Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#30426 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

todd_smith wrote: 09/08/2020 00:57
Max Bunker wrote: 08/08/2020 22:34 Nismo mi baš tako loše igrali, jednostavno realizacija nam je bila katastrofalna.
U dva navrata Handžić i jednom Krste.

Nama fali rutine i uigranosti a to ide uz prijateljske utakmice.

Sada ide ona "da su babi muda, bila bi deda" ali da je Handžić pogodio barem jednu i Krste, sada bi bilo 4:2 ili možda i drugoačije.

Imamo najjaču ekipu (i igrački i po širini) ali nam fali vrsan centarfor i još utakmica u nogama.
Molim vas da prestanemo da sirimo neku notornu laz da imamo najjaci igracki kadar

Golman nam je rupetina

Napadaci su nam ili krampe ili prestari (svaka cast ahmetovicu ali lik ima 37 godina)

Imamo “kapitalaca” koji su proveli vise minuta povrijedjeni nego na terenu, na izvoz

Da smo karina, nismo. Ali da smo alfa i omega lige nismo ni to. Spustite se na zemlju, ova sezona ce mnogima oci da otvori.
Nema 37, nego je u martu napunio 35. Opet je bolji nego mlađi Handzic i vecina napadača u ligi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#30427 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Je li ga iko na presici pitao zasto uvodi Dupovca kada ganjamo rezultat?
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#30428 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

todd_smith wrote: 09/08/2020 12:29 Je li ga iko na presici pitao zasto uvodi Dupovca kada ganjamo rezultat?
Pa da pojaca skok igru valjda ocekivao neki gol iz prekida ili kornera. :oops:
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#30429 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Kada je Kodro to radio bilo je genijalac, o tom potezu se danima pisalo po novinama
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#30430 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Sto je rahmanovica vadio onda?

Ne zajebavam se, pokusavam skontati neke poteze koji nemaju smisla.

Ahmetovic je ocigledno u dogovoru da mu minute tempiraju zbog godina, to mi je ok kolika god krampa Handzic bio
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30431 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pa nije zbog godina, nego zbog povrede.
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#30432 Re: Utakmice.

Post by Zavatoni »

Mislim da Đokanović nije mogao više...a onda je Dupovca uveo da bi Miličević mogao preći na tu DM poziciju...to mi jedino logično objašnjenje.
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#30433 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Zavatoni wrote: 09/08/2020 13:06 Mislim da Đokanović nije mogao više...a onda je Dupovca uveo da bi Miličević mogao preći na tu DM poziciju...to mi jedino logično objašnjenje.
To je i uradio. Dupovac je ušao umjesto Đokanovića, otišao na poziciju stopera, a Miličević u vezni red umjesto Đokanovića.
Ovakve utakmice se rješavaju u prvih pola sata, pa kasnije lagano privedeš kraju. Ja sam uvijek bio optimista i branio ekipu kada kiksaju, ali ovo jučer me je baš razočaralo. Pristup i stav jučer, od početka do kraja utakmice je bio sraman. Igramo kao neku tika-taku na sredini radi tika-take, a ustvari smo bezopasni po protvnički gol. Mi smo samo jedan gol u dva kola zabili iz igre. Cilj igre nije imati posjed nego postizati golove. Ako se patimo protiv ekipa kao što je Mladost, a patili smo se i na pripremama sa niželigašima, i ako se po jutru dan poznaje, bojim se da ovo neće izaći na dobro.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#30434 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

todd_smith wrote: 09/08/2020 00:57
Max Bunker wrote: 08/08/2020 22:34 Nismo mi baš tako loše igrali, jednostavno realizacija nam je bila katastrofalna.
U dva navrata Handžić i jednom Krste.

Nama fali rutine i uigranosti a to ide uz prijateljske utakmice.

Sada ide ona "da su babi muda, bila bi deda" ali da je Handžić pogodio barem jednu i Krste, sada bi bilo 4:2 ili možda i drugoačije.

Imamo najjaču ekipu (i igrački i po širini) ali nam fali vrsan centarfor i još utakmica u nogama.
Molim vas da prestanemo da sirimo neku notornu laz da imamo najjaci igracki kadar

Golman nam je rupetina

Napadaci su nam ili krampe ili prestari (svaka cast ahmetovicu ali lik ima 37 godina)

Imamo “kapitalaca” koji su proveli vise minuta povrijedjeni nego na terenu, na izvoz

Da smo karina, nismo. Ali da smo alfa i omega lige nismo ni to. Spustite se na zemlju, ova sezona ce mnogima oci da otvori.
Dobro, ti si evidentno post pisao pod dojmom nakon poraza.

Imamo ubjedljivo najjači i najširi igrački kadar a što se i pokazalo kroz zadnje dvije sezone (ostali svi fudbalreti tu osim Halilovića).
Naš problem je:
1) što nismo i što ne igramo dovoljno prijateljskih utakmica da bi stekli rutinu
2) što Handžić ma koliko mi bio drag, ne može adekvatno zamijeniti Ahmetovića i što moramo dovesti jednog kvalitetnog napadača.

Da su Krste ili Handžić juče zabili samo jedan od dva zicera, sada bi se druga priča pričala a da ne govorim šta bi tek bilo da si imao napadača koji se zna otvoriti ili što bi naši komentatori rekli, ponuditi za loptu.

Onda šta sam isto primjetio kod Krste na jučerašnjoj utakmici...lik primi loptu i onda je krene zadržavati u nogama što omogućava protivniku da se vrati nazad ili primi loptu pa krene trčati prema slobodnom igraču pa tako onda blokira i sebe i tog slobodnog igrača jer se odmah po trojica iz Mladosti sjate na njih.
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30435 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote: 09/08/2020 12:29 Je li ga iko na presici pitao zasto uvodi Dupovca kada ganjamo rezultat?
Uveli smo par ofanzivaca kada smo ganjali rezultat, samo je stvar da sada nemamo 3 izmjene, nego 5 izmjena.
Uveli se Jukić i Fanimo, pa nekada kasnije Ahmetović, a onda Dupovac i Mustedanagić zajedno. Na klupi od ofanzivnih igrača ostao je samo Cruz, od kojeg vjerovatno i ne bi bilo puno koristi. Ne računajući Brazilca, na klupi su ostali samo defanzivni fudbaleri i golman.

Sa ovih 5 izmjena, možeš sebi priuštiti da uvedeš nekog defanzivnog fudbalera, čisto da osvježiš odbranu i da je učvrstiš. A i ne vidim neku logiku da uvodiš 5 ofanzivaca, može biti mač sa dvije oštrice.
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#30436 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Stvarno los pristup utakmici. Nadati se da je ovo samo "los dan" za vinka i igrace i da ovo nije.povratak na bezvoljne igre od.prije 2-3 godine
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30437 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30438 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Bez prodaje sezonskih, članovima besplatne pojedinačne ulaznice

Svjesni situacije u kojoj se nalazimo, te posljedica koje je prouzrokovala pandemija koronavirusa ugrozivši posao velikog broja stanovnika Bosne i Hercegovine, FK Sarajevo odlučio je da neće biti prodaje sezonskih ulaznica za sezonu 2020/21. m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Odluci FK Sarajevo doprinijela je i činjenica da je vrlo dobro poznato da će se uslijed svakodnevnog pogoršanje epidemiološke situacije utakmice u narednom periodu igrati pred praznim tribinama.

Svi kolekcionari koji su vlasnici Naša zakletva članske kartice imaju mogućnost besplatnog preuzimanja pojedinačnih karata za sve domaće susrete FK Sarajevo u tekućoj sezoni.

Svi navijači koji žele pomoći radu Kluba u narednom periodu učiniti to mogu učlanjenjem/obnovom članarine i kupovinom proizvoda iz asortimana Bordo Fan Shopa.

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/be ... znice/5783
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30439 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Odlično!
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30440 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Protiv Olimpika 16. septembra.
Sarajevo igra u gostima protiv velškog Connah's Quay Nomadsa 19. avgusta, odnosno naredne srijede. Zbog toga su iz bordo kluba tražili odgodu utakmice protiv Olimpika u okviru četvrtog kola Premijer lige koja se trebala igrati ovog vikenda.

Iz Olimpika su pristali da se utakmica odgodi, a sada je to potvrdila i Takmičarska komisija Nogometnog saveza BiH. Kako saznajemo ovaj meč će se odigrati u naknadnom terminu, tačnije 16. septembra.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8580
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#30441 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Svjesni situacije u kojoj se nalazimo, te posljedica koje je prouzrokovala pandemija koronavirusa ugrozivši posao velikog broja stanovnika Bosne i Hercegovine, FK Sarajevo odlučio je da neće biti prodaje sezonskih ulaznica za sezonu 2020/21. m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Odluci FK Sarajevo doprinijela je i činjenica da je vrlo dobro poznato da će se uslijed svakodnevnog pogoršanje epidemiološke situacije utakmice u narednom periodu igrati pred praznim tribinama.

Svi kolekcionari koji su vlasnici Naša zakletva članske kartice imaju mogućnost besplatnog preuzimanja pojedinačnih karata za sve domaće susrete FK Sarajevo u tekućoj sezoni.

Svi navijači koji žele pomoći radu Kluba u narednom periodu učiniti to mogu učlanjenjem/obnovom članarine i kupovinom proizvoda iz asortimana Bordo Fan Shopa.
Gospodski....

:nargila:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#30442 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Nedim Hadzic mali supak, slavi gol ko' da je dao u finalu CL-a. Govorio je @dzakmic ranije da mu je stari navijac NK.

Da se razumijemo, vratio bih ga opet i radje gledo' nego starijeg isluzenog igraca.

Sadiku je posebna prica, njega ne bih nikad. Otiso' od nas, pregovarao sa Zeljom, izradio Mladost i otisao u Zrinjski pred sam pocetak prvenstva. Ocito tanak karakter.
User avatar
ZonFon
Posts: 2122
Joined: 17/11/2013 01:58

#30443 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Grean wrote: 11/08/2020 17:54 Nedim Hadzic mali supak, slavi gol ko' da je dao u finalu CL-a. Govorio je @dzakmic ranije da mu je stari navijac NK.

Da se razumijemo, vratio bih ga opet i radje gledo' nego starijeg isluzenog igraca.

Sadiku je posebna prica, njega ne bih nikad. Otiso' od nas, pregovarao sa Zeljom, izradio Mladost i otisao u Zrinjski pred sam pocetak prvenstva. Ocito tanak karakter.
Sadiku je navijac anamo onih, tako da me nista ne iznenađuje od njega.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#30444 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ne duguje nam nista.

Igrao je za nas, zabijao, sutnuli smo ga jer su nam preci neki Cruzovi i neki iz 10. Lige srbije i slicni

Jel mi drago nije, ali nismo mu sve u zivotu dali i drzali ga kada je bio krampa. Mali je trpao sakom i kapom za nas. U juniorima imao cifre iz maste. Poceo je i za seniore solidno, zabio tu i tamo. Nismo ga gurali.

Niti prvi niti zadnji, idemo dalje.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#30445 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

todd_smith wrote: 11/08/2020 21:11 Ne duguje nam nista.

Igrao je za nas, zabijao, sutnuli smo ga jer su nam preci neki Cruzovi i neki iz 10. Lige srbije i slicni

Jel mi drago nije, ali nismo mu sve u zivotu dali i drzali ga kada je bio krampa. Mali je trpao sakom i kapom za nas. U juniorima imao cifre iz maste. Poceo je i za seniore solidno, zabio tu i tamo. Nismo ga gurali.

Niti prvi niti zadnji, idemo dalje.
Ma Hadzicu se dala sansa dobijao bi je jos vise da je htio da ostane.Nego guzica zinula za parama.Nije ga Sarajevo otjeralo nego je on otisao.Catakovic i Heric nisu skoro nikakve sanse dobili.Sta smo trebali Ahmetovica staviti na klupu a da Hadzic igra svaku. :roll:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#30446 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Dobro, jesu ga gusili i Husref a pogotovo Janjos.

Poslije njegovog odlaska mladi su poceli dobijati sansu.

Kako god morao je pokazati vise respekta nakon postignutog gola. Sarajevo ga je stvorilo.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#30447 Re: Utakmice.

Post by tcz »

Grean wrote: 12/08/2020 00:16 Dobro, jesu ga gusili i Husref a pogotovo Janjos.

Poslije njegovog odlaska mladi su poceli dobijati sansu.

Kako god morao je pokazati vise respekta nakon postignutog gola. Sarajevo ga je stvorilo.
https://plbih.ba/nas-izbor/koliko-premi ... ih-igraca/

https://www.fksarajevo.ba/bs/mediji-o-n ... grace/4841

:-)
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30448 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#30449 Re: Utakmice.

Post by Zavatoni »

ima li ko kakav link za utakmicu? ne mogu preko eona do arena...nisam u BiH...pa ako može pomoć...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#30450 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Nemam nista protiv Amera ali kad vidim Dupovac u sastavu okrene mi se zeldac..
Post Reply