Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#29301 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Sad nam i Stanoje ne valja. Golemo :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#29302 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Nadzorna_ploca wrote:Sad nam i Stanoje ne valja. Golemo :run:
Vratio se čovjek nakon pola godine i igrao 5 minuta :mrgreen:
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#29303 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Dovoljno da se objektivno sagleda :mrgreen: :mrgreen:
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29304 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ne znam fakat što onoliko revu iz čelika sa su nešto oštećeni? Ako namjerni start s leđa sa obje noge bez imalo šanse i namjere da se igra na loptu, već samo da se obori igrač nije crveni karton, pa šta onda jeste za crveni? Svaki normalan sudija bilo gdje bi za ovo dao crveni. To što je kod nas poremećen sistem vrijednosti u svemu pa i u fudbalu to je druga stvar. Ovog čelika mediji lože čitavu heftu kako nisu pobijedili 30 godina na Koševu i da su to mogli uraditi sinoć, a oni povjerovali u tu bajku to je njihov problem. Još oni moraju pure pojesti da nas dobiju iako ni mi ne igramo sjajno.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#29305 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Tomahawk11 wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Sad nam i Stanoje ne valja. Golemo :run:
Vratio se čovjek nakon pola godine i igrao 5 minuta :mrgreen:
Gledam i ne vjerujem...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#29306 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

sencobih wrote:Ne znam fakat što onoliko revu iz čelika sa su nešto oštećeni? Ako namjerni start s leđa sa obje noge bez imalo šanse i namjere da se igra na loptu, već samo da se obori igrač nije crveni karton, pa šta onda jeste za crveni? Svaki normalan sudija bilo gdje bi za ovo dao crveni. To što je kod nas poremećen sistem vrijednosti u svemu pa i u fudbalu to je druga stvar. Ovog čelika mediji lože čitavu heftu kako nisu pobijedili 30 godina na Koševu i da su to mogli uraditi sinoć, a oni povjerovali u tu bajku to je njihov problem. Još oni moraju pure pojesti da nas dobiju iako ni mi ne igramo sjajno.
Nije bio crveni.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29307 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Hebib jebe sudiji majku, kažemo sta ima veze nije crveni, ovaj s leđa sa dvije noge, kažemo nije crveni, a čudimo se što nsbih kazni široki 3000 kad navijači pogode igrača na utakmici, sve je to normalno. E kad potrefis na sudiju koji je se drži pravila onda nije normalno i dobiješ crveni
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#29308 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

sencobih wrote:Hebib jebe sudiji majku, kažemo sta ima veze nije crveni, ovaj s leđa sa dvije noge, kažemo nije crveni, a čudimo se što nsbih kazni široki 3000 kad navijači pogode igrača na utakmici, sve je to normalno. E kad potrefis na sudiju koji je se drži pravila onda nije normalno i dobiješ crveni
Sve sto si upravo napisao nema nikakve veze s tim sto ono nije bio crveni.

To sto nemas pojma u vezi pravila fudbala, ne znaci da politicki faktor u Savezu ima kakve veze s tim.

Ne siri mitomaniju kao oni tamo. Oni zive od toga. Niti prvi niti posljednji tim koji ce imati pogresnu odluku sudije u njihovu korist.

Saberi se.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29309 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Start s leđa sa dvije noge je crveni , sviđalo se tebi ili ne


Izravni crveni karton pokazuje se igraču koji izrazito grubo i opasno nasrne na protivnika. Nekoliko je pogibeljnih vrsta „startova” (uklizavanja) kojima nema mjesta ni u jednom sportu i vrlo lako prouzroče teške ozljede: nasrtaj džonom kopačke na protivničku nogu, klizeći start s objema nogama u zraku te zakašnjeli nasrtaj na protivnika. Namjerni udarci laktom, šakom ili glavom također donose crveni karton. Isključenje zaslužuje se i napadom na suigrača,[12] gledatelja[13] ili suca. Prekidanje izrazite protivničke prigode za postizanje pogotka namjernim igranjem rukom ili prekršajem, poput rušenja već odmaklog protivnika ispred kojega se ne nalazi nitko osim vratara, kažnjava se isključenjem, baš kao i pljuvanje ili psovanje bilo kojeg sudionika utakmice.

Evo malo edukuj se i ti
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#29310 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

al kad pocne drugima se s visine obracat ko da je jebeni colina himself :lol: :lol: a frajer ne zna osnove fudbala
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#29311 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Osim sto nije bio takav start i nije bio zadnji igrac. Ali nastavi dalje.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29312 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ok. Slažemo se da se ne slažemo :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#29313 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

todd_smith wrote:Osim sto nije bio takav start i nije bio zadnji igrac. Ali nastavi dalje.
Jebiga Tode, ne slazem se ni ja s tobom. Opalio ga levat s ledja po obje noge, i to petom (tvrdim dijelom stopala isao). Ja ti garantujem da bi ono svugdje u Evropi (sem mozda u Engleskoj) bio crveni...

A kad smo kod Hebibovica, jucer kad Jamak opsova sudiji mater dubi zuti, pa ga onda jos jednom u picku materinu zatjera i nikome nista...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#29314 Re: Utakmice.

Post by Grean »

todd_smith wrote:Osim sto nije bio takav start i nije bio zadnji igrac. Ali nastavi dalje.
Start jeste bio sa namjerom da ga srusi ali crveni je prestrogo. Da je nama onakav dosudjen ne bi mi bilo pravo. Mi bi ih dobili svakako.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29315 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

:-)

Nije bio zadnji igrac, ali je bio start.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29316 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Lično ne volim kad prasinarska ekipa koja igra protiv nas ostane sa igračem manje. Većina ekipa tad ni ne pokušava nešto izvesti prema naprijed nego se zatvaraju maksimalno i teško je to probiti takav bunker. Sinoć je to našima uspjelo jer se čelik nije zatvorio nego je krenuo na sve ili ništa, i mi smo to iskoristili i dali dva gola. Sad sam baš ponovo vraćao snimak i gledao,start sa dvije noge lijevom ga udara u butinu a desnom petom ga udara iznad stopala. Može se reći da je naš igrač dobro i prošao da nije fasovao i neku povredu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#29317 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

GandalfSivi wrote:
todd_smith wrote:Osim sto nije bio takav start i nije bio zadnji igrac. Ali nastavi dalje.
Jebiga Tode, ne slazem se ni ja s tobom. Opalio ga levat s ledja po obje noge, i to petom (tvrdim dijelom stopala isao). Ja ti garantujem da bi ono svugdje u Evropi (sem mozda u Engleskoj) bio crveni...

A kad smo kod Hebibovica, jucer kad Jamak opsova sudiji mater dubi zuti, pa ga onda jos jednom u picku materinu zatjera i nikome nista...
Pa prije je Jamak zasluzio crveni nego onaj.

Sudija je bio uzasan.

Pritisak i publika ga porazila.

Nakon crvenog kada su ga spopali igraci, lik je trebao najmanje jos 3 zuta uruciti kada je vec za ono dao crveni.

Start je bio za zutog, da je bio zadnji igrac onda crveni. Ovako krenula kontra, pokosio ga, raja se digla jer se nervoxa uvukla jer smo ko kurac igrali, i sudija se naguzio.

Da li bi uzeli i bez crvenog.. ne znam. Najgore je sto ce raja reci dobro je uzeli smo ali ovako smo igrali sve dok nam Zeljo nije uvalio pet komada.

Ovako smo igrali i protiv Sirokog kada nisu znali iskoristiti, a mogli su nam 4-5 uvaliti. Isto i Celik mogao nam je 2-3 uvaliti da su znali.

Ovako kako se zajebajemo, naletit cemo na sposobnu ekipu koja ce nam opet 5 uvaliti.

Raduje to sto se Rahmanovic vratio. Tatar
Imao zamalo onu asistenciju.

Popravlja se, ali ne valja ovo trenutno.

Bice aBda.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8585
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#29318 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Daj ba Tomo otkljucaj, samo da im kazem da je pusto i samotno na vrhu! :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#29319 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

To Velez, hajmo Mladost da upotpuni idealno kolo 8-)
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#29320 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Vala ja ne volim ni kada se na silu hoće ispasti korektan pa se priča priča samo da bi se dobilo tapšanje po ramenu od kona i koji lajk. Nedozvoljeno oštar start đonom direktno s leđa u situaciji kada lopta nije ni blizu je crveni. Halo ba, lik đonom gađa protivnikovu nogu. Meta mu je noga. Ako to nije dovoljno grubo za direktni crveni ne znam šta jeste dovoljno grubo. Da je on njega stigao, pa napravio običan prekršaj i tako spriječio kontru to bi bilo samo za žuti. Ovako je crveni k'o kuća. Hem je spriječio kontru, hem je start bio opasan po protivnika. Tatar je imao sreće u onoj situaciji da ga onaj nije ozbiljno povrijedio.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#29321 Re: Utakmice.

Post by animus »

Meni da neko na terminu onako uleti jebo bi mu sve. Kome ono nije crveni ima problem sa pravilima. Pjanic je dobio crveni za puno puno manji start. Dobili bi mi njih svakako.
U prvom poluvremenu smo imali najmanje tri dobre sanse koje smo ishitreno upropastili. Bit ce ovo sve bolje kako vrijeme bude prolazilo. Nije ni ovako lose 3 boda vise od slijedeće dvije ekipe i 7 od Zrinjskog.
Sad jos cekamo Mirko da se vrati i da Stanoja i Tatar udju u formu.
Rahman me oduševio kako se brzo vratio u formu. Ubjedljivo je najbolji igrac lige.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#29322 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ljudi ne shvataju sa su fudbalerima noge i njihovo tijelo sredstvo pomoću kojeg zarađuju za život, i to ako uspiju da sta zarade do svojih 30-35 godina i nema dalje. I onda uleti seljak i slomi ga namjerno ili ne, osta čovjek na livadi ni naprijed ni nazad.Nama gledaocima je to ništa , kažemo ko ga jebe,i zaboravimo ga
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#29323 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Ma crveni je cist ljudi, onakav start moze nogu covjeku karijeru zavrsiti.
Popravio bi se kvalitet i reputacija lige kad bi se dijelili direktni crveni za vrijedjanje sudija i ovakve startove.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#29324 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

S leđa, nije na loptu, šta je to trebao dobiti? :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#29325 Re: Utakmice.

Post by animus »

Ne treba uopće raspravljati o tome. Štrumfovska propaganda nam podvaljuje. Pokušavaju predstaviti da mafija iz saveza i nama nesto poklanja.
Čvrsto sam ubijeđen da oni rade samo za sebe i niti jedan klub iz Bosne. Hercegovina je druga prica. Želju kupe nekom donacijom i to je to. Njima je sevap svakako pomoći. :lol:
Post Reply