
pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
e, ote mi slovo iz tastature... :D :D :D
inelezub se izgleda klonira... :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#29

Post by pitt »

_BosanaC wrote:
borisdj wrote: BIH je nastala na genocidu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koliko gluposti na ovom forumu u samo jednom danu :roll:
a smetljari neobicno tolerantni danas? :D :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#30

Post by _BosanaC »

pitt wrote:
_BosanaC wrote:
borisdj wrote: BIH je nastala na genocidu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koliko gluposti na ovom forumu u samo jednom danu :roll:
a smetljari neobicno tolerantni danas? :D :D
Shuti ba :D Danas iznadprosjecan ulov :D A kako je krenulo... :-) :-)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#31

Post by Saian »

eeeeeee dze su Horns i Mane sad :D :D :D :D, jesu to bili shokovi aaaaaaa :thumbup:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#32

Post by danas »

borisdj wrote:
ineleZub wrote:Mozete samo da sanjate da cete ukinuti nasu dragu RS.Bolje vam je da se vec jednom pomirite sa situacijom,prestanete sa ratnom propagandom i pocnete da se bavite sobom.
Samo da znas da nisi jedini ovdje.
Ma pusti ih nek sanjaju.

A sto se tice teme onda cemo dok se budete drzali ovog i mi cemo ponavljati da nezavisnost RS nema alternative.
aj, ne vidjeh ovo :D
ovo ko mr. bean kad sam sebi pise pisma podrske :lol: :lol: :lol: :lol:
ineleZub
Posts: 32
Joined: 03/02/2007 12:44

#33

Post by ineleZub »

pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
Zbog ovakvih nacina razmisljanja,odnosa i predrasuda prema srbima nikad necete docekati ukidanje RS.Vasa mrznja i napadi u nama samo bude sve veci revolt i homogenizaciju.Ucite se na primjeru Kosova
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#34

Post by _BosanaC »

ineleZub wrote:
pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
Zbog ovakvih nacina razmisljanja,odnosa i predrasuda prema srbima nikad necete docekati ukidanje RS.Vasa mrznja i napadi u nama samo bude sve veci revolt i homogenizaciju.Ucite se na primjeru Kosova
Izvini, ali Srbin i cetnik nije isto.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#35

Post by pitt »

ineleZub wrote:
pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
Zbog ovakvih nacina razmisljanja,odnosa i predrasuda prema srbima nikad necete docekati ukidanje RS.Vasa mrznja i napadi u nama samo bude sve veci revolt i homogenizaciju.Ucite se na primjeru Kosova
po tebi ispade svi srbi=cetnici....sto je daleko od istine. To se odnosi samo na idiote tvoga kova. A ti samo mastaj o nezavisnosti koju ce kosovo dobiti.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#36

Post by pitt »

zoom66 wrote:
_BosanaC wrote:
pitt wrote: a smetljari neobicno tolerantni danas? :D :D
Shuti ba :D Danas iznadprosjecan ulov :D A kako je krenulo... :-) :-)
da, visokoiznadprosjechan ulov...:D:D:D
bem vas smotane....ne vracajte ulov nazad u vodu :D:D:D
ineleZub
Posts: 32
Joined: 03/02/2007 12:44

#37

Post by ineleZub »

_BosanaC wrote:
ineleZub wrote:
pitt wrote:invazija tnikache :D:D:D joj kako mi fali manijak za ove stvari :D:D
Zbog ovakvih nacina razmisljanja,odnosa i predrasuda prema srbima nikad necete docekati ukidanje RS.Vasa mrznja i napadi u nama samo bude sve veci revolt i homogenizaciju.Ucite se na primjeru Kosova
Izvini, ali Srbin i cetnik nije isto.
Pa vidim da ovde neki to nikako da shvate
Last edited by ineleZub on 05/04/2007 22:49, edited 1 time in total.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#38

Post by _BosanaC »

ineleZub wrote:
_BosanaC wrote:
ineleZub wrote: Zbog ovakvih nacina razmisljanja,odnosa i predrasuda prema srbima nikad necete docekati ukidanje RS.Vasa mrznja i napadi u nama samo bude sve veci revolt i homogenizaciju.Ucite se na primjeru Kosova
Izvini, ali Srbin i cetnik nije isto.
Pa vidim da ovde neki to nikako da shvate
Iznenadio si se koliko ih je banovano zato sto to nisu shvatali.

Pola moje familije su bili Srbi, i to iz po Srbije, pa ih pobili isti ti cetnici koji su kokarde povadili '91. iz dzepa i pokusali nastaviti tamo gdje su zaustavljeni '45. - samo zato sto su bili partizani.
tueg
Posts: 92
Joined: 10/10/2005 11:10

#39

Post by tueg »

Ova propaganda lazi aminovana od Dobrice Cosica se moze sprijeciti samo brojkama (nazalost). Prema tome, samo cifre i u direktno glavu:

Broj granata koje je Armija BiH ispalila na neki grad: 0

Broj masovnih grobnica sa bosnjackim zrtvama: preko 500

Broj masovnih grobnica sa srpskim zrtvama: 0

I ove brojke treba stalno ponavljati.
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#40

Post by Bosanac_21 »

borisdj wrote: Pa prema tome
BIH je nastala na genocidu
...
Posto je RS dio BIH ako vi s ovom pricom pozivate na ukidanje RS onda vi pozivate i na ukidanje BIH a kao zalazete se za tu istu Bosnu.
:roll: postoje djelovi ove drzave koji su etnicki cisceni, javno se cak izjavljivalo.
Samo ime entiteta, rs, sve kaze kakva se i za sta se bitka vodila.
Ako vec mrtva glava ne govori, govore polja obiljezja iznad tih mrtvih glava :(
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#41

Post by RIZVA »

Dzaba ne ulazi njima to u tintaru oni su uvjek bili tlaceni, tjerani ista vec ne dobro se zna da je rs GENOCIDNA TVOREVINA
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#42

Post by Abu FEED el-Castro »

Moji dragi turci ( :x :D - ne znam koji od ova dva da metnem ) nemojte mi zamjeriti, ali mene bas boli briga za tu republiku mrsku. Ama nemam vise zivaca i ne interesuju me, eto im ako ima gdje bolje nek idu. Stvarno sam odusto od plana da ih do kraja zivota ubjedjujem da ostanu i da ih navijaju za BiH po prvenstvima (jer se često uglavnom na to svodi). Nek se saberu na jedno mjesto, ubrzaju proces, pa onda gamad popisat i zapalit :x
(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)

Ne mogu vala da se vise sekiram i lomim oko toga da li ce moj praunuk zivjeti u "jedinstvenoj bih", ama ne interesuje me, dotad ce nas ionako pokupovat Agrocori i Delte, a njih GeneralMotorsi i Cocacole te nece ni biti bitno... :x

Dosta sam vec izgubio zivaca, a dodatnim gubljenjem necu pomoci ni onim koji cu izgubili zivote u GENOCIDU, a niti cu pomoci (ni pod razno) sebi, a vala eto ni tim unucima...

Dakle da se deklarisem (za manje pametne): jess genocid, jess zločin, jess oteta zemlja koja im ne pripada, jess sve, ali brate i veci se kroz historiju morali pomiriti sa sudbinom, pa i mnogo vecim nepravdama. Ovaj nas začarani krug samo dodatno ubija u pamet (ono malo sto je ostalo), rastura, rastjeruje, a ni pod razno se ne nazire da bi od toga moglo biti rezultata.
Bolje je po bubrege i jetru ovo ranije shvatiti... :sad: :roll:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#43

Post by _BosanaC »

Abu FEED el-Castro wrote:Moji dragi turci ( :x :D - ne znam koji od ova dva da metnem ) nemojte mi zamjeriti, ali mene bas boli briga za tu republiku mrsku. Ama nemam vise zivaca i ne interesuju me, eto im ako ima gdje bolje nek idu. Stvarno sam odusto od plana da ih do kraja zivota ubjedjujem da ostanu i da ih navijaju za BiH po prvenstvima (jer se često uglavnom na to svodi). Nek se saberu na jedno mjesto, ubrzaju proces, pa onda gamad popisat i zapalit :x
(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)

Ne mogu vala da se vise sekiram i lomim oko toga da li ce moj praunuk zivjeti u "jedinstvenoj bih", ama ne interesuje me, dotad ce nas ionako pokupovat Agrocori i Delte, a njih GeneralMotorsi i Cocacole te nece ni biti bitno... :x

Dosta sam vec izgubio zivaca, a dodatnim gubljenjem necu pomoci ni onim koji cu izgubili zivote u GENOCIDU, a niti cu pomoci (ni pod razno) sebi, a vala eto ni tim unucima...

Dakle da se deklarisem (za manje pametne): jess genocid, jess zločin, jess oteta zemlja koja im ne pripada, jess sve, ali brate i veci se kroz historiju morali pomiriti sa sudbinom, pa i mnogo vecim nepravdama. Ovaj nas začarani krug samo dodatno ubija u pamet (ono malo sto je ostalo), rastura, rastjeruje, a ni pod razno se ne nazire da bi od toga moglo biti rezultata.
Bolje je po bubrege i jetru ovo ranije shvatiti... :sad: :roll:
Sta ti bi? :? :sad:
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#44

Post by Abu FEED el-Castro »

(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)
Mada je svakim danom ovu ruznu podjelu sve teze napraviti i ove dvije skupine teze razlučiti. Ovih drugih "svaka čast" (procentualno barem) je sve manje i manje i sve se vise utapaju u one prve, ili ih nestaje, ili sute, ali opet, sve dok i jedan častan postoji ova napomena zasluzuje da stoji, i o bilo kome da se radi..
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#45

Post by _BosanaC »

Abu FEED el-Castro wrote:
(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)
Mada je svakim danom ovu ruznu podjelu sve teze napraviti i ove dvije skupine teze razlučiti. Ovih drugih "svaka čast" (procentualno barem) je sve manje i manje i sve se vise utapaju u one prve, ili ih nestaje, ili sute, ali opet, sve dok i jedan častan postoji ova napomena zasluzuje da stoji, i o bilo kome da se radi..
Ne pitam te za to uopste :sad: Sta ti je, sta ti bi? :? Kakav crnjak :sad:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#46

Post by _BosanaC »

Abu FEED el-Castro wrote:
(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)
Mada je svakim danom ovu ruznu podjelu sve teze napraviti i ove dvije skupine teze razlučiti. Ovih drugih "svaka čast" (procentualno barem) je sve manje i manje i sve se vise utapaju u one prve, ili ih nestaje, ili sute, ali opet, sve dok i jedan častan postoji ova napomena zasluzuje da stoji, i o bilo kome da se radi..
S obzirom da sam trenutno u slicnom raspolozenju, moj mali komentar... Iako se vise odnosi na kompletan post, a nema toliko veze s ovim citiranim.

Imam osjecaja da ko god moze ode, i da je taj odlazak u stvari odgovor na nemogucnost da se ista promjeni na bolje. Oni koji ostaju, bivaju sve vise zadojeni mrznjom i krivicom drugih i trecih za sve sto se njima desava. Strah me je cuti uopste razmisljanja generacija koje ce za petnaest-dvadeset godina upravljati ovom drzavom. Neka je Bog svima na pomoci.

Mrznja je danas u svakoj jebenoj pori zivota. Nema vise zajednickog zivota, nece ljudi da razmisljaju vise ni o suzivotu. Sada se radi o presutnom podnosenju. I na hibrecenju na sve sto nije onako kako smo mi naucili i onako kako mi smatramo da treba :(

Nego, noge se hvatati... Sto vrijeme prolazi sve sam sigurniji u tu odluku.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#47

Post by PITARKA_SA »

kako ce biti tuznih faca ,nasih dragih prijatelja iz RS kada cuju da ima i onih koji nisu bosnjaci,pa se zaklinju u nasu drzavu,nasu zatavu i mirno i ponosno stoje na nasu himnu.
ineleZub
Posts: 32
Joined: 03/02/2007 12:44

#48

Post by ineleZub »

Ajd majke ti da mi neko od vas objasni vase shvatanje pojmova srbin i cetnik.Posto vidim da redovno sve srbe trpate u isti kos,bez obzira da li su oni stvarno pocinili zlocine,ili samo govore stvari koje vam se ne svidjaju.(pocevsi od mladica,preko dodika,...,pa do nas obicnih smrtnika)
Da li su za vas svi ljudi iz RSa,koji su glasali za stranke koje se zalazu za ocuvanje entitetskog glasanje i opstanak entiteta(a to je preko 90 posto biraca),cetnici?
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#49

Post by Abu FEED el-Castro »

_BosanaC wrote:
Abu FEED el-Castro wrote:
(Naravno ne moram naglasavat da mislim na četnike, srbima svaka čast)
Mada je svakim danom ovu ruznu podjelu sve teze napraviti i ove dvije skupine teze razlučiti. Ovih drugih "svaka čast" (procentualno barem) je sve manje i manje i sve se vise utapaju u one prve, ili ih nestaje, ili sute, ali opet, sve dok i jedan častan postoji ova napomena zasluzuje da stoji, i o bilo kome da se radi..
Ne pitam te za to uopste :sad: Sta ti je, sta ti bi? :? Kakav crnjak :sad:
Pa eto vec si sam odgovorio - crnjak :o Stvarno me ovo sve izludi. Ja sam neko ko ovo dozivljava preozbiljno (a kako bi drugacije) jer me se tiče kao i sviju nas, al otkle god pogledam da bi se moglo nazrijeti rjesenje otud iskoči Dodik i sedam malih laktasa :D

Al fakat sam sebi zad'o u zadatak da se vise necu sekirat i izjedat, ma nek sve voda nosi, hoce srpsku - ma eto im je zdraaaavo :oops: Šta sad trebam, da se ubijem?!

Pola nas je ionako odpelalo vanka, a ono pola bi sutra samo da im se prilika ukaze - jel to rjesenje. Što reko dobri stari Arafat: "šuti i sjedi dze si, ja sam ga momački ispusio"... Mi mozda sad nemamo sta dodatno ispusiti, ali nemamo vala ni sanse da se neko smiluje pa nam vrati sadake ono sto smo izgubili. To nam mora biti jasno. Nije im (svijetu) smetalo kad su nas klali i silovali a da im sad smeta sto, pazi sad, nama smeta postojanje republike srpske :-x :oops: A da imamo sile da mi to zavrsimo i vratimo na svoje mjesto, bilo političke sile bilo kakve druge - brate nemamo. Znači ostaje nam da se konstantno izjedamo i crkavamo za nečim sto nam se nece ostvariti, ili da se pomirimo sa ovim sto jest, da se okrenemo sebi i mislimo na svoju buducnost. Ako nista, barem cemo učvrstiti granicu izmedju nas i njih (četnika, tj vecine srba, nazalost :oops: ) i spriječiti da nas opet u sljedecem pokoljenju ganjaju sa nozevima i zicama. Lakse mi je sad preboliti Visegrad i Foču i, i , nego sutra da mi se opet (po ko zna koji put) vrate pa da me tjeraju da preboljavam svoje rodjeno dijete, ili da ono preboljava mene... A vratice se, četnici ne zaboravljaju, dok je srpskog (opet da dodam čitaj: četničkog) uVa, mi smo za njih turci koji su ih ugnjetavali i njihova je časna zadaca ostavljena od prethodnih pokoLenja da nas pokolju i uniste... .jebem im mater četničku :x :x :x
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#50

Post by PITARKA_SA »

ineleZub wrote:Ajd majke ti da mi neko od vas objasni vase shvatanje pojmova srbin i cetnik.Posto vidim da redovno sve srbe trpate u isti kos,bez obzira da li su oni stvarno pocinili zlocine,ili samo govore stvari koje vam se ne svidjaju.(pocevsi od mladica,preko dodika,...,pa do nas obicnih smrtnika)
Da li su za vas svi ljudi iz RSa,koji su glasali za stranke koje se zalazu za ocuvanje entitetskog glasanje i opstanak entiteta(a to je preko 90 posto biraca),cetnici?
srbin-je onaj,koji je svjestan da je bio GENOCID i AGRESIJA i da je RS nastala na GENOCIDU.
cetnik-je onaj koji negira sve gore navedeno.
Post Reply