FK Sarajevo - FK Rudar Kakanj 3:0 (Handžić, Tatar, Mustedanagić)

30.01. FK Sarajevo - NK Domžale 1:4 (Jukić)

Posts: 290
Joined: 29/05/2020 17:52

#31903 Re: Utakmice.

Post by 1Namcor »

Inace, Dzafic katastrofa, lik nema nista golmansko - sve sto su osutali mu je uslo; Milanovic izgleda jos gore nego kad je otisao, ostali - tankosava, al hajde, pocetak je priprema, bice valjda bolje.

Post by Dinostula »

1Namcor wrote: 30/01/2021 13:55 Ne ulazim u Vinkove zamisli i strategije ali mi fakat nije jasno - zar prijateljske utakmice ne sluze da isprobas s cim raspolazes, kombinujes, pravis taktike, itd.? Razumio bih i da je ovaj, drugi tim, igrao cijelu utakmicu, ali protiv Rudara, recimo...ali da protiv dosta jaceg protivnika napravis samo jednu promjenu i igras cijelu utakmicu sa rezervnim sastavom, to stvarno ne kontam!
Pa ove igrace i treba da testira nece valjda Velkoskog,Kovacevica i Dupovca.Zna se ko su prvih 11 i bez priprema samo se trazi igrac na Rahmanovoj poziciji i ako dovedemo kojeg spica.

Post by gold'n'brown »

Radi isto sto je radio i na prethodnim pripremama, ocigledno mu je to praksa. Na pocetku forsira jednu ekipu po poluvrijeme, a onda igra po citavi utakmicu sa jednom ili nijednom izmjenom. Ovo je izgleda druga ekipa i cini mi se da ako Milicevic i Tatar ne produze ugovore ce biti na klupi. Ne vjerujem da ce ih se bas poslati na tribine ali mislim da nece biti starteri. Slijedecu utakmicu ce vjerovatno igrati sa onim sto smatra sada prvih 11 i vjerovatno ce vecina dobiti 90 minuta. Inace ono danas u prvom poluvremenu (drugo nisam gledao) je bilo solidno sa izuzetkom katastrofalnog golmana i potanke odbrane.

#31909 Re: Utakmice.

Kako kupiti utakmicu Sarajevo - Levski moze samo nekom Monri karticom gdje su druge opcije ?
User avatar
Logovan

#31910 Re: Utakmice.

-15’ l Utakmica protiv ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI počinje za 15 minuta. Od prve minute danas će igrati: Kovačević, Pidro, Oremuš, Miličević, Dupovac, Pejović, Sušić, Đokanović, Jukić, Velkoski, Handžić.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#31911 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Ooo, ovaj put je i reporter tu samo malo ima eha.
Posts: 1612

#31912 Re: Utakmice.

Reporter ne zna nijednog igraca :)
User avatar
Logovan

#31913 Re: Utakmice.

Handzic! :thumbup: :thumbup: Fino pospremi loptu u mrezu.

Levski, nasa redovna musterija :izet:

E ovo je prava slika, prvi tim igrao za razliku od utakmice od neki dan :thumbup:

Nisam imao priliku gledati ali po tekstualnom prenosu izgleda da smo odigrali kvalitetnu utakmicu.
Falcronao
Posts: 22
Joined: 06/09/2012 16:51

#31917 Re: Utakmice.

Post by Falcronao »

...
Last edited by Falcronao on 10/11/2023 20:29, edited 1 time in total.

E, ovo vec izgleda dosta bolje 👍
Uz malo vise srece (i koncentracije) moglo je biti i ubjedljivije. I da, primjetna je kur.obolja kod Benje, sve su prilike da do dogovora, na zalost, nece doci.