Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

sole2mio
Posts: 1016
Joined: 11/04/2014 22:08

#28851 Re: Utakmice.

Post by sole2mio »

Proposition Joe wrote:Ma pukli smo ko kokica. Svi su jedva cekali tu pauzu, vec niz utakmica se provlacimo i skupljamo bodove na misice i svi su toga ovdje bili svjesni, cak nas je ta cinjenica radovala, da konacno i mi imamo pobjednicki mentalitet i dobijamo meceve na silu i iskustvo, jer smo svi svjesni okolnosti u kojima se tim nalazi. Glavni igraci preumorni (Hebib, Serbecic, Ahmetovic, Velkoski, Tatara smo vidjeli da je na izdisaju bio pa je povredom zaplatio), jer igraju konstantno i to je uticalo na njihovu formu ciji pad je kulminiro u zadnja dva meca. Druga stvar su apsolutni promasaji novopridoslih igraca. Letic, Gavric I Guzina tarabe. Ja u Milanovicu ne vidim da je promasaj ali da se lahko utopio u sivilo, to jeste, umjesto da iskoristi situaciju pa da malo vise povuce u odnoau na ostale. Sabanovic naograjiso. Svi znamo da zna i moze bolje, gledali smo ga. Mustafic i Djokanovic nisu bas spremni da nose igru tima a okolnosti su ih natjerali na tu ulogu. Jos su za rotacije i doziranja.
Eto dosla je pauza, svi smo je cekali. Vjerujem da ce poslije biti druga prica. Regrupisati i stisnuti redove, izgurati polusezonu i onda napraviti mini rekonsteukciju ekipe tj. ispraviti fule u promasenim pojacanjima, plus povratak povredjenih i bice to sve ok.

Ja se iskreno nadam da ce nam ova pauza dobro doci i da cemo iz ovog poraza izaci jos jaci.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28852 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nije da branim Gavrica, ali mislim da on nije defanzivni vezni. Dok ga gledam uopste mi ne djeluje kao defanzivac.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#28853 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

todd_smith wrote:
vicious wrote:@Prop Joe:
Sve si u pravu, jedino za Gavrica se ne mogu sloziti. Vidi se da zna, ima pas, zna gurnuti i neku dubinsku loptu, ali nije fizicki spreman, iako se tu stanje malo popravilo u odnosu na sami pocetak, i silom prilika igra previse nazad.
Ovu propagandu za Gavrica prestanite siriti.

Lik je karina od igraca.

Ne mozes biti defanzivni vezni i uletiti a NITI JEDNOM osvojiti loptu.

Ne mozes.

Nevezano za derbi. Recimo da nije igrao, lik je shit od igraca. U 15 minuti zuti dobije orotiv Slobode zbog nepotrebnog faula..sve ostalo fula.
To je i najveci kiks Hadzije u ovom prelaznom, nije doveo defabzivnog veznog vec Gavrica pa nam se preko portala provlacilo da je on zamjena za Stanojevica. Kada su skontali da ovaj to ne moze onda je doveo Oremusa, za kojeg skidam kapu, ali ni on nije defanzivni vezni vec je kvalitetan igrac pa moze nekako zatvoriti i tu poziciju. On se povrijedi i onda je uslijedila kombinatorika veznog reda koja ovo najavljuje vec 3 tekme...i Siroki nas je polomio drugo poluvrijeme i trebali su 3 zabiti.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28854 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote:Nije da branim Gavrica, ali mislim da on nije defanzivni vezni. Dok ga gledam uopste mi ne djeluje kao defanzivac.
Koliko vidim i nije defanzivni vezni.Prirodna pozicija centralni vezni,tj lik igra Rahmanovicevu poziciju a moze igrati i desno krilo.Znaci guraju ga na totalno pogresno mjesto.Ocigledno je samo Oremus doveden da mijenja Stanojevica.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28855 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Pa i nije zadnji vezni, u proslom klubu, bili su oni isjecci na youtube kad je dosao, igrao naprijed i dijelio lopte napadacima. I dosad se igralo sa njim pa tek prvi poraz. Po meni doveden kao zamjena za Kapica. Cemu frka, da se vrati jos neki od igraca, uhvatiti se forme i furati. I Hadzija je rekao da se ne misli vise dovoditi, ima igraca ali povrijedjeni, cemu gomilanje. Uvijek sam za ako ce se dovesti neko ko je bas pojacanje. Da nam fali razbijac kao Stanoje fali i zadnji vezni kao Crepulja da zna iznijeti i dijeliti lopte sa nekom mirnocom i preciznoscu. Djokanovic mu je najblizi, zna mali. Meni je vise problem Letic i Guzina koji ne lokazuju nesto. Ali i Kapic je bio uzas do pred kraj prvenstva ali tada smo imali sve osim Pidre u rosteru.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28856 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Onda je logicno da zadnje vezne igraju Djokanovic i Kurdic a naprijed neka igraju Velkoski ili Gavric sve ostalo je eksperimentisanje.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28857 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Mislim da je Handzic vise igrao zbog visine i prekida (pogotovo defanzivnih) nego zbog pozicije.

Po meni jedina greska je sto je trebao Kurdica mjesto Djokanovica ubaciti na poluvremenu, puno je bolji defanzivno, ostalo realno nije do Husrefa, ne moze se od rezervi puno vise ni ocekivati...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28858 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Bez čitavog veznog reda, ovo se moglo očekivati.
Bilo je pitanje ko će to iskoristiti, nažalost fasovasmo na derbiju, na radost ostali to nisu ranije iskoristili.
Nakon pauze može biti samo bolje, igrači će dobiti prijeko potreban odmor i da se napune baterije, a svaki od veznjaka koji se vrati vrijedi nam suhog zlata.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28859 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Kad se uzmu sve okolnosti sa igrackim kadrom i svim problemima bodovni saldo je vrhunski. Kvari poraz u derbiju sveukupnu sliku, ali ovo je top. Bez 7 igraca, odigrali 7 preteskih tekmi, zrinjski, celik, zeljo, listica, velez, sloboda, radnik. Sve haman derbi do derbija.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28860 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Dr. Kuca wrote:Kad se uzmu sve okolnosti sa igrackim kadrom i svim problemima bodovni saldo je vrhunski. Kvari poraz u derbiju sveukupnu sliku, ali ovo je top. Bez 7 igraca, odigrali 7 preteskih tekmi, zrinjski, celik, zeljo, listica, velez, sloboda, radnik. Sve haman derbi do derbija.
nije u tome problem Gregori

mislim da niko ne bi prigovarao da smo izgubili 2-1 ili 1-0, pa cak i 3-1...problem je raji 5 golova

Ali sve sto si napisao stoji, itekako. Ja sam rekao prije Veleza 4/9 mi je super ako uzmemo u derbiju..svakako ovako los ukus ostavlja, ali nije kraj svijeta jer kao sto rece igrali smo sa glavnim, i sa par koji ce glavnima otezati posao tj Velez, Radnik, Siroki
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28861 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

todd_smith wrote:
Dr. Kuca wrote:Kad se uzmu sve okolnosti sa igrackim kadrom i svim problemima bodovni saldo je vrhunski. Kvari poraz u derbiju sveukupnu sliku, ali ovo je top. Bez 7 igraca, odigrali 7 preteskih tekmi, zrinjski, celik, zeljo, listica, velez, sloboda, radnik. Sve haman derbi do derbija.
nije u tome problem Gregori

mislim da niko ne bi prigovarao da smo izgubili 2-1 ili 1-0, pa cak i 3-1...problem je raji 5 golova

Ali sve sto si napisao stoji, itekako. Ja sam rekao prije Veleza 4/9 mi je super ako uzmemo u derbiju..svakako ovako los ukus ostavlja, ali nije kraj svijeta jer kao sto rece igrali smo sa glavnim, i sa par koji ce glavnima otezati posao tj Velez, Radnik, Siroki

Iskompleksirana raja.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28862 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

TC Butmir: FK Sarajevo - Muaither SC (Katar), 05.09, 17:30h.

Utakmica zatvorena za javnost.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28863 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Milanovic jedan i Guzina dva komada u prvom poluvremenu :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28864 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sliver wrote:
Logovan wrote:TC Butmir: FK Sarajevo - Muaither SC (Katar), 05.09, 17:30h.

Utakmica zatvorena za javnost.
Daj stream :lol:
Haha :D

1' | Počela je prijateljska utakmica u TC Butmir protiv Muaither SC. Početni sastav FK Sarajevo: Marković, Hodžić, Imamović, Šišić, Milanović, Salčin, Guzina, Cruz, Kurdić, Mustafić, Gudžević.

45' | Kraj prvog poluvremena. FK Sarajevo 3:0 Muaither SC.
Milanović
Guzina x2

46' | Početak drugog poluvremena. Umjesto Milanovića, Gudževića, Šišića i Imamovića u igri su D'Orsi, Jakovljević, Kurbegović i Dervišagić.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#28865 Re: Utakmice.

Post by Kaligrafija »

Jel ko gledao, zna li sta taj Gudzevic!?
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28866 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#28867 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Kaligrafija wrote:Jel ko gledao, zna li sta taj Gudzevic!?
Who the fuck is Gudžević?

Edit: Pronašao
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#28868 Re: Utakmice.

Post by Kaligrafija »

tovarish wrote:
Kaligrafija wrote:Jel ko gledao, zna li sta taj Gudzevic!?
Who the fuck is Gudžević?

Edit: Pronašao
Nije samo on, jos trojica pored njega... Niko ne zna ko su... :lol: Mystery... :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28869 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

1/16 finala Kupa BiH: NK Ljubuški - FK Sarajevo, 18.09. u 16:30h.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#28870 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Kaligrafija wrote:
tovarish wrote:
Kaligrafija wrote:Jel ko gledao, zna li sta taj Gudzevic!?
Who the fuck is Gudžević?

Edit: Pronašao
Nije samo on, jos trojica pored njega... Niko ne zna ko su... :lol: Mystery... :lol:
I dinamo je dovelo Olma džabe , sad će ga tušnuti za 30 miliona :mrgreen: možda i mi ubijeno pare na ovoj trojici :mrgreen:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28871 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Vraca li se ko od povrijedjenih?
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28872 Re: Utakmice.

Post by Edin H. »

sencobih wrote:
Kaligrafija wrote:
tovarish wrote: Who the fuck is Gudžević?

Edit: Pronašao
Nije samo on, jos trojica pored njega... Niko ne zna ko su... :lol: Mystery... :lol:
I dinamo je dovelo Olma džabe , sad će ga tušnuti za 30 miliona :mrgreen: možda i mi ubijeno pare na ovoj trojici :mrgreen:
90 miliona?
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#28873 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Najmanje
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28874 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Kakav je zdrastveni bilten :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28875 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Sliver wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Kakav je zdrastveni bilten :mrgreen:
Bolji, ali i dalje bez igrackih promjena. Sutra povratak na vrh.
Abd. Zagrijati se pred Tuzlu i Borac, treba uvezati opet par pobjeda.
Post Reply