Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4926 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

JARNI: VELEŽ JAKA EKIPA KOJA ZNA I KOJA VOLI IGRATI

SARAJEVO, 21. marta (FENA) - Očekivanja FK Sarajevo uoči nedjeljnog susreta 23. kola BH Telecom Premijer lige BiH s Veležom na Koševu su kao i uvijek velika, ali Velež je jaka ekipa koja zna i koja voli igrati, izjavio je danas na konferenciji za novinare šef stručnog štaba tima s Koševa Robert Jarni.

Hrvatski stručnjak upozorava da su Mostarci opasni u svakom segmentu i da svakog protivnika treba shvatiti ozbiljno, a u FK Sarajevu su spremni na sve.

Jarni će za utakmicu protiv Veleža moći računati na sve igrače osim na Ivana Tatomirovića koji je zaradio tri žuta kartona.

S druge strane Velež u Sarajevo dolazi bez tri-četiri igrača, ali trener Sarajeva naglašava da su igrači koji ulaze s klupe često motiviraniji od standardnih, željni su dokazivanja.

Zaključio je da Velež ima brze igrače po krilima i brzu kombinatoriku te im je lakše igrati u gostima.

Pobjeda u Bijeljini protiv Radnika prošle sedmice jako je pomogla ekipi, ali Jarni upozorava da nije dovoljno biti favorit na papiru jer je prava slika ono što se događa na terenu.

Dan prije utakmice Sarajevo-Velež na Grbavici se igra derbi između vodećeg Željezničara i drugoplasiranog Širokog Brijega. Bez obzira na rezultat te utakmice trener Sarajeva je uvjeren da ovo kolo nije odlučujuće, nego će se nakon naredna tri-četiri kola eventualno moći nešto reći. Istakao je da je prvenstvo napeto, interesantno...

Jarni, također, u ovom trenutku ne razmišlja o predstojećem derbiju sa Željezničarem u Kupu BiH. Međutim, Sarajevo je pokušalo pomjeriti termin utakmice s Veležom s nedjelje na subotu da bi imali više vremena za pripreme za derbi, ali to nije moguće jer su termini bili ranije utvrđeni.

Pojačanje Sarajeva u zimskom prijelaznom roku Mato Jajalo, koji je igrao u Italiji i Njemačkoj, rekao je da je pozitivno iznenađen kvalitetom u Premijer ligu BiH.

- Kvaliteta postoji, razlika je samo u uvjetima u kojima se radi. Nema velike razlike u kvalitetu - rekao je Jajalo.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4927 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Mislim da će odlična posjeta biti, kao protiv Olimpica 100% ako ne i više.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4928 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Delač, Barić, Dupovac, Vule, Tadejević, Radovac, Jajalo, Vušljanin, Todor, Stojčev i Krste.

Kažu na infu ovaj sastav da počinje. Bilbija s klupe da malo ohladi glavu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4929 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Treba ga na klupu neka kljuca u njemu za derbi, ne mora ni zabiti, neka samo lomi u zraku sljedece sedmice :mrgreen:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4930 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

wannabe_ultra wrote:ma odkud oni znaju ko ce igrati, mislim da ni sam robi jos ne zna :D
Sastavi koje su ova dvojica dosad pisali su bili tačni svaki put. Vidjećemo sad.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4931 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Butmiran wrote:Delač, Barić, Dupovac, Vule, Tadejević, Radovac, Jajalo, Vušljanin, Todor, Stojčev i Krste.

Kažu na infu ovaj sastav da počinje. Bilbija s klupe da malo ohladi glavu.
Radovac :thumbup:
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#4932 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Nije valjda da Cimirotu treba predah, zar se ona mashina moze umoriti
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#4933 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

wannabe_ultra wrote:odmara za kup jel, neka nek odmori pa nek pojede vezni red malenih u kupu.
kako je dobro kad uvijek imas 2 ili 3 dobra igraca na svim pozicijama pa mozes rotirati, komotno dvije ekipe mozemo sastaviti i obje da budu u utrci za prvaka :D
Još na ljeto dodatno pojačati ekipu, ove zadržati i iduću sezonu aBd poharati ligu s jednom ekipom a kup s drugom. 8-)

Sent from my GT-I9300
User avatar
SmokingMan
Posts: 18699
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4934 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Maharadza wrote:
wannabe_ultra wrote:odmara za kup jel, neka nek odmori pa nek pojede vezni red malenih u kupu.
kako je dobro kad uvijek imas 2 ili 3 dobra igraca na svim pozicijama pa mozes rotirati, komotno dvije ekipe mozemo sastaviti i obje da budu u utrci za prvaka :D
Još na ljeto dodatno pojačati ekipu, ove zadržati i iduću sezonu aBd poharati ligu s jednom ekipom a kup s drugom. 8-)

Sent from my GT-I9300
Samo ugvori na minimum 3 godine,slijedeće sezone oteti po kojeg dobrog igrača nekome od konkurenata je primani cilj. 8-)
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#4935 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Ma nema sumnje dovescemo na ljeto jos bolje igrace,opet kazem nije nikakva fraza,treba se boriti do kraja imamo realne sanse za titulu,al iskreno sve ovo sto se desava oko naseg kluba je milina,kad smo je mogli ovoliko cekat,mozemo jos i do sljedece sezone,al i ove cemo zapet,Zrinjski i Siroki su nam glavni konkurenti,da je proc sa 6 boba Prijedor i BL na konju bi bili
User avatar
SmokingMan
Posts: 18699
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4936 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

nebitan lik wrote:Ma nema sumnje dovescemo na ljeto jos bolje igrace,opet kazem nije nikakva fraza,treba se boriti do kraja imamo realne sanse za titulu,al iskreno sve ovo sto se desava oko naseg kluba je milina,kad smo je mogli ovoliko cekat,mozemo jos i do sljedece sezone,al i ove cemo zapet,Zrinjski i Siroki su nam glavni konkurenti,da je proc sa 6 boba Prijedor i BL na konju bi bili
Mi samo trebamo gledati svoja posla i praviti streak-ove,i ne gledati preko ramena kako naši konkurenti igraju,naš uspjeh ne zavisi od njih,već nas samih,oslanjanje na kiseve drugih ne donosi nikakvu korist,bezbroj puta smo se opekli na takav način,uglavnom tim zna da podbaci i u slabijim utakmicama,to treba jednom postati stvar prošlosti.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#4937 Re: Utakmice.

Post by PriNc_ba »

jbt :lol: sanjah da gubimo u 39' 0-3 danas :-) i gubimo u 89' 1-3 :D a onda zabijamo gol i nakon gola padamo brzinski 2 puta i 2 penala do 98' i pobjeda 4-3 hahhhhaha i naravno kone onda kukumacu 7 dana narednih o tome :D


i iskreno mene strah malo derbija. pogotovo ako natamburamo rodjene danas. mi cemo se dici do saturna a zeljo je negdje propao u zemlju pa da ne bude kakvih iznenadjenja. volio bih da samo umisljam i tako to ali imam neki osjecaj da je ovo sa sirokim prodano i samo priprema za derbi cisto eto inat njihov samo da nas sjebu za titulu ili bar pokusaj titule a i da nam pokvare planove za ostanak u borbi za kup. vidjet cemo u srijedu ali meni nesto suhveli. mislim jaci smo jbg realno ali ne bi bio prvi put da jaci ispusi foru.
Last edited by PriNc_ba on 23/03/2014 08:43, edited 1 time in total.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4938 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

PriNc_ba wrote:jbt :lol: sanjah da gubimo u 39' 0-3 danas :-) i gubimo u 89' 1-3 :D a onda zabijamo gol i nakon gola padamo brzinski 2 puta i 2 penala do 98' i pobjeda 4-3 hahhhhaha i naravno kone onda kukumacu 7 dana narednih o tome :D

Lagano 2/1, 7+ znaci? :lol: :lol:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#4939 Re: Utakmice.

Post by PriNc_ba »

i penal i crveni :)

samo ne mogu se sjetiti ali mislim da je i za 1-3 odmah u prvoj minut drugog poluvremena bio penal i crveni ali ono bas smijesan :D ne sjecam se svih detalja i izmjesali mi se silni penali :lol: i kao htjeli rodjeni napustiti teren hhaahhahaha :D uglavnom havarija bila :D
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4940 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

And now back to the reality :D

Hocemo li mi ikad imati fino vrijeme kad je utakmica, tačno smo baksuzi, ali opet raduje me da su najbolje tekme bile uz kišu:)

Slazem se da trebamo gledati samo sebe i svoje utakmice, ne obazirati se na druge pa sta bude. Danas svi na tekmu, pi.ka ko ne dođe :izet:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4941 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

PriNc_ba wrote:i penal i crveni :)

samo ne mogu se sjetiti ali mislim da je i za 1-3 odmah u prvoj minut drugog poluvremena bio penal i crveni ali ono bas smijesan :D ne sjecam se svih detalja i izmjesali mi se silni penali :lol: i kao htjeli rodjeni napustiti teren hhaahhahaha :D uglavnom havarija bila :D
Koliko je raje bilo? :D

Danas 3:0 (Todor, Dupovac, Velkoski) Image
User avatar
Reglan
Posts: 4848
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4942 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Donesose nam Hercegovci vjetar.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4943 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Divan dan za fudbal, i novu pobjedu Sarajeva.
Sta ces drugo raditi nedjeljom nego biti sa svojom rajom, na svom Kosevu, uz svoje Sarajevo.
:thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 4848
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4944 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Nek puse samo nek ne pada. :sad:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4945 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Ne bi trebalo biti kiše - tako kaže sajt kojem vjerujem. :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4946 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Zar pada?
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#4947 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

arshavin wrote:Nek puse samo nek ne pada. :sad:
Nije što puše, nego što baš puše... :-? :mrgreen:

http://www.fhmzbih.gov.ba/latinica/xml/ ... _danas.php

Ni vjetrovi, ni zabrane... 8-)
Last edited by Cossack on 23/03/2014 10:29, edited 1 time in total.
User avatar
Reglan
Posts: 4848
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4948 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

A i mi smo baksuzi,15 dana lijepo vrijeme i danas ce padati kisa izgleda. :-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4949 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Ma buraz divan je dan jer igra Sarajevo, i jer imamo mogucnost da se bodovno izravnamo sa prvim mjestom.

A te stranice za prognozu vremena, pale su mi u ocima totalno. :D Pa danima najavljuju sunce i barem solidno suncano-oblacno vrijeme, i od jucer pocese najavljivati kisu. Neozbiljni su totalno. :D

Mada ono, mi smo dosta cesto kvalitetne utakmice, i velike pobjede, igrali bas po kisi. ;-)
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#4950 Re: Utakmice.

Post by Chisum »

Ma neka i govna padaju, samo da zakucamo ovo.

Pruzila nam se samo takva prilika.

Ne volim euforiju i kurcenje prije bitke, ali imam osjecas da cemo danas konacno gledati to "nesto" sto cekamo evo otkad su se sve ove nove stvari oko kluba izdesavale.
Post Reply