Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#8901 Re: Utakmice.

Post by the_stick »

Kad bi trebao zaigrati ovaj Benko? Nama je golgeter potreban ko zednom voda...
baxus
Posts: 1209
Joined: 29/10/2005 16:31

#8902 Re: Utakmice.

Post by baxus »

the_stick wrote:Kad bi trebao zaigrati ovaj Benko? Nama je golgeter potreban ko zednom voda...
to je izgleda poslovna tajna
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#8903 Re: Utakmice.

Post by MHAB »

baxus wrote:
the_stick wrote:Kad bi trebao zaigrati ovaj Benko? Nama je golgeter potreban ko zednom voda...
to je izgleda poslovna tajna
Ako bude kao sa Bilbijom i Kuadiom vjerovatno u aprilu, a možda ni tada...
baxus
Posts: 1209
Joined: 29/10/2005 16:31

#8904 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Hamo Granov bi s ovim budzetom igrao grupnu fazu lige prvaka za godinu dana
Ferid Avdic
Posts: 244
Joined: 11/09/2014 20:23

#8905 Re: Utakmice.

Post by Ferid Avdic »

Ma mi smo negdje dobro ograjisali...
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#8906 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Sljedece kolo listica ide travniku koji se vadi, komsinice u BL, grinjski u bijeljinu. moglo bi i tu biti kikseva koji bi nas mogli pribliziti vrhu koliko-toliko. i dalje tvrdim da imamo jako dobru ekipu i da mozemo igrati bolje od ovoga. i ove smo veceras imali, ali nismo znali to iskoristiti. ljudi nam ni iz cega zabiju gol a mi ne mozemo iz 3-4 zicera :cry: :cry:

sudija bi vjerovatno bio upucan u listici da je svirnuo penal za nas ili podjelio crvene zakaricu, wagneru i pandzi zbog ubilackih startova. i na kraju 3 minute a samo su crveni kartoni trajali toliko, pa bakljada, pa izmjene...cirkus...handri nas ko stigne
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#8907 Re: Utakmice.

Post by MHAB »

[quote="omega369"]Sljedece kolo listica ide travniku koji se vadi, komsinice u BL, grinjski u bijeljinu. moglo bi i tu biti kikseva koji bi nas mogli pribliziti vrhu koliko-toliko. i dalje tvrdim da imamo jako dobru ekipu i da mozemo igrati bolje od ovoga. i ove smo veceras imali, ali nismo znali to iskoristiti. ljudi nam ni iz cega zabiju gol a mi ne mozemo iz 3-4 zicera :cry: :cry:


Drago mi je da ima još optimista, ali ako Meho ne bude čarobnjak Merlin iz Kamelota (ili već odakle je već Merlin) ja više ne vjerujem da možemo izboriti Europu. Naši igrači su gomila besposličara i klošara koji vole više dernek u Lukavici gdje pjevaju Ministarke (ili kako se te k..ve već zovu) ili drmati nargilu po sarajevskim barovma nego pobjedu u Širokom. Dok god je to tako i dok god nama Đeno ili Kobac mogu biti treneri mi ćemo ostati amaterski mahalski klub pa sve i da dovedemo Mesija lično ....
Fauja Singh
Posts: 2469
Joined: 07/12/2011 12:40

#8908 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Ma Dzeno sa svojim "strucnim" stabom ih je srozao do maksimuma, trebat ce mjeseci ozbiljnog rada da se dovedu u red.
Naravno, ima dosta i do igraca, jer bez obzira koliko god trener bio popustljiv i dopustao im totalno slobodu u slobodno vrijeme, nedopustivo je da pola tima to koristi tako sto ce se opijati, pusiti nargilu, cigare i ko zna sta sve jos ne... to je sto mi znamo, a bez zajebancije, ne bi me cudilo da pojedinci povremeno ne smrcu kokain i puse travu...
Jbt koji mentalni sklop moras biti da treniras citav svoj jebni zivot, dodjes dotle da igras u klubu gdje imas redovna i odlicna primanja (za razliku od 90% stanovnista drzave u kojoj zive) i onda se poseres na sve to tako sto se opijas, pusis cigare, glupu nargilu.
Pa ja kao rekreativac koji nit zivi od sporta nit ikoji kurac necu da jedem smece od hrane, opijam se i pusim jebenu nargilu, a oni koji zive od sporta se navuku na te gluposti. Jedan Zlatan Ibrahimovic za kojeg svi znamo da je ovako budalast, moze sutra da kaze boli me kurac, necu vise da treniram jer imam para sto ne mogu za 3 zivota potrositi, ali jok, on vrijedno trenira i ne sere se na to tako sto pusi nargilu i cigare, opija se po kafancugama... Moze biti 3 puta ludji nego sto jeste, ali je covjek sportista.
A ovi nasi glavne face po kafanama... Ma rastjerat sve ko vodi neuredan zivot i ko FK Sarajevo ne smatra svojom porodicom, svakako ove sezone nista od titule. Ostaviti ratnike i oni koji ce ginuti za dres.
Kodro, vjerujem u tebe.
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#8909 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ali opet taj isti puzigaca nam najbolji na terenu. ne znam vise... bice bolje abd :roll:
giovanni galli
Posts: 426
Joined: 05/01/2012 21:30

#8910 Re: Utakmice.

Post by giovanni galli »

evo me sa utakmic.. utisci, sjedio do Kodre, puna dvolisnica nekih podataka napisana, do njega sjedio Selimovic i neka dvojica, ne znam ko su, u trenucima kad DZemo dobi crveni i raspravlja sa sudijom, i dok izlazi znacajno ga gleda, takodjer doK se svadjaO sa navijacima na izlazu, u tunelu, ista stvar nakon zavrsetka, prilikom svadje domacih navijaca i Puzigace kod tunela. Kodro djeluje jako markantno ozbiljno, i vidim domaci navijaci a komentarisu, eno Mehe Kodre, i nema pogrdnih komentara. U lozi sam vidio tog crnca, i moguce je i Benka, ali nisam siguran jel to on, sa jos par igraca u opremi.Tuda je setao i Ibrakovic, zacudilo me nije bilo nekog obezbjedjenja, lagano su hodali tuda, niko im nista nije govorio, niti ih spominjao, ostatak gledalista takodjer korektan, sem tog detalja na Puljica javi se. Što se tekme tice, podjednaki oboje, izradjenije akcije imalo Sarajevo, ali nije bilo zavrsnice, ne znam kako Puzigaca ono promasi, meni se cinilo siGurnim golom. Stojcev se vidi da zna, ali dosta je puta izgubio loptu, Duljevic dribla u trku, i cini mi se da je najveci dragulj u ekipi, vidi se da zna. ostali solidni, izmjene se nisu vidjele, iako zakasnjele. propust, ne dovodjenje Pandze, odlican jak i borben igrac, sigurno bi vaLjao sljedecih par godina, a boLjeG nece naci, a da je slobodan, kad se toiko dovodilo zasto njeGa nisu, ne znam...
Fauja Singh
Posts: 2469
Joined: 07/12/2011 12:40

#8911 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Napravit ce Meho od njih profesionalce ili ih nece biti.
baxus
Posts: 1209
Joined: 29/10/2005 16:31

#8912 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Necemo osvojit tutuli evo po 1000 maraka.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#8913 Re: Utakmice.

Post by limeni »

steta za poraz, nadao sam se makar remiju ali eto siroki je trenutno bolja, kompaktnija ekipa. igrali su agresivnije i zasluzeno su dobili ovaj nas skup individualaca. tu je uprava kriva jer se nije kutarisala dzene jer realno je trebao jos nakon onih 7-0 iz gladbacha letit. ovako opet stvaras ekipu i uoci glavne utakmice ove polusezone ides dole bez trenera.
no ipak ne treba previse tugovati, doci ce opet bolji dani i uzdici cemo se opet jos jaci i ludji.
treba biti veliki i kada gubis, to je sastavni dio zivota.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#8914 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Dosta mi je vise glupih prica tipa kiksace obi u Travniku a ovi u Bl i svako kolo takk pisemo a svi deru,nasi manekeni naprave 2 faula po tekmi,coravom je jasno da Cimirot i Radovac zajedno jos nemogu igrat,previse je mekana srednja linija treba neko jak kao Kostic da rovi teren 90 mi ,Bilbija i Krste dosta je vise bilo na tribine sminkeri i cuvajte nogice jedan Puzigaca vise golova od dva napadaca dao zalosno,znaci tu su preko godinu nemaju 6 golova zajedno vase je da dajete golove ako to nemozete mrs iz kluba,dosta mi je vise satativa i sto postotnih sansi i izjava bili smo bolji i dominirali al nemamo srece pa sunce mu nebesko kako samo mi nemamo srece
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#8915 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

I jos nesto ove Kobce i slicne pojave koje veze nemaju sa nicim,a vidim ima i takvih anonimusa i u mladjim kategorijama koji nekog treniraju a najveci domet im bio prvi kadetski tim Bubamare sa takvim trenerima i szrucnjacima necemo sigurno daleko
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8916 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kao prvo da se zahvalim Dženanu Uščupliću što je uništio ekipu, ustvari nije baš skroz... :oops: Ekipa koja pobijedi Atromitos, pa onda odigra veoma dobro protiv Nijemaca, pa onda pobijedi Borac ne može biti loša. Ne može. Sad ide pitanje, kako od takve jedne ekipe koja uradi gore nabrojano, dođe u situaciju da npr. gubi od Travnika 2:0 (i to još na Hasetu :shock: ) ili kako smo došli do toga da smo u zaostatku 7 bodova i ima još dosta toga... :shock:
Ove igrače što mi imamo su dobri za naše lige i mogu svakoga pobijediti. Iako su igrači kvalitetni ne mogu voditi sami sebe. Treba im trener. Nadam se da je to Meho Kodro.
Kao drugo malo o utakmici... Prvo poluvrijeme loše. I mi i oni loši, dosta grešaka na sredini terena. U prvih 15-20 minuta se nismo sastali sa loptom kako dragi Bog zapovjeda. Drugo poluvrijeme počelo jako dobro za nas i dobra igra traje sve do 70-75 minute. Zašto smo onako pali? Šta je radio Selimović? Pa je l' išta naučio zadnjih godina od ovih glavnih trenera? Zakasnio je sa uvođenjem Bekića, uvođenje Handžića je greška. Njega treba uvoditi protiv Drine, Mladosti, itd, a ne protiv Širokog, Monchengladbacha, itd. :-)
Stativa Puzija :zid: :zid: Krste jedan na jedan. :run:
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#8917 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

internazionale wrote:
Zatamnjena stakla wrote:Kako ćeš ba igrat' kad te ljudi ubiše a sudija ništa, karnem mu staru!
Ova utakmica je pokazala da je status i "ugled" naseg kluba u NSBiH jos uvijek na niskom nivou
Ljudi nas tuku kako stignu, i tako godinama...
Naravno, bolji polozaj se stice "investiranjem", najvise u sudije
Moram naglasiti da sam ja kao navijac izrazito protiv toga.

Mi kao klub mozemo prolaziti do play offa, izbacivati renomirane i nekoliko puta skuplje ekipe
Dotad nas u ovoj kanalizaciji moze tuci ko stigne
Ko zebi brani da i ti nj8h tuces,ko nam je kriv sto igra Radovac koji nema.muda i koji se boji sam sebe kako Puzigaca psuje udara bije al nazalost to samo on radi ostali gledaju ko kakve zene on tebe udari ti njemu nogu amputiraj,zabij lakat u glavi racunica je jasna
sole2mio
Posts: 1016
Joined: 11/04/2014 22:08

#8918 Re: Utakmice.

Post by sole2mio »

the_stick wrote:Kad bi trebao zaigrati ovaj Benko? Nama je golgeter potreban ko zednom voda...
Samo kod nas se ceka po mjesec dava, za crnju i 3-4 za papire :D

Kod ostali dodje danas, sutra igra LP :D
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8919 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

wannabe_ultra wrote:cao liga :wink:
sad se opustimo svi sacekajmo mehu da vidimo sta zna
Nećemo se predavati.
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#8920 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

sto bi se predavali a jos 20 kola do kraja??? halo, ba 60 bodova je to. naravno, od svih ekipa mi smijemo imati najmanje kikseva, maksimalno jos 2, ostalo bi se moralo dobiti ako mislimo uzeti titulu. to je tesko ali nije neizvodivo sa dobrom ekipom. pa jedna slavija stigne -11, zrinjski stigne -7 na polusezoni i budu prvaci, ne vidim zasto mi to ne bi napravili?!

vidjecemo sta ce meha uraditi, mozda ih preporodi. a stoji naravno da je dzeno unistio ekipu i da je uprava dugo cekala sa njegovom smjenom.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#8921 Re: Utakmice.

Post by The 51st State »

omega369 wrote:sto bi se predavali a jos 20 kola do kraja??? halo, ba 60 bodova je to. naravno, od svih ekipa mi smijemo imati najmanje kikseva, maksimalno jos 2, ostalo bi se moralo dobiti ako mislimo uzeti titulu. to je tesko ali nije neizvodivo sa dobrom ekipom. pa jedna slavija stigne -11, zrinjski stigne -7 na polusezoni i budu prvaci, ne vidim zasto mi to ne bi napravili?!

vidjecemo sta ce meha uraditi, mozda ih preporodi. a stoji naravno da je dzeno unistio ekipu i da je uprava dugo cekala sa njegovom smjenom.
:thumbup: , ma glupani izubijani u mozak...
samo taj trenerski pecat fali, ova ekipa i veceras maksimalno rastrojena pokazuje da je to to, malo sarafanja i dodatnih profesionalnih finti i to je to.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#8922 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Covjek jos nije ni sjeo na klupu a vec dva lista teftera mislim na Meha :izet:
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#8923 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Me'o ce to sve pocerat' kako valja :D :D
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8924 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Koshpa wrote:Covjek jos nije ni sjeo na klupu a vec dva lista teftera mislim na Meha :izet:
U drugoj, trećoj minuti je nešto zapisivao. Nije mu dugo trebalo. :D
Arsene Wenger
Posts: 545
Joined: 13/10/2012 00:33

#8925 Re: Utakmice.

Post by Arsene Wenger »

Možda nevezano za utakmicu, al eto: meni je potpuno nejasan potez dovođenje Džeme Berberovića. Tip hem je igrački karinaš, hem je bezobrazni klošar. Spor, poziciono neodgovoran, tehnički deficitaran za ozbiljnog beka. Njegovo dovođenje je pokazalo o kakvoj se upravi kluba radi: običnim diletantima.
I još jedna stvar: ako će već bekovi divljački da jurišaju u napad, onda nek budu tri valjana štopera nazad.
Iskreno se nadam da će Meho Kodro imati velike ovlasti i što je još važnije: da će imati dovoljno autoriteta, hrabrosti i volje da ih iskoristi. Drugim riječima, nadam se da će otjerati par amatera iz štaba, a dovesti par sposobnih ljudi koji će mu biti glavni oslonci. Inače, on sam, okružen idiotima, malo će šta postići...
Na hajr na dobro, što no kažu.
Post Reply